Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Roman Povazhny - Lokomotiv Daugavpils 2009


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy zakontraktowanie Romana Povazhny'ego było dobrym posunięciem?
Tak! 16%  16%  [ 25 ]
Raczej tak. 23%  23%  [ 37 ]
Nie mam zdania. 15%  15%  [ 23 ]
Raczej nie. 17%  17%  [ 27 ]
Nie! 29%  29%  [ 46 ]
Liczba głosów : 158
Opcje      Szukaj
Post 26 lis 2008, o 03:03
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2006, o 22:51
Posty: 135

Zobacz profil 
Wylajtuj majster z tym Karolem... Nie mowie ze Romek jest siłą która w następnym sezonie pozwoli nam wrócić do "ekstra" ale porównywanie go do K. Barana jest co najmniej nie na miejscu bo taki przekaz Twojego posta odebrałem. Skoro tak za nim obstajesz to rzuć kilkoma argumentami potwierdzającymi to co starasz się udowodnić od pewnego czasu ( Karol jest prze... nieważne vs komu staje). Rodzina jakaś czy co?
P.S. Nie najeżdżaj na mnie ze chodzę na żużel od roku, jestem sezonowcem, nie pamiętam czasów Van Pur-u czy Jasolu itp.

_________________
www.trophymanager.com/index.php?ref=1271629 - chetnych zapraszam :)


           
Post 26 lis 2008, o 11:56
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
No i skonczyla sie przygoda Romka z Rzeszowem


http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/ ... okomotivu/

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 26 lis 2008, o 12:08
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
ah co za nius :lol:

_________________
Marma moja Karma!


           
Post 26 lis 2008, o 12:20
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Wylajtuj majster z tym Karolem...

Daruj sobie żałosne docinki.

Cytuj:
koro tak za nim obstajesz to rzuć kilkoma argumentami potwierdzającymi to co starasz się udowodnić od pewnego czasu ( Karol jest prze... nieważne vs komu staje). Rodzina jakaś czy co?


Cytuj:
Głupi nie jestem i widziałem jego wyniki w ostatnich dwóch latach czy jeszcze tą złamaną nogę, więc nie będę się tutaj spierał i mówił, że będzie robił komplety. Czuję do niego sentyment do jego jazdy i chciałbym żeby dostał ostatnią szansę, bo inaczej oznacza to pewnie koniec kariery, ale argumenty merytoryczne za nim nie przemawiają

mój post z innego tematu. Starczy?

Cytuj:
Nie mowie ze Romek jest siłą która w następnym sezonie pozwoli nam wrócić do "ekstra" ale porównywanie go do K. Barana jest co najmniej nie na miejscu bo taki przekaz Twojego posta odebrałem

Ale akurat tutaj kilka argumentów by się znalazało. Co takiego pokazał Poważny w e-lidze, poza jednym meczem? Który i tak mu wyśrubował tą żałosną średnią 1.2? U siebie 0.7 :!: A przypominam, że jeśli chcemy o "coś" walczyć (pierwsza czwórka) to u siebie musimy być kozakami, bo na wyjazdach będą baty. Za czym tu płakać? :shock: :shock: A i 2 lata wcześniej w Rybniku w 1 lidze nie miał oszałamiającej średniej :roll: A w Karolu przynajmniej jest ta nutka niepewności, a nuż wypali...Po Rusku wiadomo co się spodziewać i te płacze za nim są dla mnie nieporozumieniem.

Cytuj:
P.S. Nie najeżdżaj na mnie ze chodzę na żużel od roku, jestem sezonowcem, nie pamiętam czasów Van Pur-u czy Jasolu itp.

Możesz mi pokazać post w którym najeżdżam na kogoś,że chodzi tyle na żużel? Jeśli nie to mnie nie oczerniaj i nie pisz głupot. Jak już to się po prostu nie dziwię pewnym osobom, że nie chcą Karola nie pamiętają jego kozackiej jazdy :spiew:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 lis 2008, o 14:03
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Junior
Junior

Dołączył: 21 kwi 2008, o 15:23
Posty: 144

Zobacz profil 
Kamil - zapewne obserwując kolejne żuzlowe sezony musiałeś zauważyc, że zupełnie inna miarę trzeba przykładać do zawodnika który ma stałe miejsce w składzie i jest prowadzącym parę a inną do zawodnika który nie przebił sie do składu i łata się nim dziury. Sportowo moga być bardzo zbliżeni, ale biego-punktówka, a zwłaszcza średnia meczowa będzie bardzo rozbieżna. To odnośnie krytyki Romka. Rzecz w tym, że obaj - Karol i Romek to potencjalnie dobrzy zawodnicy, z tym, że obaj, z róznych powodów, zamiatają ogony. Tyle, że Roman miał po prostu słabszy, mniej produktywny sezon, a Karol jest w "ciemnej dupie". Dać szansę Karolowi? Jak najbardziej, ale nic więcej. Zatrzymanie Romka w obecnej sytuacji to powinien byc priorytet. Był priorytet.


           
Post 26 lis 2008, o 14:30
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Zatrzymanie Romka w obecnej sytuacji to powinien byc priorytet. Był priorytet.

Zatrzymanie gościa który u siebie miał średnią 0.7 :!: ma być priorytetem? Miesiąc miał w 2007 roku średnią prawię 1.3 u siebie, a teraz po słabej połówce sezonu na Łotwie(w pierwszej części wymiatał, lał nawet Adamsa) jest stawiany niżej niż Rusek. No ja się zastanawiam czy wy może sobie jaja ze mnie robicie? Z kogo wy próbujecie zrobić mistrza świata? :shock:

Cytuj:
Tyle, że Roman miał po prostu słabszy, mniej produktywny sezon

Roman nie miał słabszego sezonu. Na tyle go stać. Jest cienki jak dupa węża, wystarczy zerknąć w poprzednie sezony. Więcej już chłop nie ujedzie. Słabszy sezon to miał np. wspomniany wyżej Miesiąc, a raczej drugą połówkę. I po nim można się jeszcze czegoś więcej spodziewać...nie cudów, ale więcej od Ruska.

Powtarzam jak już brać obcokrajowców to lepszych do naszych chłopaków :!: :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 lis 2008, o 16:11
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
Wymiana Miesiac za Povazhnego? Romek wyladowal na Łotwie :twisted:


           
Post 26 lis 2008, o 18:26
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Kamil nie żebym się czepiał ale piszesz: " Co takiego pokazał Poważny w e-lidze, poza jednym meczem?" - to ja się zapytam tak: Co pokazał Baran w I lidze lub Miesiąc w I lidze? Chyba wielkie g.... bo że walczyli i chcieli być kozakami na torze to za mało!!! Nie płaczę za Poważnym ale w obecnej sytuacji nie obraziłbym się gdyby się znalazł w naszym składzie bo jaka jest sytuacja każdy wie.
Dalej piszesz: "A w Karolu przynajmniej jest ta nutka niepewności, a nuż wypali..." - gorzej będzie jak nie wypali co jest bardziej prawdopodobne i co wtedy?
Następnie piszesz, że Miesiąc lał samego Adamsa - hmm jeśli się nie mylę to w 1 lidze Adams nie startuje?
W końcu piszesz, że robimy sobie z ciebie jaja - ja sobie nie robię jaj z ciebie tylko próbuję dyskutować, bo po to jest forum.
Dla mnie mogą wszyscy wyżej wymieniani zawodnicy jeździć u nas oby tylko ruszyły te kontrakty w końcu bo aż się boję o tą naszą 1 ligę. Krosno już powoli kompletuje skład a my dalej w czarnej dupie.!!!


           
Post 26 lis 2008, o 18:58
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Kamil, ja mam inne pytanie. Rzucasz sloganami z Karolem na lewo i prawo tak ot, sobie, czy wiesz cokolwiek na jego temat? Jest jakieś ryzyko, że będzie kontynuował karierę i wróci do Rzeszowa?
Pytałem już w dwóch tematach i zero odzewu, więc przypuszczam, że szanse na jego powrót są niewielkie. :P

A odnośnie Romka to na bezrybiu i rak ryba. Gdyby ktokolwiek podpisał kontrakt w Rzeszowie byłbym niezmiernie szczęśliwy, bo na razie to wygląda na śmierć kliniczną rzeszowskiego żużla...


           
Post 26 lis 2008, o 20:26
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Daro- Kamilowi chodziło o jeden bieg bodaj w KPE kiedy to Łada Togliatti z niedługo-będę-tatą Nickim Pedersenem, Emilem Sajfutdnowem oraz Leigh Adamsem zdobyła złoto, a Australijczyka objechał wtedy "Łełek".
Romka chętnie bym w nowym sezonie na torzy przy H69 widział, solidny (całkowicie sezonu nie zawali, ale liderem na pewno nie będzie) pierwszoligowy zawodnik, z tendencją do średniej biegowej 1,5, to już coś, lekki betonik u nas i moze nawet 1,7 wyciagnie ;)...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 26 lis 2008, o 20:43
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
No to może i objechał ale do lania to mu bardzo daleko. Jak już o laniu piszemy :) to zobaczcie kogo lał na swoim, torze M. Kuciapa a jaką średnią wyciągał w e-lidze. Szkoda Romka ale myślę, że będą lepsi od niego u nas.


           
Post 26 lis 2008, o 23:23
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Nie ma co za bardzo porównywać Barana do Poważnego.
Wogóle nie wiadomo czy Karol ma zamiar jeszcze jeździć. A zresztą jakie teraz ma znaczenie to, że Karol jeździł dawniej kozacko? Ok jeździł fajnie, ale niestety jest to zmarnowany talent. Do tego jeszcze ta kontuzja, którą miał. Romek nie jest jakimś wymiataczem, ale na chwilę obecną jest lepszy od Barana. Niestety ale według mnie z Karola już nic nie będzie jeśli chodzi o żużel. Gdyby zdecydował się kontynuować karierę to można dać mu szansę.
Liczyłem na to, że Roman zostanie u nas, ale jeżeli odchodzi do Daugavpils to trudno. Życzę mu powodzenia. Na pewno nie jest to tragedia, ale fajnie byłoby gdyby Poważny został w Rzeszowie.

Chciałbym, zresztą tak jak chyba wszyscy, aby w końcu coś ruszyło i podpisano już jakiś kontrakt.


           
Post 26 lis 2008, o 23:51
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Kamil nie żebym się czepiał ale piszesz: " Co takiego pokazał Poważny w e-lidze, poza jednym meczem?" - to ja się zapytam tak: Co pokazał Baran w I lidze lub Miesiąc w I lidze? Chyba wielkie g....

W pierwszej części sezonu Miesiąc jechał bardzo dobrze, jak napisał Dude u siebie potrafił pokonać Adamsa, w drugiej pojawiły się kłopoty sprzętowe i było dużo gorzej, ale na pewno za tą pierwszą część nie można powiedzieć, że pokazał wielkie g.... Zresztą uzyskał średnią 1.5(u siebie 1.8) a widzę, że niżej niektórzy chcieli zostawić Ruska po to by miał taką średnią :D To nawet nie muszę się dalej trudzić, jeśli Miesiąc w słabym sezonie robi 1.5 to co będzie jak będzie lepiej? 8-)

Cytuj:
Dalej piszesz: "A w Karolu przynajmniej jest ta nutka niepewności, a nuż wypali..." - gorzej będzie jak nie wypali co jest bardziej prawdopodobne i co wtedy?

Hm mogę się założyć, że Karol jakby dostał dwie nowiutkie fury nie miałby gorszej średniej od Poważnego :]

Cytuj:
Kamil, ja mam inne pytanie. Rzucasz sloganami z Karolem na lewo i prawo tak ot, sobie, czy wiesz cokolwiek na jego temat? Jest jakieś ryzyko, że będzie kontynuował karierę i wróci do Rzeszowa?


Ot tak sobie rzucam, też niestety nic nie wiem...

Facet miał u siebie średnią 0.7 słownie zero kropka siedemdziesiątych i jak ktoś mi piszę że zakontraktowanie go ma być priorytetem to się zastanawiam czy to nie jakieś jaja. Miesiąc taką średnią zrobi z oba paluchami w pupci, a przez niektórych jest stawiany niżej :shock: Powtórzę: Cudzę chwalicie swego nie znacie i naprawdę nie ma za kim płakać...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 lis 2008, o 00:22
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
jeżeli mogę zabrać głos w dyskusji to zgadzam się ze stwierdzeniem >Cudze chwalicie swego nie znacie< (ale to chyba nie jest wina minionego sezonu :wink: )

Jazdę Miesiąca zawsze uważałem za trochę za szaloną, i nigdy specjalnie nie byłem za tym zawodnikiem (w latach juniorki bardziej podobała mi się technika D. Stachyry :mrgreen: ), ale jeżeli (jak podaliście wyżej) odbieramy to jako wymianę Ropa za Miesiąca,to sądzę że wychodzimy na spory plus

_________________
Obrazek
Pij Tanie Wino Pij Tani Los
Wszystko Zrobili Jak By Tobie Na Złoś
Idź Na Ulicę Zakrzyknij Na Głos
Niech Słyszą Wuje Jak Gromy Lecą
_____________________KSU- Wuje, Wuje
>Staram się być obiektywny, ale swoje poglądy posiadam<


           
Post 27 lis 2008, o 14:40
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Kamil wszystko ładnie pięknie ale ty nie bierzesz jednego pod uwagę - starty w 1 lidze a w e-lidze to zupełnie inna bajka i szkoda pisać, że jak Karol miałby 2 nowe fury to wykręcił by fajny wynik - bo jakby baba miała wąsy.... skąd mamy wiedzieć jakie fury miał Romek - może też do bani. Ja też jestem pewien, że Poważny w 1 lidze zrobi dobrą średnią, pewnie i lepszą od Pawła. Co nie zmienia faktu, że będę zadowolony jak Miesiąc podpisze u nas kontrakt bo może znów jak za dawnych lat będą się odbywać treningi i będzie robiony tor pod naszych zawodników a jak wiadomo tor pod siebie to podstawa.


           
Post 27 lis 2008, o 15:35
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja też jestem pewien, że Poważny w 1 lidze zrobi dobrą średnią, pewnie i lepszą od Pawła

No to o co sie zakładamy? :)

Cytuj:
skąd mamy wiedzieć jakie fury miał Romek - może też do bani.

Nie wierzę by na e-ligę nie miał 2 nowych fur.

Cytuj:
Kamil wszystko ładnie pięknie ale ty nie bierzesz jednego pod uwagę - starty w 1 lidze a w e-lidze to zupełnie inna bajka

No i? Zerknij na średnią Karola w sezonie 2006 w e-lidze. Zapewniam gorsza od Ruska nie była.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 lis 2008, o 15:36
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja też jestem pewien, że Poważny w 1 lidze zrobi dobrą średnią, pewnie i lepszą od Pawła

No jakos nie bardzo sobie to wyobrazam... ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 lis 2008, o 16:08
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Wiadomo kompletów się nie ma co spodziewać po Poważnym ale myśle, że przydałby się do naszego składu. W sumie więcej nie ma co pisać bo Poważnego u nas nie zobaczymy (znaczy się raczej w jednym meczu powinien wystąpić ale w przeciwnej drużynie). A jak sobie będą radzić obaj w drużynach czas pokaże oby Miesiąc przyszedł do nas bo czas najwyższy podpisać jakiś kontrakt.


           
Post 27 lis 2008, o 16:17
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
No i? Zerknij na średnią Karola w sezonie 2006 w e-lidze. Zapewniam gorsza od Ruska nie była.


Kamil, nie żebym się czepiał, ale kilka postów wyżej napisałeś, że Romek swoją ubiegłosezonową średnią zawdzięcza jednemu meczowi na wyjeździe z Tarnowem (i 7+2 z Zieloną Górą oraz 5+1 z Gorzowem przy czym wszystkie punkty zdobył na przeciwnikach :!: )- no Karol 2 lata temu płatny (chyba?) komplet trzasnął na slynnym 71:18, co specjalnie trudne nie było, nie żebym się czepiał, ale tak tylko piszę 8-) no i 8 pkt. na cieniutkim jak ubiegłoroczna bucz, Rybniku (wyjazd) i 10 pkt. na zdziesiątkowanym (Jaguś wtedy bodaj tylko 4 biegi objechał) Toruniu (dom). Też szału nie ma. Ale ma plusa za podejście, chce walczyć i kontynuować karierę żuzlowca.

EDIT: Moja skucha, Karol zrobił 10 pkt. na Rybniku podczas osatniego meczu sezonu 2006, z Toruniem było 7...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 lis 2008, o 17:20
 Re: Roman Povazhny - Stal Rzeszow 2008
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
A moze zamiast nawijac non stop jedno i to samo w kółko, meczac ucho itp. nalezaloby zadac Karolowi pytanie czy on chce jezdzic? :roll: bo patrzac na ostatnie lata, to raczej nie bardzo. No, ale tak - w Rzeszowie go oszukali, w Gdansku tez, nie tam po wysmienitych :lol: wystepach doznał kontuzji, ok. Później oszukał go Rybnik. Tragedia.

Sorry za OT.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi