Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Gollob - cienko oj cienko


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 30 kwi 2003, o 19:01
 Gollob - cienko oj cienko
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
Ale ten Gollob ostatnio cieniutko się spisuje .Wczoraj w Szwecji zdobył 2 punkty w 3 startach .W Polsce tez zreszta nie idzie mu najlepiej (np. z Atlasem) .Ja mysle ze Gollob sie juz po prostu wypalil i to co mial do pokazania to juz pokazal kilka lat temu a teraz lami .Poza tym uważa sie za wielkiego wodza na torze na przyklad mowiac na meczu z Włókniarzem : "Patrzcie i uczcie sie." .Po prostu zarozumialec !!!Ot co !!!Uważa sie za Bóg wie co !!!Ale mysle ze juz niedlugo zobaczy jak Kurmański ,Hampel ,Hlib sie bardziej objezdza .Wtedy on bedzie patrzyl na plecy innym !!! ;p;p

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


Ostatnio edytowano 17 cze 2003, o 08:50 przez bober, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 30 kwi 2003, o 19:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Tomasz Gollob rządził i dzielił w polskim żużlu od początku lat dziewięćdziesiątych. Kiedyś musiał nadejść słabszy sezon, co nie znaczy słaby. Gollob nadal jest najlepszy w polskiej ekstralidze, wpadka w Szwecji zapewne była jednorazowa i nazywanie go lamą jest grubą przesadą - chciałbyś mieć taką lamę w składzie :mrgreen:
I sądzę, że Gollob ma prawo mówić "Patrzcie i uczcie się" bo od niego można się nauczyć bardzo wiele, np. jazdy parą i nie tylko.
Poza tym nie ten dział!! Przenoszę do Wokół żużla.


Ostatnio edytowano 30 kwi 2003, o 19:13 przez micson, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 30 kwi 2003, o 19:06
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Gollob to dobry zawodnik.Dla mnie taka opinia tylko sie osmieszasz.Kazdy moze miec słabszy dzień.Gollob jeszcze długo bedzie najlepszy w Polsce.Moze cos zwojuje w GP.To jest moja opinia.

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 30 kwi 2003, o 21:11
 Gollob T.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Zupełnie nie zgadzam się z opinia, że to koniec Golloba. Powiem szczerze, że nie przepadam
za tym zawodnikiem (a szczególnie za jego ojcem), ale uznaje jego klase i to co osiągnął.

bober napisał(a):
Ale mysle ze juz niedlugo zobaczy jak Kurmański ,Hampel ,Hlib sie bardziej objezdza .Wtedy on bedzie patrzyl na plecy innym !!! ;p;p


Na pewno wymienieni zawodnicy są bardzo utalentowani, ale najpierw niech osiągnął tyle co On, wtedy pogadamy.
Zresztą obiektywnie patrząc, to Tomek wciąż jest najlepszym zawodnikiem w Polsce, zresztą już wkrótce jest GP i wtedy okaże się ile warci są pozostali nasi reprezentaci. Owszem, jak najlepiej życze Cegle, Pepe i Bajerowi, ale nie sądze, żeby goścli za często w pierwszej 10.

Michał napisał(a):
chciałbyć mieć taką lamę w składzie


Święte słowa!!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 kwi 2003, o 21:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
nie twierdze ze to ostateczny koniec golloba ale mysle ze najlepsze juz za nim .raz slyszalem taka opinie o Michaelu Jordanie w tv : "Jordan juz nie jest najlepszy w tej lidze ,ale nadal jest lepszy od wielu" ;-)

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 30 kwi 2003, o 22:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Bober jak mozesz zakladac taki temat :roll:
Ludzie zastanowcie sie co piszecie...oczywiste jest, ze caly czas nie bedzie tak jezdzil jak dawniej...lata leca...a ja jestem przekonany, ze jeszcze dlugo bedziemy czekac na nastepce Golloba...


           
Post 30 kwi 2003, o 22:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Ja też zgadzam się z niektórymi moimi poprzednikami,którzy pisali,że Tomasz Gollob mógł jak każdy człowiek mieć słabszy dzień-każdemu może się tak zdarzyć:))Jak do tej pory nie ma takiego zawodnika w polskim żużlu,który dorównałby Tomkowi.Myślę,że jeszcze kilka dobrych lat Tomek będzie jeździł na żużlu,choć wiadomo latka lecą i z czasem i nawet najlepszy zawodnik powoli będzie tracił formę-oczywiście nie życzę tego Tomkowi;))Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

_________________
Mysia


           
Post 1 maja 2003, o 00:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
z opiniami to się wstrzymajmy do drugiego turnieju grand prix i jeszcze z dwóch kolejek.
a co by nie mówić to i tak gollob jest w tej chwili najlepszy. i pewnie jeszcze długo tak będzie

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 1 maja 2003, o 02:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
T.Gollob nie ma sobie rownych w Polsce a na swiecie jest w scislej czolowce od kilku lat... i tak bedzie jeszcze dlugo. watpie ze nasze mlode talenty osiagna takie wyniki jak Tomek. Przeciez juz Ulamka okreslano wielka nadzieja polskiego zuzla i co? Jest dobry ale to nie swiatowa klasa a tylko solidny polski ligowiec. :)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 1 maja 2003, o 12:11
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 11:53
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 138

Zobacz profil 
:idea: karolcia - gratuluje fajnego avatarka :lol: , myle sie chyba stwierdzajac ze to Twoja fotka :?: ;-)

BTW od Golloba mozna sie duzo nauczyc ale co z tego jak nikt nie umie tego wykorzystac? W GP jezdzilo duzo polskich zawodnikow ale tylko Gollob umial jakos dotrzymac kroku czolowce, widocznie rady Golloba nie sprawdzaja sie u innych zawodnikow...
IMHO przydal by sie jakis zawodnik ktory przelamie ta passe Golloba i "ruszy" wreszcie polski speedway do przodu, szczegolnie w GP ...

_________________
Tabele ligowe lig piłkarskich - liga angielska, polska, niemiecka, francuska i wiele innych, wyniki na żywo:
------------------> http://www.tabeleligowe.pl<------------------


           
Post 1 maja 2003, o 12:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Na pewno nie nazwalbym Golloba lama :) Ogladalem GP na kanale + jakis czas temu i wtedy Gollob ladnie pomykal, oczywiscie za czesto jezdzil orbita przez co mozna bylo dostac ataku serca kiedy ktos sie do niego niebezpiecznie zblizal. Wtedy mogl sobie na to pozwolic bo mial bardzo dobry sprzet, niestety pozniej zaczely sie problemy i sztuczne torych na ktory nie umie jezdzic. Tomek osiagnal wiele niestety nie udalo mu sie wygrac klasyfikacji generalnej GP i raczej juz raczej tego nie dokona. Nie podoba mi sie charakter pana Tomasza, jest zarozumialy i uwaza sie za niewiadomo kogo. Mam nadzieje ze juz wkrotce nastapia pewne zmiany co do najlepszych zuzlowcow w Polsce i pierwsze miejsce zajmie Krzysztof Cegielski a za nim mlodzi czyli Kurmanski i Hampelek :wink:.

_________________
Obrazek


           
Post 1 maja 2003, o 13:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Gollob to jest numer 1 w Polsce może już nie przywozi kompletów w każdym meczu ale i tak jest lepszy od innych polskich zawodników


           
Post 1 maja 2003, o 14:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
Cytuj:
Gollob to jest numer 1 w Polsce może już nie przywozi kompletów w każdym meczu ale i tak jest lepszy od innych polskich zawodników


A kto teraz w Ekstraklasie przywozi regolarnie komplety?

Cytuj:
z opiniami to się wstrzymajmy do drugiego turnieju grand prix


Wlasnie. Ja mam nadzieje ze Gollob i Cegielski nastawiaja sie tylko na GP...

_________________
bERY


           
Post 14 maja 2003, o 16:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Widze ze dawno juz nie był na ten temat żadnych odpowiedzi ale chciałem go "ruszyć" od nowa ze względu na to ze juz w sobote Grand Prix w Chorzowie i tam Tomasz Gollob wystartuje w roli faworyta.....

Ostatnio mu nieszło (wszyscy widzieli jego wyniki uzyskiwane w Szwecji) ale miejmy nadzieje ze ma on juz wszystkie problemy za sobą i teraz tylko bedzie lepiej......

A tak wogóle pierwsza czwórka GP po Chorzowie to wg. mnie :

1.Tomasz Gollob
2.Jason Crump
3.Ryan Sullivan
4.Mikael Max

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 15 cze 2003, o 21:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Może faktycznie Gollob jest w GP powiedzmy szczerze po tych trzech rundach "lepszym przeciętniakiem" i praktycznie nie grał zbyt wielkiej roli. Jednak na krajowym podwórku będzie jeszcze długo panował i niejednego nauczy jazdy parą.


           
Post 15 cze 2003, o 21:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Dam wam przykład. Gollob ma lekką obniżke formy w tym sezonie tak jak i nasz Bob.. Ale ich dni jeszcze nadejdą, mam taką nadzieje przynajmniej.


           
Post 15 cze 2003, o 23:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
iti napisał(a):
Dam wam przykład. Gollob ma lekką obniżke formy w tym sezonie tak jak i nasz Bob.. Ale ich dni jeszcze nadejdą, mam taką nadzieje przynajmniej.



Naturalnie, ze nadejda. W przypadku tak perspektywicznych zawodników musza nadejsc :wink: :wink: :wink:

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 15 cze 2003, o 23:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A moze po prostu juz mu sie nie chce bo zwatpil ze zdobedzie mistrza swiata. Jedyna klasa sama dla siebie jest tylko Tony Rickardsson. Nasz Tomek mial szanse powalczyc 3 sezony temu a teraz... chyba jest juz tym wszystkim zmeczony i zrozumilal ze aby zdobyc mistrza swiata trzeba byc naprawde dobrym a nie tylko favorytem. Pozdrawiam

_________________
Leave Me Alone


           
Post 15 cze 2003, o 23:36
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
tomek Gollob zwalil mi kupona w sts ale to normalka jak ja mogłem na niego puscic.. ze wygra z Adamsem.. no ale

Gollob on juz nie zdobędzie mistrza świata ponieważ jest o wiele lepszych zawodników ktorzy bardziej rpfresjonalnie podchodzą do tego... poczekajmy TOny zdobedzie sobie znowu zycze ,mu tego i skonczy kariere wiec moze wtedy stary nasz Gollob:) heh POzdrowionka!!!!!!!!1

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 16 cze 2003, o 11:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
Pamiętacie te szalone pojedynki Golloba z Rickardssonem sprzed kilku lat ?Wtedy Gollob byl jeszcze prawdziwym asem .Niewielu bylo zawodnikow ktorzy sie mogli z nim rownac .A teraz ?Ci zawodnicy ,ktorzy wtedy jeszcze sie objezdzali jak na przyklad Adams ,Dryml ,Crump ... sa w scislej czolowce ,natomiast Gollob nie .Dlaczego tak się stalo ?Ja mysle ze po prostu Gollob nie jedzdzi gorzej tylko jego przeciwnicy jezdza lepiej .Popatrzmy chociazby na Rickardssona : kiedyś Gollob toczyl z nim wyrownane pojedynki ,a w chwili obecnej moze co najwyzej ogladac jego plecy .Gollob chyba osiagnal juz swoj szczyt .Poza tym na pewno lata juz nie te ;-)

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi