Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Roman Povazhny - Lokomotiv Daugavpils 2009


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy zakontraktowanie Romana Povazhny'ego było dobrym posunięciem?
Tak! 16%  16%  [ 25 ]
Raczej tak. 23%  23%  [ 37 ]
Nie mam zdania. 15%  15%  [ 23 ]
Raczej nie. 17%  17%  [ 27 ]
Nie! 29%  29%  [ 46 ]
Liczba głosów : 158
Opcje      Szukaj
Post 7 sty 2008, o 22:34
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Ja jestem zadowolony, bo lubię tego zawodnika. Jeśli będzie chciał i będzie miał na czym, to pojedzie. I pojedzie dobrze. Nie sugerowałbym się mocno przeciętną średnią z ubiegłego roku. Znamy zawirowania wokół drużyny z Rybnika i zawirowania finansowe mogły działać na niego negatywnie (właśnie z tego powodu w sezonie 2006 praktycznie nie startował w MegaŁadzie Togliatti). A przecież nad Stalą widmo problemów finansowych się nie unosi. Za dobrą jazdę będzie dobrze wynagradzany.
Chociaż z drugiej strony mógł być zdesperowany w poszukiwaniach klubu, skoro swoją ofertę przysłał np. do Opola. :wariat:


           
Post 7 sty 2008, o 22:40
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Wychodzi na to, że Romek jest w składzie w miejsce Kuciapy....miejmy tylko nadzieję, że nie "odziedziczy" po Maćku mechanika bo nędza będzie.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 7 sty 2008, o 22:52
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Ma + za podejście. Chciał szansy - dostał ją. Teraz wszystkiego najlepszego na drodze do jej wykorzystania :). Good luck, Roman!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 sty 2008, o 00:21
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2005, o 14:04
Skąd: Rzeszów
Posty: 389

Zobacz profil 
Fajnie ze w koncu jest zawodnik z Polska licencja. Romana Povazhnego kompletnie sie nie spodziewalem bo kto by pomyslal ze tak to sie potoczy. Nie skreslam Go przed sezonem bo na podsumowanie tego transferu przyjdzie czas. Oczywiscie mam nadzieje ze udowodni ze potrafi jezdzic na wysokim poziomie i stanie sie ulubiencem wielu z nas. Powodzenia i samych trojek!


           
Post 8 sty 2008, o 08:42
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Tak naprawde to nie wiem co on robi w extraligowym teamie...

_________________
Leave Me Alone


           
Post 8 sty 2008, o 09:13
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Roman witamy w naszym klubie! Życzę samych trójek i bezwypadkowej jazdy. Szacunek za odważną decyzję trzymam za ciebie kciuki. Do wszystkich przedsezonowych ekspertów... :fuckyou:

_________________
TYPER CHAMPION 2007 :)


Ostatnio edytowano 8 sty 2008, o 12:43 przez MagiK, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 8 sty 2008, o 11:08
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
ufff emocje opaldly wiec w temacie o romku napisze dzisiaj...

otoz lepszy jednak romcio niz wegrzyk ktorego nie toleruje i nie trawie. nawet wegrzyk kiedysw 2005 roku skakal do naszych w parkingu wiec jak widac raczej atmosfery by dobrejnie wprowadzal.

a co do romka to z punktu widzenia kibica ktorym pani marta tak mydlila oczy w oazdzierniku crumpami pedersenami i cala reszta w tym bjerre na drufa linie... to jest to transfer nie udany...jednak
duzy szacunek dla romka za to ze chcial u nas jezdzic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo np miskowiakowi i gapie nie palilo sie do tego
a co do postawy romka mowcie sobie co chcecie bylem na wszystkich jego meczach przy hetmanskiej i utkwil mi w pamieci ten w ktorym zrobil dwa zera jak przyjechal z rowem i jak wozil zera w barwach gorzowa...

powiem w ten sposob jesli roman u siebie zrobi na zawodnikach druzyny przeciwnej 2 pkt to bedzie juz sukces a na wyjazdach kazdy wynik powyzej zera zrobiony na przeciwnikach bedzie ok

no to nic mi innego nie pozostalo jak tylko zyczyc romkowi samych sukcesow w barwach naszej druzyny

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 8 sty 2008, o 13:35
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 09:32
Posty: 10

Zobacz profil 
Cieszmy się z tego co mamy. Romek jak będzie miał doby sprzęt to i będzie dobrze jeździł. Sami wiecie jaka była atmosfera w Rybniku nawet Szombierski nie mógł się tam odnaleźć. Myślę że jest to lepszy transfer nawet jak Miśkowiak bo on ma tak słabą psychikę podobnie jak Gapa. Wystarczy jeden upadek gapy aby się zamknął i można powiedzieć , że jest to koniec jazdy w tym sezonie tego zawodnika chodź mu tego nie życzę. Miśkowiak chodź dostawał szanse w meczach unii to ich nie wykorzystywał ich. Woleli oni postawić na młodego Kajocha który przynajmniej się starał i czasami zadziwiał. Romek to najlepszy zawodnik jaki na tą chwile pozostał na rynku transferowym. Każdy by chciał mieć w składzie Pedersena, Crumpa i wielu innych zawodników ich klasy ale wtedy mógł by się stworzyć team Real Madryt który nie umiał by jechać parą.Dziękujmy za to co mamy :) :luzak:

:ninja:


           
Post 8 sty 2008, o 14:18
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lip 2007, o 08:47
Posty: 199

Zobacz profil 
Ewentualnie można było zostać bankrutem za 2 lata:)

:osama:

_________________
brzycho napisał(a):
Wyssij mi bąka z dupy stary majonezie. :fuckyou:


Trudno dorównać poziomowi wypowiedzi niektórych użytkowników.


           
Post 8 sty 2008, o 14:56
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2007, o 10:29
Skąd: Rzeszów
Posty: 181

Zobacz profil 
A Ja jestem zadowolony z tego tranferu kto wie moze to bedzie kolejny Watt? za wczesnie na skreslanie go... Niech sie wykaze chlopak ma potencjal i licze na jego 5-7 pk w meczu mial slaby sezon ale Scoti tez nie trzaskal w Tarnowie a u nas ? mial wpadki ale zato jak on jedzie i wchodzi w luk jak on sie wygina no i w koncu pk. Licze na odrodzenie Romka i Mateja Zagara w tym roku :)chociaz troszke zaluje transferu Daniel Jeleniewskiego do Wrocka w pierszej lidze mial srednia 2,181 a Romek 1,691 no ale pozyjemy zobaczymy :)

_________________
"... za ZKS pojdziemy az po życia kres "


           
Post 8 sty 2008, o 15:04
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 lis 2005, o 12:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 120

Zobacz profil 
tuddrussel napisał(a):
...a co do romka to z punktu widzenia kibica ktorym pani marta tak mydlila oczy w oazdzierniku crumpami pedersenami i cala reszta w tym bjerre na drufa linie... to jest to transfer nie udany...



Proszę pokaż mi no to gdzie Pani Prezes Ci to obiecała?????
To, że przymierza kogoś do drużyny, rozmawia, to nie znaczy, że będzie...
Drażnią mnie takie wypowiedzi o mydleniu :fuckyou:

ROMEK WITAMY!!! Samych 3 -k życzę!!!

_________________
Stal Stal i tylko Stal !!!!!


           
Post 8 sty 2008, o 16:28
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Cytuj:
obiecała?????


czy ja napisalem ze obiecala??????????????????????????????????
pamietam pewne slowa pann marty z pazdziernika ze w skladzie nie bedzie ani kuciapy ani miesiaca za to beda sprowadzeni zawodnicy lepsi w ich miejsce...

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 8 sty 2008, o 19:27
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Co tu dużo mówić, po wpisach coraz wiekszej grupy osób odnoszę wrażenie że ....Roman Povażhny - 100% Stalowiec :lol: :wariat:

I do czego to juz doszło, ludzie pieją z zachwytu jesli zawodnik będzie robił po 3-4 pkt w meczu ligowym :shock: taka "solidna" druga linia :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 sty 2008, o 20:31
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Metanol on ma byc tym 5 seniorem robiacym punkty wiec czego oczekujesz od niego? Jesli po 5-6 pkt to po ile maja robic Bjerre czy Nicholls?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 8 sty 2008, o 23:04
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Nomad z samego wyginania na torze meczu się nie wygra, trzeba jeszcze dobrze punktować. Odnośnie kontaktu to trudno coś napisać, życzymy Romanowi jak najlepiej i miejmy nadzieje że chodziasz w jakimś stopniu załata dziure jaką tworzyli Kuciapa i Miesiac, mało to realne ale trzeba mieć nadzieje. Oby wszyscy punktowali a będziemy mieć ciekawe meczyki na Hetmańskiej i nietylko!!!


           
Post 9 sty 2008, o 00:34
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Nomad napisał(a):
chociaz troszke zaluje transferu Daniel Jeleniewskiego do Wrocka w pierszej lidze mial srednia 2,181 a Romek 1,691 no ale pozyjemy zobaczymy :)

tyle, ze jak patrze na sklad wroclawia to Jeleniewski wyrasta tam na druga sile w skladzie a nie druga linie :)

ps: prawde powiedziawszy nie wyobrazam sobie abysmy zarowno wroclawia jak i tarnowa nie objechali w zasadniczej dwukrotnie.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 9 sty 2008, o 01:23
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2004, o 19:12
Posty: 663

Zobacz profil 
<<< Roman Povazhny zawitał dziś w Rzeszowie, rozmawiał z Prezes Martą Półtorak,odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy oraz zarządu Stowarzyszenia Kibiców! Na pierwsze spotkanie wydaje się być bardzo sympatyczną osobą!Widać,że zależy mu na wyniku drużyny ....między innymi pytał kto będzie kapitanem zespołu, obiecał że będzie robił wszystko aby kibice z Rzeszowa byli z jego występów zadowoleni! Zdradził,że lubi równe lekko przyczepne tory i co najważniejsze dla każdego pewnie z tego forum uwielbia ścigać sie w Tarnowie 8-)
.... wszyscy zawodnicy Stali Rzeszów na sezon 2008 pojawią sie w Rzeszowie 29 marca gdzie objada sparing z Tarnowska jaskółka po czym wieczorem odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny, rewanż w niedziele w Tarnowie 8-) .... tak więc już za niedługo rozpoczynamy następny sezon!Wcześniej czekają nas emocje w Sanoku!!! Odliczamy dni, godziny do sezonu :D >>>

_________________
Obrazek


           
Post 9 sty 2008, o 13:53
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Zapomniałeś dodać jeszcze - Ramzes - że wytapia resztki "smalcu" z siebie, za pomocą sauny, trenuje intensywnie, sprzęt ma mieć bardzo dobry, a na pytanie Pani Prezes - "czy jest po obiedzie", odpowiedział że... "po śniadaniu"!


           
Post 9 sty 2008, o 19:26
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Dlaczego postanowiłeś w tym roku startować w Rzeszowie?


- Bo jest tutaj fajna... pani prezes. Zdecydowalem, że po pięciu latach jazdy w Rybniku, pora coś zmienić i spróbować jak w Rzeszowie smakuje chleb. W tutejszej drużynie nie znam tylko juniorów. Myślę, że to dobra ekipa.

- RKM to pierwsza liga, Marma to ekstraligowa drużyna. Dasz radę?

- Jest to mniej więcej to samo, tylko w ekstralidze trzeba mieć szybszy sprzęt. Wierzę, żę sobie poradzę i pomogę rzeszowskiej drużynie w osiąganiu jak najlepszych wyników. Bardzo tego chcę. Jeżdże na ramach Jawy, ale na silnikach marki GM. Postaram się jak najlepiej przygotowac swoje motocykle do sezonu.



- Odpowiadają ci takie tory, jak ten w Rzeszowie?


- Nie jest on łatwy, ale potrafię jeździć na takich torach. Zresztą jest on podobny do tego, na którym startuję w Bałakowie, w lidze rosyjskiej, choć obecnie został on trochę skrócony. Nawierzchnia jest jednak podobna.


- W którym roku otrzymałeś polskie obywatelstwo?


- W 2004 roku. Długo na niego czekałem, przez to oczekiwanie straciłem pół sezonu.


- Masz opinię człowieka bardzo wesołego...


- Kiedyś byłem bardziej wesoły. Teraz jest mi trochę smutno, bo odchodzę z Rybnika, a w startując w barwach RKM-u miałem parę dobrych sezonów. Mam tam wielu znajomych i przyjaciół, ale nadal będę mieszkał w Rybniku, więc ich na pewno nie stracę. Obecnie buduje dom pod Rybnikiem, ale jeszcze daleko do tego momentu, kiedy zamieszkam w nim ze swoją rodziną.


- Powiedz coś o niej.


- Moją żonę, która pochodzi z Bydgoszczy poznałem w Anglii. Mamy dwójkę dzieci - córkę Nicole i syna Aleksa. Urodziłem się w Togliatti, gdzie mieszka moja mama, którą staram się, jak tylko mogę odwiedzać.


- W tym roku będziesz startował w dwóch ligach?


- Tak, w polskiej i rosyjskiej w Turbinie Bałakowo. W Szwecji startowałem przez trzy lata w Indianernie, ale teraz nie znalazłem tam sobie klubu. W Marmie chcę zdobywać, jak najwięcej punktów, wygrywać mecze i zdrowo objechać sezon.

- Jak będziesz przygotowywał do rozgrywek?

- Będę trenował sam. Chodzę na także na zajęcia judo i gram w hokeja. Oczywiście, amatorsko.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 9 sty 2008, o 20:25
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2007, o 10:29
Skąd: Rzeszów
Posty: 181

Zobacz profil 
Daro napisał(a):
Nomad z samego wyginania na torze meczu się nie wygra, trzeba jeszcze dobrze punktować.

Mialem na mysli ze lubie na niego patrzec podczas jazdy.Zreszta chyba nie powiesz ze Scott jezdzil slabo jeden slaby mecz nie skresla zawodnika bez przesady blagam... Roman mam nadzieje ze bedzie odrodzenie ale i tak caly czas zaluje ze nie ma u nas Daniela Jeleniewskiego :(:P Pozyjemy zobaczymy wkazdym razie zapowiada sie kolejny kto wie czy nie bardziej zaskakujacy sezon :)

_________________
"... za ZKS pojdziemy az po życia kres "


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 141 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi