Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 3 wrz 2009, o 21:38
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009


Pije do ogółu :wink:


           
Post 7 wrz 2009, o 20:59
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Włączyłem sobie właśnie brytyjską Elite League, gdzie angielscy komentatorzy rozpływali się nad jazdą Cama... I naszła mnie taka oto refleksja. Marcie Półtorak - poza wieloma innymi fuksami - udało się jak cholera, zupełnym przypadkiem, dwóch superzawodników - Davey Watt i robiący od trzech sezonów ogromne postępy Cameron Woodward. Progresu żadnego z nich nie chciała wykorzystać.


           
Post 8 wrz 2009, o 03:50
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lip 2007, o 00:52
Posty: 323

Zobacz profil 
Były nasz "grajek"


4. Cameron Woodward (3,2*,2,2*,2,1*) 12+3


Powodzenia w nowym klubie, mam nadzieje że za rok trafisz do normalnego klubu z I ligi a za dwa lata spotkamy sie :!:


           
Post 8 wrz 2009, o 17:53
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 00:53
Posty: 174

Zobacz profil 
Rowniez ogladalem i bylo na co popatrzec, szczegolnie akcje w pierwszym luku gdzie nikt inny jak on sam, ustawial caly wyscig pod 5:1 dla jego druzyny.

_________________
Wczoraj sie nie urodzilem, jutro nie mam zamiaru umierac.


           
Post 8 wrz 2009, o 20:42
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Cam zaliczył świetny mecz, który za pośrednictwem polsatu sport mogliśmy obejrzec, nie tylko obejrzec ale także posłuchac co Cameron powiedział w wywiadzie do rzeszowskich kibiców :wink:

Gdyby półtorakowa miała choc odrobinę kultury osobistej takiej jaką posiada Woodward, w Rzeszowie wszystkim było by lżej...

CAMERON DUŻE :piwo:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 wrz 2009, o 20:46
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
A co powiedział? Bo nie oglądałem niestety. :wink:


           
Post 8 wrz 2009, o 22:11
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Przepraszał za Łotwę, trochę tłumaczył zaistniałą sytuację i pozdrawiał kibiców z Rzeszowa :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 wrz 2009, o 23:13
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Chłopina naprawdę to przeżył.

Ktoś miał naprawdę fajny pomysł, by napisać do Camerona choćby jedno zdanie wspierające go w tej trudnej sytuacji. Szczerze popieram - każdy chyba jest w stanie napisać choćby jedno zdanie nawet w kaleczonym angielskim. A chłopakowi będzie miło.

Jak już udowonił bvb, co ja również potwierdzam, Woody (lub w przypadku jego nieobecności jego matka) maile czyta i odpisuje.

To co, zapchamy mu skrzynkę? cam@cjwracing.com


           
Post 9 wrz 2009, o 00:42
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Dobry pomysł. Ode mnie już poszło parę słów. :)


           
Post 9 wrz 2009, o 16:43
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
I posłałem kilka słów, w odpowiedzi przeczytałem iż ma nadzieję iż ta cała sytuacja nie rzuci cienia na możliwość występowania w Polsce w przyszłym roku.Ehhh


           
Post 9 wrz 2009, o 18:52
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:14
Posty: 170

Zobacz profil 
A ja się wpisałem na mapkę na stronie Camerona i dostałem maila z podziękowaniami i wyrazami nadziei, iż wierzę, że Cam zrobił wszystko, by dojechać na mecz.
Oczywiście ładnie opisałem, że - prawdopodobnie jak większość rzeszowskich kibiców - wierzę w słowa Camerona i życzę powodzenia :)


           
Post 9 wrz 2009, o 22:29
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior

Dołączył: 2 sty 2006, o 16:09
Posty: 175

Zobacz profil 
Fajnie, że napisaliście - mnie się udało wymienić parę maili z Camem, a w zasadzie z jego mamą, bo to ona w głównej mierze odpisuje. W ostatnim z wczoraj prosiła, żebym podziękował wszystkim z forum za wsparcie co też niniejszym czynię - mam nadzieję, że te skromne słowa przesłane przez nas pod adresem tego sympatycznego kangura sprawiły, że przestał o tej całej sytuacji myśleć. Z tego co wiem, niedługo zjawi się w Rzeszowie, żeby zabrać resztę sprzętu. Wniosek jest jeden - pani P. przekreśliła kolejnego przyzwoitego żużlowca - a takie mam przeczucie, że jakby mu dać porządnie pojeździć to byłby z niego żużlok na 10 pkt w każdym meczu. Ehh


           
Post 10 wrz 2009, o 18:32
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Mam taka propozycje, jednym się spodoba, innym pewnie nie, ale jeżeli Cam ma się pojawić aby zabrać sprzęt możne by się dowiedzieć kiedy to będzie, zebrać się w kilka osób i powiedzieć "thanks Cam" itd. Bądź co bądź jako jeden z pierwszych zadeklarował chęć pozostania gdy nie było za kolorowo bez sponsora( teraz sponsor jest a i tak kolorów nie za wiele :( )
Jak na moje oko to chłopakowi się wielkie :piwo: należy

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 10 wrz 2009, o 18:34
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Cytuj:
możne by się dowiedzieć kiedy to będzie

Kilka postów wyżej jest adres mailowy :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 wrz 2009, o 15:34
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Witam i ja pozowliłem sobie napisać kilka ciepłych słów do Kameruńczyka. Nie omieszkałem poinformować go, że kibice wierzą, że pomimo najszczerszych chęci nie mógł dojechać na mecz w Daugavpils i jesteśmy mu wdzięczni za fakt reprezentownia naszych barw. W odpowiedzi otrzymałem:

Cameroon napisał(a):
Thank you Tomasz for your support.
I hope that one day I may get to ride in Rzeszow again.
Thanks for your contact with my website I really appreciate the amount of mail I have recieved.
Best wishes to you
Cameron


Szkoda takiego chłopaka, ale cóż widać i jemu nie było dane spełnić oczekiwań naszych działaczy :nie:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 14 wrz 2009, o 12:36
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Witam, napisalem do Cam'a i dowiedzialem sie ze w tym tygodniu bedzie w Rzeszowie(kiedy dokladnie jeszcze nie wiadomo bo odpisywala mi jego mama, ma jeszcze napisac dokladny termin) Z tresci listu wynika ze Marta jest utwierdzona w przekonaniu by ukarac Kangura kara finansowa. Ponizej zamieszczam tresc meila



Cytuj:
Hi Tomek,

This is Jenni Camerons mum. Your english is very good, much better than or Polish!!!

Thankyou for your kind words of support and good wishes. Cameron is very humbled by the support he has recieved by the fans with this situation. Marta is still standing hard that Cameron is to pay Fine. Cameron hopes to be able to ride in 2010 in Poland but will have to wait and see now.

Cameron will be in Rzeszow this week, I am not sure which day but I shall let you know.

Thankyou again for your great words.

Jenni and Cameron

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 19 wrz 2009, o 22:03
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2006, o 02:04
Skąd: zks STAL Rzeszów
Posty: 116

Zobacz profil 
Hmmm. poniżej, co Cam mi odpisał...:

"Hi Greg,

Thankyou for taking the time to write on my website, I really appreciate the time fans have given to me and written words of support to me.

I hope that one day I will get to ride back in Rzeszow, I really enjoyed my race meetings there.

Thanks again for your support I hope that one day we will meet

Cam"

_________________
Obrazek


           
Post 19 wrz 2009, o 22:44
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Drodzy Koledzy :arrow: To jest polskie forum. Jeżeli znacie angielski to starajcie się przetłumaczyć treść którą piszecie. Posty Wasze kierowane są przecież do polskich forumowiczów a nie wszyscy forumowicze znają język angielski :uklony:


Ostatnio edytowano 19 wrz 2009, o 22:50 przez bromaz, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 wrz 2009, o 22:47
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
http://www.mtranslator.pl :) Na pewno trochę pomoże ;)


           
Post 22 wrz 2009, o 00:00
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Prosze bardzo - dla tych nieanglojezycznych

Cytuj:
"Hi Greg,

Thankyou for taking the time to write on my website, I really appreciate the time fans have given to me and written words of support to me.

I hope that one day I will get to ride back in Rzeszow, I really enjoyed my race meetings there.

Thanks again for your support I hope that one day we will meet


Hej Greg

Dzieki za poswiecenie swojego czasu, aby wpisac sie na mojej stronie. Naprawde doceniam ten czas, ktory fani mi poswiecaja i slowa wsparcia.

Mam nadzieje, ze pewnego dnia bede znow mogl jezdzic w Rzeszowie. Bardzo milo wspominam moje mecze w tym miescie.

Dzieki raz jeszcze za twoje wsparcie i mam nadzieje, ze spotkamy sie pewnego dnia.

Cytuj:
Hi Tomek,

This is Jenni Camerons mum. Your english is very good, much better than or Polish!!!

Thankyou for your kind words of support and good wishes. Cameron is very humbled by the support he has recieved by the fans with this situation. Marta is still standing hard that Cameron is to pay Fine. Cameron hopes to be able to ride in 2010 in Poland but will have to wait and see now.

Cameron will be in Rzeszow this week, I am not sure which day but I shall let you know.

Thankyou again for your great words.

Jenni and Cameron


Hej Tomek,

Tu Jenni - mama Camerona. Twoj angielski jest bardzo dobry, znacznie lepszy niz nasz polski!!! (zapewne mialo byc our a nie or)

Wielkie dzieki za twoje slowa wsparcia i zyczenia wszystkiego najlepszego. Cameron jest bardzo zmieszany wsparciem, ktore otrzymal ze strony kibicow w tej sytuacji. Marta wciaz twardo utrzymuje, ze Cameron ma zaplacic kare. Cameron ma nadzieje, ze bedzie mogl startowac w Polsce w 2010 roku, ale bedziemy musieli poczekac na rozstrzygniecia.

Cameron bedzie w Rzeszowie w tym tygodniu. Nie jestem pewna, kiedy dokladnie, ale dam ci znac.

Jeszcze raz dziekuje za twoje wspaniale slowa.

Jenni i Cameron

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi