Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 90  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Lampart - Rzeszów 2020


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 lip 2013, o 11:32
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Hmm, czy czasem tego luzu w foliowej druzynie nie jest za duzo? sam jura przeciez wspominał, że tutaj nie ma takiej "presji" jak w lesznie.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 24 lip 2013, o 11:57
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
I co z tego, że poszedł do Tarnowa? Miał tam lepsze warunki, to poszedł, a że w połowie sezonu Cieślak zdecydował, że nic z tego nie będzie, to inna para kaloszy. A Marta postanowiła Cieślakowi udowodnić, że się mylił, - no i poszła va banque nie zapewniając żadnej alternatywy dla Dejwida ;)

Generalnie sprawa jest bardzo prosta - jeśli mamy chirurga, stolarza, czy innego malarza, to z każdą operacją, meblem, czy obrazem stają się oni lepszymi rzemieślnikami. A jeśli do tego mają talent, to mogą stać się jednymi z najlepszych w swojej branży. Lampart jest takim chirurgiem, który przeprowadził bardzo mało nieskomplikowanych operacji w porównaniu z innymi chirurgami, więc każda próba operacji na otwartym sercu kończy się śmiercią pacjenta.

Zacznijmy od tego, że Lampart NIGDY nie był solidnym zawodnikiem. Takich zawodników jak Lampart, w każdym klubie e-ligowym było/jest kilku. W Rzeszowie był perełką i nie miał konkurencji. Gdy w tamtym roku wyleciał z Tarnowa, to (chyba z pomocą Cieślaka) znalazł starty na wyspach i jakoś to wyglądało. W tym roku ma pewne i niepodważalne miejsce w rzeszowskiej drużynie, to po co ma się starać? Jedyna droga do budowania formy i łapania luzu, to regularne starty w zagranicznych ligach, na różnych torach, z różnymi przeciwnikami. Ale tam na pieniądze mogą liczyć zawodnicy z wyrobioną marką a pozostali jeżdżą za grosze lub koszty, bo grajków na poziomie Lamparta jest w Szwecji, czy Anglii sporo. I mamy błędne koło - wygląda to tak, że przychodzi bezrobotny student/absolwent na rozmowę kwalifikacyjną i nie bardzo umie odpowiedzieć na pytanie, co potrafi? Natomiast na pytanie, o oczekiwania finansowe, odpowiada sprawnie: 5 na rękę plus premia, bo inaczej mu się nie opłaca. Taki człowiek, jeśli nie zmieni podejścia, to wylatuje z rynku i taki właśnie los czeka Dawida L.

Przytoczone wcześniej statystyki mówią bardzo wiele - zawodnik z jedną z najmniejszych ilości startów ma najwięcej upadków i wykluczeń. Świadczy to o tym, że z braku startów jest on cały posr@ny przy wejściu w łuk w kontakcie z przeciwnikiem i kończy się to nurkiem i pretensjami do całego świata. Zasadniczo posr@ny jest już na prezentacji, kiedy stoi koło Holdera, Hampela, Emila, których widzi oglądając transmisje GP w C+. Janowski, Pawlicki, Dudek i inni, ścigają się z nimi co tydzień/dwa w Polsce/Szwecji/Anglii/zawodach indywidualnych i wystarczy ich spojrzenie na Lamparta, żeby chłopak wiedział, że nie pasuje do tej układanki i szans nie ma najmniejszych. Zmierzając ku końcowi tego przydługiego wpisu podtrzymam, co pisałem w tym wątku 2-3 lata temu, o końcu Dejwida w Krośnie/Krakowie, co dzięki zapisom o KSM przesunęło się o 2 lata - w przyszłem roku KSM nie będzie i przewidywania niestety się zrealizują ;)


           
Post 24 lip 2013, o 18:22
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Tak sobie prześledziłem poczatek tego wątku i zauważyłem, ze niejaki Olsen juz we wrześniu 2007 trafnie prorokował pisząc:

Cytuj:
choc ja twierdze, ze i tak z tego nic nie bedzie. Lepiej sie pesymistycznie nastwiac. :D


Ale on pewnie kibicem nie jest, bo zaraz by sie tu licytował, ze pierwszy postawił krzyżyk na stalowcu.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 24 lip 2013, o 19:11
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Wiesz miał 50% szans, że trafi, jak dla mnie to całkiem sporo.
Zależy też, jaką miarę przykładamy.
Sezony w I lidze miał bardzo dobre sukcesy jako junior święcił, rok temu w Anglii również ładnie śmigał.
Jak dla mnie był solidnym juniorem. Nie sądzę też, żeby bał się stawać przy taśmie z Janowskim Dudkiem czy Pawlickim a nawet Holderem, bo wszystkich ich ogrywał w tym sezonie, co prawda jednorazowo, ale rok temu w Anglii regularnie.
Obecnie natomiast stoi pewnie przed jedną z trudniejszych decyzji. Ciągnąc ten wózek czy dać sobie spokój,bo z tym co teraz jest daleko nie zajedzie. Zaczynam nawet zastanawiać, czy brak jazdy zagranicą nie jest wynikiem jakiegoś zapisu w kontrakcie z Marmą, bo jak to inaczej wyjaśnić, aż tak trudno jakiś klubik znaleźć?

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 24 lip 2013, o 23:36
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Pewnie ten "Olsen" od razu zauważył, że Lampart nie jeździ "po duńsku"...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 25 lip 2013, o 08:55
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Redaktor, to akurat łatwo przewidzieć było. większość rzeszowskich wychowanków to - nie obrażając nikogo - "dziadostwo". więc prawdopodobieństwo , że się sprawdzi było duże;-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 25 lip 2013, o 10:37
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Ja się śmieje.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 25 lip 2013, o 11:50
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wpis Redaktora Olsena interpretuje wręcz przeciwnie - Redaktor Olsen widząc oczami zwykłemi talent i potencjał, a oczami wyobraźni medale i tytuły postanowił się zaasekurować i nastawić pesymistycznie, żeby go byle rajder nie nabrał i oszukał. I stąd ten wpis - coś jak z pogodą:

Gdy na świętego Prota jest pogoda albo słota,
to na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma ;)


           
Post 25 lip 2013, o 15:42
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Nie wydaje mi sie, ze Olsen miał to na myśli. :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 lip 2013, o 11:31
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
przypomnijcie mi bo zbytnio nie pamiętam, Redaktor i Olsen to była jedna osoba udająca braci? :lol:


           
Post 26 lip 2013, o 12:11
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dołączyłeś So 25 lut, 2012 - nie możesz pamiętać ;)

Ten sam jeden w jedynce jedyny ;)


           
Post 26 lip 2013, o 20:42
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Widocznie ma dwa nicki. Takie rzeczy trzeba tępić. :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 lip 2013, o 21:55
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dejwid pracuje na przyszłoroczny kontrakt w nowej drużynie:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/20578


           
Post 26 lip 2013, o 22:13
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
i bardzo dobrze że jedzie w spariingu! Moze czyta forum, albo ktos w koncu mu powiedzial o co chodzi i co ma robic..

_________________
Obrazek


           
Post 27 lip 2013, o 02:16
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
szczęście, że końcówka sezonu to się chłopak nie przemęczy

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 16 sie 2013, o 11:54
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
warto tu dodać fragment wypowiedzi o której mówi K2

- Może i zrobiłem jakiś mały postęp. Teraz chcę zrobić krok w tył, ażeby następnie zrobić dwa do przodu. Mam nadzieję, że ta pierwsza liga dałaby mi więcej jazdy i pewności siebie. Stale szukam startów za granicą. Chciałbym jeździć w Anglii, a nawet i na zapleczu Elitserien. Po prostu potrzebuję startów, a wtedy powinno być dobrze - zakończył 23-latek.

no prosze. a na religii przytaczali slowa "Szukajcie a znajdziecie". czyżby religia kłamała skoro tak stale szuka i jeszcze nie znalazł :lol: ?

_________________
Obrazek


           
Post 16 sie 2013, o 16:16
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
lepszy jego tekst to taki ze nie ma pretensji do trenera ze go zmienil i puscil sowke. Rozwalil mnie chlopaczyna tym tekstem


           
Post 16 sie 2013, o 16:48
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A z tym brakiem jazdy, to pewnie się dowiedział że do przyszłego sezonu będzie miał czas wolny...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 21 sie 2013, o 14:48
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 lis 2005, o 11:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 61

Zobacz profil 
No i znalazł bidoczyna więcej startów..... :wysmiewacz:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37918 ... e-koziolki


           
Post 21 sie 2013, o 23:11
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3983

Zobacz profil 
To jest wlasnie ten tajny plan Darka. Dawid odswiezy sobie teraz 1 ligowe obiekty i bedzie mial przewage juz na starcie przyszlego sezonu.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi