Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Telewizja Rzeszów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 25 sie 2005, o 10:42
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ostatni mecz komentował Leyko i jeśli wy uważacie że on jest lepszy od Pecaka to gratuluje wam poczucia chumoru :!:
Obydwaj jeśli chodzi o komentowanie speedwaya są żałośni :!:
Leyko podczas relacji meczu z Rybnikiem mówi tak : wybraliśmy dla państwa najciekawsze biegi. I co sie okazało amatorzy z TV Rzeszów nie pokazali ... najciekawszego wyścigu całych zawodów :evil: :shock: chodzi oczywiście o bieg 13 i walkę trwająco cztery okrązenia miedzy Szombierskim, Kuciapą i Baranem, gdzie cały stadion oglądał ją na stojąco.

I jeszcze jedna sprawa odnośnie relacji amatorów z TV Rzeszów. Gdy pokazywane są mecze z Krosna redaktorkom z telewizji bardzo podabają sie oprawy (odpalanie ogni wrocławskich) przez krośnieńskich kibiców, praktycznie zawsze gdy jest pokazywany żużel z Krosna TV Rz pokazuje fan-club z Krosna i ich oprawy, natomiast wcale nie jest zainteresowana pokazywaniem jakich kolwiek opraw robionych przez kibiców Stali :!:
Na meczu z Rybnikiem była jedna z najlepszych opraw (jeśli nie najlepsza) oprawa od wielu lat, jednak oko kamery TV Rzeszów jakoś dziwnym trafem tego nie uchwyciło :evil: , może dlatego że oprawe wykonali kibice z Rzeszowa a nie z Krosna :roll: :evil:

Oczywiście radości po meczu, dopingu, podziekowania od kibiców dla zawodników i zawodników dla kibiców TV Rzeszów też nie raczyła pokazać tak samo jak śmigającego po torze Jaśka Stachyre.
Po prostu sucha relacja "wyprana" z jakich kolwiek emocji :evil: :!: Leyko i Pecak nie czują żużla dlatego te relacje są takie jakie są czyli tragiczne, niestety ale nie zanosi sie to żeby coś w tym temacie sie zmieniło, dalej bedziemy oglądać amatorszczyzne w wykonaniu tych panów.


           
Post 25 sie 2005, o 10:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dlatego mam nadzieję, że Puls stanął na wysokości zadania i pokaże to wszystko o czym napisałeś. Do TV Rzeszów moja cierpliwość się niestety skończyła już dawno i nie oglądam.


           
Post 25 sie 2005, o 20:56
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Tv Puls pokazała amatorom z TV Rzeszów jak należy pokazywać atmosferę na trybunach :!: :!: :!:
Puls pokazał wszystko podczas swojej relacji co dotyczy atmosfery na trybunach a wiec prezentacje z palącymi sie ogniami wrocławskimi, tysiącem serpentyn, meksykańską falę po biegu i kibiców cieszących sie po zakończonych biegach oraz oczywiście fetę po zawodach :!: Zawodników którzy wyszli do kibiców ich wspólną radośc razem z fanami,jazde na jednym kole Kuciapy i rundę chonorową zawodników na motorach oraz Jaśka Stachyrę szalejącego na motorze :!:
Tego wszystkiego brakuje w relacjach Pecaka i Leyko którzy jak zaprogramowane roboty pokazują tylko to co "muszą" pokazać czyli sam bieg i NIC wiecej, kibice i atmosfera przed , w trakcie i po meczu dla nich zupełnie nie istnieją :evil: A każda szanująca sie telewizja (po za TV Rzeszów oczywiście) wie że oprócz zawodników atmosferę na trybunach tworzą kibice bo w końcu to dla nich jeżdzą zawodnicy.

Co sie tyczy relacji od strony sportowejna TV Puls to można sie do pewnych szczegułów przyczepić jak np. krecenie biegu z parkingu i zagłuszający komentarz komentatora przez pracujący motor, oraz zbyt czeste przeskakiwanie z kamery na kamerę podczas biegu, ale to wszystko można wyeliminować, w przypadku TV Rzeszów błedów jednak wyeliminować sie nie da bo jak ktoś nieczuje danej dyscypliny sportu to nigdy nie nauczy sie jej profesjonalnie pokazywać, a Pecak I Leyko wyrażnie nie czują bluesa :(


           
Post 26 wrz 2005, o 22:34
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 kwi 2005, o 17:17
Skąd: Rzeszów/Wrocław
Posty: 81

Zobacz profil 
mam prosbe. zawsze chodzilem na mecze marmy ale mialem pecha i akurat w niedziele nie moglem byc na meczu. moglbym kogos prosic jesli ktos posiada linka do tego meczu zeby go sciagnac. jestem ciekaw wszystkiego:oprawy, zachowania kibicow oraz samego meczu. z gory dziekuje. moj adres e-mail to michalbl@autograf.pl. bardzo prosilbym o wyslnie mi na ten e-mail adresu linku, poniewaz dalej jesytem za granica i nie wiem czy uda mi sie znalezc ten watek. z gory dziekuje


           
Post 26 wrz 2005, o 22:40
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
slimak989 napisał(a):
mam prosbe. zawsze chodzilem na mecze marmy ale mialem pecha i akurat w niedziele nie moglem byc na meczu. moglbym kogos prosic jesli ktos posiada linka do tego meczu zeby go sciagnac. jestem ciekaw wszystkiego:oprawy, zachowania kibicow oraz samego meczu. z gory dziekuje. moj adres e-mail to michalbl@autograf.pl. bardzo prosilbym o wyslnie mi na ten e-mail adresu linku, poniewaz dalej jesytem za granica i nie wiem czy uda mi sie znalezc ten watek. z gory dziekuje

niestety nie mamy bo my bylismy na meczu Stali
w necie nie ma meczu udostepnionego do sciagania jedyna sznasa to byla dzisiaj relacja na tvp i pulsie


           
Post 26 wrz 2005, o 22:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
uch, relacja z finału była szokująca, nie wiele lepsza niz na Tv Puls. Poł godz - nie bylo 14 biegu ani prezentacji czy atmosfery z trybun. Ot takie tam suche biegi. Wywiady te z wczoraj tylko obciete, bez podania zdobyczy pkt poszczegolny zawodnikow, jak ktos postronny ogladal co nie byl na stadionie to moglby rzecz ze mecz byl lipa.


           
Post 27 wrz 2005, o 12:10
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
W niedziel o 22 TV Rzeszów pokazała tylko 3 wyścigi, bo wiecej nie mogła pokazać do puki TV Puls nie wyemituje swojego materiału i w tych bodajże 12 minutach musieli jakoś czas wypełnić i tu o dziwo :shock: pokazali urywki z fety na boisku 8-)
Już miałem dać im + za tą relacje i wcześniejszy wypad do Ostrowa :shock: (ich tak naprawde pierwsza relacja z "głębi" kraju) ale zmieniłem zdanie po obejrzeniu poniedziałkowej retransmisji meczu :evil: Niestety w tej relacji zobaczyliśmy tą "starą" :evil: negatywną telewizje Rzeszów, sucha relacja, komentarze pourywane i najbardziej przykre praktycznie wcale nie pokazano fety na boisku :evil: :oops: tak jak by to był jeden z wielu zwykłych meczy,brak słów do takiego podejścia :!:

Już myślałem że TV Rzeszów powoli zaczyna czuć żużlowe klimaty, jednak podczas poniedziałkowej retransmisji sprowadzili mnie i nas wszystkich spowrotem na ziemię :evil:

Niechce mi sie już o tych amatorach nic wiecej pisać :!:


           
Post 29 wrz 2005, o 14:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 wrz 2005, o 12:47
Skąd: rzeszów
Posty: 1

Zobacz profil 
Ja dałem sobie spokój z TVP3. Podczas całego sezonu widzialem bardzo ciekawe transmisje Stali i nie tylko na TV PULS ( trzy kamery, wywiady, ciekawy komentarz) tylko jakość zła. TV PULS jest na antenach zbiorczych w blokach i na kablówce.


           
Post 12 paź 2005, o 21:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
no nie powiem materiał wyszedł super ! czułem się jakbym tam był, zajebiscie ! tyle mam do powiedzenia :D w kk widac bylo z daleka dushera i fansa, oczywiscie polana tez :D były ciekawe wywiady i super podkład oczywiscie hymn stali 8-)
ja juz zyje przyszłym sezonem ! :wink:


           
Post 13 paź 2005, o 16:28
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Z tego co przeczytałem na forum, TV Rzeszów staneła na wysokości zadania i pokazała reportaż z meczu z Ostrowem, podobno całkiem udany i wszystko było by super gdybym go ...widział, niestety nie miałem pojecia że TV Rzeszów stać na taki gest i przegapiłem ten program :cry: :evil:


           
Post 14 paź 2005, o 18:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Material byl naprawde konkretny, w pewnych momentach to wygladalo jak teledysk do hymnu (a moze to byly urywki pod teledysk :?: ) wywiady, mnostwo ujec ze stadionu, z parku maszyn tez byly ujecia, calosc super zmontowana.
Program bedzie pokazany jeszcze raz info na stronie glownej.

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 20 paź 2005, o 15:12
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Do tej pory wypowiadałem sie negatywnie na temat TV Rzeszów bo i powodów do tego było masa.
Ostatnio na zakończenie sezonu trzeba naszej telewizji przyznać duzego + za program "Znowu w Ekstraklasie"
Ten kto oglądał ten wie, program był pokazany profesjonalnie (co nieco dziwi w kontekście wcześniejszych relacji TV Rzeszów) pokazywano czesto atmosferę na trybunach (wreścieeee) ciekawe ujecia z parkingu a w tle cały czas można było słuchać Hymnu naszej drużyny :!:
Szkoda tylko że cały materiał trwał z 10 minut ale lepsze to niż nic.
Można powiedzieć że TV Rzeszów "udanie zakończyła sezon" z relacjami meczy żużlowych i trzeba mieć tylko nadzieję że w przyszłym sezonie relacje ze spotkań bedą stały na takim samym poziomie jak reportaż który ukazał sie niedawno w TV.


           
Post 5 kwi 2006, o 09:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Czy ktoś ogłądał magazyn żużlowy w tvRz w ubiegły czwartek o 19.30?
W ten czwartek również ma być wyemitowany.

W pierwszym jakieś śmieci były typu: Amatorzy na lodzie w Sanoku...

Aha, proponuję zmienić nazwę tego tematu, na bardziej kulturalny :wink: bo tvRz jeszcze w tym sezonie nie podpadła. (co może się zmienić w niedzielę albo w czwartek :twisted:)


           
Post 5 kwi 2006, o 09:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Aha, proponuję zmienić nazwę tego tematu, na bardziej kulturalny Wink bo tvRz jeszcze w tym sezonie nie podpadła.


Jak to się mówi? "Kto się ch*jem urodził, kanarkiem nie umrze..."

Albo: "Z gówna kremówki nie zrobisz"

:lol:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 5 kwi 2006, o 09:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Hehe, widzę, że nie tylko ja jestem cięty na tą stację. :lol:


           
Post 5 kwi 2006, o 09:59
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Narazie widać że wzieli sobie chyba nasze uwagi pisane na forum do serca.
Bo wraz z nowym sezonem Ekstraligi, zaczeli emisje magazynu żużlowego, który ukazuje sie co czwartek o 19:30 chyba.
Wiec jak na sam poczatek sezonu należy sie duży + dla TV Rzeszów, oby tak dalej :!:

PS. Nie można jednak przesadzać z pochwałami bo osiądą na laurach :P

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 5 kwi 2006, o 10:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Wiec jak na sam poczatek sezonu należy sie duży + dla TV Rzeszów, oby tak dalej


Oni zawsze dobrze zaczynają...

Pamiętam kiedyś mecz na inaungurację z RKM-em. Tysiąc kamer, wywiady, powtórki...

I tyle. Reszta sezonu z jednego kombajna w kółko...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 5 kwi 2006, o 13:12
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
seewy napisał(a):
Cytuj:
Wiec jak na sam poczatek sezonu należy sie duży + dla TV Rzeszów, oby tak dalej


Oni zawsze dobrze zaczynają...

Pamiętam kiedyś mecz na inaungurację z RKM-em. Tysiąc kamer, wywiady, powtórki...

I tyle. Reszta sezonu z jednego kombajna w kółko...


Bo jak Warszawa nie sypnie sianem, to w Rzeszowie więcej niż jeden kombajn na Stal nie dojedzie :D A w tym sezonie nic się nie zmieni bo prawa do relacji z meczy E-ligi ma Polsat o czym pisałem już w innym temacie.
Cudów na pewno w tym programie nie będzie, ale na pewno relacje pomeczowe, wywiady z zawodnikami itd zainteresują każdego, do tego jakieś wspomnienia z lat poprzednich typu jak Stal doszła do brązu w 98 albo sukcesy młodzieżowców ze środka lat 90 czy awans stali do elity w poprzednim sezonie i naprawdę może to być ciekawy program.
Poza tym jeśli macie sugestie dotyczące treści tego programu zawsze można je tu wpisać, ludzie w TV czytają to forum i może skorzystają z pomysłów.
I faktycznie zmieńcie nazwę tego tematu bo jest delikatnie obraźliwy.


           
Post 5 kwi 2006, o 16:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Bysiu napisał(a):
Poza tym jeśli macie sugestie dotyczące treści tego programu zawsze można je tu wpisać, ludzie w TV czytają to forum i może skorzystają z pomysłów.


gdyby chcieli skorzystac z pomysłów innych ludzi reagowaliby na ich propozycje.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 6 kwi 2006, o 20:57
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Pierwszy program TV Rzeszów z cyklu "tasma w górę" był całkiem udany :!: , mam nadzieję że nastepne będą podobne :wink:
I mam nadzieję że gdy ruszy liga to ten program bedzie choć o 5 minut dłuższy niż obecnie (choć raczej w to watpie, ze wzgledu na "ramówke programową)
Narazie nie jest żle :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi