Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Rozmowy o sporcie żużlowym
10 maja 2003, o 22:53
|
|
NoBi
|
Weteran |
|
Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59 Skąd: Stadion Stali :) Posty: 3565
|
Unia Leszno : Atlas Wrocław : 46:44
Top Secret Częstochowa : Lotos Gdańsk : 60:30
ZKŻ Zielona Góra : Apator Toruń : 47:43
Polonia Bydgoszcz : Polonia Piła : 58:32
I LIGA
Unia Tarnów : Stal Rzeszów : 42:48
TŻ Lublin : WKM Warszawa : 50:40
Start Gniezno : Stal Gorzów : 54:36
RKM Rybnik : Kolejarz Rawicz : 60:30
II LIGA
KSŻ Krosno: TŻ Łódź : 51:39
Kolejarz Opole : KM Ostrów : 42:48
Wanda Kraków : GTŻ Grudziądz :30:60
Najbardziej bym chciał zeby mi siadł wynik Stali reszta mnie nie obchodzi...
Pozdrówka
_________________
Wyjazdy: Sezon 2009 - Rybnik, Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 maja 2003, o 11:01
|
|
WilmeN
|
Uczestnik GP |
|
|
Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36 Skąd: Rzeszów :) B4 Posty: 1690
|
Cytuj: ZKŻ quick-mix ZIELONA GÓRA - APATOR ADRIANA TORUŃ 43-47
Apator Adriana Toruń 1. Jason Crump 13 (2,3,3,3,2) 2. Wiesław Jaguś 6+1 (0,1,2*,0,3) 3. Piotr Protasiewicz 10 (3,3,3,1,u) 4. Tomasz Bajerski 6+1 (2*,1,1,1,1) 5. Tony Rickardsson 11+1 (3,3,3,1,1*) 6. Marcin Jaguś 1 (0,0,0,0,1) 7. Adrian Miedziński 8. Robert Sawina
ZKŻ quick-mix Zielona Góra 9. Rafał Okoniewski 10 (3,2,d,2,3,0) 10. Andrzej Huszcza 9+1 (1,1*,2,2,3) 11. Billy Hamill 11+3 (1,2,1*,2*,2*,3) 12. Billy Janniro 0 (0,w,-,-,0) 13. Krzysztof Słaboń 4 (2,2,d,0) 14. Bartosz Kasprowiak NS 15. Rafał Kurmański 9+2 (1*,0,1,3,2,2*) 16. Piotr Świst
Wyścig po wyścigu 1. Okoniewski, Crump, Huszcza, W.Jaguś 4-2 2. Protasiewicz, Bajerski, Hamill, Janniro 1-5 (5-7) 3. Rickardsson, Słaboń, Kurmański, M.Jaguś 3-3 (8-10) W tym wyścigu Rickardsson pobił rekord zielonogórskiego toru. Obecnie wynosi on 62,33 sekundy. 4. Crump, Hamill, W.Jaguś, Janniro (w/u) 2-4 (10-14) Po starcie jest 3-3, ale niegroźny uślizg zalicza Janniro i wyścig musi być powtarzany. 5. Protasiewicz, Słaboń, Bajerski, Kurmański 2-4 (12-18) 6. Rickardsson, Okoniewski, Huszcza, M.Jaguś 3-3 (15-21) 7. Crump, Jaguś, Kurmański, Słaboń (d4) 1-5 (16-26) 8. Protasiewicz, Huszcza, Bajerski, Okoniewski (d1) 2-4 (18-30) 9. Rickardsson, Okoniewski, Hamill, M.Jaguś 3-3 (21-33) 10. Crump, Huszcza, Bajerski, Słaboń 2-4 (23-37) 11. Kurmański, Hamill, Protasiewicz, M.Jaguś 5-1 (28-38) 12. Okoniewski, Hamill, Rickardsson, W.Jaguś 5-1 (33-39) 13. W.Jaguś, Kurmański, M.Jaguś, Janniro 2-4 (35-43) 14. Huszcza, Kurmański, Bajerski, Protasiewicz (u3) 5-1 (40-44) 15. Hamill, Crump, Rickardsson, Okoniewski 3-3 (43-37)
-----------------------------------------------------------------------------
TOP SECRET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - LOTOS GDAŃSK, mecz został odwołany
-----------------------------------------------------------------------------
PLUSSZ POLONIA BYDGOSZCZ - POLONIA PIŁA 48-42
Polonia Piła: 1. Tomasz Gapiński 9+1 (2,1,1*,2,3) 2. Rafał Kowalski 2 (d,d,2,0,0) 3. Robert Miśkowiak 8+1 (1,3,1*,2,1) 4. Mariusz Franków 8+1 (3,2*,2,w,1) 5. Krzyszytof Pecyna 10 (3,2,3,2,0) 6. Krystian Klecha NS 7. Michał Szczepaniak 5+1 (1,0,1*,3) 8. Paweł Kowalewski
Plusssz Polonia Bydgoszcz: 9. Tomasz Gollob 14+1 (3,3,3,3,2*) 10. Łukasz Stanisławski 4+1 (1,1,0,1,1*) 11. Mirosław Kowalik 6+2 (0,2*,1*,3,0) 12. Michał Robacki 10 (2,3,2,1,2) 13. Jacek Gollob 12 (2,1,3,3,3) 14. Robert Umiński 0 (0,-,0,-,-) 15. Grzegorz Czechowski 2 (0,0,2) 16. Grzegorz Musiał
Wyścig po wyścigu
1. T.Gollob, Gapiński, Stanisławski, Kowalski (d2) 4-2 2. Franków, Robacki, Miśkowiak, Kowalik 2-4 (6-6) 3. Pecyna, J.Gollob, Szczepaniak, Umiński 2-4 (8-10) 4. Robacki, Kowalik, Gapiński, Kowalski (d3) 5-1 (13-11) 5. Miśkowiak, Franków, J.Gollob, Czechowski 1-5 (14-16) 6. T.Gollob, Pecyna, Stanisławski, Szczepaniak 4-2 (18-18) 7. J.Gollob, Kowalski, Gapiński, Umiński 3-3 (21-21) 8. T.Gollob, Franków, Miśkowiak, Stanisławski 3-3 (24-24) 9. Pecyna, Robacki, Kowalik, Szczepaniak 3-3 (27-27) 10. J.Gollob, Gapiński, Stanisławski, Franków (w/su) 4-2 (31-29) 11. Kowalik, Miśkowiak, Szczepaniak, Czechowski 3-3 (34-32) 12. T.Gollob, Pecyna, Robacki, Kowalski 4-2 (38-34) 13. Szczepaniak, Czechowski, Stanisławski, Kowalski 3-3 (41-37) 14. Gapiński, Robacki, Franków, Kowalik 2-4 (43-41) 15. J.Gollob, T.Gollob, Miśkowiak, Pecyna 5-1 (48-42)
-----------------------------------------------------------------------------
UNIA LESZNO - ATLAS WROCŁAW 46-44
Atlas Wrocław 1. Sławomir Drabik 3 (1,2,0,-,-) 2. Krzysztof Cegielski 10+1 (0,1*,-,3,3,3) 3. Greg Hancock 15+1 (3,2,3,3,2,2*) 4. Tomasz Jedrzejak 0 (0,0,-) 5. Scott Nicholls 6 (1,2,3,0,0,0) 6. Artur Bogińczuk NS 7. Jarosław Hampel 7+2 (0,0,2*,d,2*,3) 8. Robert Dados 0 (0)
Unia Leszno 9. Rafał Dobrucki 9+2 (3,1,2,2*,1*) 10. Jacek Rempała 9+3 (2*,3,1*,1*,2) 11. Lukas Dryml 9 (2,3,1,3,0) 12. Damian Baliński 2+2 (1*,0,0,1*,0) 13. Leigh Adams 11+1 (3,3,1*,3,1) 14. Oskar Wolsztyński (-,-) 15. Krzysztof Kasprzak 7+1 (2*,1,2,1,1) 16. Tomasz Łukaszewicz
Wyścig po wyścigu 1. Dobrucki, Rempała, Drabik, Cegielski 5-1 2. Hancock, Dryml, Baliński, Jędrzejak 3-3 (8-4) 3. Adams, Kasprzak, Nicholls, Hampel 5-1 (13-5) 4. Dryml, Drabik, Cegielski, Baliński 3-3 (16-8) 5. Adams, Hancock, Kasprzak, Jędrzejak 4-2 (20-10) 6. Rempała, Nicholls, Dobrucki, Hampel 4-2 (24-12) 7. Hancock, Kasprzak, Adams, Drabik 3-3 (27-15) 8. Hancock, Dobrucki, Rempała, Dados 3-3 (30-18) 9. Nicholls, Hampel, Dryml, Baliński 1-5 (31-23) 10. Cegielski, Adams, Rempała, Nicholls 3-3 (34-26) 11. Dryml, Hancock, Kasprzak, Hampel (d2) 4-2 (38-28) 12. Cegielski, Dobrucki, Baliński, Nicholls 3-3 (41-31) 13. Jędrzejak, Hampel, Kasprzak, Baliński 1-5 (42-36) 14. Hampel, Rempała, Dobrucki, Nicholls 3-3 (45-39) 15. Cegielski, Hancock, Adams, Dryml 1-5 (46-44)
-----------------------------------------------------------------------------
DARK DOG GNIEZNO - STAL STRABAG GORZÓW 56-34
Stal Gorzów 1. Piotr Paluch 6+2 (2*,3,0,0,1*,0) 2. Daniel Nermark 12 (3,1,2,3,2,1) 3. Robert Flis 3 (3,u/-,-,-,-) 4. Michał Rajkowski 1 (0,1,-,-,0) 5. Magnus Zetterstroem 5 (2,1,1,1,0) 6. Andrzej Głuchy 1 (-,-,0,1) 7. Paweł Hlib 6+1 (0,0,2*,1,2,1) 8. Jakub Śpiewanek Dark Dog 9. Andrzej Zieja 3+1 (1,-,0,-,2*) 10. Jarosław Łukaszewski 5+2 (0,2*,1,2*) 11. Krzysztof Jabłoński 13 (2,2,3,3,3) 12. Adam Skórnicki 1+1 (1*,0,-,u) 13. Jesper Jensen 14+1 (3,3,3,3,2*) 14. Mirosław Jabłoński 6+2 (1,2*,1,0,2*) 15. Łukasz Linette, 16. Marek Hućko 11+1 (3,2*,3,3)
Wyścig po wyścigu 1. Nermark, Paluch, Zieja, Łukaszewski 1-5 2. Flis, K.Jabłoński, Skórnicki, Rajkowski 3-3 (4-8) 3. Jensen, Zetterstroem, M.Jabłoński , Hlib 4-2 (8-10) Po starcie gorzowianie na podwójnym prowadzeniu, ale na dystansie fantastycznie walczy para gospodarzy i z 1-5 robi się 4-2 dla Dark Dog 4. Paluch, K.Jabłoński, Nermark, Skórnicki 2-4 (10-14) 5. Jensen, M.Jabłoński, Rajkowski, Flis (u/-) 5-1 (15-15) W pierwszej odsłonie tego wyścigu upadek Roberta Flisa i mamy przerwę w zawodach 6. Hućko, Łukaszewski, Zetterstroem, Hlib 5-1 (20-16) 7. Jensen, Nermark, M.Jabłoński, Paluch 4-2 (24-18) 8. Nermark, Hlib, Łukaszewski, Zieja 1-5 (25-23) 9. K.Jabłoński, Hućko, Zetterstroem, Głuchy 5-1 (30-24) 10. Jensen, Łukaszewski, Hlib, Paluch 5-1 (35-25) 11. K.Jabłoński, Hlib, Paluch, M.Jabłoński 3-3 (38-28) 12. Hućko, Nermark, Zetterstroem, Skórnicki (u2) 3-3 (41-31) 13. Hućko, Zieja, Głuchy, Rajkowski 5-1 (46-32) 14. Łukaszewski, M.Jabłoński, Hlib, Zetterstroem 5-1 (51-33) 15. K.Jabłoński, Jensen, Nermark, Paluch 5-1 (56-34)
-----------------------------------------------------------------------------
RKM RYBNIK - KOLEJARZ RAWICZ 60-28
RKS Kolejarz Rawicz: 1. Piotr Dym 11 (1,3,2,3,2) 2. Marcin Nowaczyk 3+1 (0,1,1*,1,0) 3. Marek Mróz 2 (1,0,-,1,w) 4. Tomasz Kruk 1 (0,-,1,w,d) 5. Sebastian Smoter 1 (1,-,d,-,w) 6. Marcin Kędziora 0 (0,d) 7. Piotr Świderski 11 (2,2,1,2,3,1)
RKM Rybnik: 9. Mariusz Węgrzyk 9+2 (3,-,2*,2,2*) 10. Adam Pawliczek 8+1 (2*,-,3,d,3) 11. Mariusz Staszewski 12 (3,2,1,3,3) 12. Łukasz Szmid 5+1 (2*,0,-,-,3) 13. Roman Poważnyj 5+2 (2*,1,0,-,2*) 14. Rafał Szombierski 9 (3,3,3) 15. Łukasz Romanek 4 (1,2,d,1) 16. Roman Chromik 8+1 (3,3,2*)
Wyścig po wyścigu 1. Węgrzyk, Pawliczek, Dym, Nowaczyk 5-1 2. Staszewski, Szmid, Mróz, Kruk 5-1 (10-2) 3. Szombierski, Poważnyj, Smoter, Kędziora 5-1 (15-3) 4. Dym, Staszewski, Nowaczyk, Szmid 2-4 (17-7) 5. Szombierski, Świderski, Poważnyj, Mróz 4-2 (21-9) 6. Chromik, Świderski, Romanek, Kędziora 4-2 (25-11) 7. Szombierski, Dym, Nowaczyk, Poważnyj 3-3 (28-14) 8. Pawliczek, Węgrzyk, Świderski, Kruk 5-1 (33-15) 9. Chromik, Świderski, Staszewski, Smoter (d4) 4-2 (37-17) 10. Dym, Romanek, Kruk (w), Pawliczek (d) 2-3 (39-20) 11. Staszewski, Chromik, Mróz, Kędziora (d4) 5-1 (44-21) 12. Świderski, Węgrzyk, Nowaczyk, Romanek (d3) 2-4 (46-25) 13. Szmid, Poważnyj, Świderski, Kruk (d4) 5-1 (51-26) 14. Pawliczek, Węgrzyk, Mróz (w), Smoter (w) 5-0 (56-26) 15. Staszewski, Drym, Romanek, Nowaczyk 4-2 (60-28)
-----------------------------------------------------------------------------
TŻ SIPMA LUBLIN - WKM WARSZAWA 46-26
WKM Gwardia Warszawa 1.Andy Smith 12+1 (3,1,2,3,2,1*) 2. Roman Jankowski 0 (w,0,-,-) 3. Dawid Kujawa 4+1 (0,2*,1,1,d) 4. Sebastian Trumiński 9 (3,3,0,1,2) 5. Dariusz Fijałkowski 3 (0,2,u,0,1) 6. Marcin Jankowski 2 (1,0,1,-,w) 7. Dawid Paszko 0 (0) 8. Waldemar Walczak 1 (0,1)
TŻ Sipma Lublin 9. Dariusz Śledź 10+1 (2,3,2*,3,0) 10. Janusz Stachyra 2 (1,1,-,-,-) 11. Tomasz Piszcz 11+3 (1*,2*,2*,3,3) 12. Grzegorz Knapp 12 (2,3,3,1,3) 13. Atilla Stefani 7+3 (2*,1,2*,0,2*) 14. Dawid Stachyra 3 (3,0,-,-,-) 15. Daniel Jeleniewski 8+1 (3,2*,3) 16. Jerzy Mordel 7+1 (3,2,2*)
Wyścig po wyścigu 1. Smith, Śledź, J.Stachyra, Jankowski (w) 3-3 2. Trumiński, Knapp, Piszcz, Kujawa 3-3 (6-6) 3. D.Stachyra, Stefani, M.Jankowski, Fijałkowski 5-1 (11-7) 4. Knapp, Piszcz, Smith, Walczak 5-1 (16-8) 5. Trumiński, Kujawa, Stefani, D.Stachyra 1-5 (17-13) 6. Śledź, Fijałkowski, J.Stachyra, M.Jankowski 4-2 (21-15) 7. Jeleniewski, Smith, Stefani, Walczak 4-2 (25-17) 8. Mordel, Śledź, Kujawa, Trumiński 5-1 (30-18) 9. Knapp, Piszcz, M.Jankowski, Fijałkowski (u) 5-1 (35-19) 10. Smith, Mordel, Trumiński, Stefani 2-4 (37-23) 11. Piszcz, Jeleniewski, Kujawa, Paszko 5-1 (42-24) 12. Śledź, Smith, Knapp, Fijałkowski 4-2 (46-26) 13. Jeleniewski, Mordel, Walczak, M.Janowski (w) 5-1 (51-27) 14. Piszcz, Stefani, Fijałkowski, Kujawa (d) 5-1 (56-28) 15. Knapp, Trumiński, Smith, Śledź 3-3 (59-31)
----------------------------------------------------------------------------- KSŻ KROSNO - ŁTŻ ŁÓDŹ 29-61
TŻ Łódź: 1. Piotr Rembas 14+1 (3,3,3,3,2*) 2. Laszlo Szatmari 9+4 (2*,1,2*,2*,2*) 3. Bjarne Pedersen 14 (3,2,3,3,3) 4. Sebastian Kowolik 1+1 (0,1*,0,-,-) 5. Mariusz Fierlej 14 (3,2,3,3,3) 6. Przemysław Pyzik 3 (1,-,1,-,1) 7. Łukasz Loman 1 (0,1) 8. Mariusz Lisiak 5+1 (2*,3)
KSŻ Krosno: 9. Richard Wolff 8 (1,3,2,2,-,-) 10. Jacek Woźniak 3+1 (0,-,1*,0,2) 11. Sandor Tihanyi 4 (2,2,0,-,-) 12. Mirosław Cierniak 2+1 (1*,0,-,1,0) 13. Janusz Ślączka 8 (2,3,1,1,1) 14. Sławomir Baran 0 (-,-,0,w) 15. Mirosław Szczurek 0 (0,0,d,0,0) 16. Krzysztof Bas 3 (2,1)
Wyścig po wyścigu 1. Rembas, Szatmari, Wolff, Woźniak 1-5 2. Pedersen, Tihanyi, Cierniak, Kowolik 3-3 (4-8) 3. Fierlej, Ślączka, Pyzik, Szczurek 2-4 (6-12) 4. Rembas, Tihanyi, Szatmari, Cierniak 2-4 (8-16) 5. Ślączka, Pedersen, Kowolik, Szczurek 3-3 (11-19) 6. Wolff, Fierlej, Tihanyi, Loman 4-2 (15-21) 7. Rembas, Szatmari, Ślączka, Baran 1-5 (16-26) 8. Pedersen, Wolff, Wożniak, Kowolik 3-3 (19-29) 9. Fierlej, Wolff, Pyzik, Tihanyi 2-4 (21-33) 10. Rembas, Lisiak, Ślączka, Woźniak 1-5 (22-38) 11. Pedersen, Bas, Loman, Szczurek (d4)2-4 (24-42) 12. Fierlej, Szatmari, Cierniak, Baran (w/u) 1-5 (25-47) 13. Lisiak, Woźniak, Pyzik, Szczurek 2-4 (27-51) 14. Fierlej, Szatmari, Bas, Cierniak 1-5 (28-56) 15. Pedersen, Rembas, Ślączka, Szczurek 1-5 (29-61)
-----------------------------------------------------------------------------
WANDA KRAKÓW - GTŻ PRIMUS GRUDZIĄDZ odwołany z powodu deszczu, nowy termin nie jest znany
-----------------------------------------------------------------------------
KOLEJARZ OPOLE - INTAR PRZEGLADZUZLOWY.PL OSTRÓW, mecz odwołany, nowy termin to 1 czerwca
_________________
|
|
|
|
12 maja 2003, o 15:38
|
|
prezes182
|
Ligowy debiutant |
|
Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20 Posty: 59
|
|
12 maja 2003, o 16:09
|
|
NoBi
|
Weteran |
|
Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59 Skąd: Stadion Stali :) Posty: 3565
|
Szkoda mi tylko Zielonki..trzymałem kciuki zeby wygrała z Toruniem ale niestety nie udało sie...
Mysle ze do niespodziankek kolejki mozemy zaliczyć stosunkowe małe zwyciestwo Bydgoszczy na swoim torze z pretendentem do spadku Polonia Piła...
Szczególnie pokrzywdzona wynikiem jest Rzeszowska Stal
Ale za tydzien sobie to odrobi
_________________
Wyjazdy: Sezon 2009 - Rybnik, Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów
|
|
|
|
12 maja 2003, o 21:45
|
|
K 2
|
Danish Power! |
|
|
Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44 Skąd: Danishlandia Posty: 9781
|
Ja też bardzo żałuje, że Zielonka przegrała z Toruniem. Podobno Świst odmówił jazdy, ponieważ dostał niezłe gwizdy na prezentacji. W sumie to nie dziwie się kobicom ZKŻ. Na pewno woleliby, żeby startował u nich Kuciapa zamiast Śwista Atlas w sumie miał troche pecha. Chodzi mi o defekt Hampela na pierwszym miejscu. Szkoda, żę Ostrów odwołali, zobaczylibyśmy jak jeździ Stojanowski. Co się jednak odwlecze ...
_________________ "Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."
|
|
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|