Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 7 kwi 2008, o 17:36
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2008, o 18:53
Skąd: gdzieś tam -->
Posty: 378

Zobacz profil 
Ile macie punktów po tych dwóch meczach?? Oni jacyś lewi w ogóle są mi wychodzi, że mam 33 pkt, a według ich obliczen mam 42 :luzak: na razie mi nie jechalo 3 zawodników z tych zaległych dwóch meczów, z tym że chce sobie zmienic skład na nastepna kolejke i ciekawe skąd oni wezma moj sklad z pierwszej kolejki, zeby po rozegraniu zaleglej kolejki mi doliczyc punkty...? :roll: dziwna troche ta gra :młotek:

_________________
Obrazek


           
Post 7 kwi 2008, o 18:02
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Ja mam 29 a nie jechał z moich tylko Crump no i niestety Nicholls, ale nie mam zamiaru wysyłać sms żeby zmienić skład :/


           
Post 7 kwi 2008, o 19:00
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2007, o 19:58
Posty: 5

Zobacz profil 
awiewiur napisał(a):
Oni jacyś lewi w ogóle są mi wychodzi, że mam 33 pkt, a według ich obliczen mam 42 :luzak:


Pewnie kapitan twojego zespołu zdobył 9 pkt bo jego dorobek mnożony jest przez 2 ;P

Ja mam 75 pkt ale już mi nikt nie zapunktuje Szkoda że w ostatnim momencie sie okazało że Shields nie pojedzie...


           
Post 7 kwi 2008, o 20:19
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
A ja mam 43 i nie jechał Dobrucki, Gollob i Ferjan ;) Świetna zabawa ;).


           
Post 7 kwi 2008, o 20:29
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Rzeczywiście fajna sprawa, szkoda tylko, że żeby dokonać zmiany trzeba jakieś smsy wysłać. Z tego względu na I kolejke desygnowałem Kostka mimo, że ten nie jechał :(
w I kolejce zdobyłem póki co 42 pkt nie jechał Crump (licze na zdobycz w granicach 19-20 pkt :) ), Dobrucki (na słabym Tarnowie jakies 12 :P) , Kościecha :twisted: , M. Rempała (kazde punkty będą cenne :P )

_________________
Obrazek


           
Post 8 kwi 2008, o 09:52
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
Ja 55 pktów i jeszcze 3 zawodników zapunktuje w przełożonych meczach.
Zabawa jak dla mnie ciekawsza niż gra w menadżera.
Zapraszam ponownie do AlkohoLigi. Pozdr.

_________________
Marma moja Karma!


           
Post 8 kwi 2008, o 17:14
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Wogole dla tych ktorzy nie wiedza - jak klikniecie klasyfikacje regionalne i pozniej nasz klub to pojawi sie klasyfikacja tylko tych osob, ktore wpisaly sie do Stali przed sezonem.
Aktualnie po tych 2 meczach kibice Stali sa na 3 miejscu za Czestochowa i Toruniem.

Zabawa faktycznie b.fajna i godna polecenia, ale odwolywanie meczow robi tutaj wyjatkowy zamet. Calkiem mozliwe, ze aktualny lider konkursu spadnie na 148 strone po odbyciu pozostalych meczow :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 8 kwi 2008, o 17:33
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Witam!

Zabawa dopiero wystartowała i to tylko w połowie, ale zapowiada się ciekawie!

Osobiście skombinowałem 3 ekipy. Obecnie pierwsza z nich ma 67 pkt. i czekam jeszcze na punkty Petera Karlssona i Mikaela Maxa.
Druga ekipa ma 57 pkt. i tu dołożą się jeszcze Rafał Dobrucki i (za Nichollsa) Iversen lub Lindgren.
Trzeci zespół ma 13 pkt, ale tu oczekuję na oczka Crumpa, Kołodzieja, Protasiewicza, Doolana i podobnie jak wyżej (za Nichollsa) Iversena i Lindgrena.

Problem tkwi w tym co kombinują działacze Buczoków :shock: Bo prawdopodobnie 14 kwietnia nie wystąpią obydwaj zagraniczni zawodnicy z GP Zielonej Góry i może być duża strata punktów. Mam nadzieję, że Prezes Dowhan coś wykombinuje :wink:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 11 kwi 2008, o 00:56
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2007, o 19:58
Posty: 5

Zobacz profil 
Ta gra jest beznadziejna !
Zmieniam zawodnika na kogoś z rezerwy przed następną kolejką, klikam zatwierdź i... "Dokonałeś zmian w swoim składzie. Jeśli chcesz je zatwierdzić, wyślij SMS..." :shock:
Jak chce mieć sponsora to oprócz 50 pkt musze... wysłać sms-a :]
W sumie w ciągu sezonu na zwykłe rotacje w zespole trzeba wydać kilkadziesiąt złotych
A jak sie ma klika drużyn...


           
Post 11 kwi 2008, o 13:56
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi :D o co chodzi z transferami? bo nie czaje tej opcji :?:


           
Post 11 kwi 2008, o 19:23
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Ramzi wejdź na Twoje kody SMS w zakładce Twój klub kliknij na ten żółty baner , wyświetlą Ci się różne pakiety na pewno jakiś sprosta Twoim oczekiwaniom a można dużo zaoszczędzić.Pozdr


           
Post 11 kwi 2008, o 23:05
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Ja mam 52 pkt za pierwsze spotkanie ale czekam jeszcze na punkty hliba, marcina rempały;P Razem będzie z 4 pkt;P Kur** to jest głupie, wystawiłem rempałe bo myślałem że coś u siebie pojedzie a mam jeszcze częstochowskiego lee w składzie ale myślałem że nic nie pojedzie w lesznie i się nie pomyliłem tyle że teraz nie moge go wrzucić do składu bo jakiś kod musze wykupić. Trzeba być idiotą żeby kase na to marnować ;/ To ja już wole spróbować swojego szczęścia w tvn gra :lol: Może chociaż coś zarobie bo jak na razie mała szansa na 40 000zł jakie jest do wygrania w tej grze :lol: A Kasprzak mnie w balona zrobił bo gó*** zrobił a ja na niego postawiłem mając nichollsa w rezerwie a teraz to już składu nie zmienie :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 13 kwi 2008, o 00:42
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
oo proszę jestem na 1 miejscu z jeszcze jedną osoba wśród kibiców Stali :D, a 12 miejsce w łącznej klasyfikacji generalnej :D. Podajcie jakiś kodzik jeśli macie do ligi tutejszych forumowców :]

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 14 kwi 2008, o 21:32
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 kwi 2008, o 21:27
Posty: 3

Zobacz profil 
Retrac napisał(a):
oo proszę jestem na 1 miejscu z jeszcze jedną osoba wśród kibiców Stali :D, a 12 miejsce w łącznej klasyfikacji generalnej :D. Podajcie jakiś kodzik jeśli macie do ligi tutejszych forumowców :]


Ponieważ często wchodzę na to forum postanowiłem w końcu sie zarejestrować. Gram w Wygraj ligę żużla i odpowiadając na pytanie w klasyfikacji regionalnej kibiców Stali jestem na 1 miejscu :) Nazwa drużyny : Socjolodzy :) a dlaczego taka? prosta odpowiedz. Studiuje właśnie ten kierunek na Uniwerku Rzeszowskim 8-) Co do lig zapisałem się do kilku sugerując sie rankingiem, ale chętnie z kimś z forum założę ligę albo przyłaczę sie do niego. Mam dwie drużyny Socjolodzy i Socjologowie. Tej drugiej idzie gorzej :?

Pozdrawiam i witam wszystkich


           
Post 15 kwi 2008, o 08:42
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Cameron zapraszam :) Liga prywatna : " I love Speedway" 674570201


           
Post 19 kwi 2008, o 16:17
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 kwi 2008, o 21:27
Posty: 3

Zobacz profil 
Daminho napisał(a):
Cameron zapraszam :) Liga prywatna : " I love Speedway" 674570201


Daminho zapisałem się już w poniedziałek, ale podejrzewam , że do poszczególnych lig dodają po każdej z kolejek.

Zastanawiam się póki co do jutrzejszego typowania. z poprzedniej kolejki został mi skład : Crump, Andersen, Hampel, Jędrzejak, Dobrucki, Vaculik, Ułamek.

W tej kolejce ciężko o wielką ilość punktów u Dobruckiego i Jędrzejaka. Ale zmiany w składzie dokonam jutro :)

Damian: Złączyłem posty. Polecam regulamin, nie piszemy posta pod postem, korzystamy z opcji Edytuj.


           
Post 11 maja 2008, o 22:12
 Re: Wygraj Lige Żużla -www.wygrajligezuzla.pl
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Po dodaniu naszego meczu w Gorzowie, w klasyfikacji klubowej prowadzi nie kto inny jak nasza druzyna. Spore chyba zaskoczenie? Pewnie duza w tym zasluga Mateja Zagara, bo kto inny jak nie my mamy go w wielu swoich skladach :)

Na 11.05 wyglada to tak:
1.Rzeszow 42854
2.Torun 42743
3.Zielona Gora 41657
4.Gorzow 41578
5.Bydgoszcz 41474

W klasyfikacji regionalnej, ktora tak na prawde nie wiem po co jest liczona skoro w naszym wojewodztwie sa dwie druzyny, w niektorych wiele wiecej jestesmy na 5 miejscu.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi