Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Lampart - Rzeszów 2017

Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 kwi 2015, o 20:08
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Myślałem że tego nie dożyje, że to się nie zdarzy już nigdy...

DAWID LAMPART zdobył komplet punktów w EKSTRALIDZE !!

Główny plus - nie zesrał się jak zawsze w 15 kiedy emocje były i kiedy na bank mu hiper zależało na komplecie (byłem prawie pewien że zrobi taśme jak zawsze kiedy nerwy puszczają) tylko pięknie opitolił Spartan :D

Nie zamykał gazu, nie zostawiał wolnego miejsca atakującym. Coś pięknego, inny zawodnik !

Post 26 kwi 2015, o 20:39
Medalista GP
Medalista GP

Mam tylko nadzieję, że Dawid nie spocznie na laurach tylko jeszcze bardziej będzie przykładał się do treningów i do przygotowania sprzętu na zawody. Pokazał, że potrafi jeździć. Akcja z MJJ oraz Taiem (chyba?) palce lizać !

Post 26 kwi 2015, o 20:51
Medalista GP
Medalista GP

karolcia napisał(a):
jednorazowy wyskok czy przeskok na wyższy poziom z trwałą tendencją? :)

oby to drugie
nsport magazyn zuzlowy ; nominacje 4 najlepszych zuzlowcow kolejki gollob , hampel , pedersen i ... lampart
nie myslalem ze tego dozyje :)

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM

Post 26 kwi 2015, o 21:31
Uczestnik GP
Uczestnik GP

To mówi wszystko :D :D :D :D

Obrazek

Post 26 kwi 2015, o 21:56
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Poprzedni mecz dał namiastkę, a dzisiejszy potwierdził że roczna jazda w Lublinie przyniosła pozytywny skutek i na chwilę obecną Lampart jest już całkiem innym zawodnikiem niż 2 lata temu. Ma kapitalny moment startowy, waleczny na całej szerokości toru, skoncentrowany, ambitny, pomysłowy w jeździe i umie się odnaleźć na torze a do tego bardzo ładna sylwetka przez co płynnie pokonuje wiraże. Dodać należy, że dobre ma motory co było dzisiaj widać :wink: Trzymajmy kciuki by cały sezon odjechał na podobnym poziomie :)
Brawo Dawid !

Post 26 kwi 2015, o 22:03
Legenda
Legenda

Komplet Lamparta to chyba pierwszy komplet wychowanka w meczu ekstraligowym Rzeszowa od 9 lat (ostatni zdobyl Karol Baran w pamietnym meczu z Unia Tarnow 71-18). Brawo, gratulacje. Oby to nie byl jednorazowy wyskok.

"We all change. When you think about it, we're all different people, all through our lives. And that's ok, that's good. You've gotta keep moving. So long as you remember all the people that you used to be" - Dr Who, "The Time of the Doctor"

Post 27 kwi 2015, o 10:43
Weteran
Weteran

to juz nie chodzi o sam komplet ale to w jakim stylu bronil pozycji i to nie poprzez brak panowania nad motocyklem. brawo. nie wierzylem ze dozyje czegos takiego.

Post 27 kwi 2015, o 13:13
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Wielkie brawa dla Dawida. Mega występ, oby takich wiecej :spiew: . A najlepsze jest to, co powiedział po meczu:
Cytuj:
Mi się dobrze jechało, start był równy, kolein nie było więc moim zdaniem tor był dobrze przygotowany. Wygraliśmy ważne spotkanie i cieszymy się z tego. Trzeba zapytać wrocławian, dlaczego w drugiej części zawodów zaczęli lepiej jechać. My staraliśmy się cały czas prezentować jak najlepiej i zaczęliśmy budować przewagę w każdym biegu. Oczywiście mój wynik jest dobry, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Będziemy pracować dalej i starali się kontynuować udane wyniki. Chciałbym bardzo podziękować trenerowi, że jeżdżę z numerem 3 i 11 u siebie, bo to jest duże ułatwienie. Pierwsze biegi idą odrobinę łatwiej, a później jak nabiera się wiary w siebie to można nadal wygrywać.

I to jest godna postawa. Jest komplet, sodówa na bok i pracujemy dalej. Super postawa. Dawid trzymamy kciuki mocno :banana:

Post 27 kwi 2015, o 16:18
Senior
Senior

Jasiek napisał(a):
Komplet Lamparta to chyba pierwszy komplet wychowanka w meczu ekstraligowym Rzeszowa od 9 lat (ostatni zdobyl Karol Baran w pamietnym meczu z Unia Tarnow 71-18). Brawo, gratulacje. Oby to nie byl jednorazowy wyskok.

Jasiek, nie wiem czy oglądałeś mecz w tv, czy komentujesz tylko na podstawie prasy. Lampart nie tylko dobrze wychodził ze startu, ale też myślał na trasie i był nie do przejścia, jak Woffinden sie napędzał aby go minąć to Lampart umiejętnie przecinał mu tor jazdy. Czego nie mozna powiedziec o Jablonskim i Czaji bo ich na trasie mijali zawodnicy z Wrocławia. Oby to nie był tylko jednorazowy tak dobry występ Dawida..

Nie chce mi sie szukac w statystykach ale wierze ze jest jak piszesz tnz ostatni komplet wychowanek zdobyl 9 lat temu w Rzeszowie, co troche obrazuje poziom rzeszowskiego żużla, niestety

Post 28 kwi 2015, o 16:09
Uczestnik GP
Uczestnik GP

dawid jak na razie czwarta średnia w elipie. mam nadzieję że niżej już nie spadnie :)

Post 29 maja 2015, o 07:46
Medalista GP
Medalista GP

Dawid debiutuje dziś w duńskiej superlig w barwach Region Varde Elitespor ;)

Post 29 maja 2015, o 09:09
Weteran
Weteran

Fajnie, że w końcu gdzieś pojedzie i poszuka luzu na wyjazdowym torze - bo gdyby chociaż złapał połowę tego co ma w Rzeszowie, to byłaby z niego pociecha na wyjazdach. Trzeba trzymać kciuki, żeby zrobił te 10-12 punktów i zdrowy z Dani wrócił ;)

Post 29 maja 2015, o 21:52
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dawid w meczu ligi duńskiej przecierał szlaki tylko 0,2,0,0,2,2 - ważne że cały i zdrowy bez upadków wraca do PL.

Post 8 cze 2015, o 20:27
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Tor w Gorzowie jest techniczny i chłopaki, którzy jeżdżą za granicą, dużo lepiej czują się na takich obiektach. Ja mam objeżdżenie na torze w Rzeszowie. To nie jest niczyja wina i nie chcę na to zwalać, ale trudno jeździ się na wyjazdach, kiedy nie startuje się gdzieś indziej. Inni jeżdżą cały czas, a mi zostają tylko treningi

Zupełnie nie rozumiem udzielania takich wypowiedzi... Co to, wczoraj się obudził, czy jak? Średnio zorientowany kibic wie, że regularność startów (jakichkolwiek) to klucz do sukcesu i pewności siebie na torze. Pisałem już w innym temacie, że Lampart powoli wraca do poziomu, do którego nas przyzwyczaił, a dzieje się to dlatego, że im dalej w sezon, tym reszta ligi (czyt. zawodników) "odjeżdża", a nasz matador objeżdża się w Rzeszowie. No i biedny taki troszeczke... Wszyscy gdzieś jeżdżą, a on nie :<

Post 8 cze 2015, o 21:02
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Właśnie miałem to wrzucać.

Nie wierzę w to co czytam :uklony:

Post 8 cze 2015, o 21:34
Weteran
Weteran

Nie chce mi się szukać i sprawdzać, ale przecież masa Polaków, niekoniecznie z pierwszej 20 EL regularnie startuje w Szwecji, Danii, czy Anglii. No to w czym jest problem? W pieniądzach? W braku aktywności i poszukiwań? W braku umiejętności? Ciężko to zrozumieć, bo jeśli ktoś chce regularnie jeździć za granicą i rozwijać się w ten sposób, to tak robi. Pozostaje kwestia doboru lepszej/gorszej drużyny i ligi. A pieniądze i umiejętności przychodzą z czasem, bo żeby zarabiać pieniądze trzeba coś prezentować.

Post 8 cze 2015, o 23:24
Medalista GP
Medalista GP

Zwyczajnie mu się nie chce, bo ma daleko. Ja mu to mówiłem dobre kilka lat temu, ze jeśli chce coś w tym sporcie osiągnąć, to musi zbudować bazę w okolicach Poznania. Inaczej to będzie amatorka.

Post 19 cze 2015, o 18:49
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dawid 8 w półfinale IMP w Krakowie... :roll:

Post 22 cze 2015, o 19:18
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

I przy okazji przegrał ze wszystkimi godnymi uwagi, nie umniejszając reszcie zawodników. Nie widzę perspektyw na lepszą jazdę w tym sezonie. No ale to jest właśnie konsekwencja dramatycznie małej ilości startów...

Post 24 cze 2015, o 20:18
Medalista GP
Medalista GP

dawid w lidze dunskiej
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53027 ... #Skomentuj

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1759 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następna strona