Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Telewizja Rzeszów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 7 cze 2004, o 21:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
no to za Frankiem stałem :P co on w ogóle mówił ? bo nie słuchałem go :P


           
Post 13 cze 2004, o 12:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Kiedy będzie retransmisja z wczorajszego meczu Stal - Ostrów ?? a moze była juz wczoraj??. Jak ktoś wie to bardzo proszę o info (godzina itd.)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 13 cze 2004, o 13:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
Kiedy będzie retransmisja z wczorajszego meczu Stal - Ostrów ?? a moze była juz wczoraj??. Jak ktoś wie to bardzo proszę o info (godzina itd.)


Sportowe Wydarzenia Weekendu, godzina 22.00 TVP3


           
Post 13 cze 2004, o 13:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Retransmisja była wczoraj o 22, dzis rano po widomościach o 8 z czymś. Ale wiesz co Sewer dzis chyba o 22 są sportowe wydarzenia weekendy i bedzie pewnie pokazany memoriał Nazimka i wczorajszy mecz...

_________________
Obrazek


           
Post 13 cze 2004, o 13:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
Retransmisja była wczoraj o 22, dzis rano po widomościach o 8 z czymś. Ale wiesz co Sewer dzis chyba o 22 są sportowe wydarzenia weekendy i bedzie pewnie pokazany memoriał Nazimka i wczorajszy mecz...


kurde, czyli tak jak sie obawiałem, relacja była wczoraj, szkoda :(, ale popatrze dziś moze chociaż jakieś migawki puszczą. Nazimka powinni w sumie pokazać.
Dzięki za info

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 14 cze 2004, o 16:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Mam taki sam problem jak Sewer miał.... Nie mogłem iść w niedziele na memoriał i nie wiedziałem ze jest transmisja w radiu. A gdy o 22 miała zacząc sie relacja zasnołem :cry: :cry: :cry: Nie wie kto czy bedzie jeszcze jakaś powtórka????

_________________
Obrazek


           
Post 14 cze 2004, o 16:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Chciałem sobie oglądnąć wczoraj relacje z sobotniego meczu Rzeszó-Ostrów ale nasza kochana telewizja pokazała tylko derby i memoriał :( a o sobocie tylko wspomnieli przy relacji z memoriału.....pozatym relacja z niedzieli też nie była zbyt ciekawa ponieważ pokazali tylko biegi z udziałem Maćka Kuciapy.......

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 14 cze 2004, o 20:27
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2003, o 21:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 171

Zobacz profil 
Ares napisał(a):
Chciałem sobie oglądnąć wczoraj relacje z sobotniego meczu Rzeszó-Ostrów ale nasza kochana telewizja pokazała tylko derby i memoriał :( a o sobocie tylko wspomnieli przy relacji z memoriału.....pozatym relacja z niedzieli też nie była zbyt ciekawa ponieważ pokazali tylko biegi z udziałem Maćka Kuciapy.......


Relacja z meczu Rzeszów-Ostrów byla w sobote o 22.00 .....


           
Post 14 cze 2004, o 20:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Ares napisał(a):
Chciałem sobie oglądnąć wczoraj relacje z sobotniego meczu Rzeszó-Ostrów ale nasza kochana telewizja pokazała tylko derby i memoriał :( a o sobocie tylko wspomnieli przy relacji z memoriału.....pozatym relacja z niedzieli też nie była zbyt ciekawa ponieważ pokazali tylko biegi z udziałem Maćka Kuciapy.......
I to jeszcze jak pokazywali :evil:
Pokazywali zawodnika jadącego na 1 miejscu z 30 metrową przewagą, nieważne, że z tyłu toczyła się pasjonująca walka o punkty :|

_________________
Obrazek


           
Post 14 cze 2004, o 20:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Dzisiaj był memoriał o 16 jak się nie myle :D heh. Ja oglądnąłem kawałek jeszcze w sobotke :P mecz z Ostrowem ;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 2 lip 2004, o 07:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
A mam jeszcze takie pytanie dla osób które były wczoraj w Krośnie o to czy była jakaś ekipa z TVP Rzeszów i czy może będzie relacja z tego turnieju. Wczoraj czekałem trooooooche na taką relacje po wiadomościach o 21.45 na tvp rzeszów ale sie nie doczekałem......

_________________
Obrazek


           
Post 2 lip 2004, o 11:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
A mam jeszcze takie pytanie dla osób które były wczoraj w Krośnie o to czy była jakaś ekipa z TVP Rzeszów i czy może będzie relacja z tego turnieju. Wczoraj czekałem trooooooche na taką relacje po wiadomościach o 21.45 na tvp rzeszów ale sie nie doczekałem......



Jakas TV byla ale czy nasza to nie wiem.Sadze ze relacja bedzie jak zwykle w Sportowych Wydarzeniach Tygodnia.Oczywiscie pokaza 2 biegi jak zwykle.


           
Post 2 lip 2004, o 11:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
MiK napisał(a):
Eisenhower napisał(a):
A mam jeszcze takie pytanie dla osób które były wczoraj w Krośnie o to czy była jakaś ekipa z TVP Rzeszów i czy może będzie relacja z tego turnieju. Wczoraj czekałem trooooooche na taką relacje po wiadomościach o 21.45 na tvp rzeszów ale sie nie doczekałem......



Jakas TV byla ale czy nasza to nie wiem.Sadze ze relacja bedzie jak zwykle w Sportowych Wydarzeniach Tygodnia.Oczywiscie pokaza 2 biegi jak zwykle.


No chyba, że panu Pęcakowi i spółce zabrakło paliwa i nie dojechali :P


           
Post 2 lip 2004, o 13:41
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2004, o 17:03
Skąd: Jarosław
Posty: 82

Zobacz profil 
telewizja ma tez wielki wklad w promocje sportu zuzlowego na podkarpaciu.Kibicow po ostatnich dreszcowcach moglo by byc na meczu z Gorzowem wiecej ale kto wie o tym ze mecze byly piekne emocjonunjace?? tylko CI ktorzy byli na stadionie i nikt pozatym! iec w jaki sposob ma przyjsc na nastepne spotkanie wiecej ludzi jak promocja jest slaba a telewizja nie pomaga bo puszczene o 22 skrawki tego co sie dzialo sa nudne i laikow nie zainteresuja zeby przyjsc na nastepne spotkanie. Ludzie maja mentalnosc ze jak Stal jest w nizszej klasie rozrywkowej to jest szmelc i nie ma czego ogladac:(ale nikt ich z tego nie wyciagnie bo w telewizji wlasnie tak to wyglada jakby byly to wymuszone emocje pod publike a zuzel jest dlugi i nudny:(uwazam ze wspolpraca TV Rzeszow i sekcji zuzlowej i nie tylko nawet pilkarskiej moze przyniesc korzysci obydwu stronom !!! tylko my tu mozemy pisac i miec nadzieje ze ktos to zobaczy przeczyta i sie tym zajmie bo co ja moge zrobic?? i tak zwerbowalem tylu ludzi na zuzel ze sam nie wierze ze az tak duzo ludzi udalo mi sie w to wciagnac...ale to daje mi przekonanie ze dzieki pokazaniu co to naprawde jest speedway wiecej ludzi odwiedzaloby nasze trybuny! teraz wszystko w rekach sekcji i TV.


           
Post 30 lip 2004, o 14:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 lip 2004, o 10:28
Skąd: z mojego slynnego fotela :P
Posty: 30

Zobacz profil 
czym sie przejmujecie :P jak nasi wejda do E-ligi to bedziemy miec relacje w telewizji Puls i powtórki w Polsat Sport ;) pozdrawiam ;)

_________________
There's Latin spirit in everyone ;)


           
Post 30 lip 2004, o 15:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
superman napisał(a):
telewizja ma tez wielki wklad w promocje sportu zuzlowego na podkarpaciu.Kibicow po ostatnich dreszcowcach moglo by byc na meczu z Gorzowem wiecej ale kto wie o tym ze mecze byly piekne emocjonunjace?? tylko CI ktorzy byli na stadionie i nikt pozatym! iec w jaki sposob ma przyjsc na nastepne spotkanie wiecej ludzi jak promocja jest slaba a telewizja nie pomaga bo puszczene o 22 skrawki tego co sie dzialo sa nudne i laikow nie zainteresuja zeby przyjsc na nastepne spotkanie. Ludzie maja mentalnosc ze jak Stal jest w nizszej klasie rozrywkowej to jest szmelc i nie ma czego ogladac:(ale nikt ich z tego nie wyciagnie bo w telewizji wlasnie tak to wyglada jakby byly to wymuszone emocje pod publike a zuzel jest dlugi i nudny:(uwazam ze wspolpraca TV Rzeszow i sekcji zuzlowej i nie tylko nawet pilkarskiej moze przyniesc korzysci obydwu stronom !!! tylko my tu mozemy pisac i miec nadzieje ze ktos to zobaczy przeczyta i sie tym zajmie bo co ja moge zrobic?? i tak zwerbowalem tylu ludzi na zuzel ze sam nie wierze ze az tak duzo ludzi udalo mi sie w to wciagnac...ale to daje mi przekonanie ze dzieki pokazaniu co to naprawde jest speedway wiecej ludzi odwiedzaloby nasze trybuny! teraz wszystko w rekach sekcji i TV.



Ty wiesz, ja to wiem, kibice to wiedzą..... tylko o tym wszystkim nie chce wiedzieć TV Rzeszów, więcej nie pisze bo mam awersję do tej stacji i poziomu relacji w niej pokazywanych

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 8 sie 2004, o 21:22
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 cze 2004, o 16:15
Posty: 126

Zobacz profil 
Sewer , święta racja, zgadzam się w 100%, mądrze prawisz:)


           
Post 8 sie 2004, o 22:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Chciałbym zachęcić kibiców do podziękowania TV Rzeszów za relacje z arcyciekawego meczu z Gorzowem. Dzięki za pokazanie wszystkich biegów, za pokazanie upadku Gjeddego, za cudowne ujęcie walki Trojana z Flisem (ach te zbliżenia!!), za całokształt relacji, brawo Panie M.Pęcak, osobne brawa i pozdrowienia dla zarządu, wszystkich prezesów TV a w szczególności pochwały za rozbudowaną grafikę i ogólny wysoki poziom relacji, tak trzymać a niedługo więcej kibiców zapłaci za abonament !!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 8 sie 2004, o 22:48
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Dokładnie Sewer! To co dzisiaj ujrzałem woła o pomste do nieba... Nawet mi sie komentować tego nie chce... Wszystko zrobione na odpieprz... :x

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 8 sie 2004, o 22:59
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Dokladnie sie z wami zgodze ,chcialem zobaczyc dlaczego Charlie zaliczyl upadek ,bo jakkos nie zauwazylem , a tu kicha....boshe szkoda gadac poprostu...heh :)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi