Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co się stanie z rzeszowskim żużlem - opinie ekspertów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 18 cze 2007, o 15:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
z tego co zrozumiałem szykuje sie jakis wał w piatek jesli tak sie zdarzy z enie pojedzie szkot albo Dobrucki tylko Kuciapa...to kto sie składa na transparent

Marta P Wypier....

:D


Ok Kamil, mogę się złożyć, ale tylko jeśli zagwarantujesz, że wyłożysz taką kasę na rzeszowski żużel, jaką teraz wykłada Marta.
Bo wiesz, Marta, się może się trochę wkurzyć, jak zobaczy tak chamski i prostacki napis na transparencie i nie wiadomo, czy nie zaniecha sponsoringu.

A dla wszystkich, którzy kochają spiskowe teorie: panowie wrzućcie na luz. Szczerze to wolę oglądać ambitnego Maćka wychowanka niż Angola kasjera z nadwagą

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 18 cze 2007, o 15:25
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5721

Zobacz profil 
Lerek napisał(a):
pewnie Damon slyszal o tym ze Dobrucki ma miec wolne.



Do Terenzano sporo kilometrów :wink:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 18 cze 2007, o 15:27
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
On nie ma nadwagi ze jest gruby to nie znaczy ze za duzo wazy! :evil:

A na Marte cicho sza bo jeszcze pojdzie do siatki i co nam zostanie? Krzeselka ktore sa w dodatku nie wygodne i bandy dmuchane :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 18 cze 2007, o 17:38
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
ze jest gruby to nie znaczy ze za duzo wazy! :evil:
:D

Robi napisał(a):
A na Marte cicho sza bo jeszcze pojdzie do siatki i co nam zostanie? Krzeselka ktore sa w dodatku nie wygodne i bandy dmuchane :P
Krzesełka tez przeniosą do hali. Zastosowanie dla dmuchanych band tez się znajdzie. Jak Marta odejdzie to niczego nie będzie :lol: Jesli myslisz ze Poltorakowa odejdzie bo kibice jej nie lubią to jestes w błędzie. Decydują wazniejsze sprawy. Przede wszystkim to czy dalsze inwestycje w zuzel jej się opłacą.

Ja przypominam sobie ubiegłoroczną forumową aferę przed którymś meczem. Mial wg plotek pauzować Chrzanowski. Ostatecznie pojechał. Dlatego spokojnie. Oczywiscie wierzę w to ze Marta zrobi wszystko by upchac Kuciapę do skladu, mimo że on w tej chwili się nie łapie, ale chyba nie kosztem Dobruckiego czy Nichollsa? A moze kosztem Watta? W koncu chlopak zawiodł w Lesznie :D Ani razu nie pokonał Adamsa...
Pewnie Paweł znow pojdzie na trybuny. A za rok do klubu gdzie go będa szanować :)


Ostatnio edytowano 18 cze 2007, o 18:42 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 cze 2007, o 18:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Ja przypominam sobie ubiegłoroczną forumową aferę przed którymś meczem. Mial wg plotek pauzować Chrzanowski. Ostatecznie pojechał.


to było po jego słabszym meczu z Lesznem (7 punktów), tylko, że w tym samym meczu Maciek zdobył 5.
Potem był wywiad z Chrzanowskim, chyba w Wyborczej i dziennikarz napomknął coś o jego absencji w następnym meczu. Tomek powiedział coś w stylu, że nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że nie pojedzie, bo przecież nie był najsłabszy.
No i pojechał, ale wiadomo, że z takim Chrzankiem szefowie się bardziej liczyli niż np. z Rempałą czy teraz Miesiącem

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 18 cze 2007, o 18:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Jak Marta odejdzie to niczego nie będzie :)

Bedzie najwazniejsze. Bedzie klub, bedzie normalna atmosfera i zdrowa rywalizacja w zespole. Bedzie ZKS STAL Rzeszów.

Co do meczu to moj drugi od niepamietnych czasow opuszczony mecz przy Hetmanskiej ;/ No ale trudno ludzie na emigracji tak maja...

Co do wyniku to mysle ze nie ma co liczyc na mecz na styku. Jakos czuje ze bedzie dobrze i to wysoko dobrze :) obstawiam wynik 55-35.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 18 cze 2007, o 19:07
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
tak jak myslałem...na martusie złego słowa nei mozna powiedziec bo odejdzie, zobaczy transparent i odejdzie... :lol: wole zdrowa rywalizacje o skład w 1 lidze niz wały w e-lidze...ale to tylko przypuszczenia, ja mówiłem o transparencie jak Dobrucki nie pojedzie 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 18 cze 2007, o 20:04
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Zastosowanie dla dmuchanych band tez się znajdzie.


Jak Luka bedzie sie rzucal i bedzie sunął bo parkiecie to zamiast wyhamowac w reklamie wleci w bande :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 18 cze 2007, o 20:41
 
Junior
Junior

Dołączył: 8 lis 2004, o 11:06
Skąd: rzeszow
Posty: 144

Zobacz profil 
ale sie napinacie i glupoty pier.....do....... pojedzie ten co bedzie mial lepszy dzien czy maciek czy miesiac ? niech jezdzi maciek i juz !! bedzie bez problemu audi non stop i niech go les zmienia z messingiem na zmiane a miesiac niech idzie do innego klubu i niech sie spokojnie rozwija jesli u siebei nei moze jezdzic a nagonki ludzie nie robcie nie wasz cyrk nie wasze malpy wy jestescie tylko publika :)


           
Post 18 cze 2007, o 20:49
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
sam jestes publika... wg. Ciebie ktos kto ma kase moze kupic klub a potem go zamknac?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 18 cze 2007, o 20:51
 
Junior
Junior

Dołączył: 8 lis 2004, o 11:06
Skąd: rzeszow
Posty: 144

Zobacz profil 
a ty myslisz ze na jakim swiecie zyjesz?? swoich i kibicow zachcianek ???


           
Post 18 cze 2007, o 20:54
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
wg. Ciebie ktos kto ma kase moze kupic klub a potem go zamknac?

A kto tu mowi o zamykaniu klubu?:> ;)

Co do meczu to licze bardzo mocno, ze pojedzie slowenski ulan Matej. Nie widzialem go wiele razy na zywo, a jest to naprawde ogromna przyjemnosc :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 cze 2007, o 20:56
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
nie, ale nie uwazam ze ktos kto ma kase moze wszystko...zbeszczescic klub z wieloletnia tradycja...a ze kibice moga wiele pokazuje przykład chocby Legii i nie sa tylko publika jak to mówisz.... i powtarzam nie uwazam ze ktos kto ma kase moze wszystko i za to ze wykłada t kase trzeba mu w dupe wchodzic bez mydła!

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 18 cze 2007, o 20:58
 
Junior
Junior

Dołączył: 8 lis 2004, o 11:06
Skąd: rzeszow
Posty: 144

Zobacz profil 
no nei jest to tak ze go zamknie ale majac kase kontroluje i kazdy chodzi jak mu ten z kasa zagrywa a szary kibic badz kibice nie sa wstanei nic na to poradzic !!!


           
Post 18 cze 2007, o 21:33
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2007, o 09:09
Skąd: Kraków
Posty: 101

Zobacz profil 
No jeden kibic napewno :). Wystarczy jednak odrobina solidarności i zorganizowania aby włodarz / sponsor odczuł jednak społeczne / kibicowskie pretensje czy coś znacznie gorszego.

Druga sprawa jest taka, iż firmując nazwą swojej firmy speedway czy inna dyscyplinę kładzie jednak na szali swoja reputację, nie tylko pieniądze. Sponsoring w speedway'u musi mieć długofalowe plany - nie wiem czy komfortową sytuacją dla sponsora jest porzucenie (w ostateczności oczywista) klubu czy wręcz działanie na jego szkodę po niedługim czasie. Mój obecny pracodawca sponsoruje Cracovie (sic!!) plany są równie ambitne jak w Rzeszowie (nowy stadion, pompowanie kasy no i władza absolutna nawet z drastycznymi przykładami - patrz przypadek Drumlaka). Są problemy ale nikt nie olewa kibiców bo kibice to klub.

Co do meczu - faktem jest że toruń pojedzie poobijany ale naprawdę o bonus może być cholernie trudno. Po laniu jakie mieliśmy w Lesznie naprawdę ciężko o huraoptymizm . . .


           
Post 18 cze 2007, o 21:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 maja 2006, o 22:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 249

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
micson napisał(a):
Jak Marta odejdzie to niczego nie będzie :)

Bedzie najwazniejsze. Bedzie klub, bedzie normalna atmosfera i zdrowa rywalizacja w zespole. Bedzie ZKS STAL Rzeszów.



I będzie 2 liga, będzie skład jak w Krośnie itd.!Jakby nie p. Marta, to byś nie oklaskiwał Pedersena czy Dobruckiego! Sport to też kasa, trzeba to otwarcie powiedzieć!

_________________
Jedzie Arab jedzie,
wielbłąd pod nim hasa,
a on se spogląda na swego...
WIELBŁĄDA.......


           
Post 18 cze 2007, o 21:59
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Zastosowanie dla dmuchanych band tez się znajdzie.

W Kanczudze dla tych co na zakretach nie wyrabiaja :roll:

Po raz kolejny wychodze z inicjatywa wybudowania pomnika, albo chociaz popiersia dla MP. Chca wyburzyc "wielkie uszy" wiec pomysl na nowy w tym samym miejscu juz jest.

Jak dla mnie najwieksza glupota w historii rzeszowskiego zuzla bylo dopuszczenie do "fotela" prezesa sekcji - sponsora. Wlasnie przez to moze nie byc Pedersena, moze nie byc Ekstraligi w Rzeszowie itp. itd.! A dlaczego? Niech kazdy odpowie sobie sam.

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 18 cze 2007, o 23:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
piterek napisał(a):
I będzie 2 liga, będzie skład jak w Krośnie itd.!Jakby nie p. Marta, to byś nie oklaskiwał Pedersena czy Dobruckiego! Sport to też kasa, trzeba to otwarcie powiedzieć!


Wlasnie to napisalem, byla by druga liga nie bylo by gwaizd zuzla, ale mielibysmy klub! Z MIesiacem, Lesiem, Stachyra i Trojanowskim. STAL Rzeszów. Wiem ze zuzel to magia, gdy walka toczy sie na najwyzszym poziomie, pojedynki Nikity z reszta czolowki. NIewiem jak Ty ale ja i tak bylbym na kazdym meczu w 2 lidze. Chodzilem na pierwsza, gdy bylismy na dole, gdy walczylismy o awans i po odejsciu MP tez bede. MOze dla dla niektorych to jest dramat, bo na zuzlu pojawiaja sie od 2 sezonow i podziwiaja tylko swiatowe elity, ale mysle ze sporo kibicow , KIBICOW i jeszcze raz KIBICOW byloby tez na 2 lidze.


A jeszcze co do meczu to jednak mysle ze bedzie sklad optymalny. Tylko teraz pytanie optymalny z Mackiem czy optymalny z Pawlem? Ciekawe czy jesli Kuciapie nie wyjda zawody w Krosnie a Pawel wejdzie dalej to czy bedzie jeszcze szansa na to by pojechal Kuciapa?

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 19 cze 2007, o 00:15
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 maja 2005, o 11:00
Posty: 229

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
micson napisał(a):
Jak Marta odejdzie to niczego nie będzie :)

Bedzie najwazniejsze. Bedzie klub, bedzie normalna atmosfera i zdrowa rywalizacja w zespole. Bedzie ZKS STAL Rzeszów.


ZKS Stal Rzeszów to może i będzie, ale w kopanej ;) Nie zapominajmy o tym, kto uratował żużel przed totalnym bankructwem i wprowadził drużynę do ekstraligi ;) Dużo bardziej bym wolał oglądać takie "przekręty" jak Maciek Kuciapa w składzie, który tak nie dawno woził Golloba, czy Hampela na naszym torze od tego Maćka co się męczy bez sprzętu w pierwszej lidze z jakimś juniorkiem z Poznania ;) Hehe, Pani Marcie zawdzięczam bardzo dużo i jestem strasznie zadowolony z wraz z towarzyszami robi dla zespołu... a i nawet Maćka w meczu z Toruniem zniosę, bo jestem pewny, że chce zrobić jak najlepiej dla dobra zespołu. ;)

A z tym transparentem do Pani Marty to już głęboka przesada...

Pozdrawiam


K 2 napisał(a):
Co do meczu to licze bardzo mocno, ze pojedzie slowenski ulan Matej. Nie widzialem go wiele razy na zywo, a jest to naprawde ogromna przyjemnosc :)


Potwierdzam ;)


           
Post 19 cze 2007, o 08:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Matej Zagar napisał(a):
Pani Marcie zawdzięczam bardzo dużo i jestem strasznie zadowolony z wraz z towarzyszami robi dla zespołu...

Tez bylem zadowolony ze pojawil sie ktos taki. Ktos kto zrobil naprawde sporo dobra i wlozyl w to mnostwo kasy i wysilku, ale jak sie potem okazalo sponsor to juz bylo za malo, trener nie potrzebny, kibice nie dorosli,wiecej i wiecej... reklama reklama reklama....
Cytuj:
a i nawet Maćka w meczu z Toruniem zniosę, bo jestem pewny, że chce zrobić jak najlepiej dla dobra zespołu. ;)

Co jest najlepsze dla zespolu? wystawoianie zawodnika ktory w obeznej formie nie miescilby sie w pirwszoligowym skladzie?
Cytuj:
A z tym transparentem do Pani Marty to już głęboka przesada...

Prawda boli?


A co do Mateja to watpie zeby na Hetmanskiej byl w stanie zrobnic dwucyfrowke. Mysle ze druzyna Ks'u bedzie wygladala tak: Jeden lider, jeden na swoim poziomie a reszta bedzie cieniowala.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi