Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 mar 2009, o 21:08
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
Ja póki co jestem pozytywnie zaskoczony postawą Camerona. W każdym meczu systematyczne punktuje, nie ma wpadek a zdarza mu się wygrywać z lepszymi. Oby tak dalej i Cam do pierwszego składu :)

_________________
***** ***


           
Post 31 mar 2009, o 18:19
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Damian napisał:
Cytuj:
Ale trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy. Cieniak upada bo walczy z torem, wojownik i fighter upada bo jedzie na full a takie jest ekstremum ryzyka w tym sporcie ;]


Wywołany przez Damiana do tablicy w temacie o… Maćku Kuciapie – broń Boże nie dlatego, że chcę zaszkodzić Woodwardowi (uwielbiam tego gościa!) – pozwolę sobie tylko przypomnieć, co Cam robił podczas pierwszego meczu z Wrockiem. Myślę, że wiele opisywać nie muszę, bo wszyscy pamiętamy, że ledwo się składał biedak na motorze. I wcale nie dlatego, że jest cienki, tylko dlatego, że jeździł w Polsce po raz pierwszy, a takie lotnisko widział wcześniej pewnie tylko na Heathrow. Pisanie więc, że Stachyra to cieniak, bo w swoim ligowym debiucie w Anglii wyłożył się cztery razy jest nie na miejscu. Nikt z Was nie widział toru, nie widział okoliczności. I zapominacie też o tym, że chłopak na motorze nie siedział właściwie przez pół roku.

Zresztą, co ja się będę z Wami spierał, chłopaki. I tak wszyscy wiemy, że jak Kuciapa wygrał 14 bieg w meczu z Lesznem to był bogiem. A kilka biegów wcześniej, jak zahaczył w pięknej walce z Balińskim o bandę i zanotował defekt motocykla, to był wszystkim na „c”. Chu…, cip… i ciota latały z trybun jak oszalałe. Tacy już są kibice. Jak nie idzie, to mieszamy z błotem, jak idzie to „nasi ukochani” znów wracają na piedestał. I tak w kółko. I niech się broń Boże nie obrażą ci, co zachowują się inaczej. Jesteście w mniejszości.


           
Post 31 mar 2009, o 19:39
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2336

Zobacz profil 
Też nie piszę tego, żeby umniejszyć czyjeś umiejętności bo to nie w moim stylu. Wszystko opieram na faktach, jakie mi ostatnio dostarczyli.
Uściślijmy o co chodzi(ło) mi ze Stachyrą cieniakiem i Woodwardem nie-cieniakiem. Stachyra jako zawodnik w realiach I-ligowych odnajduje się całkiem nieźle i tego nie można mu zabrać ani umniejszyć. Ale sprawa nabiera całkowicie innego obrotu kiedy przychodzi mu jechać w bardzo ciężkich warunkach. Tutaj jest siny jak skurczybyk. Ostatnie dwa mecze na ciężkich torach które przychodzą mi do głowy: kto oglądał np. pogrom z Lesznem (27-65, było dość sucho ale strasznie dziurawo) i obiektywnie do tego podchodzi, widział że jego jazda (nie tylko jego, bo Poważnego czy Szostka) to był dramat. W barażach z Gdańskiem też nie istniał a punkty naciułał dzięki ogólnej znajomości toru i dlatego, że znaleźli się jeszcze gorzej jadący.
Woodward to gruuubo średniawy zawodnik, ale na ciężkich torach wielu zawodników przy nim (w tym i Stachyra) to leszczyki. Tor w meczu z Wrocławiem wyglądał jak plaża Omaha po D-Day, glebił na nim nawet Nicholls dla którego to lwie warunki, a co robi Woodward? Jadąc pierwszy raz w życiu w Rzeszowie zapierdziela jak wariat na granicy upadku. Starty miał fatalne, ale doliczyłem się u niego wtedy 4 skutecznych ataków po których przechodził na wyższe pozycje.
Co do tego, że Woodward pierwszy raz w życiu jechał na tak długim torze, też nie do końca mogę się zgodzić. Jak każdy Australijczyk zaczynał karierę na tamtejszych torach, okazjonalnie śmiga tam także rokrocznie w styczniu-lutym, gdzie długości obiektów to 350-450 m.
Natomiast teraz co wiemy o ostatnich meczach w Anglii? Warunki w pierwszych spotkaniach większość ekip miała bardzo ciężkie, w Ipswich kipiało z nawierzchni błotem. Stachyra powiedzmy sobie szczerze, nie zna jakoś szczególnie toru w Ippo, a to co wyprawiał w takich warunkach w Polsce wskazuje na to, że do tych 4 upadków przyczyniła się trudna nawierzchnia (a w przypadku Woodwarda brawura której mu nie brakuje). W końcu w zeszłym roku w październikowym turnieju 16-Lapper Classic w Ipswich nie wydudnił ani raz. Mam nadzieję, że teraz wiadomo ocb, że slogan Stachyry cieniaka nie dotyczy całokształtu, tylko głównie sfery jazdy na grzęzawiskach ;].

_________________
Obrazek


           
Post 18 kwi 2009, o 10:11
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Pozytywnym aspektem nie przyjścia Pedersena jest to, że Woodward w końcu powinien dostać swoją szansę:

Cytuj:
- Wielu kibiców pyta o sytuację Cameroona Woodwarda. Czy Australijczyk dostanie szansę występu?

- Oczywiście. Cameroon na pewno zostanie zaproszony na następne mecze. Musimy sprawdzić poszczególnych zawodników, chcąc każdemu dać szansę. W trakcie sezonu okaże się kto jest w lepszej dyspozycji i z tych najlepszy będziemy korzystać. Obserwujemy jego wyniki na Wyspach Brytyjskich, gdzie zupełnie dobrze sobie radzi. Był pewien plan związany z Nickim Pedersenem, że wraz z jego przyjściem do Rzeszowa, Cameroon zostałby wypożyczony do innego klubu. Jednak w tym momencie sprawa wypożyczenia nie wchodzi już w grę. Myślę, że Australijczyk będzie jeździł i rozwijał się w Rzeszowie.

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 18 kwi 2009, o 13:39
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
koniara a kto to powiedzial darek , marta , ziolo...

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 18 kwi 2009, o 13:44
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
To z wywiadu z Półtorakową, który jest na www.stal.rzeszow.pl Ona to powiedziała.

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 18 kwi 2009, o 14:33
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
no to w sumie nic konkretnego nie powiedziała. masło maślane :roll:

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 19 kwi 2009, o 09:51
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2008, o 18:56
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 382

Zobacz profil 
po wczorajszym spotkaniu Eastbourne Eagles - The Lakeside Hammers jeszcze bardziej jestem za tym zeby zaprosic Cama do składu. Cameron Woodward (3,2,1*,2,2*) 10+2 jego zdobycz punktowa swiadczy najlepiej ze jest w dobrej stabilnej formie i warto byloby dac mu szanse :x


           
Post 20 kwi 2009, o 23:40
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Na Poznań z Cameruńczykiem innej opcji nie widzę, jeśli trener się boi o jego formę to proponuję go dać z rezerwy i jestem pewny, że się przyda.


           
Post 29 kwi 2009, o 15:32
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
Woodward podobno trenowal wczoraj u nas na torze - jezeli na nast. treningach bedzie sie dobrze spisywal to dostanie szanse startow na mecze z Poznaniem i Daugavipils :)


           
Post 29 kwi 2009, o 15:46
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2008, o 18:34
Posty: 124

Zobacz profil 
woodward wczoraj nic na treningu nie pokazał cały czas końce woził

_________________
Produkt kolekcjonerski, który nie jest do spożycia. CHEMISTRY w klaserze ma dla mnie tą samą wartość mentalną, co DOVES. Czas wkładania do klasera, to około 10h. Klaser zaczyna wyglądać należycie po 2.5h. Gdy na niego patrzę, nie mogę się ogarnąć i czuję że żyję. Następnego dnia zapomniałem, że go nabyłem. Na koniec warto napomknąć, że do klasera lepiej wkładać pojedynczo i odczekać 2h z wkładaniem kolejnych do klasera. już taką ścieme trzeba w tym kraju jeb**...


           
Post 29 kwi 2009, o 18:51
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
To chyba nie byles do konca :)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 29 kwi 2009, o 19:18
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2008, o 18:34
Posty: 124

Zobacz profil 
raz drugi przyjechał? :lol: ... nie no widziałem z jego udziałem 3 czy 4 biegi i jakoś mnie do siebie nie przekonał chociaż chciałem żeby mnie pozytywnie zaskoczył

_________________
Produkt kolekcjonerski, który nie jest do spożycia. CHEMISTRY w klaserze ma dla mnie tą samą wartość mentalną, co DOVES. Czas wkładania do klasera, to około 10h. Klaser zaczyna wyglądać należycie po 2.5h. Gdy na niego patrzę, nie mogę się ogarnąć i czuję że żyję. Następnego dnia zapomniałem, że go nabyłem. Na koniec warto napomknąć, że do klasera lepiej wkładać pojedynczo i odczekać 2h z wkładaniem kolejnych do klasera. już taką ścieme trzeba w tym kraju jeb**...


           
Post 29 kwi 2009, o 23:38
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
A jak pod koniec Kuciape robil? :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 30 kwi 2009, o 08:16
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2008, o 18:34
Posty: 124

Zobacz profil 
a to już mnie nie było ;)

_________________
Produkt kolekcjonerski, który nie jest do spożycia. CHEMISTRY w klaserze ma dla mnie tą samą wartość mentalną, co DOVES. Czas wkładania do klasera, to około 10h. Klaser zaczyna wyglądać należycie po 2.5h. Gdy na niego patrzę, nie mogę się ogarnąć i czuję że żyję. Następnego dnia zapomniałem, że go nabyłem. Na koniec warto napomknąć, że do klasera lepiej wkładać pojedynczo i odczekać 2h z wkładaniem kolejnych do klasera. już taką ścieme trzeba w tym kraju jeb**...


           
Post 30 kwi 2009, o 15:54
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
A jak pod koniec Kuciape robil? :P


Damon zapomniełeś dopisać, że robił ... jak chciał 8-) A co ciekawe chłopak przyjechał z własnej nie przymuszonej woli i jeszcze za własne pieniądze :roll:


           
Post 30 kwi 2009, o 17:29
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
mrucky mowicie serio czy sie nabijacie ? bo nie bylem na treningu :-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 30 kwi 2009, o 18:00
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Serio.

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 30 kwi 2009, o 18:59
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Cytuj:
A co ciekawe chłopak przyjechał z własnej nie przymuszonej woli i jeszcze za własne pieniądze :roll:


Trzeba powiedziec o tym Alesowi Drymlowi 8-)


           
Post 30 kwi 2009, o 21:41
 Re: Cameron Woodward - Stal Rzeszów 2008-2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Ja już się nie chcę powtarzać ale uważam, że w kolejnym meczu powinien wystąpić Woodward nawet i z rezerwy. Widać, że chłop chce coś udowodnić a na dodatek nie jest starym prykiem więc może jednak warto dać mu szansę bo na żużlu jeszcze troszkę pojeździ.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 141 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi