Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Przekręty w polskim żużlu


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 11 lip 2007, o 18:32
 Przekręty w polskim żużlu
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Po meczu w Tarnowie, (ogólnie stojącym na bardzo wysokim poziomie :D ) gdyby nie małe :roll: ale - oczywiście chodzi o bieg nr 7 ! Czy było przekroczenie linii? wg mnie -było, ponadto błąd kierownika startu, kiedy to zamiast 4 okrążeń zawodnicy przejechali trzy kółka! O ile w pierwszym przypadku regulamin mówi jasno, że jeżeli zawodnik przejedzie kołem poza linią to należy mu się wykluczenie, natomiast drugi przypadek też ma swoje odbicie w regulaminie, że w takim przypadku należy ten bieg powtórzyć.
Ale jest jeszcze trzecia strona medalu! Otóż tak jak w temacie Czy znacie jakieś przypadki w których (działacze, zawodnicy, sędziowie, osoby funkcyjne) byli odpowiedzialni za "niejasne sytuacje" w meczu (przeważnie wypaczony wynik) Czekam na komentarze :lol:
A to na zachętę: cyt z forum S.F. (wkleiłem to też w temacie o ostatnim meczu :wink: )
"11.07.07 16:53 ZSSŻ Unia Tarnow
Swoich danych publicznie niebodam ponieważ boje sie o prace ... powiem krótko to co wiem a wiem tyle ze Kibice z calej polski wypisuja niestety racje... uklad byl prosty Tomek mial za wszelka cene wygrac swoje biegi z Pedersenem i o tym wiedzial kazdy niestety sedzia startowy dostal proste wytyczne albo pomoze w razie "wypadku" Tomkowi albo niestety pozegna sie z praca a kary finansowe pokryje i tak klub a ów startowy dostanie nagane i bedzie wszystko okej pozatym nietak mialo to wygladac sedzia startowy mial podczas ktoregos z wyscigow (oczywiscie w razie wypadku) wyciagnac omylkowo czerwona flage(ale ze pomyslal zrobil to subtelniej) od lat jestem kibicem zuzla, zuzla ktorego wynik weryfikuje tor a nie chciwosc i podstep dzialaczy szkoda ze moich pracodawcow a ja co moze chyba tylko przeprosic cala zuzlowa Polske i zyczyc jak najmniej dzialaczy typu... Pozdrawiam"
:roll:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi