Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Odpowiedz w temacie

Roman Povazhny - Lokomotiv Daugavpils 2009


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy zakontraktowanie Romana Povazhny'ego było dobrym posunięciem?
Tak! 16%  16%  [ 25 ]
Raczej tak. 23%  23%  [ 37 ]
Nie mam zdania. 15%  15%  [ 23 ]
Raczej nie. 17%  17%  [ 27 ]
Nie! 29%  29%  [ 46 ]
Liczba głosów : 158
Opcje      Szukaj
Post 27 lis 2008, o 17:33
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
bardzo ładnie to ujęte - nic dodać nic ująć. Nie twierdzę, że Karol nie potrafił jeździć bo był niezłym zawodnikiem ale to było dawno, inne rzeczy ma teraz w głowie i jak widać niebardzo mu się chce jeździć. Nie mam nic przeciwko temu aby startował w Rzeszowie (oczywiście jak się załapie do składu). Poważnemu życzę dużych zdobyczy punktowych w nowym klubie ale nie w meczach z nami :).


           
Post 27 lis 2008, o 18:00
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
A moze zamiast nawijac non stop jedno i to samo w kółko, meczac ucho itp. nalezaloby zadac Karolowi pytanie czy on chce jezdzic?

A to ja jestem od kontraktowania zawodników? Ja daję propozycje czyż nie od tego jest forum? 8-) A jak ktoś będzie podawał dalej propozycje w stylu Poważny to będę pisał, że już lepiej wziąć Karola :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 29 lis 2008, o 11:53
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Cytuj:
w Rzeszowie go oszukali


skoro masz takie info z klubu to tego ci nie powiedzieli jak wyrolowali barana...

nie wiem jak w gdansku i rybniku ale tu to na bank byl walek na karolu

i dla jasnosci nie jestem mega fanem baranka lubie go bo to swoj chlop a tych w stali coraz mniej ale badzmy obiektywni w tym co piszemy

zeby nie bylo ot to zycze romanowi samych trojek na lotwie

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 6 cze 2009, o 00:51
 Re: Roman Povazhny - Lokomotiv Daugavpils 2009
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lip 2007, o 00:52
Posty: 323

Zobacz profil 
Heh Romek po wystepie naszych na Łotwie utarł nosa co poniektórym a w szczególności rudej :fucker: . No ale widocznie inna koncepcja składu była a Romek teraz przydałby się na beton jak złoto. Romek dzięki za Tarnów :piwo:


           
Post 27 paź 2013, o 20:20
 Re: Roman Povazhny - Lokomotiv Daugavpils 2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Roman Povazhny zakończył karierę

Decyzję o przerwaniu swoich występów na torze podjął Roman Povazhny. Rosyjski żużlowiec nie czuje się najlepiej po upadku jakiego doznał pod koniec tegorocznego sezonu.
Miał on miejsce dokładnie 23 sierpnia podczas finału Indywidualnych Mistrzostw Rosji. Więcej na żużlowych torach się nie pojawił, a dalsze kontynuowanie przez niego kariery uniemożliwia stan zdrowia. O zakończeniu przez niego kariery poinformował serwis lokomotive.lv
Roman Povazhny przygodę z czarnym sportem rozpoczynał w Mega Ładzie Togliatti. W lidze rosyjskiej odnosił wiele sukcesów drużynowych i indywidualnych. W minionych rozgrywkach reprezentował barwy SK Turbiny Bałakowo. W 1997 zajął czwarte miejsce w finale IMŚJ, a w 2012 z reprezentacją Rosji zdobył brązowy medal Drużynowego Pucharu Świata. Był też pierwszym zawodnikiem z tego kraju, który wystartował w turnieju Grand Prix.
W Polsce startował od sezonu 1998. Kolejno reprezentował kluby z Krosna, Gorzowa, Częstochowy, Warszawy, Grudziądza, Rybnika, Rzeszowa oraz Daugavpils. Od 2004 posiada polskie obywatelstwo. Ma za sobą także starty na Wyspach Brytyjskich czy w Szwecji. Przez wiele lat był podporą reprezentacji Rosji. Kilka dni temu skończył 37 lat.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi