Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Telewizja Rzeszów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 11 sty 2005, o 22:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
Witam mam dobrą i złą wiadomość w lutym rusza magazyn zuzlowy a potem relacje z I ligi a smutna dla niektórych że będzie to w TELE 5 dowiadujecie sie pierwsi .Andrzej Haehne


           
Post 11 sty 2005, o 22:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Ja naszczęscie mam tele 5.Podobno ten kanał ma też nadawać mecze "na żywo"z........3 i 4 ligi polskiej piłki


           
Post 11 sty 2005, o 23:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 12:58
Skąd: RZESZÓW
Posty: 716

Zobacz profil 
Andrzej Haehne napisał(a):
Witam mam dobrą i złą wiadomość w lutym rusza magazyn zuzlowy a potem relacje z I ligi a smutna dla niektórych że będzie to w TELE 5 dowiadujecie sie pierwsi .Andrzej Haehne


Kto ma kablówkę to ta zła wiadomość go nie dotyczy, bo tam można oglądać TELE 5.
A dobra wiadomość... jest bardzo dobra... wreszcie będą relacje z I ligi... i magazyn żużlowowy, a w nim mam nadzieję skróty wszystkich pozostałych meczy I ligi.

Czy Polsat Sport dalej będzie transmitował Ekstraligę czy TVP??

_________________
.::ZKS Stal RZESZÓW::.


           
Post 11 sty 2005, o 23:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Raczej Polsat wraz z Pulsem bo TVp raczej niestać na dogadanie się z klubami co do transmisji i te sprawy :P I bardzo dobrze że TELE 5 robi coś takiego mam nadzieje że magazyn będzie z 2 razy w tygodniu po 1h a nie 20 minut...I że będzie poświęcony także zawodnikom ,sprzętowi i 1,2 lidze bo żadna telewizja nie interesuje sie tymi ligami bo im się nie opłaca :evil:

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 11 sty 2005, o 23:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Właśnie ja mam pytanie jak długo będzie trwał ten program i czy można się będzie spodziewać, np. rozmów z zawodnikami itp. ? :wink:


           
Post 11 sty 2005, o 23:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
No to widzę, że mnie czekają wycieczki do rodziców na TELE 5, dobrze że mam niedaleko. Szkoda że taki magazyn będzie w takiej telewizji ale dobrze że wogóle będzie. Czekam niecierpliwie na pierwszy.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 12 sty 2005, o 10:05
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 cze 2004, o 21:42
Posty: 259

Zobacz profil 
ja mam tele 5 i sie bardzo ciesze.zauważyłem ostatnio że tele 5 sie za transmitowanie sportu wzięła leci już tak ręczna ma lecieć piłka i żużel.


           
Post 6 cze 2005, o 17:30
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Przed momentem mialem "przyjemnosc" ogladniecia na TVP Rzeszow skrotow z meczu Krosno - Gorzow. To co robi Pecak i s-ka to juz jest po prostu skandal!

Kazdy bieg byl pokazany w taki sam sposob: start, pierwsze okrazenie, publicznosc i koniec biegu. Nawet gdy przy wejsciu w pierwszy luk II okrazenia zaczynalo sie dziac cos ciekawego, to i tak pokazywana byla publicznosc. Pecak tylko mowil, ze "x" minal "y" i tyle... Jakim cudem te debile utrzymuja sie za nasza kase!! :/

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 cze 2005, o 23:50
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Jest to bardzo przykre, też już wcześniej zauważyłem to bezsensowne pokazywanie publiczności w czasie relacji z eliminacji do MPPK z Krosna, walka jak diabli, dwóch gości walczy o pierwszą lokatę, i dwóch o trzecią, idą łeb w łeb nagle jeden się rozpędza po szerokiej a kamera w tym momencie pokazuje pięciu kibiców na trybunie, jak wraca na tor to jest już start do następnego biegu w którym zupełnie nic się nie dzieje od startu do mety gęsiego (jechała wtedy rzeszowska para) ale dosłownie nic.... i bieg pokazany w całości.....
trochę to rozpaczliwe, ale czy Telewizja Rzeszów prezentowała kiedykolwiek wysoki poziom?

_________________
Obrazek


           
Post 7 cze 2005, o 10:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Na temat TV Rzeszów szkoda tak naprawdę słów, oni chyba nigdy się nie nauczą robić relacji, to co pokazali z meczu Krosna z Gorzowem jest wspaniałym przykładem. Pomijam fakt robienia relacji jedną kamerą, bo jesli ktoś umiałby to robić to może jakoś by się to jeszcze dało oglądać, ale nie na szanownej TV Rzeszów. O komentarzu nawet nie zamierzam się wypowiadać...

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 7 cze 2005, o 10:37
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Dawno dawno temu... Tv Rzeszów robiła przyzwoite relacje. Zdarzyło się chyba 2 razy ze transmitowała zawody na żywo (finał MMPPK z 97 roku z Rzeszowa oraz mecz Stal-RKM z 2000). Wówczas te relacje były naprawdę dobre! Co najmniej 5 kamer, powtórki porzadnie zrobione itp. Ale to było dawno. Teraz z każdą kolejną relacją jest coraz gorzej. Dobrze ze przynajmniej po meczu są wywiady to jeszcze jakos ich ratuje.


           
Post 7 cze 2005, o 10:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Dawno dawno temu... Tv Rzeszów robiła przyzwoite relacje. Zdarzyło się chyba 2 razy ze transmitowała zawody na żywo (finał MMPPK z 97 roku z Rzeszowa oraz mecz Stal-RKM z 2000). Wówczas te relacje były naprawdę dobre! Co najmniej 5 kamer, powtórki porzadnie zrobione itp. Ale to było dawno. Teraz z każdą kolejną relacją jest coraz gorzej. Dobrze ze przynajmniej po meczu są wywiady to jeszcze jakos ich ratuje.


Relacje live były, owszem, i nawet nieźle to wyglądało ale to już zamierzchła przeszłość, czasy których najstarsi górale bagienni nie pamiętają. Taka jest rzeczywiśtość że teraz tv olewa totalnie wszystko, bo pokażcie mi relacje i to nie tylko z żużla która jest robiona porządnie !!. Paranoja.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 7 cze 2005, o 11:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Jeszcze nie miałem okazji wypowiedzieć się na temat relacji z krosna więc uczynię to teraz .... badziewie do kwadratu.

Przyjmijmy, że ktoś nie zna wyniku i siada przed TV żeby zobaczyć mecz. A tu na wstępie pan Sręcak mówi, że Krosno niespodziewanie postawiło duży opór Marsowi i minimalnie przegrało <sciana>. Tak jest zresztą w każdej dyscyplinie komentowanej przez tego pożal się Boże dziennikarzyne.

Potem kamerzysta, który nie może się zdecydować kogo pokazać, a żeby zobaczyć walkę ... ba żeby zobaczyć zawodników w drugim łuku to trzeba sobie zakupić .... lornetkę! Nawet gdybym mecze Stali oglądał z zapory to więcej bym zobaczył niż pokazała TV.

To jest poprostu D N O


           
Post 7 cze 2005, o 11:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Przepraszam za OT, ale Mrucky - niesamowity masz podpis. Ryknalem smiechem, jak to zobaczylem.

O transmisjach trudno mi sie wypowiadac, bo juz dawno przestalem je ogladac :lol:


           
Post 7 cze 2005, o 11:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Ja jestem ciekawy czy oni po zmonwotaniu wogole do oglądaja... :roll: BO jeśli tak, to jeszcze bardziej na ich niekorzyśc...a jesli nie, to nie ma co sie dziwic :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 cze 2005, o 23:39
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Ja jestem ciekawy czy oni po zmonwotaniu wogole do oglądaja... :roll: BO jeśli tak, to jeszcze bardziej na ich niekorzyśc...a jesli nie, to nie ma co sie dziwic :D


Ogladac ogladaja :D w koncu jakos Pecak musi przeprowadzic swoj wspanialy komentarz i powiedziec tuz przed relacja, jaki byl wynik :P

W temacie o Radiu VIA, ktos slusznie napisal, ze dobrze ze SĄ. ja osobiscie tego samego nie moge napisac o TVP Rzeszow... I tak najlepszych akcji i najwazniejszych momentow nie pokazuja, wiec moze lepiej niech nie robia przynajmniej nadzieji ludziom, ktorzy mysla, ze cos zobacza w ich relacjach...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 cze 2005, o 20:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Pęcaka to powinni juz dawno zwolnic z tej TV przecież on nie ma pojecia o komentarzu!! On może komentować rozgrywki o mistrzostwo IV ligi szachów i to juniorów młodszych tam by się spełnił w 100% procentach


           
Post 21 cze 2005, o 20:07
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Pierwszy raz wypowiem sie o Tych pseudorelacjach sportowych.
Na wstepie zauważcie jaką dyscypliną sportu tak naprawde interesuje sie ten dziennikarzyna Pecak. Myślicie że to może być żużel :roll: otuż nie ten kto dokładnie oglada relacje sportowe na TV Rzeszów zobaczy że klijent ten jest wielkim miłośnikiem ... rajdów samochodowych :evil: A dlaczego tak sadze (a nawet nie sadze tylko tego jestem pewien) Wystarczy popatrzeć z jaką zacietością relacjonuje te rajdy i ile czasu TV Rzeszów poświeca na ich nadawanie :evil: Facet jest maniakem tego sportu, jedzie z ekipą telewizji regionalnej do...Olsztyna (rajd Kormoran) albo na ...Słowacje i z tak odległych regionów przeprowadza relacje i teraz niech mnie ktoś oświeci i przypomni mi kiedy ekipa TV Rzeszów była na meczu wyjazdowym Stalowców np. w Gorzowie czy nawet Rybniku :?: Odpowiedz jest jedna - NIGDY :!: :evil: :evil:
I kolejna sprawa facet pokazuje w "sportowych wydarzeniach weekendu" na TV Rzeszów zawsze rajd jako pierwszy (czyli jako najważniejszą relacje z regionu) tak jest zawsze gdy np w Bieszczadach ścigają sie jacyś amatorzy których oglada garstka osób zazwyczaj rodziny tych zawodników - poprostu paranoja :!: Tak było np w ubiegłym roku gdy najważniejszą imprezą w regionie dla ogułu kibiców był mecz barazowy Stali z Ruchem Chorzów o wejście do II ligi, na mecz ten przyszło 7 tyś osób a w spotrowych wydarzeniach weekendu Pencak zaserwował nam blisko 15 minutowo relacje z wyścigów amatorów w Bieszczadach (oczywiście na pierwszym miejscu) na mecz poswiecając coś koło 5-6 minut :!:
Koleja rzecz która mówiac tak lekko mnie wkur... są same relacje z meczy naszych zużlowców a mianowice facet całkowicie nie czuje klimatu zarówno na torze jak i na trybunach, dużo osób już napisało jak wyglądaja same relacje czyli urywane wyścigi, relacje tylko z jednej kamery, pokazywanie non stop pierwszego zawodnika mimo że za jego plecami trwa zacieta walka o drugie miejsce itp każdy to już powiedział a ja chciałem napisać o meczu na trybunach a mianowice telewizja ta wcale nie potrafi, nie chce, nie umie pokazać radości kibiców jak ludzie potrafią sie bawić - oprawy w wykonaniu KK nie sa wcale prawie pokazywane, meksykańskiej fali nie widziałem w żadnej relacji z TV Rzeszów no i jeszcze jedna rzec gdy pierwszy zawodnik przejedzie mete w 15 biegu telewizja odrazu zbiera kamerę z podestu i poprostu sie ulatniają.Ani razu nie widziałem aby pokazali runde chonorową w wykonaniu zawodników po zawodach :evil: :!: cieszących sie kibiców razem z zawodnikami itp.
poprostu AMATORSZCZYZNA PRZEZ DUŻE A :!: :!: :!:
Pecak jest zaprogramowany jak robot - przyjechać pokazać urywki,puścić urywki, zapomniec i tak w kółko, jako dziennikarz sportowy to on trafił do tej redakcji chyba przez przypadek bo facet wogóle nie czuje smykałki do relacjonowania zawodów sportowych (jedyny wyjatek to są te cholerne rajdy)
Osobny rozdział można by powiedzieć o jego wywiadach z zawodnikami, trenerami,działaczami.Facet zadaje tendencyjne pytania,całkowice bez rozeznania, poprostu takie pytania jakie mogłby zadać każdy bez jakiejkolwiek wiedzy.
Zużel jest najpopularniejszą dyscypliną sportu na Podkarpaciu ale ogladając relacje amatorów z TV Rzeszów można odnieśc wrażenie że jest zupełnie odwrotnie :!: :evil:
I jeszcze jedno kłade sie ze śmiechu na podłodze gdy widze w wiadomościach spotrowych na Rzeszowie takie zawody sportowe jak - zawody w skokach przez przeszkody w Zabajce czy zawody ping pong :lol: i zdziwił by sie ten kto myśli że takie zawody pokazują bardzo rzadko.

To narazie tyle moich wypocin na temat AMATORSKIEJ REDAKCJI SPORTOWEJ W TV RZESZÓW a można by o nich napisać jeszcze wiecej, o wiele wiecej ale to może innym razem

Pozdrowienia dla fanów speedwaya :!:


           
Post 21 cze 2005, o 20:26
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
A i jeszcze jedno najciekawszym wydarzeeniem ostatniego weekendu były derby Podkarpacia Stal-KSŻ i mecz o awans do II ligi w kopanej Tłoki Gorzyce-Radomiak Radom a jaka relacja zajeła najwiecej miejsca w sportowy wydarzeniach weekendu :?: Oczywiście ulubiona dyscyplinka sportowa Pecaka czyli rajdy amatorów w swoich rozklekotanych pseudo wyścigówkach po Bieszczadzkich zadupiach :evil: wieksz cześc magazynu sportowego była właśnie temu poświecona, żużlowa relacja z derbów było znacznie krótsza od rajdu a piłki prawie wcale nie pokazali.
A dlaczego to pisze, bo to kolejny dowód jak TV Rzeszów "kocha" najpopularniejszy sport na Podkarpaciu i teraz taka mała ciekawostka jeśli chodzi o te śmieszne rajdy w Bieszczadach żadna z regionalnych gazet w poniedziałkowych dodatkach sportowych nawet nie wspominała o takiej imprezie :!: znalazłem jedną mała relację tylko, i to nie w dziale sportowym tylko w środku gazety w dziale :lol: motoryzacyjnym
Wiec jak dobrze widać zainteresowanie tym jest żadne, kibiców też cieżko zauważyc w okolicach drogi podczas tych wyścigów ale kocha to Pecak i karmi nas wszystkich relacjami z tego badziewia :!:

Ps. osobiście nie mam nic do rajdów samochodowych tylko denerwuje mnie to że zamias pokazywać najpopularniejsze dyscypliny sportowe w regionie, pokazuje sie coś czym fascynuje sie jeden z dziennikarzyna sportowych nie zważając nawet na to że ten sport nie jest pewnie nawet w pierwszej 5 najpopularniejszych sportów na podkarpaciu.


           
Post 21 cze 2005, o 23:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Metanol ja już nawet nie oglądam tych wydarzeń weekendu bo tylko nerwe łapie , jak coś ważnego siędzieje to jest krótka wzmianka i tyle a pokazują np obszerne fragmenty 3 ligi siatkówki :shock:

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 116 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi