Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 17 maja 2009, o 14:17
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 sty 2009, o 21:49
Posty: 51

Zobacz profil 
oglądałem ten poniedziałkowy mecz i po 23 darłem mordę z radości jakby mnie ze skóry obdzierali.Obudziłem całą chatę i wszyscy byli na mnie wku... ale ja to miałem w d... to co pokazał Cameron to było piękne i podziękowania dla Polsatu że trwali z tą przedłużającą się transmisją żeby ludzie z Rzeszowa mogli to oglądać a co do Tomka Lorka ogromny szacunek bo to żywa encyklopedia żużla a jego niekonwencjonalne wypowiedzi dodają kolorytu transmisjom


           
Post 12 sie 2009, o 11:53
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2008, o 21:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 148

Zobacz profil 
Cam odpowiedział dla Pż na 25 prostych pytań: http://przegladzuzlowy.pl/2009.08.12-25 ... ward#start
Najlepsza jest chyba odpowiedź na pytanie 11 :mrgreen:


           
Post 31 sie 2009, o 17:14
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
fajnie było Cię oglądać na naszym torze, byłeś miły i fajnie walczyłeś na torze, szkoda że zostałeś tak a nie inaczej potraktowany..

Pozdrawiam

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 31 sie 2009, o 17:40
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2009, o 14:23
Posty: 246

Zobacz profil 
mychas :arrow:
czy wiesz jak na prawdę było? Tak owszem był miły i fajny, ale jak jeździł w 1 składzie. A teraz ? Bo on był na rezerwie i już wielki Cameron nie pojedzie. Ja jakoś nie wierzę w to żeby zgubił paszport. Jakoś Gjedde potrafił jechać na rezerwie i jechać tylko 1 bieg z Łotwą w rewanżu w Rzeszowie ale już w ten dzień powiedział że przyjedzie na następny mecz. A woodward jeszcze w Grudziądza nie chciał z rezerwy jechać. I uważam że teraz było podobnie stwierdził że mu się nie opłaci jechać do Łotwy żeby wystąpić w 1 czy 2 biegach i po prostu nas olał. Też w Poznaniu nie chciał jechać za Drymla który miał wcześniej wypadek. Był spoko ale po prostu olał drużynę i tyle.


           
Post 31 sie 2009, o 17:44
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009


Bo Gjedde mial ryczałt to mu sie opłacało przyjeżdzać a Cam miał płacone za to co ujedzie


           
Post 31 sie 2009, o 18:41
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Też w Poznaniu nie chciał jechać za Drymla który miał wcześniej wypadek. Był spoko ale po prostu olał drużynę i tyle.


Olał Marme Handykówke ten super profesjonalnie prowadzony klub. Zrobić mu flagę z dolarem jak Holcie. W sumie i tak długo wytrzymał normalnie runda zasadnicza jeszcze się nie kończyła a zawodnicy już szukali nowego klubu.

Tak mi przyszło do głowy może to Cameron zakosił 500 zł jak co roku przeznaczone na oprawę i tyle go widzieli ... pewnie już Meksyk albo Polinezja

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 31 sie 2009, o 20:41
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Woody- miło było. Powodzenia w innym, normalnym klubie. Mega :piwo: za podejście i brak głupich tłumaczeń.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 31 sie 2009, o 22:36
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Lepiej aby Cam pozostał, a Marma odeszła bo pożytku z niej nie ma, a tylko kibiców zniechęciła do tego jakże pięknego sportu.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 31 sie 2009, o 23:42
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
A miałem nadzieję, że Cam powoli, powoli skompletuje sobie dobrej klasy sprzęt na naszą ligę i będziemy mieć z niego dużo pociechy. Widać, że chłopak potrafi jechać, często bardzo mądrze, tylko brakowało mu fury pod dupą. Niestety temat jest zamknięty. Szkoda.

P.S Przydałoby się, aby teraz Cam się wypowiedział.


           
Post 1 wrz 2009, o 00:02
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lip 2007, o 00:52
Posty: 323

Zobacz profil 
Wrrr pasuje tylko teraz żeby to ktoś ta sprawa zaja sie dalej i zapytał Cama jak i również Drymla dlaczego nie. . . :?: Może ktoś ma znajomych pismaków co zajeliby sie ta sprawą. Chcociaż i tak watpie ze Nowiny czy tam SN pusciłby w obieg takie info.


           
Post 1 wrz 2009, o 00:31
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Bardzo wątpię w to, by któryś z zawodników powiedział oficjalnie, że "olał" przyjazd, lub chciał się zemścić za coś tam na Marcie... Ale tak samo, jestem przekonany, że "poczta pantoflowa" w śród zawodników, jest już rozsyłana.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 1 wrz 2009, o 20:00
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Cam powodzenia w przyszłym sezonie w nowym NORMALNYM KLUBIE, w którym będziesz traktowany poważnie :!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 wrz 2009, o 11:35
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
wystukał klub Pani Marty Półtorak?

Cameron Woodward. 100% Stalowiec.

:uklony:

dziękuję.

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 2 wrz 2009, o 14:54
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009


A Wy wszyscy wiecie najlepiej co tak na prawdę między nimi zaszło :lol:


           
Post 2 wrz 2009, o 16:23
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Patrzac na Holte, Barana i reszte jestesmy w stanie przewidziec co zaszlo miedzy nimi i z duza doza prawdopodobienstwa nie mylimy sie.


           
Post 2 wrz 2009, o 17:16
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009


tylko szkoda, że jeszcze 2-3 lata temu wszyscy byli przeciwko Holcie i to on był winny, centuś itd :lol:


           
Post 2 wrz 2009, o 18:40
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Tylko wtedy mało kto zdawał sobie sprawę z tego jaką osobą jest naprawdę półtorakowa....

Wtedy też wydawało Mi się że to Holta jest be, rzeczywistośc okazała się zupełnie inna co mogą potwierdzic kolejni zawodnicy po Holcie....

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 wrz 2009, o 19:00
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Metanol,

moim zdaniem, jest wiele racji w tym co napisałeś - nie ma zupełnej, gdyż Półtorakowa według mnie, miejscami kamufluje się do tej pory.


A Cameroonowi życzę bogatej kariery, i by pamiętał o tym, że w Rzeszowie ma również życzliwych oraz przyjaznych ludzi.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 2 wrz 2009, o 20:12
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009


Metanol, ja Cie proszę :roll: też sobie nie zdawałem wtedy sprawy jaka ona jest na prawdę, ale gołym okiem było widać, że potraktowała go delikatnie mówiąc chamsko :roll:

Nie urobił tej całej średniej 2,0 przez 2 kolejne mecze bo w jednym z nich pojechał poobijany na jej prośbę (ciekawe ile z Pedersenem musiała by smsować żeby pojechał w tej sytuacji :lol: ) po czym wg. zapisu umowy mogła go odsunąć od składu, ale nie chciała być zła :lol: i zaproponowała mniejsze stawki za pkt :lol:

Wcale nie trzeba bylo wiedzieć jaka ona jest na prawde, z kim mamy do czynienia itp przecież jak byk było widać, że potraktowała go jak frajera. Ale nie on był beee a niektórzy kibice ślepo zapatrzeni poszli by za nią wtedy w ogień :młotek:


Szkoda że Woodward nie pojechał w Dauga, ponieważ mógł dla nas dowieźc pare cennych punktów :wow:


           
Post 3 wrz 2009, o 19:36
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
kolego Hugo Kołłątaj nie bardzo rozumiem do czego pijesz ciagle mowiac to samo:-) przeciez kolega ci wyraznie napisal ze sie pomylil :-) chwala ci za to ze od poczatku "wyczules pismo nosem" :-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 82 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi