Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dramat w Krośnie :(


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 28 maja 2007, o 13:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
Żadna śmierć nie jest rzeczą którą oczekujemy. Szkoda chłopaka..... :cry: Całe życie było przed nim.... [*].

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 28 maja 2007, o 13:54
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Zycie to jazda... [']

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 28 maja 2007, o 14:19
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 kwi 2007, o 19:19
Skąd: się wziałem ?
Posty: 245

Zobacz profil 
Ciezko sie wypowiadac wogle. Robil to co kochal, poswiecil sie temu i oddal zycie :( Taki jest zuzel - bardzo ryzykowny.

Spoczywaj w pokoju [*]


           
Post 28 maja 2007, o 15:07
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2005, o 16:24
Posty: 43

Zobacz profil 
Liver, ja jestem za tym zebys przeslal ten link z wypadkiem,bo przeciez nic juz nie zmienimy w tej tragedii, a prawda jest taka,ze nie pokazanie i dostarczenie nam tego linka nic nie zmieni!Zreszta,kto bedzie chcial to wejdzie,kto nie to podziekuje.Wolny kraj.Nie jestesmy dziecmi.
pozdrowienia


Ostatnio edytowano 28 maja 2007, o 15:18 przez luki25, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 28 maja 2007, o 15:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Czlowieku usun tego lina ze swojego posta!
Modzi Admini zrobcie cos z tym, przeciez forum czytaja rowniez najmłodsi..

P.S
Eh Matula [*] taki mlodziutki zawodnik,cale zycie jeszcze miał przed sobą..Widocznie tak miało byc.. [*] [*]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 28 maja 2007, o 15:43
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
daj spokoj NoBi, nie wiem co tam było, czy link do wypadku...ale dla mnie powinno byc to pokazane, kto chce to to obejrzy kto nie to nie...a młodymi niehc sie rozdzicie zainteresuja zeby nie ogladali takich czy innych rzeczy....
Sam bym ogladnał ten wypadek, bo do konca nie moge sobie wyobrazic...

K2: Kolejne juz ostrzenie za cytowanie postow! A potem bedziesz mowil, ze jestem niesprawiedliwy :|

cvieQ: Kamil dobrze wiem, że robisz to teraz specjalnie. Nie będziemy Cię upominać w nieskończoność. Jeżeli w dalszym ciągu masz zamiar bawić się w tego typu podchody, to tylko i wyłącznie świadczy o Tobie. Jeśli będziesz robił to dalej z takim nasilenie, gwarantuje Ci, że to ja, a nie niedobry K2, dam Ci bana na ostudzenie zapędów. Innym to pomagało (nawet nabijaczom postów) to może i Tobie pomoże.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 28 maja 2007, o 15:52
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Nio no ludzie dajcie spokój, znalazłem cos takiego na forum sportsboard :




To wola o pomste do nieba. Proponuje aby kazdy z nas wyslal im maila a najlepiej 10 z odpowiednim zalacznikiem !! Zamiast uszanowac smierc mlodego czlowieka to ci szukaja sensacji - banda idiotow

Uwaga Internauci! Jeżeli byliście na torze żużlowym w Krośnie podczas wczorajszego, tragicznego wypadku, i robiliście zdjęcia lub filmy, prześlijcie je na adres online@gcnowiny.pl. Tych, którzy odpowiedzą na nasz apel, nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami.

http://www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/ar ... T/70527035



Szok :shock: hieny z Nowin :nie:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 maja 2007, o 16:03
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Właśnie wspomniałem też o tym artykule na forum Krosna.

Nowiny - banda sępów. :evil: Tym bardziej żenujące, że za materiały oferują "atrakcyjne upominki".

Precz z tym brukowcem. :fucker: A raczej z tym kto to wymyślił.


           
Post 28 maja 2007, o 16:09
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 sie 2006, o 12:26
Skąd: Bzianka\Rzeszów
Posty: 300

Zobacz profil 
Niestety stało się, tak dramatyczny wypadek, miejmy nadzieje że to ostatni...

[*][*][*]

_________________
"O TRADYCJI WCIĄŻ MÓWICIE, STALI W NAZWIE SIĘ WSTYDZICIE!!!!"


           
Post 28 maja 2007, o 16:18
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2005, o 16:24
Posty: 43

Zobacz profil 
moj link zawieral roznego rodzaju wypadki drogowe wiec nie wiem skad ta afera,tym bardziej,ze dzieci nie maja prawa zagladac w nie,kiedy ostrzeglaem o jego zawartosci! NOBI nie siej defektyzmu ani zametu,bo wszystko na to wskazuje,ze to wlasnie Ty zachowujesz sie jak takie male dziecko.


           
Post 28 maja 2007, o 16:35
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie widzialem tego linku, ktory wkleiles, ale skoro byly tam wypadki samochodowe to powiedz mi - co to ma wspolnego z tym tematem?! Chciales pokazac jak wygladaja obrazenia czlowieka po przebiciu czy co? :| Lecz sie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 maja 2007, o 18:03
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Niestety pierwszą informacją w wiadomościach TV Rzeszów o godz 18 był tragiczny wypadek czeskiego żużlowca, napisałem niestety bo każdy z nas wolał by aby taka informacja wogóle nie ukazał sie w żadnych serwisach informacyjnych.
Wypowiadał sie trener Jader, wspominał o tym że zawodnicy drugoligowi maja bardzo mała liczbe startów, a co za tym idzie nie moga podnosić swych umiejetności.
Prezes KSM wypowiadał sie na temat dmuchanych band.
Lekarz ze szpitala w Krośnie stwierdził że nie było najmiejszych szans na uratowanie życia Michala, obrażenia były zbyt rozległe, nie miał szans ... :cry:

Powtórka o 21:45

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 maja 2007, o 18:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
luki25 napisał(a):
moj link zawieral roznego rodzaju wypadki drogowe wiec nie wiem skad ta afera,tym bardziej,ze dzieci nie maja prawa zagladac w nie,kiedy ostrzeglaem o jego zawartosci! NOBI nie siej defektyzmu ani zametu,bo wszystko na to wskazuje,ze to wlasnie Ty zachowujesz sie jak takie male dziecko.


Bardzo mi przykro ze napisze to w tym temacie ale Ty jestes czlowieku chyba niepowazny.Prosze Cie pokaz swoim dzieciom te zdjecia ktore dzis zamiesciles tutaj an forum?Czy Ciebie to podnieca jak widzisz wypadek po ktorym ktos jest bez nogi i reki? z wyplywajacym mozgiem i okiem?
Jak chcesz to podeslij do 10 osob tego linka zobaczymy co inni beda mieli do powiedzenia. Tyle ode mnie. Bez odbioru.

P.S
Myslalem zeby moze jutro wybrac sie do Krosna pod wieczor i zapalic swieczki na miejscu tragedia? Mozna byloby skoczyc w kilka samochodów..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 28 maja 2007, o 18:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 kwi 2006, o 19:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 2

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
8? Różański, Nazimek, Zienkiewicz, Rose, Kuźniar, Czerny, Białek, Drozdek. Możliwe, że o kimś zapomniałem.

Przepraszam ale skąd Kuźniar na tej liście? :shock: Nie przypominam sobie aby Grzegorz zginął na torze (a tym bardziej nie słyszałem żeby w ogóle umarł) :roll:


           
Post 28 maja 2007, o 18:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Nie on lecz jego brat Wiesiek?który zginął podczas treningu jadąc w parze z Greskiem Kuzniarem.


           
Post 28 maja 2007, o 19:07
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
P.S
Myslalem zeby moze jutro wybrac sie do Krosna pod wieczor i zapalic swieczki na miejscu tragedia? Mozna byloby skoczyc w kilka samochodów..


Jestem za.


           
Post 28 maja 2007, o 19:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
Dzis w wiadomosciach na TVP 1 mozna bylo zobaczyc reportaz o wczorajszym wypadku.


           
Post 28 maja 2007, o 19:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 maja 2007, o 19:10
Skąd: Tarnów
Posty: 1

Zobacz profil 
To straszne :cry: aż łzy cisną się do oczu :cry: pozostaje nam sie modlic za Michała i zrobic wszystko co tylko możliwe aby zapobiec takim tragediom! Na pewno coś sie da zrobic :cry: Powinien powstac zarząd, który będzie tylko myślał nad tym jak poprawic bezpieczeństwo i to nie tylko na Grand Prix ale we wszystkich ligach i w każdym kraju. Nie wolno nam skąpic na to pieniędzy! I my kibice możemy myślec nad tym co można jeszcze zrobic. Wszyscy łączymy się w bólu i cierpieniu rodziny i najbliższych... :cry:




:cry: [ * ][ * ][ * ] Michale Matula spoczywaj w spokoju [ * ][ * ][ * ] :cry:


           
Post 28 maja 2007, o 19:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Możecie mi wierzyć lub nie,ale przysięgam na wszystko,że w ten dzień od początku jakoś dziwnie się czułem...Coś "wisiało" w powietrzu,nie wiem jak to nazwać ale najbliższe określenie jakie przychodzi mi na myśl to "pustka"... Czułem,że coś się może stać...ale wogóle nie myślałem o żużlu... Wielka naprawde wielka tragedia, miałem nadzieje,że Sajtgariejew był ostatni...niestety...

Co do zdjęcia to wprowadziłem was w błąd.Przepraszam.Nie mam tego zdjęcia.Zresztą przemyślałem to.Nawet gdybym miał możliwość to napewno nie oglądał bym zdjęć czy też filmów z tego wypadku...Oglądanie czyjejś śmierci...

_________________
***** ***


           
Post 28 maja 2007, o 20:03
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2007, o 16:20
Skąd: Rzeszow
Posty: 141

Zobacz profil 
Jestem bardzo wstrzasniety ... W swoim dlugim bo 30 letnim zyciu widzialem wiele wypadkow ale wszystkie wypadki nie konczyly sie tak tragicznie ... Brak slow .

Proponuje pojsc do Kosciola pomodlic sie za dusze Michala a pozniej wsiasc w PKS , BUS , auta i pojechac do Krosna zapalic Michalowi znicz ...


Niech mu ziemia lekka bedzie !


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi