Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008, Wybrzeże Gdańsk 2009


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 4 lis 2007, o 05:12
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Cytuj:
18 lat i juz mistrz, zobaczysz ze bedzie mistrzem swiata


Jestem raczej spokojny o to, ze nie bedzie. Zawodnicy ze wschodniej Europy zwykle koncza swoja sukcesy na rozgrywkach juniorskich (wylaczajac Golloba i powiedzmy Hampela), no ale ja tez mam prawo sie mylic. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 4 lis 2007, o 10:17
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2007, o 10:29
Skąd: Rzeszów
Posty: 181

Zobacz profil 
Jeszcze sie nie wypowiadalem na temat tego transferu wiec cos napisze ;) Martin to dobry transfer i nie byl bym taki sceptyczny jak niektorzy ,bo przeczytalem posty tymu po co to chura ? bardzo chetnie odpowiem na memoriale siedzial pedersenowi na ogonie przez caly bieg a jest jeszcze bardzo mlody To nie jest dobry transfer ,transfer jest znakomity 8-) :wink: wiadomo ze musi dopasowac sprzet itp. ale to kwestia czasu jeden mecz i bedzie ustawiony no chyba ze bedziemy modzic z torem :roll:

_________________
"... za ZKS pojdziemy az po życia kres "


           
Post 4 lis 2007, o 10:56
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Nomad napisał(a):
bardzo chetnie odpowiem na memoriale siedzial pedersenowi na ogonie przez caly bieg a jest jeszcze bardzo mlody

Marcinkowski w 2005 roku objechał Tony Rickardssona, miał wówczas 19 lat czy to od razu był powód żeby już okrzyknąć Alana przyszłym mistrzem świata? To samo tyczy się Martina, memoriał mu wyszedł, a komplety w II lidze jeszcze nic w sumie wielkiego nie świadczą, a tu już niektórzy go przyszłym mistrzem świata ogłaszają. :shock: Między II ligą a Ekstraliga jest niesamowita przepaść, żeby tylko Martin nie okazał się drugim Karpovem, czy Messingiem.

@Jaśku
Twoje posty nie raz potrafią dobić i obrzydzić poranne śniadanie. Wszystko co wschodnie gorsze powiadasz? Zaczynając od wschodniej polityki, po przez żużlowców, a kończąc nawet na wskaźnikach BMI :ninja:.
Co do Sajfutidnova i innych utalentowanych wschodnich zawodników i ich szans na IMŚ jesteś sceptycznie nastawiony pewnie dlatego, że w historii nie ma zawodnika wywodzącego się z Rosji, który byłby mistrzem świata. Przykład Plechanowa daje jednak do myślenia bo dwukrotnie zdobył srebrny medal i był w latach 64 , 65 jednym z najlepszych.
Ale dlaczego patrzysz stereotypami? Historia wiele razy zmieniała biegi i dlaczego już teraz zabierasz młodym Rosjanom i innym wschodnim zawodnikom szanse na IMŚ? Nie wierzysz w ich talent bo są ze wschodu Europy? Bo są biedniejsi... itd... eh wiem, że ten post i tak nie zmieni twoich przekonań, ale czasem mógłbyś się zastanowić bo prezentujesz trochę staroświeckie, stereotypowe myślenie.

_________________
Obrazek


           
Post 4 lis 2007, o 11:21
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 maja 2007, o 18:43
Skąd: prawie Rzeszów
Posty: 107

Zobacz profil 
Vaculik pokazał że ma potencjał na memoriale.Nie dziwcie się ,że niektórzy wpadli w huraoptymizm.Po pierwsze Martin jechał u nas pierwszy raz o ile się nie myle i radził sobie bardzo dobrze.Jak pozna dobrze tor to będzie jeszcze ładniej śmigał.Nie wiem po co ktoś porównuje Miesiąca do Martina.Widać że chłopak ma większy talent niż Miesiąc.W wieku 17 lat już dobrze jeździ.Miesiąc już tłucze się tu kilka dobrych lat więc nie dziwcie się że zajął lepsze miejsce a jak narazie nadaje się na 1 ligę i oby tam się rozwinął czego Jemu i Wam życze :D


           
Post 4 lis 2007, o 12:00
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Morgel napisał(a):
@Jaśku
Twoje posty nie raz potrafią dobić i obrzydzić poranne śniadanie. Wszystko co wschodnie gorsze powiadasz? Zaczynając od wschodniej polityki, po przez żużlowców, a kończąc nawet na wskaźnikach BMI :ninja:.


Chcialbym zauwazyc ze to ja poruszylem temat BMI, nie Dexter, oczywiscie "sprowokowany" przez niego ;) wiec jak sie czepiac to mnie

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 4 lis 2007, o 12:11
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale dlaczego patrzysz stereotypami? Historia wiele razy zmieniała biegi i dlaczego już teraz zabierasz młodym Rosjanom i innym wschodnim zawodnikom szanse na IMŚ? Nie wierzysz w ich talent bo są ze wschodu Europy? Bo są biedniejsi... itd...


Patrze na to chociazby jak ci ludzie w siebie inwestuja. Sa biedniejsi i automatycznie gorzej im idzie inwestowanie w siebie. Ot chociazby zrobienie porzadnego parku maszyn na powazne ligi jak Szwecja czy Anglia. Tego zabraklo wielu zuzlowcom z Polski - chocby nawet Karolowi Baranowi.

A teraz popatrzcie jak wielu z tych zawodnikow zadowala sie byciem lokalnymi matadorami - Sajfutdinov czy Laguta mimo swoich niewatpliwych talentow i umiejetnosci nadal na pierwszym miejscu stawiaja Rosje. I to juz stawia ich w gorszej pozycji, bo Rosja - jakkolwiek ma dobra kase - to jest niestety liga poziomowo duzo slabsza i oferujaca duzo gorsze szanse rozwoju.

Co do mojego podejscia do wschodniej Europy to coz... pozycja tych krajow na swiecie, liczba emigrantow z tej czesci swiata w krajach bogatszych wystarcza mi za komentarz.

Cytuj:
eh wiem, że ten post i tak nie zmieni twoich przekonań, ale czasem mógłbyś się zastanowić bo prezentujesz trochę staroświeckie, stereotypowe myślenie.


Pewnie masz racje. :) Problem polega na tym, ze niestety na te chwile nic nie wskazuje na to, abym sie mylil.

Cytuj:
Twoje posty nie raz potrafią dobić i obrzydzić poranne śniadanie. Wszystko co wschodnie gorsze powiadasz? Zaczynając od wschodniej polityki, po przez żużlowców, a kończąc nawet na wskaźnikach BMI


Akurat co do wskaznika BMI to nie wiem, kto go wymyslil, ale ja mowie, ze jest to bullshit, ktory doktorkom pozwala robic wiecej kasy. :) Ot co. :) Bo bogatsi wierza, ze maja nadwage i musza sie leczyc, wiec doktorkom placa. I nie ma do nic do wschodniej Europy, znacznie bardziej do lekarzy. :)

Co do polityki - napisalem juz wyzej. Pozycja wschodniej Europy na swiecie jest najlepszym komentarzem. Co do zuzla - popatrz prosze, ilu zuzlowcow ze wschodniej Europy liczy sie w zuzlu od powiedzmy 25 lat. Gollob, potem Mueller (jednorazowy wyskok wlasciwie), Hampel, przez chwile Lukas Dryml, Protasiewicz (troche dzieki dzikim kartom), Drabik, Kasper i moze Brhel. Postaw sobie naprzeciw Skandynawow i Anglosasow. Policz rowniez ilu w pierwszej dziesiatce IMS badz GP znalazlo sie zawodnikow ze wschodniej Europy, a ilu z krajow wyzej rozwinietych jak anglosaskie czy skandynawskie. Moje uprzedzenia to jedno, a suche fakty to drugie. Sajfutdinov czy Vaculik nie sa pierwszymi od dawna talentami z tamtych krajow. Przypomne nazwiska Rene Aas, Ilia Bondarenko, Kjastas Podzuks, Roman Powaznyj, Denis Gizatulin, Renat Gafurov, Tomas Topinka, Jiri Stancl, Antonin Svab, Marian Jirout, Josef Franc, Rafal Kowalski, Marcin Rempala, Dawid Kujawa, Rafal Dobrucki, Sebastian Ulamek, Robert Miskowiak... oni byli znakomitymi juniorami, nieraz nawet medalistami IMSJ, wielkimi talentami. A potem przepadli... jak ogromna wiekszosc wschodnioeuropejczykow.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 4 lis 2007, o 12:19
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Proszę wracać do tematu!

_________________
Obrazek


           
Post 4 lis 2007, o 12:51
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 maja 2007, o 18:43
Skąd: prawie Rzeszów
Posty: 107

Zobacz profil 
Ale psioczą buczoki na Martina na SF i w jego księdze gości. :evil:


           
Post 4 lis 2007, o 13:20
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2006, o 15:59
Posty: 81

Zobacz profil 
dziwisz im sie? zawodnik był już dogadany a odszedł


           
Post 4 lis 2007, o 13:30
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
Ale to jak narazie tylko ich problem. :D

Napiszę coś wreszcie o naszym nowym juniorze. Zawodnik już teraz prezentujący pewien poziom, który może tylko ewidentnie podnieść. Młody, ale już dość doświadczony, parę punktów na mecz powinien nam przywozić. Ale nie wymagajmy od niego cudów od razu. Chłopak raz musi się przyzwyczaić do e-ligi (ogromny przeskok jeśli chodzi o poziom sportowy), dwa przystosować do toru, większego natężenia zawodów w ciągu roku, presji na wynik. To nie takie łatwe, szczególnie jak się ma 17/18 lat. Mam nadzieję, że klub zapewni mu odpowiednie warunki i chłopak skupi się na dobrej jeździe.

Nie ukrywam, że trochę namieszał w tych kontraktach, coś tam podpisał w Tarnoffie, zmienił zdanie, będzie jeździł u nas. Jak już ktoś napisał, miejmy nadzieję, że był to jednorazowy wyskok i więcej tego nie powtórzy. Chociaż mam dużą satysfakcję, że to akurat Buczoków tak ładnie potraktował. 8-) Co do braku moralności, co wypominają Martinowi nasi "sąsiedzi z zachodu" ( :lol: ), to akurat oni mają dużo do powiedzenia w sprawach, których nie powinni poruszać, bo sami nie są lepsi. Nie generalizując oczywiście. 8-)

A Martinowi wypada życzyć tylko samych sukcesów w naszych barwach. :D

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 4 lis 2007, o 15:39
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 maja 2007, o 13:12
Posty: 260

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale psioczą buczoki na Martina na SF i w jego księdze gości.


Dlatego tez powinnismy udzielic mu tam wsparcia swoimi wpisami, choc nie mam pewności co do tego, ze przegląda on swoja ksiegę regularnie.
Widziałem, ze juz paru kibiców to zrobiło i ja z reszta tez się pokusiłem. :)

_________________
http://youtube.com/watch?v=rmpvK5ZGxL0


           
Post 4 lis 2007, o 15:47
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1313

Zobacz profil 
Nom ja też sie wpisałem. Wpisujcie się niech Martin zobaczy, że podjął właściwą decyzje przechodząc do nas. Heh buczokom głupio teraz :fuckyou: . A jak przyjemnie poczytać ich rozpacz na ich forum 8-) :twisted:


           
Post 4 lis 2007, o 15:57
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
A i tak pewnie nie bedzie widział tej księgi gości ale ok :D

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 4 lis 2007, o 16:06
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2007, o 02:59
Posty: 98

Zobacz profil 
Witam.

Jeśli oświadczenie Tarnowskiego klubu jest prawdziwe, to uważam, że Vaculik zachował się bardzo nie fer. Mając 17 lat juz sie chyba rozumie co się podpisuje? I jest napisane, że uczynił to dwukrotnie. Klub załatwiał mu sponsorów, występy zagraniczne. Tak się nie robi. Widać, że facet jest mało honorowy. I piszę to jako kibic Stali, ale trochę obiektywizmu. Ktoś tutaj dobrze napisał, że jesli ktoś dla Ciebie robi wała, to prędzej czy później i Ciebie wykoleguje.


           
Post 4 lis 2007, o 16:33
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 maja 2007, o 13:12
Posty: 260

Zobacz profil 
Ja tak bym się nie rozwodził nad taką, czy inną moralnościa Martina, po prostu zorintował się w którym klubie lepiej rozwinie sie i wybrał nas, w końcu lepiej pózno niz wcale. :peace:

_________________
http://youtube.com/watch?v=rmpvK5ZGxL0


           
Post 4 lis 2007, o 16:47
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2006, o 16:45
Skąd: Rzeszów/Lublin
Posty: 219

Zobacz profil 
Ja bym się również wstrzymał z tego typu ocenami. Nie wiemy co o tym sądzi sam Vaculik, bo kto wie czy Tarnów nie chciał go zrobić w wała 'wymuszając' w pewien sposób takowy podpis. Było mówione przecież, że to 'umowa przedwstępna', niezobowiązująca i że sam Martin wciąż rozważa różne opcje, więc mógł się wycofać. Takie prawo rynku. A teraz buczoki płaczą bo Martin się nie dał wyfrajerować :wink: Poza tym takie oświadczenie musiało zostać wystosowane żeby zatuszować niekompetencję tarnowskich działaczy. Trochę się jednak pośpieszyli z ogłoszeniem przynależności klubowej.

_________________
"Siadeeej!"

Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek


           
Post 4 lis 2007, o 17:12
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
trzeba pamiętać że Martin jest mimo wszystko jeszcze młody, jeździł w drugiej lidze a tu nagle otrzymał dobrą (czy też b.dobrą) ofertę z Tarnowa, podjarał się że interesuje się nim extraligowy klub więc szybko przystawał pewnie na jego propozycje. Potem jednak nadeszły nowe propozycje i chwila refleksji nad tym czy aby jego wybór jest właściwy, czy nie podjął pochopnej decyzji. Przemyślał więc sprawę i wybrał jak wybrał (z pomocom rodziców z tego co słyszę ale jednak :]).
W przyszłości gdy latek troche przybędzie może rozważniej będzie postępował. Przynajmniej ja tak widze całą sytuacje, a jak jest naprawdę nie wiadomo ;)

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


Ostatnio edytowano 19 lis 2007, o 23:34 przez Retrac, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 lis 2007, o 18:59
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
http://www.espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=19233

I wszystko jasne.
Duże słowa uznania dla Rafała Wilka.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 4 lis 2007, o 19:01
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 maja 2007, o 13:12
Posty: 260

Zobacz profil 
Oświadczenie naszego juniora:

Cytuj:
W związku z zamieszaniem wokół mojej osoby i mojego kontraktu w sezonie 2008 chciałbym przedstawić kilka słów wyjaśnienia. Przez dłuższy czas walczyli o mnie działacze z kilku ośrodków żużlowych, natomiast ja głównie rozważałem oferty z Tarnowa i z Rzeszowa. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę zespołu z Rzeszowa, gdyż będę mógł współpracować z Rafałem Wilkiem, który jest dla mnie wzorem i wierzę, że przy Nim będę rozwijał i nabierał doświadczenia. Miałem okazję z tym człowiekiem współpracować w trakcie startów w KSŻ-cie Krosno i wiele się od niego nauczyłem odnośnie samej jazdy, jak i podejścia do sportu żużlowego. Ponadto dochodziły mnie słuchy o słabej kondycji finansowej tarnowskiego zespołu i to również miało wpływ na moją decyzję, a ja chce się nadal rozwijać i aspekt finansowy także ma spore znacznie. Tarnowskich kibiców zawsze szanowałem i nadal szanuję. Dziękuje im za doping, jakim darzyli mnie podczas zawodów w Tarnowie, jak i na innych stadionach. Mam nadzieję, że kibice Unii zrozumieją moją decyzję, która byłą dla mnie bardzo trudna. Wybrałem ofertę, która wydaje się być lepsza dla mojego rozwoju” - informuje Martin Vaculik.


http://www.vaculik.espeedway.pl/

Jak się odnosicie, bo dla mnie argumentacja nader sensowna.

_________________
http://youtube.com/watch?v=rmpvK5ZGxL0


           
Post 4 lis 2007, o 20:06
 Re: Martin Vaculik - Stal Rzeszów 2008 - 2009!
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2007, o 16:57
Posty: 74

Zobacz profil 
patrzcie jaki on wygadany :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 173 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi