Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co się stanie z rzeszowskim żużlem - opinie ekspertów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 cze 2007, o 08:13
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
a Pawel wejdzie dalej to czy bedzie jeszcze szansa na to by pojechal Kuciapa?

Nie martw sie Mario, zawsze jest na to szansa :wink:
W tej chwili zaczalem powaznie zastanawiac sie nad wynikiem. Zabik podejrzewam ze bedzie nie do ugryzienia przez naszych juniorow(nie zdziwie sie jak skroi Watta, Kuciape/Miesiaca, Rafiego, czy tez Scotta), Saletra sie rozjezdzil, ostatnio komplet w lidze, dobry wystep w Lancuchu, do tego powracajacy po kontuzji Kostek(ciagle mam w glowie jego pojedynek z Tomkiem Rempala z ubieglego sezonu) i do tego niepewny Matej, ktory moze zaliczyc mecz zycia, podobnie jak inni zawodnicy, ktorzy jezdzili przeciwko naszym zuzlowcom, jednym slowem licze na ostra walke na torze, duzo mijanek i obejrzenie naprawde dobrego speedwaya.Do zobaczenia w piatek. :)
ps.Duscher trzym sie na emigracji(byle ten deszcz od Ciebie nie przyszedl do nas) :wink:


           
Post 19 cze 2007, o 10:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
Wlasnie to napisalem, byla by druga liga nie bylo by gwaizd zuzla, ale mielibysmy klub! Z MIesiacem, Lesiem, Stachyra i Trojanowskim.


Takie coś mnie rozwala... A myślisz, że tacy zawodnicy będą chcieli jeździć w II lidze? :lol: Że Miesiąc, albo Stachyra będą chcieli pojedynkować się ze Dudkiem albo Kowalskim? :lol:


Druga sprawa. Stal ostatni raz w najniższej klasie rozgrywkowej była w 1994 roku. Przegrała tylko cztery mecze więc nie można powiedzieć, żeby cieniowała... Wcześniej w II lidze byłą w 1991 roku i także trwało to tylko rok bo Stal przegrałą dwa mecze i jeden zremisowała. Więc nie gadaj, że będziesz chodził na Stal w II lidze, bo wielu tak mówiło w różnych klubach i później nagle coś się tam komuś odmieniło. Bo nikt, nawet ty, nie ma pewności, że będzie chodził na żużel tyle lat...


Trzecia sprawa... Pieprzycie, że wolicie spaść do II ligi i jechać wychowankami ze zdrową rywalizacją o skład... Ok. Może tak być. A co jeśli najedzie nam taki prezes jak Skrzydlewski w Łodzi i zbuduje nam skład z samych zagranicznych? Wtedy będziecie płakać, że chcecie wrócić do czasów Marty, bo wtedy była ekstraliga itp. itd.
Śmiać mi się chce jak czytam posty, w których wszyscy najeżdżają na Martę... Chcesz ją zmienić to zakręć się w zarządzie i zacznij rządzić... Do tego nie trzeba mieć pieniędzy... Ale nie... Lepiej siedzieć w domu i ciągle narzekać. Rzygać mi się chce jak widzę te ciągłe narzekania wciąż tych samych osób...

_________________
Obrazek


           
Post 19 cze 2007, o 10:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
nigdy nie moze byc idealnie. jednak mimo tych chorych sytuacji ze skladem uwazam ze i tak u nas jest super. jesli ktos ma obiekcje prosze pojechac do lublina i tam ogladnac zawody :) amatorka na 100%.
wystarczy pomyslec ze kilka lat temu bylismy na podobnym poziomie sportowym i organizacyjnym. dlatego mimo wszystko idzie ku lepszemu

co do skladu. powinien jechac miesiac. amen.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 19 cze 2007, o 11:14
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
I będzie 2 liga, będzie skład jak w Krośnie itd.!Jakby nie p. Marta, to byś nie oklaskiwał Pedersena czy Dobruckiego! Sport to też kasa, trzeba to otwarcie powiedzieć!


skad do ciula piesa ta pewnosc no skad? jakim cudem mielismy 3 miejsce w 1998 jak nie było przenajswietszej Marty Połtorak? :roll: :lol:


Cytuj:
Po raz kolejny wychodze z inicjatywa wybudowania pomnika, albo chociaz popiersia dla MP. Chca wyburzyc "wielkie uszy" wiec pomysl na nowy w tym samym miejscu juz jest.


Zrzucac sie na takim pomnik, z podpisem wybawca zuzla w Rzeszowie, przenajswietsza MArta Półtroak :D


Cytuj:
ie zapominajmy o tym, kto uratował żużel przed totalnym bankructwem i wprowadził drużynę do ekstraligi Wink


druzyna była zgłoszona do rozgrywek zanim przenajswietsza Marta przyszła do Rzeszowa! wiec o czym piszecie? :roll: Pozatym jakas szwedzka firma była zaintersowana sponsoringiem( ktos jeszcze to pamieta ? :D ) wiec nie rozumiem skad ta pewnosc, ze nikt inny by sie nie zgłosił do sponsoringu, tego nie moge zrozumiec? to ze sie nie zgłasza za czasów rzadów przenajswietszej to chyba nic dziwnego? :roll:

Cytuj:
Śmiać mi się chce jak czytam posty, w których wszyscy najeżdżają na Martę... Chcesz ją zmienić to zakręć się w zarządzie i zacznij rządzić... Do tego nie trzeba mieć pieniędzy... Ale nie... Lepiej siedzieć w domu i ciągle narzekać. Rzygać mi się chce jak widzę te ciągłe narzekania wciąż tych samych osób...


Na jakim swiecie ty zyjesz...Jestes za legalizacja pewnych srodków... to idz walcz oto a nie narzekaj tak samo Ci moge napisac.... :roll:

ZUZEL BYŁ JEST I BEDZIE BEZ PRZENAJSWIETSZEJ W RZESZOWIE i niech sobie kazdy to w koncu wpoi do głowy :roll: ja chcecie budujcie jej pomnik i wchodzcie jej do dupy bez mydła! Normalne w sporcie jest ze jest sponsor wykłada kase i ma za to reklame i tak u nas jest, dostaje cos przenajswietsza od klubu ZKS STAL RZESZÓW za wykładane pieniedzie , nie robi tego bez interesowanie dlatego nie bede jej wchodzi w tyłek, a za wały ze składem wpieprzanie sie prezesa w skład, ma odemnie wielka naganne.!

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 19 cze 2007, o 11:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Niech mi ktos wreszcie do ciężkiej cholery wytłumaczy dlaczego jak ktoś ma zastrzeżenia do Marty Poltorak jako prezesa, natychmiast pojawiają się uwagi, że jak przestanie być sponsorem to będzie koniec i po ptokach. Moze z łaski swojej odróżnilibyscie stanowisko prezesa od sponsora strategicznego? Rezygnacja z tej pierwszej funkcji NIE JEST JEDNOZNACZNA z rezygnacją z drugiej :!: A niech będzie sponsorem ! Nikt ją nie wygania z Rzeszowa. Korzysci z tytułu sponsoringu ma (zawodnicy oblepieni reklamami firmy z góry na dół, nazwa druzyny itp.) wiec nie jest powiedziane ze gdy prezesem będzie ktoś bezstronny to Marma będzie musiała odejść.
Jako prezes Poltorakowa nie jest idealna, popełniła wiele błedów (jak również osiągnęła sporo sukcesów, nie przeczę - awans, zakontraktowanie gwiazd, trafienie w 10 z Wattem), że wymienię:
-bardzo kontrowersyjna polityka "składowa" i mieszanie się do ustalania składu na mecze
-dziwne wypowiedzi do kibiców
-całkowita izolacja sekcji od innych sponsorów! Ja się pytam czemu w większosci klubow eligi (a takze w Rybniku) sponsorem jest Warka, a w Rzeszowie nie? Czemu w biedniejszych miastach typu Tarnow jest grupa kilku (nastu) sponsorów łożących porównywalne kwoty i w razie odejscia jednego-dwóch nie ma kompletnej zapaści? U nas jest tylko Folia. jej odejście równe jest koncowi zuzla w Rzeszowie. Nie uwazacie ze za taki stan rzeczy winę ponosi PREZES (nie kurde sponsor!)? To ona ponosi winę że przez kilka lat prezesury nie była w stanie zapewnić względnej stablizacji w razie "w". Darujcie sobie bzdety, że nie ma chętnych na sponsoring. Chętni zawsze się znajdą. Problemów finansowych nie ma żaden klub ekstraligi i polowa I ligi. Kryzys drugiej lat 90 dobiegł konca. Byle kopacze z 3 ligi maja sponsorów strategicznych. Wyłożenie kilkuset tysięcy na rok w zamian za reklamę ogólnopolską wsrod grupy kilkudziesieciu-kilkuset tysiecy ludzi nie jest problemem.

PROSBA do moderatorow: wydzielcie te posty i przeniescie do innego tematu niz meczowy. Temat do dyskusji kontrowersyjny i ciekawy, wiec kasowac nie warto, tak jak i zaśmiecac wątek meczowy.


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, o 11:29 przez micson, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 19 cze 2007, o 11:26
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
skad do ciula piesa ta pewnosc no skad? jakim cudem mielismy 3 miejsce w 1998 jak nie było przenajswietszej Marty Połtorak? :roll: :lol:


Ale był Van Pur :roll:

Ale w tym wypadku prezes = sponsor. I jak nie bedzie prezesa nie bedzie sponsora. Jestem tego pewien.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, o 11:29 przez Robi, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 cze 2007, o 11:29
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
no to o tym mówie...Ze folie nie sa jedynym przenajswietsza firma które moze łozyc na zuzel...skad ta pewnosc ze gdyby nie oni to nie inni? :roll:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 19 cze 2007, o 11:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
Cytuj:
I będzie 2 liga, będzie skład jak w Krośnie itd.!Jakby nie p. Marta, to byś nie oklaskiwał Pedersena czy Dobruckiego! Sport to też kasa, trzeba to otwarcie powiedzieć!

skad do ciula piesa ta pewnosc no skad? jakim cudem mielismy 3 miejsce w 1998 jak nie było przenajswietszej Marty Połtorak? :roll: :lol:

A skąd ty masz pewność, że żużel będzie?!
Swoją drogą... Gdyby to forum istniało w tamtych czasach i miałbyś ten sam rozum to tak czy siak jechałbyś po Andrzeju tak jak teraz po Marcie...;] Uwierz mi;]

wayne_rooney napisał(a):
Cytuj:
Po raz kolejny wychodze z inicjatywa wybudowania pomnika, albo chociaz popiersia dla MP. Chca wyburzyc "wielkie uszy" wiec pomysl na nowy w tym samym miejscu juz jest.

Zrzucac sie na takim pomnik, z podpisem wybawca zuzla w Rzeszowie, przenajswietsza MArta Półtroak :D

Wybudujmy pomnik Damonowi i Tobie z podpisem jedyni sprawiedliwi :D

wayne_rooney napisał(a):
druzyna była zgłoszona do rozgrywek zanim przenajswietsza Marta przyszła do Rzeszowa! wiec o czym piszecie? :roll:

No i co z tego, że była zgłoszona do rozgrywek? Wanda też była i nie wystartowała. Druga rzecz to taka, że mogliśmy wtedy zbudować taki skład, że po roku byłaby II liga co raczej fajną rzeczą by nie było... :wink:

wayne_rooney napisał(a):
Pozatym jakas szwedzka firma była zaintersowana sponsoringiem

Skomentuje to krótko: :lol: :lol: :lol:

wayne_rooney napisał(a):
wiec nie rozumiem skad ta pewnosc, ze nikt inny by sie nie zgłosił do sponsoringu, tego nie moge zrozumiec?

A skąd pewność, że jakiś by się zgłosił... Nigdy nie ma pewności co do takich rzeczy... Mógłby przyjść jeszcze lepszy i mógłby nie zgłosić się żaden...

wayne_rooney napisał(a):
to ze sie nie zgłasza za czasów rzadów przenajswietszej to chyba nic dziwnego? :roll:

Ktoś mi kiedyśpowiedział, że Marta blokuje innych sponsorów. Ty też tak uważasz?:lol:

wayne_rooney napisał(a):
Na jakim swiecie ty zyjesz...Jestes za legalizacja pewnych srodków... to idz walcz oto a nie narzekaj tak samo Ci moge napisac.... :roll:

Na bycie premierem, bądź na wejście do rządu jestem jeszcze za młody więc to nie przejdzie ziooom;]

wayne_rooney napisał(a):
ZUZEL BYŁ JEST I BEDZIE BEZ PRZENAJSWIETSZEJ W RZESZOWIE i niech sobie kazdy to w koncu wpoi do głowy :roll:

Taa... Trzeci raz zadam to pytanie. Skąd ta pewność? W Świętochłowicach też tak kiedyś mówili ;]

Ps. Końcówki Twojego postu nie bardzo skumałem więc nic nie będę pisał...;]


EDIT;]



Micson. Chyba sam nie wierzysz w to, że jak Marta zrezygnuje z prezesowania dalej będzie głównym sponsorem sekcji żużlowej...

micson napisał(a):
Ja się pytam czemu w większosci klubow eligi (a takze w Rybniku) sponsorem jest Warka, a w Rzeszowie nie?

Bo może stwierdzili, że nie opłaca im się reklamować w Rzeszowie. Można też pytać dlaczego ten sponsor wybrał tą drużynę a nie naszą... Swoją drogą. Co do tej Warki.. Tak się reklamują na tych wszystkich stadionach, że ja nawet nie wiedziałem o tym ich sponsorowaniu większości drużyn z ekstraligi i Rybnika. :P

micson napisał(a):
Darujcie sobie bzdety, że nie ma chętnych na sponsoring. Chętni zawsze się znajdą.

Owszem. Może i się znajdą. Pamiętaj tylko o tym, że ich wkład może być niewystarczający żeby utrzymywać klub na poziomie ekstraligowym bądź pierwszoligowym.

_________________
Obrazek


           
Post 19 cze 2007, o 11:41
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 2 sty 2007, o 14:58
Skąd: RZ
Posty: 86

Zobacz profil 
Cytuj:
Śmiać mi się chce jak czytam posty, w których wszyscy najeżdżają na Martę... Chcesz ją zmienić to zakręć się w zarządzie i zacznij rządzić... Do tego nie trzeba mieć pieniędzy... Ale nie... Lepiej siedzieć w domu i ciągle narzekać. Rzygać mi się chce jak widzę te ciągłe narzekania wciąż tych samych osób...


Uśmiech politowania pojawia się na mojej twarzy gdy czytam podobne wypowiedzi. Każdy jest rozliczany z tego co robi. Ja jestem oceniany przez swojego pracodawcę, inny przez swojego wykladowce, a pani prezes jako osoba stojąca na czele klubu sportowego rozliczana jest przez kibiców. Co śmieszniejsze, p.Półtorak dostarcza wcale niemało powodów do tego, aby faktycznie na nią popsioczyć.

Co niektorzy lubią gloryfikować M.P. zapominając, że żużel był również przed przejściem tejże osoby do naszego klubu. Jak już kiedyś powiedziałem - nie wiecie co by było bez niej. Może kilka miesięcy później zawitałby do stolicy Podkarpacia bardziej możny sponsor aniżeli folie made by Półtorak i dzisiaj bylibyśmy już 2/3 krotnym Mistrzem Polski? Może po chwilowej egzystencji w drugiej lidze wyszkolilibysmy całą plejadę utalentowanych jeźdźców, którzy stanowiliby dzisiaj o sile naszego ekstraligowego zespołu?

_________________
Hominis est errare, insipientis in errore perseverare


           
Post 19 cze 2007, o 12:06
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Micson. Chyba sam nie wierzysz w to, że jak Marta zrezygnuje z prezesowania dalej będzie głównym sponsorem sekcji żużlowej...
A to niby czemu? Jesli znajdzie się rozsądny człowiek znający się i czujący bluesa to dlaczego Marta mialaby odchodzić? Jej pieniądze znalazłyby się w godnych rękach. Tak jest w innych ośrodkach gdzie prezesami nie są sponsorzy i jakos nikt nie ucieka w popłochu.


brzycho napisał(a):
Bo może stwierdzili, że nie opłaca im się reklamować w Rzeszowie.
No własnie. Dlaczego? Brak potencjalnej klienteli? Nie sądzę.
brzycho napisał(a):
Co do tej Warki.. Tak się reklamują na tych wszystkich stadionach, że ja nawet nie wiedziałem o tym ich sponsorowaniu większości drużyn z ekstraligi i Rybnika. :P
To juz nie moja wina. W kazdym z miast sponsorowanych przez te firmę pojawiły się odpowiednie billboardy, widzialem z Czestochowy i Rybnika, moze jeszcze jakies. Nie wiem ile Warka za to daje. Cos daje na pewno...

brzycho napisał(a):
Owszem. Może i się znajdą. Pamiętaj tylko o tym, że ich wkład może być niewystarczający żeby utrzymywać klub na poziomie ekstraligowym bądź pierwszoligowym.
Zawsze istnieje takie ryzyko. Ale uwazam ze gdyby było w klubie kilku równorzędnych sponsorów to z łatwością mogliby dorównać wkladom finansowym Marmy.


           
Post 19 cze 2007, o 12:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Ja się pytam czemu w większosci klubow eligi (a takze w Rybniku) sponsorem jest Warka, a w Rzeszowie nie? Czemu w biedniejszych miastach typu Tarnow jest grupa kilku (nastu) sponsorów łożących porównywalne kwoty i w razie odejscia jednego-dwóch nie ma kompletnej zapaści? U nas jest tylko Folia. jej odejście równe jest koncowi zuzla w Rzeszowie. Nie uwazacie ze za taki stan rzeczy winę ponosi PREZES (nie kurde sponsor!)? To ona ponosi winę że przez kilka lat prezesury nie była w stanie zapewnić względnej stablizacji w razie "w". Darujcie sobie bzdety, że nie ma chętnych na sponsoring. Chętni zawsze się znajdą. Problemów finansowych nie ma żaden klub ekstraligi i polowa I ligi. Kryzys drugiej lat 90 dobiegł konca. Byle kopacze z 3 ligi maja sponsorów strategicznych. Wyłożenie kilkuset tysięcy na rok w zamian za reklamę ogólnopolską wsrod grupy kilkudziesieciu-kilkuset tysiecy ludzi nie jest problemem.

I wlasnie to odbije sie nam czkawka po odejsciu MPF. Ciekawe czy gdy zostaniemy na lodzie, bez prezesa, bez rozmow z zawodnikami to tez wszyscy beda tak gloryfikowac MP. Pewnie tak! Beda pamietac ten awans, ta jazdy Pedersena.

Zreszta co sie dziwic, ze kazde zle slowo na MPF jest traktowane przez niektorych jak bluznierstwo, skoro oni nie pamietaja zuzla innego niz za czasow MPF.

Inny browar taki jak Lech Pils sponsoruje Leszno czy Poznan. Ostatnio przy zakupie 12 browarow ( :D ) pewne osoby podostawaly szaliki Unii Leszno oraz metalowe bryloczki w ksztalcie zuzlowca na motorze. Mala rzecz, a cieszy.

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 19 cze 2007, o 13:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Jako prezes Poltorakowa nie jest idealna, popełniła wiele błedów
-dziwne wypowiedzi do kibiców

:lol: :lol: :lol: ciekawe jak się mają wypowiedzi Marty do słów wypisywanych na jej temat choćby na tym forum.
micson napisał(a):
Ja się pytam czemu w większosci klubow eligi (a takze w Rybniku) sponsorem jest Warka, a w Rzeszowie nie?

a moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie, żeby jedna firma sponsorowała kilka klubów czy dyscyplin. Taka sytuacja jest w Lublinie, gdzie Perła sponsoruje i żużel i piłkę i różne imprezy sportowe, a jak lubelski sport na tym wychodzi, to wszyscy wiedzą.
Tym bardziej, że rzeszowski żużel nie samą Marmą stoi, jest kilkunastu mniejszych lub większych sponsorów.
I musi być ten jeden główny, który trzyma rękę na pulsie i jego marka jest najbardziej kojarzona z rzeszowskim speedwayem
micson napisał(a):
PROSBA do moderatorow: wydzielcie te posty i przeniescie do innego tematu niz meczowy. Temat do dyskusji kontrowersyjny i ciekawy, wiec kasowac nie warto, tak jak i zaśmiecac wątek meczowy.


ja mam inną propozycję: ponieważ sprawa sponsoringu wraca zawsze gdy pojawiają się kontrowersje wokół ustalania składu i obecności w nim Kuciapy, proponują założyć nowy temat:
Maciek&Marta never ending love story :lol: :lol:

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 19 cze 2007, o 13:57
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 2 sty 2007, o 14:58
Skąd: RZ
Posty: 86

Zobacz profil 
Cytuj:
Tym bardziej, że rzeszowski żużel nie samą Marmą stoi, jest kilkunastu mniejszych lub większych sponsorów.

Mozna poznac nazwy tych firm? :roll:

Oczywiscie majac na uwadze fakt, ze wykupienie reklamy na stadionie to nie jest sponsoring.

_________________
Hominis est errare, insipientis in errore perseverare


           
Post 19 cze 2007, o 13:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 mar 2004, o 14:53
Posty: 50

Zobacz profil 
Ludzie zastanówcie się gdzie i co piszecie?? To nie jest temat o Marcie Póltorak !!!!!!!! TYLKO O MECZU Z TORUNIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pills11.com ;))


           
Post 19 cze 2007, o 14:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
denovo napisał(a):
Cytuj:
Tym bardziej, że rzeszowski żużel nie samą Marmą stoi, jest kilkunastu mniejszych lub większych sponsorów.

Mozna poznac nazwy tych firm? :roll:

Oczywiscie majac na uwadze fakt, ze wykupienie reklamy na stadionie to nie jest sponsoring.


górhut, greinplast, faraon, kazex, MPWiK i jeszcze kilka innych nie pamiętam nazw, ale są wymieniani na początku zawodów jako sponsorzy poszczególnych biegów

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 19 cze 2007, o 14:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Faron to juz nie :lol: chyba że za więziennych krat 8-)


           
Post 19 cze 2007, o 14:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
a co się stało z tą szacowną firmą, w której nieraz robiłem zakupy, bo nie jestem chyba na czasie??

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 19 cze 2007, o 14:48
 
Junior
Junior

Dołączył: 1 kwi 2007, o 22:24
Posty: 226

Zobacz profil 
Zgadzam się z waszymi ostatnimi kilkunastoma postami - ciekawe wypowiedzi na temat piątkowgo spotkania, nic dodać nic ująć


           
Post 19 cze 2007, o 15:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2007, o 09:09
Skąd: Kraków
Posty: 101

Zobacz profil 
Dokładnie - dyskusja o tym co się stało z Faraonem, fascynujące. Żaden moderator nie reaguje :( może powinienim popsioczyć trochę na HotScotta to K2 się pojawi :D - oczywiście żart.

Co do meczu - przejrzałem toruńskie forum i morale kolegów z Torunia rośnie :shock: Podobno wszyscy powoli się kurują (no może poza jaguś moja jaguś :)) i naprawdę z Z/Z będzie ciekawie. Wyczytałem, że Scott ma pojechać, czuję że Paweł wraca na ławę- przecież Maciek ciężko trenuje :D


           
Post 19 cze 2007, o 16:47
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
Dość już tych rozmów o Marcie Półtorak!!! Ludzie w najblizszy piatek jedziemy z viceliderem i mamy szanse na bonusa a wy tutaj gadacie o pani marcie półtorak... Za dwa tygodnie mecz derbowy z Tarnowem...który przeprowadzi polsat sport!
Jak tak bedziecie tak na nia najeźdzać to faktycznie odejdzie i nic nie zostanie. Nic narazie nie zrobiła... co więcej popatrzcie jak w tym roku ładnie idziemy... znajdujemy się w czubie tabeli choć nas skazywano na spadek!! A wy tu się martwicie czy Kuciapa pojedzie czy ktoś inny...
Narazie pani prezes w tym roku odwala niezłą robote... z takiego skladu wyciągnęła nas na górę tabeli.
Jeśli coś by nie szło, albo by nasi działacze kombinowali ze składem to też bym miał do nich pretensje. Ale sezon jak narazie uklada się nam znakomicie. A po meczu w Bydgoszczy pomyślałem że w tym roku może nawet bedzie medal :D

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi