Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Telewizja Rzeszów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 18 maja 2003, o 22:10
 Telewizja Rzeszów
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Niestety nie moglem byc dzisiaj na meczu i wlasnie ogladam relacje w TV i mnie trafia. Czy kur... nie mozna pokazac wszystkich biegow???? Nasza "kochana" TV umie pokazywac tylko msze i uroczystoci koscielne. Mam w dupie taka TV. Ciekawe za co placimy abonament?? Sorry za ostre slowa ale jestem wkurzony...

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 18 maja 2003, o 22:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
czego się spodziewałeś??, pełnej relacji??, fachowego komentarza??, kolego, to jest nasza TV Rzeszów, ja juz dawno zwątpiłem że oni zawody pokażą tak jak trzeba. Najgorsze jest to że oni to umieją zrobić (vide lata naszej świenosci w e-lidze i transmisje live z kilku kamer). Dobrze że chociaż upadki pokazali jako tako.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 19 maja 2003, o 08:13
 Telegazeta
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 08:01
Posty: 2

Zobacz profil 
KIedyś zaglądałem na strony telegazety TV Rzeszów łudząc się, ze znajdę tam jakieś informacje, dzisiaj tego nie robię bo wiem, że tam nic nie ma. Wyniki jakie podają są mocno podstarzałe, brak jest informacji na temat większości rozgrywek interesujących kibiców w regionie, tych których nie można znaleźć na antenie ogólnopolskiej. Uważam że jeśli panowie z TV Rzeszów to zobaczą to może cos o tym pomyślą, przecież ta telewizja miała dotyczyć spraw regionu i to możliwie aktualnych


           
Post 19 maja 2003, o 13:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Telewizja rzeszów o d kilku ładnych lat odstawia maniane pokazują 6 biegów na krzyż i to wszystko i oczywiście cały czas zawodnika który jest na pierwszej pozycji nawet jak ma przewage 40 metrów to nic ze za nim toczy sie walka o 2 i 3 pozycje on jest najważniejszy. Komentator tez jest do kitu.


           
Post 19 maja 2003, o 17:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a widome jak jest mogliby by tez kibicow ktorzy dopingowali nasza druzyne pokazac a nie..:P POzdrowionka!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 19 maja 2003, o 18:13
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Precel nad preclami 2003 Pan Mirosław Pęcak uracza nas w tej ukochanej TV komentarzem. jakim ? to chyba wszyscy słyszą. Zresztą o Nim już pisaliśmy wcześniej w innym temacie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 18:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ludzie nienazekajcie! jest na tv3 program zuzlowy(kulisy zuzla) i tam jest nawet pox robione mecze i wogule! sa wywiady i komentator nie jest zly!

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 19:20
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
oczywiście cały czas zawodnika który jest na pierwszej pozycji nawet jak ma przewage 40 metrów to nic ze za nim toczy sie walka o 2 i 3 pozycje on jest najważniejszy.

Chyba jednak w tym punkcie poczynili postępy - popatrz na ostatnią relację - jest całkiem dobra. :o
I tak jestem pełen podziwu, że z materiału kręconego z tak niestabilnego podestu udało się zmontować coś o dobrej jakości. :)


           
Post 19 maja 2003, o 21:34
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Telewizja nasza zrobi retransmisje z 5,6 biegów z całego meczu i ucieszona...
Tak sie sdkłada ze byłem na GP w Chorzowie i po turnieju udałem sie do hotelu ..GP miało sie zacząć o 23:35 a zaczęło sie chyba 23:50...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 19 maja 2003, o 23:22
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Telewizja nasza zrobi retransmisje z 5,6 biegów z całego meczu i ucieszona...
Tak sie sdkłada ze byłem na GP w Chorzowie i po turnieju udałem sie do hotelu ..GP miało sie zacząć o 23:35 a zaczęło sie chyba 23:50...


już o tym pisałem
woleli pokazywać wiśniewskiego i asz troje niż speedway. ale żużel zawsze był marginesem dla tvp.

P.S. Czasy Wizji Sport mineły juz chyba bezpowrotnie... :(

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 cze 2003, o 23:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Znowu Pęcak cud relację zrobił... Szkoda słów.


           
Post 16 cze 2003, o 23:46
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
mogl by ktos napisac cos wiecej bo ja bylem na grilu pod blokiem i nie zdarzylem juz ogladnac bylo cos widac nas kibiców jakis wywiad i wogole?!?!?!? Pzodrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 17 cze 2003, o 09:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
zawsze bylo tak ze dla naszej telewizji publicznej zuzel byl tylko czyms czym latalo sie dziury w programie .To mialo sie zmienic w tym roku bo wprowadzili ten nowy program ale jak widac dalej kiszka niesamowita :( .

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 17 cze 2003, o 09:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Pokaazali ze 10 biegow jak nie mniej zadnego wywiadu i kikla razy nas pokazali ze trzy !

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 17 cze 2003, o 20:06
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Dzisiaj wkurzyłem sie juz na maksa.Wczoraj byłem na meczu i dzis chciałem sobie ogladnac powtórke.
Wpadam do domu 19:10 ..wszystko sie zaczeło ...pierwszy bieg pokazali - do tego zły komentarz...Kilka biegów jeszcze i po zawodach.

Najbardziej nie rozumiem tego ze oni maja wykupiona transmisje z meczu z pokazuje zaledwie kilka biegów.Po meczu zadnych wywiadów ani nic.......To jest poprostu SKANDAL

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 26 cze 2003, o 22:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Ale najgorsze jest to że jak zapowiadają to w wiadomościach tv rzeszów to mówią:
"A teraz zapraszamy na OBSZERNĄ relacje z meczu bla bla kontra bla bla
Co prawda ten program kulisy zużla jest całkiem niezły ale ta obszerna relacja to wkurzająca jest.
Qrde oni przecież na tym to nic ciekawego nie pokazuja to chociaz żużel mógłby być. Ja nie pamietam bym w ogóle na tej telewizji oglądał kiedyś jakis program bo to wszystko co oni tam puszczają to kiszka

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 27 cze 2003, o 10:53
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Wogóle cała ta telewizja niby regionalna to kiszka totalna nuda oprócz kulis zuzla to nic żywcem w niej nie ma a te retransmisje(4-5 biegów) z meczów zuzlowych to lepiej byłoby ogladac bez komentarza.

Pozdrawiam :D


           
Post 30 cze 2003, o 17:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Oj ludzie, w dobie licznych programów-pierdół, cieszcie się, że mamy jakiekolwiek relacje, bo niedługo może okazać się że tą niedzielną ( wieczorną ) migawkę zastąpi akrobatyka i pingpong. Bo co do tego że długo nie obejrzymy w naszej rodzimej stacji prawdziwej relacji, albo meczu live, to jestem przekonany.
Bo program "Kulisy Żużla" to też nic więcej niż te parę migawek tygodniowo, ale lepsze to niż nic ( podoba mi się, gdy Rysio Piela ukazuje tajniki motocykli oraz wywiady, bo relacje są do d***)

PS: Jeśli chodzi o mnie co do tych relacji, to położyłbym też większy nacisk na wywiady.


           
Post 28 lip 2003, o 23:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie wiem czy zauwazyliscie ale cos radio bodajze dalo 14 biegow w meczu z W-wą... i moze bedzie cos o naszym FC w Rzeszowie hehe

a jeszcze jak chcą cos mowic o nas pokazywac... to mogliby miec jedną kamere i filmowac nas na meczach na któych była oprawa:):P
a jeszcze w biegu 14 ten kolo co komentuje powalilo mu się i mówil ze wygrał Wilk a wygrał Winiarz... Pozdrowionka!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 wrz 2003, o 22:27
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Najwyraźniej TV Rzeszów dorównała poniomem Radiu Bieszczady. A pan Pęcak dorównał panu Syzdkowi. W relacji TV Rzeszów, według pana Pęcaka na torze walczył i punkty dla Kolejarza zdobywał M. Kędziora, który w ogóle dzisiaj nie jechał... (zastepował go Świderski)
Brawo dla obu precli!!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi