Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mateusz Szostek - Krosno 2010


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 22 wrz 2009, o 11:01
 Re: Mateusz Szostek
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
"Europejskie zawody o Puchar MACEC i tak słabiutka obsada, że najsłabszy junior Marnej robi komplet - to głowa boli ze śmiechu :wysmiewacz: " - widzę Drogi Kolego, że nie kumasz postów :!:
Przecież tutaj chodziło o słabiutką obsadę tego turnieju a nie o to żeby
Szostek siedział w domu :młotek:
To bardzo dobrze, że młody zawodnik jezdzi i uczy się !
Ty tego jednak nie zrozumiałeś - szkoda.
Ty waści nie kończ - tylko lepiej kapuj posty innych forumowiczów :!:


           
Post 22 wrz 2009, o 11:54
 Re: Mateusz Szostek
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Mickey napisał(a):
Ważne, że chłopak szuka jazdy.
Oszukał się tej jazdy przez cały sezon, że hej. :D Za pasem październik a jemu przypomniało się, że wypadałoby poszukać trochę startów bo w Marmie miał ich nie za wiele :wysmiewacz:

_________________
Obrazek


           
Post 27 wrz 2009, o 14:49
 Re: Mateusz Szostek
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
No i dostał szanse ze Startem i 4 punkty zdobył wiec nie jest zle. Bo jak patrzę na Krecika który w każdym biegu odstaję 30 - 40 m z tyłu to Mati nawet jak jedzie ostatni tak bardzo nie odstaje. Życzę mu jak najlepiej niech trenuje i pokazuje się na zawodach z dobrej strony :)

_________________
ZKS


           
Post 27 wrz 2009, o 21:25
 Re: Mateusz Szostek
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2004, o 19:12
Posty: 663

Zobacz profil 
bakson69 napisał(a):
No i dostał szanse ze Startem i 4 punkty zdobył wiec nie jest zle. Bo jak patrzę na Krecika który w każdym biegu odstaję 30 - 40 m z tyłu to Mati nawet jak jedzie ostatni tak bardzo nie odstaje. Życzę mu jak najlepiej niech trenuje i pokazuje się na zawodach z dobrej strony :)



<<<Kret może i jechał 30 metrów za Hampelem czy Protasiewiczem ale przynajmniej chciał jechać w przeciwieństwie do Szostka który narzeka na mała ilość startów a w memoriale nie chciał wystartować
Nie wiem czy widziałeś na początku sezonu Kreta na motorze, ale moim zdaniem jakieś postępy są i przynajmniej dojeżdża do mety a nie przewraca się nie atakowany przez nikogo 8-) >>>

_________________
Obrazek


           
Post 28 wrz 2009, o 15:14
 Re: Mateusz Szostek
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 558

Zobacz profil 
Szostek w wywiadzie w radiu powiedział, że napewno w przyszłym sezonie nie będzie startował w Stali. Wcale sie nie dziwie, nawet jakby został to i tak by nie jeździł.


           
Post 29 wrz 2009, o 12:57
 Re: Mateusz Szostek
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Więc gdzie w Krośnie bo nie sądzę żeby kluby biły się o niego po sezonie w którym jakiejś wielkiej progresji wyniku nie było i raczej nie spodziewałbym się cudów w następnym sezonie, a powiem szczerze jeszcze dwa sezony temu porównując jazdę w jakiejś lidze południowej czy czymś w tym stylu wydawało mi się, że Szostek będzie lepszym zawodnikiem niż Lampi.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 29 wrz 2009, o 17:35
 Re: Mateusz Szostek
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Wielu kibicom tak się wydawało ... :roll:

Co do klubu na przyszły sezon, jest jeszcze niedaleko Lublin i Kraków 8-)


           
Post 28 paź 2009, o 16:51
 Re: Mateusz Szostek
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Padnie na Lublin. 8-) Chyba, że Kowalczyk odejdzie z Krosna, ale na razie się na to nie zanosi :tuptup:


           
Post 28 paź 2009, o 21:45
 Re: Mateusz Szostek
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Niech przyjdzie do Krakowa. Bardzo chętnie będę oglądał od czasu do czasu jeźdźca w marmowym kostiumie. K2 pewnie też. :spiew:

Pamiętam jak po pierwszych turniejach Mateusza i Dawida wspólnie z Plonkiem rozmawialiśmy na temat przyszłości obydwu zawodników - i obydwaj zawyrokowaliśmy, że Szostek lepszym grajkiem będzie. No i niestety - jak to zwykle w moim przypadku bywa - przewidywania z rzeczywistością mają niewiele wspólnego. :wink:


           
Post 20 gru 2009, o 00:00
 Re: Mateusz Szostek
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2005, o 17:30
Posty: 49

Zobacz profil 
heh, los bywa przewrotny ;) a nie tak dawno <jak ten czas szybko płynie> Mateusz miał wyższe notowania od DL....

_________________
Są trzy rodzaje prawdy: prawda, święta prawda i gówno prawda...


           
Post 21 gru 2009, o 22:09
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Mateusz obrał drogę swoich wielu poprzedników. W przyszłym roku będzie jeździł w Krośnie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 gru 2009, o 22:11
 Re: Mateusz Szostek
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
A jednak wolał zostac wilkiem, a nie koziołkiem :wink: Pozostaje tylko życzyc powodzenia...


           
Post 5 kwi 2010, o 22:29
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Debiut Mateusza w barwach wilków.
Patrząc na zdobycz punktową można by rzecz całkiem dobrze, ale tak naprawdę wygrał tylko bieg juniorski, ciekawe jak zaprezentuje sie w kolejnych startach

KMŻ Lublin - 37 pkt.
1. Tomasz Piszcz (2,2*,1) 5+1
2. Tomasz Rempała (0,3,2) 5
3. Siergiej Darkin (2*,3,2*) 7+2
4. Mariusz Puszakowski (3,2*,3) 8+1
5. Karol Baran (3,3,3) 9
6. Tadeusz Kostro (t,t,-,1) 1
7. Michael Hadek (2,0) 2

KSM Krosno - 22 pkt.
9. Josef Franc (3,2,0,0) 5
10. Grzegorz Knapp (1,1*,1) 3+1
11. Krzysztof Stojanowski (1,1,-) 2
12. Kenneth Hansen (0,0,-) 0
13. Mads Korneliussen (t,1,3,2) 6
14. Mateusz Szostek (3,2,-,d) 5
15. Adrian Osmólski (1,0) 1

Bieg po biegu:
1. (70,0) Franc, Piszcz, Knapp, Rempała 4:2
2. (71,0) Szostek, Hadek, Osmólski, Kostro (t) 4:2 (8:4)
3. (71,0) Puszakowski, Darkin, Stojanowski, Hansen 1:5 (9:9)
4. (73,3) Baran, Szostek, Kostro (t), Korneliussen (t) 2:3 (11:12)
5. (71,0) Rempała, Piszcz, Stojanowski, Hansen 1:5 (12:17)
6. (71,5) Darkin, Puszakowski, Korneliussen, Osmólski 1:5 (13:22)
7. (71,1) Baran, Franc, Knapp, Hadek 3:3 (16:25)
8. (70,1) Korneliussen, Rempała, Piszcz, Szostek (d/4) 3:3 (19:28)
9. (71,5) Puszakowski, Darkin, Knapp, Franc 1:5 (20:33)
10. (72,6) Baran, Korneliussen, Kostro, Franc 2:4 (22:37)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 6 kwi 2010, o 11:10
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 sty 2006, o 01:32
Skąd: Krosno/Rzeszów
Posty: 197

Zobacz profil 
Nie mozna mieć do Mateusza wielkich pretensji bo moim zdaniem swoje wczoraj zrobił.
Musi jednak troche pocwiczyc nad kondycją bo widac było ze ledwo utrzymywał tą kierownice z drugiej strony wiem jak wyglada jego sylwetka na bayku wiec sie nie rozczarowałem. Moze na równiejszym torze w Pile bedzie lepiej i tego mu życzę.

_________________
"Jeszcze więcej znam, jeszcze więcej ich znam
Zatruwają łeb, odbierają czas
Ale żadna z nich, ale żadna jak Ty
Nie olśniła mnie, nie dodała mi sił"


           
Post 20 lip 2010, o 18:20
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
tak sobie myślę, że Szostek to chyba nasz najgorszy wychowanek w historii.
Nie pamiętam, żeby z zawodników, którzy jeździli w miarę regularnie, ktoś tak okrutnie cieniował. W ostatnim meczu Krosno - Piła, wyłączając defekty i taśmy rywali, udało mu się pokonać tylko juniora drużyny przeciwnej. Jako junior nie osiągnął absolutnie nic, jego starty zeszłoroczne w Stali kończyły się zwykle na jednym biegu, w którym z reguły przyjeżdżał ostatni. Poszedł do Krosna, jak wielu naszych i myślałem, że choć tu zabłyśnie, tymczasem totalna klapa. W ostatnich latach inni nasi wychowankowie, którzy już pokończyli kariery, byli od niego lepsi, np. Leś, bracia Szyszkowie. Nawet Micał potrafił przez dwa okrążenia prowadzić przed Nickim. Nie chcę mi się zagłębiać w statystyki, ale jeżeli ktoś się mniej więcej orientuje, to może powiedzieć czy był zawodnik, który w miarę regularnie jeździł i miał gorsze statystyki od Szostka??

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 20 lip 2010, o 23:06
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Czy gorsze to nie wiem, ale bylo paru, co mieli rownie beznadziejne. Tadeusz Hajt, Slawomir Czarnik, Kazimierz Zaborniak, Boguslaw Przybylo - to byli ci, ktorzy pojawiali sie w zawodach mlodziezowych i w lidze. Bylo jeszcze paru takich, co jezdzilo od przypadku i tylko w zawodach mlodziezowych - Klaudiusz Klos, Krzysztof Urban, Grzegorz Bednarski, Waldemar Bednarski, Pawel Elder, Mariusz Wasacz.

Co by nie powiedziec, to szczegolnie od ostatniej szostki Szostek jest jednak lepszy. :) Ale od Czarnika czy Zaborniaka tez moim zdaniem prezentuje sie lepiej.

Aczkolwiek, niejaki Kret Lukasz ma szanse stac sie jeszcze gorszym regularnie jezdzacym.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 lip 2010, o 23:58
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
tak sobie myślę, że Szostek to chyba nasz najgorszy wychowanek w historii


Gruba przesada. Mateusz potrafi przejechac slizgiem kontrolowanym. Moze w jego przypadku troszke mniej kontrolowanym, ale jednak. W naszych barwach - jak i w kazdych innych - nie brakowalo specjalistow od niczego*. :)

* Wedle definicji kandydata na prezydenta RP, jazda co niektorych odpowiadala haslu - nie bedzie niczego.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 21 lip 2010, o 00:15
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ale jemu chodziło o tych, którzy jeździli w miarę regularnie.

A z takich to chyba Prucnal, albo młodszy Szyszka mogliby z nim rywalizować.
Chociaż niektórzy, których wymienił Jasiek w sumie jeździli w rezerwach Stali w 97.


Zaborniaki, Hajty, Płodzienie, Klisie, (starszy)Winiarz, Suszczyńskie regularnie to prędzej jeździli na treningach.;f


A zawodnikiem "widmo" to był Artur(?) Bereś.^^

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2010, o 11:44
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
nie można porównywać Zaborniaka czy Czarnika do Szosta, bo oni musieli rywalizować o miejsce w składzie z Trojanowskim, Winiarzem czy Wilkiem. Zresztą Kazio przynajmniej zabawnie wyglądał na prezentacji. A Czarnik z tego co pamiętam osiągał lepsze wyniki w różnych zawodach juniorskich.

I tak jak napisał Brzycho chodzi mi o zawodników, którzy w miarę reguralnie jeździli i to w II lidze. Właśnie spojrzałem w statystyki i Szostek jest na przedostatnim miejscu w klasyfikacji w II lidze. Pewnie gdyby nie defekty i taśmy rywali byłby na ostatnim.
a to że umie złożyć się w łuk, to chyba jest absolutne minimum do uzyskania licencji żużlowej i jakoś nie przyjmuje tego za kryterium poziomu jego jazdy :wink: .

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 21 lip 2010, o 12:33
 Re: Mateusz Szostek - Krosno 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Czarnik zdal licencje w 1998 roku (debiutowal w meczu w Zielonej Gorze), wiec nie musial rywalizowac o miejsce w skladzie z Trojanowskim, Winiarzem czy Wilkiem, bo wszyscy oni byli juz wtedy seniorami. Jezdzil w latach 1998 - 1999. Pojawial sie regularnie w zawodach mlodziezowych, ale rowniez i w lidze w zwiazku z kontuzja Rempaly. Z powodu braku postepow ze skladu zostal praktycznie calkowicie wyparty. Jezdzil w drugiej druzynie i nawet zdarzyl mu sie dobry mecz z Rawiczem (7 punktow), Swietochlowicami (11 punktow), Krosnem i Krakowem (po 6 punktow). Niezle pojechal w rundzie MDMp w 1998, gdy zdobyl 12 punktow. Potem jednak do 10 punktow nie udalo juz mu sie dojsc.

Zaborniak mial inaczej - jezdzil wiele razy w rundach MDMP czy zawodach mlodziezowych, ale praktycznie wcale w lidze. Mial dobre starty, niestety na dystansie jezdzil fatalnie. Byl duzo gorszy od Czarnika i Szostka.

Szostek chocby w MDMP 2009 ani razu nie zszedl ponizej biegopunktowki 2,0, ktorej wiekszosci z wymienionych przeze mnie gwiazd nie udalo sie nigdy osiagnac. Nie zgadzam sie, ze byl najgorszy. Bylo wielu innych gorszych i do nich wlasnie wliczam Czarnika, ktory raz, ze mial od Szostka latwiejsza lige (nie bylo jeszcze tylu obcokrajowcow), a dwa, ze jezdzil regularnie w druzynie rezerw, niejednokrotnie nawet jako prowadzacy pare, wiec mogl zdobywac punkty na gosciach typu Lipniacki czy Brzozowski (wypozyczonych z Lublina).

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi