Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Gollob - cienko oj cienko


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 16 cze 2003, o 12:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
TOMASZ GOLLOB TO WCIĄZ NAJLEPSZY POLSKI ŻUŻLOWIEC -
I wciąż ZALICZA SIĘ DO CZOŁÓWKI ŚWIATOWEJ.
Pan Tomasz SIE NIE SKOŃCZYŁ - JESZCZE WIELE BIEGÓW WYGRA - A KTO WIE MOŻE I ZOSTANIE MISTZRAM ŚWIATA !
JA MU TEGO ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA - Mariusz z Rzeszowa *


           
Post 16 cze 2003, o 13:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Tomkowi brakouje trochę opanowania i mocnej psychiki, co nie raz już wychodziło. Myślę, że jest to niepowtarzalny zawodnik.
Myślę że nadal jest, był i będzie na długo jeszcze najlepszym polskim zawodnikiem. Bo niby kto nim jest??? Protas błyszczał głównie jako junior, podobnie Dobrucki i Ułamek i jeszcze wielu polskich asów.

Niestety to wszystko do lat 21. Wygląda to tak jakby kariera i medale dla niektórych naszych asów zatrzymywały się na tej magicznym 21.
Spójrzcie na Drymla - dla niego wiek juniora był dopiero początkiem drogi do sławy. Zdobył parę medali a teraz chce być IMŚ. Podobnie Pedersen. Przecież niewiele mówiło się o Nickim gdy był juniorem. Ci zawodnicy idą po prostu właściwym tokiem rozwoju - dla nich wiek juniora to dopiero początek drogi a nie tak jak u nas - jedyny czas na sukcesy.
Szkoda, że Cegła się rozbił bo on szedł podobnym tokiem rozwoju jak wymienieni przeze mnie zawodnicy. WSzystko zaczęło się w 2000 roku i srebro w IMŚJ. Potem wszystko poszło jak błyskawica. Mało jest takich zawodników w Polsce.

Jarek Hampel - 2*3 lata temu wielki talent , wszyscy widzieli go już na podium IMŚ. I CO??? Zaczyna się powoli ligowa szarzyzna niestety. Podobnie Okoniewski. Ile on zdobył medali w wieku 17-19 lat, a teraz....solidny ligowiec. Niestety.

Rozumiem więc, że jesteście wkurzeni na Golloba, nie lubicie go ( zresztą ja też go nie lubię ), ale miejcie szacunek dla jego osiągnięć, a nie nazywacie go lamą, bo sportowymi wynikami na pewno na to nie zasłużył. Poprostu - czas każdego zawodnika się kiedyś musi skończyć.


           
Post 16 cze 2003, o 13:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
"Spójrzcie na Drymla - dla niego wiek juniora był dopiero początkiem drogi do sławy. Zdobył parę medali a teraz chce być IMŚ. Podobnie Pedersen. Przecież niewiele mówiło się o Nickim gdy był juniorem. Ci zawodnicy idą po prostu właściwym tokiem rozwoju - dla nich wiek juniora to dopiero początek drogi a nie tak jak u nas - jedyny czas na sukcesy.
Szkoda, że Cegła się rozbił bo on szedł podobnym tokiem rozwoju jak wymienieni przeze mnie zawodnicy. WSzystko zaczęło się w 2000 roku i srebro w IMŚJ. Potem wszystko poszło jak błyskawica. Mało jest takich zawodników w Polsce"
No to może i nasz piotr prucnal wyrośnie nam na rickardssona ? :-)

Wracając do tematu to mysle że gollob jednak nam juz wygasa. Te pojedynki z rickardssonem to było coś! Bardzo w gp licze na bajerskiego i protasiewicza oraz przed kontuzją na cegielskiego. Gollob w tej chwili jest mi obojętny ;)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 16 cze 2003, o 21:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Bardzo w gp licze na bajerskiego i protasiewicza oraz przed kontuzją na cegielskiego. Gollob w tej chwili jest mi obojętny ;)

To tak jak ja ;-)

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 16 cze 2003, o 22:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Tak sobie czytam i niektórzy tak pisza ze Gollob ma jakies małe problemy :):) .......

Gollob w GP moze nawet dla mnie nie jeździc..Ja najbardziej liczyłem przed kontuzja na Krzyska Cegielskiego............Teraz licze równo na Bajera i Protasa -------------a Gollob to sz*****

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 16 cze 2003, o 22:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Jak czytam te wasze wpisy to mi się aż słabo robi :lol: ( ze śmiechu) czy to że Tomek jak do tej pory nie został mistrzem świata świadczy o tym że jest lamą (i inne epitety wypisywane w jego kierunku) to was rozczaruje jeśli wam powiem że w cyklu GP jeździ około 20 takich "szmaciarzy" otóż popatrzcie sobie na to:

Zwycięzcy poszczególnych turnieji GP w latach 1995 -2002
1. Tony Rickardsson 10 zwycięstw (bodajże 11 licząc rok 2003)

2. "lama" :wink: Tomasz Gollob 8 zwycięstw - Jak "lama" może być na 2 miejscu :roll: :?: :wink:

3. Jason Crump 6

Billy Hamill 6

Hans Nielsen 6
...

Ryan Sullivan i Leigh Adams 1 (choć Ryan w 2003 dorzucił jedną wygraną) !!! i czy to oznacza że np. Sullivan czy Adams czy nawet Crump To lamy ??????
Wybaczcie ale nie każdy się rodzi Rickardsonem ( tak jak nie każdy się rodzi Małyszem :mrgreen: )

_________________
Obrazek


           
Post 16 cze 2003, o 23:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No wlasnie, zmiencie naglowek tego tematu bo troche nie pasuje o T. Gollobie mowic jak o lamie. Wkoncu to najlepszy polski zuzlowiec w historii speedwaya. Nie zostal mistrzem swiata ale zasluzyl sobie na to by nazywac go najlepszym w polsce. chyba nie ma kraju w zuzlowej europie w ktorym Tomek Gollob nie jest znany jako dobry zuzlowiec. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 17 cze 2003, o 09:01
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
hmmm .... no rzeczywiscie zmienie ten temat .pisalem go pod wplywem emocji ;-) <lol> .rzeczywiscie Gollob ma duze zaslugi dla zuzla w Polsce , dla jego promocji itd. Ja go nie skreslilem jeszcze zawodnika i chcialbym zeby jeszcze nie raz bialo-czerwona flaga byla flaga najwyzej zawieszona i zeby stalo sie tak wlasnie za sprawa Tomasza Golloba .

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 18 cze 2003, o 11:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Za Interią :

"Jeśli mam grać w cyklu GP dziesiąte skrzypce i być piątym kołem u wozu to nie ma to sensu. Poczułem się oszukany i dlatego bardzo poważnie rozważam możliwość wycofania się z Grand Prix. - poinformował na łamach "PS" Tomasz Gollob.

Nasz najbardziej utytułowany żużlowiec wciąż nie może się pogodzić z decyzją arbitra GP Wielkiej Brytanii Mike'a Posselwhite'a, który w mocno kontrowersyjnych okolicznościach wykluczył bydgoszczanina z walki o zwycięstwo w Cardiff.

- Gdybym jeszcze po chamsku sfaulował Ronnie Pedersena to nic bym nie powiedział. Nie zrobiłem nic złego i zostałem wywalony z turnieju. Klient bzdurną decyzją zabrał mi możliwość dalszej walki. Dodatkowo puszczał Duńczyków z lotnych startów i niesłusznie wykluczył Jonssona po kolizji z Rickardssonem. Czemu ktoś pomaga jemu, a przeszkadza Gollobowi? To boli. - wyjaśnił Tomasz Gollob.

Multimedalista mistrzostw Polski akcentuje również aspekt finansowy przy turniejach Grand Prix. - Przygotowanie do zawodów nie kosztuje pięć złotych, ale ogromne pieniądze. Premie GP od kilku lat są te same. Żeby wygrać, trzeba wiele zainwestować. Sami płacimy za przeloty, noclegi, silniki i motocykle. Przy nędznych nagrodach i złym podejściu sędziów mam tego dosyć! - stanowczo wyraził swoją opinię Tomasz Gollob."

I popieram Golloba w zupełności. Po chusteczke ma sie pultać w kolesiowskim towarzystwie za parę dolców.


           
Post 18 cze 2003, o 13:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Przeglad Zuzlowy napisał

Cytuj:
Tomasz Gollob chce zrezygnować z udziału w Grand Prix!!! Te słowa wypowiedział na łamach dziennika sportowego "Tempo". - "Poczułem się oszukany przez sędziego. Klient jedną bzdurną decyzją zabrał mi możliwość dalszej walki. Jeśli nadal mam grać w tym cyklu jakieś dziesiąte skrzypce i być piątym kołem u wozu, to nie ma to sensu" - powiedział najlepszy polski żużlowiec.

Przypomnijmy, że Gollob został wykluczony przez sędziego po tym, jak w wyścigu ostatniej szansy upadł Duńczyk Ronni Pedersen. Zdaniem Golloba i większości zawodników decyzja arbitra była błędna. To wykluczenie pozbawiło Polaka szans walki o wyższą pozycję w turnieju. Ostatecznie był dziewiętnasty, zdobywając zaledwie 3 punkty.



Mysle ze Gollob jednak nie wycofa sie z GP.

Moze boji sie ze odpadnie z GP i woli sie wycofac :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 18 cze 2003, o 15:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Gollob zawsze ma takie zezowate szczęście, że wszędzie znajdzie się ktoś, kto go wykluczy i pozbawi szans walki o dobre pozycje w GP.

Mam nadzieję, że to się zmieni.
Kibice - posyłajcie na GP pozytywne fluidy, aby odwrócić złą passę Tomka.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 1 sty 2006, o 11:05
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Przed nami kolejny sezon Tomasza w GP. Ostatnie byly cokolwiek cienkie i gdyby nie
zwyciestwa na torze w Bydgoszczy, prawdopodobnie juz dawno nie byloby go w GP.
Jak sadzicie, czy tego zawodnika stac jeszcze na zryw i walke o medale, czy tez kroczy
do wypadniecia z GP?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 1 sty 2006, o 12:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Gollob prędko nie wypadnie z GP. Od czego są dzikie karty :)
Ciężko będzie wywalczyć złoto lub jakikolwiek medal. Jest kilku zawodników którzy też chcą coś udowodnić i są w podobnym wieku jak Tomek. Mowa tu o Rickardssonie, Hancocku i Adamsie. Pozatym Crump i Nicki Pedersen którzy stęsknili się za tytułem.
No ale zobaczymy... to tylko sport.

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 2 sty 2006, o 23:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Przed nami kolejny sezon Tomasza w GP. Ostatnie byly cokolwiek cienkie i gdyby nie
zwyciestwa na torze w Bydgoszczy, prawdopodobnie juz dawno nie byloby go w GP.
Jak sadzicie, czy tego zawodnika stac jeszcze na zryw i walke o medale, czy tez kroczy
do wypadniecia z GP?


Take cienkie nie były. choc faktycznie srednie. nie mozesz Jasiek mowic gdyby nie Bydgoszcz. gdyby , gdyby, gdyby.. wiekszosc zawodnikow w ciagu sezonu napotyka swoj domowy tor. lub trenuja kilka dni wczensiej podczas swojej rundy. Hampel we wrocku, Jonsson w Mailli, Zagar w Krsko, Nicki Pedersen w Eskilstunie itd


Na Twoje ostatnie pytanie odpowiem bez cienia zludzenia. Tomek zmierza do wypadniecia z GP. Kazdego kiedys to wczesniej lub pozniej spotka lub mozna wczesniej gdy jeszcze jest sie na topie zakonczyc kariere jak Tony Rickardsson czy Hans Nielsen. w sumie to tez sztuka wiedziec kiedy zakonczyc. Jak bedzie w przypadku Tomka? trudno osadzic. w kazdym badz razie nie spodziewam sie ataku na pudlo w jego wykonaniu. moje myslenie w tej kwesti jest niezmienne od 2001 roku. co prawda wtedy jeszcze zdobyl braz, ale mysle, ze to błoto w Berlinie go uratowalo. jednak nie mozna gdybac....;-)

ostanie miejsce w Lonigo mysle mialo swoj wymiar symboliczny... czas powoli sie zegnac z Tomkiem

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 3 sty 2006, o 16:34
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Ja z racji swojej wieloletniej sympatii do Golloba-zuzlowca wciaz bede sie ludzil, ze zdarzy sie cud, ze Tomek jeszcze powroci do lat swej swietnosci. Bo przeciez wciaz nie jest za stary, by zostac mistrzem swiata. Zreszta, wystarczy spojrzec na Tony'ego. W przypadku Golloba to chyba jednak nierealne, jego mentalnosc nie pozwoli mu zwyciezyc. Wiecznie bedzie kombinowal z motocyklami, bedzie szukal nieodpowiednich rozwiazan, bedzie jezdzil pod banda tam, gdzie nie mozna sie rozpedzic. Przykro to mowic, ale niestety Gollob jest na rowni pochylej. Potwierdzaja to nie tylko wyniki w GP, ale i w lidze. Widzac jego niemoc w ubieglorocznym meczu z Unia Leszno, gdy na tarnowskim torze na trasie minal go Kosciuch i odjechal na 30-40 metrow, bylem wrecz zalamany. Widzac zdobyte przez niego 0 w trzech biegach ligi szwedzkiej juz kompletnie przestalem sie ludzic... Ale teraz mamy sezon ogorkowy, w czlowieka wstepuja nowe nadzieje i znow liczy, ze moze jeszcze raz... Moze w tym roku... Watpliwe, ale realne. Gollob przelamal juz niejedna bariere.


           
Post 3 sty 2006, o 20:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Widzac zdobyte przez niego 0 w trzech biegach ligi szwedzkiej juz kompletnie przestalem sie ludzic...


podciagne Cie na duchu, na dwa tygodnie przed finalem na Ullevi w 1966 roku Barry Briggs zupelnie nie istnial na torze we Wroclawiu podczas FDMS, zdobyl na trupie jeden punkt. w Goeteborgu smignal we wspanialym stylu mistrza swiata zdobywajac komplet punktow 33333, to tylko zuzel. jedne zawody o niczym nie swiadcza, ale........... ja i tak bym sie nie łudzil 8-)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 4 sty 2006, o 01:47
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sty 2006, o 20:09
Skąd: ZKS STAL RZESZOW
Posty: 194

Zobacz profil 
nigdy nie darzylem gollobow sympatia
ale przyznaje ze na arenie miedzynarodowej w GP i ligach zagranicznych jest cienki
W lidze polskiej punktuje na swoim poziomie.Ogolnie podsumowujac to obnizyl swe "loty"


           
Post 4 sty 2006, o 11:02
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
lordinho13 napisał(a):
nigdy nie darzylem gollobow sympatia
ale przyznaje ze na arenie miedzynarodowej w GP i ligach zagranicznych jest cienki


Bardzo. Ledwo zalapal sie do pierwszej osemki swiata. Jest rownie cienki jak Malysz na poczatku sezonu.


           
Post 6 sty 2006, o 16:59
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
Oczywiście Wasze gwiazdy z Rzeszowa byli są i będą zawsze załapywały sie do pierwszej ósemki swiatowej a nawet wyżej ( pierwsza ósemka to minimum dla Waszych gwiazdorów) .

Co poniektórzy są śmieszni, ba nawet żałośni :shock: :|


           
Post 6 sty 2006, o 17:20
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
sebo napisał(a):
Oczywiście Wasze gwiazdy z Rzeszowa byli są i będą zawsze załapywały sie do pierwszej ósemki swiatowej a nawet wyżej ( pierwsza ósemka to minimum dla Waszych gwiazdorów) .

Co poniektórzy są śmieszni, ba nawet żałośni :shock: :|

Do mnie pijesz?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi