Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co się stanie z rzeszowskim żużlem - opinie ekspertów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 cze 2007, o 19:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 wrz 2005, o 22:22
Posty: 11

Zobacz profil 
Ojjj wielcy kibice STALI RZESZÓW. Dzi mnie trochę czemu tak najeżdżacie na Prezesowa, niewiem czym ona wam zawiniła :| To jest chyba takie podziękowanie za to że znowu w rzeszowie można oglądać najlepszych :) Niop podpadła wam za tym że nie wyszli zawodnicy po meczu z Lesznem ale i tak niewiem co macie jej za złe...to że w nazwie widnieje MPF :| Heh popatrzcie na inne drużyny z róznych dyscyplin i i tak samo w nazwach widnieje nazwa sponsora. W dzisiejszych czasas gdzie światem rządzi piniądz to normalne. Proste klient płaci klient rząda. Niewiem czym wam Kuciapa zawinił...chyba tym że w meczu z Tarnowem wywiózł Golloba i dał realne szanse na wygraną Jak narazie Kuciapa siedzi sobie na ławce i nie zanosi sie na to aby jechał z Touniem to niewiem czemu macie jakies ale Skoro tacy jestescie ze Stala na dobre i złe to czemu tak na Kuciape najeżdzacie..?? :| Dziwne :|


           
Post 19 cze 2007, o 20:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 cze 2007, o 21:12
Posty: 195

Zobacz profil 
Ja jestem bardzo wdzięczny naszej Pani prezes, że zbudowała dobry speedway w Rzeszowie. Nazwa Marma Polskie Folie mi nie przeszkadza. Ciekawy jestem czy bez pani Półtorak powstałby taki żużel? Pewnie jeździlibyśmy teraz w I lidze. A jeżeli chodzi o MPF to popatrzcie na inne zespoły: UNIBAKS Toruń, ATLAS Wrocław, KRONOPOL Zielona Góra, ZłOMREX Częstochowa. Ale to chyba proste, bez sponsorów nie ma drużyny. Więc nie rozumiem dlaczego tak najeżdżacie na panią prezes;/


           
Post 19 cze 2007, o 20:28
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Bo tu sa ludzie ktorzy wola ogladac zuzel pierwszoligowy :wink:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 19 cze 2007, o 20:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Jak czytam wpisy niektórych to wcale nie dziwię się Jaskowi ,że tak bardzo nie lubi Polaków. Na nasz naród tylko pały i zimnej wody...

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 19 cze 2007, o 20:30
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 cze 2007, o 21:12
Posty: 195

Zobacz profil 
Eeee tam. Ja tam wole oglądac pojedynki Pedersena z Crumpem niż Miesiąca z Rempałą.


           
Post 19 cze 2007, o 21:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
MaCiEk99 napisał(a):
Nazwa Marma Polskie Folie mi nie przeszkadza.

Co zreszta widac w zalaczonym podpisie, pozazdroscic, pozazdroscic.
MaCiEk99 napisał(a):
Ciekawy jestem czy bez pani Półtorak powstałby taki żużel?

A czemu mialby nie powstac? MPF jest jedyna firma w okolicy?
MaCiEk99 napisał(a):
Pewnie jeździlibyśmy teraz w I lidze.

Albo byli mistrzem Polski...

elo.

_________________
Obrazek


           
Post 19 cze 2007, o 22:11
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Jak ta cała gadka ma sie do tematu meczu:Stal Rzeszow-KS Torun?
Gdzie czlowiek nie wejdzie to burdel. :fuckyou:


           
Post 20 cze 2007, o 01:08
 
Junior
Junior

Dołączył: 1 kwi 2007, o 22:24
Posty: 226

Zobacz profil 
dajcie spokój moderatorom, moderator tez człowiek, urlop sie mu należy, to jest forum kibiców stali, dodam ze kibiców reprezentujących poważny klub w poważnej dziedzinie sportu i chyba sami też potrafimy zadbac o porządek, dlatego nie ciągnijcie tej bezsensownej dyskusji w tym temacie, gdyż dotyczy on czego innego. pozdrawiam i do zobaczenia w piątek na hetmańskiej


           
Post 20 cze 2007, o 07:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Jako, ze dyskusja w tym temacie była dość okazała (3 strony offtopica ehh...) wątek został przeniesiony.

_________________
Obrazek


           
Post 20 cze 2007, o 08:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
micson napisał(a):
brzycho napisał(a):
Micson. Chyba sam nie wierzysz w to, że jak Marta zrezygnuje z prezesowania dalej będzie głównym sponsorem sekcji żużlowej...
A to niby czemu? Jesli znajdzie się rozsądny człowiek znający się i czujący bluesa to dlaczego Marta mialaby odchodzić? Jej pieniądze znalazłyby się w godnych rękach. Tak jest w innych ośrodkach gdzie prezesami nie są sponsorzy i jakos nikt nie ucieka w popłochu.

Ale skoro już została tym prezesem to po rezygnacji z tego stanowiska zrezygnuje też z bycia głównym sponsorem. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

micson napisał(a):
brzycho napisał(a):
Bo może stwierdzili, że nie opłaca im się reklamować w Rzeszowie.
No własnie. Dlaczego? Brak potencjalnej klienteli? Nie sądzę.

No ale co? Ty myślisz, że Marta nie zgodziła się na dodatkowe fundusze?

micson napisał(a):
brzycho napisał(a):
Owszem. Może i się znajdą. Pamiętaj tylko o tym, że ich wkład może być niewystarczający żeby utrzymywać klub na poziomie ekstraligowym bądź pierwszoligowym.
Zawsze istnieje takie ryzyko. Ale uwazam ze gdyby było w klubie kilku równorzędnych sponsorów to z łatwością mogliby dorównać wkladom finansowym Marmy.

No tak, ale może tych chętnych sponsorów po prostu nie ma?! Powtarzam już drugi raz. Jaki interes miałaby Marma w tym, że blokowałaby innych sponsorów?

_________________
Obrazek


           
Post 20 cze 2007, o 09:01
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
No ale co? Ty myślisz, że Marta nie zgodziła się na dodatkowe fundusze?
Moze uznała, że straci na tym, gdy będzie musiala oddac część miejsc na reklamy innej firmie

brzycho napisał(a):
No tak, ale może tych chętnych sponsorów po prostu nie ma?! Powtarzam już drugi raz.
Ale po co powtarzasz jak tego nie wiesz. Tylko gdybasz. Ja również gdybam, mowiąc ze inni sponsorzy się znajdą. Ale porównując do innych miast ekstraligowych (ich wielkosci, zamożności) uwazam ze mam do tego podstawy.
brzycho napisał(a):
Jaki interes miałaby Marma w tym, że blokowałaby innych sponsorów?
Taki, że musiałaby oddac część powierzchni z kevlarów czy band na reklamy. Ich wkład by się nie zmniejszył a ilość reklam tak.


           
Post 20 cze 2007, o 11:33
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Zaczne od tego, ze rowniez bylem przeciwnikiem zostawiania Kuciapy w skladzie kosztem Rempaly i pisalem o tym, tak jak teraz pisze, ze powinno sie inwestowac w Miesiaca, choc moim zdaniem z niego nie wyrosnie nawet solidny sredniak. Ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem najezdzania na prezesowa, mimo ze popelnila troche bledow. Musicie sie nauczyc (czy wam sie to podoba czy nie), ze kto ma forse ten rzadzi. Jesli wiec macie forse i macie jej wiecej od prezesowej, to idzcie do prezesa Prygonia i wypchnijcie Marme ze sponsoringu. To jest biznes i wygra ten, kto da najwiecej.

Jesli sponsorzy chca sie przebijac, moga sponsorowac poszczegolnych zawodnikow, moga zasponsorowac jakis turniej albo bieg - tak tez mozna. Nie sa zadna konkurencja dla Marmy, bo ta sponsoruje cala sekcje i nikogo innego w nazwie nie ma i nie bedzie. Nie sa tez konkurencja na rynku, bo zadna nie produkuje Folii. A ze chca miec miejsce na bandzie czy w programie... kazdy chce, tylko to juz nie jest pierwszoligowa druzyna z 3 - 4 miejsca, ale ekstraligowa druzyna, ktora wydaje sie byc w stanie osiagnac przynajmniej solidny srodek tabeli. Dlatego ceny reklam rosna, jest wyzsza konkurencja, a sklepiki, jakie mogly temu sprostac jeszcze kilka lat temu, nie sa obecnie w stanie tego uczynic, bo sie im zwyczajnie nie oplaca. Sa za male. Dlatego niech lepiej biora sie za zawodnikow, sprzet itp.

Poniewaz jednak wiem, ze forsy nie macie (bo w przeciwienstwie do prezesowej wiekszosc umie tylko narzekac, najezdzac na innych, ale sama nie ma pomyslu i nic nie robi), bedziecie musieli sie pogodzic z tym, co jest. Nie wiem, czy Marta blokuje innych sponsorow czy nie, nie wiem, czy celowo faworyzuje Kuciape czy nie, ale wiem jedno - dzieki jej pieniadzom i jej zaangazowaniu klub wydostal sie z 1 ligi, a obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli ekstraligowej. Konia z rzedem temu, kto potrafil przewidziec taki obrot sprawy, gdy prezesem zostal Tadeusz Szylar, gdy od klubu odwrocili sie Rafineria Jaslo i Faraon. Zal mi go bylo strasznie, gdy masowo po nim jezdzono na tym forum (te same madre glowy, ktore teraz jezdza po Marcie). Wiem, ile on sie nameczyl, zeby Marte przekonac do zuzla.

Prawda jest taka, ze jesli Marma sie wycofa, to jesli druzyna bedzie uzyskiwac dobre wyniki, to bedzie dobrym produktem. A jesli produkt jest dobry, to znajda sie inni chetni do zakupy. Nie wierze, ze Podkarpacie jest tak biedne, ze Marma jest tam jedyna dobra firma.

Na koniec dodam, ze wiadomo wszem i wobec, ze kibice nie znaja sie na zuzlu. Owszem, znaja sie na darciu geby, robieniu transparentow, bijatykach i odroznieniu prawdziwych kibicow od nieprawdziwych, ale gdyby przyszlo podzialac dla klubu, to kazdy rece umywa. A nie daj Boze jak podniosa ceny biletow o zlotowke badz dwie, bo mecz jest z atrakcyjniejszym przeciwnikiem!!! Jeszcze beda na forum organizowac akcje, zeby zniechecic innych do pojscia na stadion!!! Ale co ja tak daleko szukam. Wystarczy popatrzec na przypadek tego kolesia, co wyladowal za kratkami po pobiciu kibica z Tarnowa. Tyle krzyczeliscie o honorze, milosci o klubu, a jak ja napisalem, zebyscie mu poszukali dobrego prawnika, to zaraz odezwaly sie glosy, ze to nie ma sensu, ze sie nie uda itp. itd. Nie umiecie takiej prostej sprawy zalatwic (nawet nie wymaga ona forsy, bo przeciez wystarczy poszukac prawnika, zorientowac sie w cenach, a nie od razu mu placic), ale za krytyke sie bierzecie, choc sami wiecie, ze byscie nie zrobili lepiej.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 cze 2007, o 11:49
 
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 284

Zobacz profil 
Jasiek, popieram w 100%. Pani Prezes należy się szacunek za to co zrobiła dotychczas dla rzeszowskiego żużla. Nawet jeśli popłeniła jakieś błedy, mając na uwadze ilość kasy którą wpompowała w rzeszowski żużel, należy jej się uznananie. Wyciągnęła drużynę po bardzo długiej tam tułaczce z I ligi a w chwili obecnej drużyna jest na 3 miejscu. Dla krytyków (swego czasu Vincent Vega ją krytykował o ile dobrze pamiętam), tych co nawet ją, jak to sami mowia konstruktywnie krytykuja, polcam wybrac sie na trening zuzlowy, tam czasami Pani Marta bywa, podejść do niej i skrytykować ją konstruktywnie. Być może weźmie ona pod uwagę wasze głosy (ale niektorzy z was wola jechac na nią na forum anonimowo)
A jeśli chcecie miec bezpośredni wpływ na skład to niestety musicie wyłożyć kasę na stół. Jak to mówią w Australii : money makes the world go around :-)

_________________
winnie the pooh


           
Post 21 cze 2007, o 12:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Ale do Pani Prezes szacunek maja chyba wszyscy kibice bo wiedza, ze lozy grube pieniadze na zuzel. I kazdy zapewne wie o tym, ze dzieki jej pieniadzom mozemy ogladac na torze takich zaowdnikow jak ogladamy. Problem tylko w tym, zeby pani Marta nie niszczyla tego klubu od srodka...

_________________
Obrazek


           
Post 21 cze 2007, o 14:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ale w jaki sposób ona niszczy nasz klub? Nie słyszałem, żeby ktoś narzekał na jakąś złą atmosferę albo coś w tym stylu...

_________________
Obrazek


           
Post 21 cze 2007, o 14:47
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
pogadaj z Tomkiem Rempała, Stachyra czy Miesiacem... 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 21 cze 2007, o 15:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
pogadaj z Tomkiem Rempała

Pff.. :D



Przyszedł Watt, w wiek seniora wszedł Miesiąc i Stachyra. Kadra byłaby za szeroka. Ktoś musiał odejść. Padło na Stachyrę...

Co do Miesiąca...

Włókniarz - Stal
Miesiąc 4(0,1,1,1,0,1)
Kuciapa 6(2,1,1,1,1,0)

Stal - Falubaz
Miesiąc 1(wu4,1,d4,d4)
Kuciapa 9+2(3,d4,2*,2*,2*)

Sparta - Stal
Miesiąc 1(1,0,0)
Kuciapa 1+1(1*,0,0)

Stal - Unia T.
Miesiąc 7+1(2*,1,1,2,1)
Kuciapa 7+2(1*,d,1*,2,3)

Stal - Unia L.
Miesiąc 5+2(1,1*,1,2*)
Kuciapa 10(d3,2,3,2,3)

Apator - Stal
Miesiąc 3(2,1,0)
Kuciapa 0(0,0,-,0)

Polonia - Stal
Miesiąc nie startował
Kuciapa 2(2,0,0,d4)

Stal - Polonia
Miesiąc 7+1(2*,2,2,1,0)
Kuciapa 4+1(3,d3,1*,0)

Unia L. - Stal
Miesiąc 2+1(1*,0,-,1)
Kuciapa nie startował


A teraz powiedz mi proszę, w którym momencie Paweł został skrzywdzony... :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 21 cze 2007, o 16:56
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Pff.. Very Happy


jestes nienormlany 8-)

Cytuj:
Przyszedł Watt, w wiek seniora wszedł Miesiąc i Stachyra. Kadra byłaby za szeroka. Ktoś musiał odejść. Padło na Stachyrę...


Po pierwsze kto wiedział ze Watt tak bedzie jeździł :shock: kazdy myslał, ze bedzie zapchajdziura która w razie W bedzie... wiec w składzie mieli jechac Lelek i Kuciapa i Stachyra by sie przydał to tak patrzac przed sezonem NIKT nie wiedział ze Watt tak bedzie jechal!

co do Miesiaca odpowiedz sam sobie dałes, popatrz na mecz w Toruniu kto ile pkt zdobył, nastepnie zobacz kto pojechał do Bydzi i ile punktów zrobił, a poźniej zobacz kto miał jechac u siebie z Bydzia jakby był Nicki... :]

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 21 cze 2007, o 17:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
co do Miesiaca odpowiedz sam sobie dałes, popatrz na mecz w Toruniu kto ile pkt zdobył, nastepnie zobacz kto pojechał do Bydzi

Patrzę na mecz z Toruniem i co? Weź to na chłopski rozum i powiedz mi co ty byś zrobił? W czterech meczach Kuciapa był lepszy od Miesiąca, który od naszego kapitana lepszy był tylko raz. Można to przecież wziąć jako jeden wypadek przy pracy. W kolejnym meczu Maciek dał ciała i z Lesznem już nie pojechał. Idąc Twoim tokiem rozumowania jutro nie powinien jechać Dobrucki, bo w Lesznie był najsłabszy...

wayne_rooney napisał(a):
a poźniej zobacz kto miał jechac u siebie z Bydzia jakby był Nicki... ;]

Do meczu z Bydgoszczą u siebie Miesiąc nawet nie umywał się do Kuciapy jeśli wzięlibyśmy pod uwagę dotychczasowe występy tej dwójki w meczach u siebie. W tym meczu Maciek także był słabszy i to również przyczyniło się do tego, że nie pojechał w Lesznie i teraz nie pojedzie z Toruniem.

Wychodzi więc na to, że co niektórzy z tego forum są po prostu przewrażliwieni na punkcie Maćka i Marty. W moim poprzednim poście widać czarno na białym, że Miesiąc nie został ani razu skrzywdzony przez nasze kierownictwo. Ja będąc trenerem wystawiałbym ich tak samo jak byli wystawiani do tej pory... Nie mów mi też, że ty zrobiłbyś inaczej bo Ci po prostu nie uwierzę...;]


Ps. Ale masz wieśniacki avatar ;f

_________________
Obrazek


           
Post 21 cze 2007, o 17:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
w składzie mieli jechac Lelek i Kuciapa



Miesiąc miał być rezerwowym, więc nie pisz żeś piękny "ekspercie" w temacie dla "ekspertów" :D

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi