Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 14 lip 2009, o 22:52
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Dupman, a dziwi Cię to? Flustraci - rzecz jasna z powodu niesatysfakcjonujących wyników - powoli rezygnują z chodzenia na żużel w Rzeszowie. Rośnie więc pokolenie marmy, a tata treya ma czelność stwierdzić, że to on jest wierny po porażce, bo na żużel chodzi od dwóch lat.

Kibice wcale nie triumfują. Radość z tego, że jesteśmy słabi jak Start Gniezno jest znikoma, a i tak wszyscy wiemy, że "po nocy przyjdzie dzień" i Marta Półtorak znów uratuje żużel w Rzeszowie. Bo przecież bez niej Stali nigdy by nie było :kielb_pala:


           
Post 15 lip 2009, o 00:22
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2006, o 19:37
Posty: 142

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Ciekawe czy Dryml wystartuje jeszcze w tym sezonie czy dołaczy/dołaczył już do Barana, Holty, Bjerre.... :roll:

...Karola Polaka :wink: .
ale! ja tam się ucieszę, jeśli Dryml[e] nie wrócą już do składu. od początku byłem przeciwny temu elementowi.
dupman napisał(a):
co bedzie zima ? zrobi pake na awans, ludzi na stadion przylezie, znowu tlum bedzie ja kochac ...

przyszli spadkowicze z e-ligi [kimkolwiek oni będą] mówią Witam :wink: .
kasa przy nieudolności i ciągłym powtarzaniu tych samych błędów, nie jest żadnym gwarantem. jak dla mnie, to Marta pokibluje trochę w I lidze.

_________________
Każda godzina dnia i nocy pachnie kawą. Każda godzina dnia i nocy przynosi inną barwę świata. Tworzy ją kofeina, zabarwiając moje myśli i malując dla mnie świat. Każda godzina budzi we mnie pragnienie napoju zrodzonego z geniusza wieków. Pragnę nawet wówczas, kiedy piję. Jest nas kilku, tak jak ja, opętanych. Pijemy kawę. Jej smak wonny, słodki, przedziwny i gorący cieszy nasze usta, syci czeluście naszych wnętrz. Nozdrza wciągają jedyny spośród zapachów świata.
- M.S. Alkaloidy


           
Post 21 lip 2009, o 00:20
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 maja 2006, o 22:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 249

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Ciekawe czy Dryml wystartuje jeszcze w tym sezonie czy dołaczy/dołaczył już do Barana, Holty, Bjerre.... :roll:


już dołączył...podobnie jak jego brat :cenzura:

_________________
Jedzie Arab jedzie,
wielbłąd pod nim hasa,
a on se spogląda na swego...
WIELBŁĄDA.......


           
Post 24 lip 2009, o 00:33
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
darek2503zks napisał(a):
Panowie mam pytanie czego Darek Śledź nie da szansy l.drymlowi?chociaż na rezerwe??
:?:


Śmiała teoria mówi (zasłyszane z wiarygodnych ust):

"Odkąd nie jeżdżą, zaczęliśmy wygrywać". Co potwierdzają: wynik z Grudziądza i konfrontacje z Tarnowem. Jakkolwiek trzeba też tej teorii oddać, że w meczach z Gnieznem i Daugavpils słabość rywala wykorzystaliśmy do maksimum. I pokonaliśmy też Poznań, który wcale nie jest na wyjazdach taki słaby - w końcu pokonał nawet ROW.

Jakby jednak analizować całość sytuacji, od początku mówiłem, że Lukasa Drymla w Rzeszowie nie chcę. Wtedy jednak wszyscy dookoła byli mądrzejsi. Wyszło na moje, Drymle problemów dostarczyli i pożegnali się z klubem. Z jednej strony - Alleluja, rzeczywiście powinno się wychrzaniać z ligi zawodników, którzy ją psują (nie mówię tu o względzie sportowym). Z drugiej trochę wioska, bo przecież ktoś z nimi jakieś umowy podpisywał, a oni (zwłaszcza Lukas) wywiązali się z nich przyzwoicie.

Cytując klasyka: "Nie mój cyrk, nie moje małpy".


           
Post 24 lip 2009, o 02:06
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
"Nie mój cyrk, nie moje małpy".

albo bardziej dosadnie. Nie mój burdel nie moje dziwki :mrgreen: (chyba bardziej pasuje do tego tworu :kielb_pala: )

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 24 lip 2009, o 11:57
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Wersje odstawki Drymli są dwie: ogólnie używana - konflikt i Kezmanowa - chłopy byli najdrozsi, kontrakty już wypełnili, w obecnej chwili nie jedziemy o żadne inne cele jak odbębnienie kolejnego sezonu, to można im ładnie podziękować żeby zaoszczędzić sporo hajsu. A Śledziowi niech się obrywa, że ich nie powołuje. Osobiście w tej chwili przychylam się do wersji Kezmanowej. Wyczekiwałem na jakiekolwiek ich wypowiedzi, ale nigdzie do tej pory nie mówili, jakoby coś było na rzeczy. No chyba, że jeszcze coś powiedzą (w co wątpię, sądzę że jeśli już, to bardziej będą to wypowiedzi typu "nie wiem, dlaczego nie byłem powoływany na mecze"). Taką polityką czuję się ewidentnie oszukiwany, dlatego na mecz z Rybnikiem jak i pewnie resztę spotkań, "zakupiłem" już bilety na transmisję radiową (i relację w TVRz).
Co do dymów i psucia atmosfery. Póki nie znajdzie się ktoś, kto nie powie jak było naprawdę w Gnieźnie między Drymlami i Miesiącem, daleki byłbym od zrzucania całej winy na jedną ze stron. Czesi są jacy są, Miesiąc też jest narowisty i miewał wcześniej podobne występki (bójka dwa lata temu na treningu z Kuciapą, posłanie sierpa w łeb Matejowi Kusowi tamtego roku na jakimś turnieju w Równem). Zresztą w Folioteamie "wspaniała" atmosfera to już od dłuższego czasu (mniej więcej od sezonu wstecz) wpisana reguła. :lol: I to bez względu na obecność Drymli.

Ja twierdzę, że podpisanie kontraktów z Drymlami miało na celu tylko i wyłącznie pokazanie przez Martę, że po jej wielkim powrocie "dobrze się dzieje" w sekcji, a nie podniesienie poziomu sportowego drużyny. Efekt był, dzięki temu zyskała poklask u Marmofanów a że ostatnie mecze Czesi zawodzili (grubo powiedziane) było jej bardzo na rękę.

_________________
Obrazek


           
Post 25 lip 2009, o 12:15
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 wrz 2004, o 15:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
Co by się nie działo to wq mnie Czechów już nie zobaczymy... Dokładnie tak jak pisał Damian. Po co płacic im wysokie pensje jak może pojechac Stachyra, Miesiąc czy Kuciapa za dużo mniej a wynik i tak będzie podobny. Prawda jest taka, że Ekstraliga 2010 jest nie dla nas i MP o tym doskonale wie :/


           
Post 26 lip 2009, o 21:43
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2008, o 18:24
Posty: 32

Zobacz profil 
a jednak wyjechał na tor :D mam nadzieje że będzie teraz już jeździł !


           
Post 27 lip 2009, o 01:13
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 wrz 2004, o 15:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
W obliczu zakończenia sezonu przez Gjedde i meczów play off musili go ściągnąć na jakiś mecz bo by się przejechali jak z Bjerre w tamtym roku :D


           
Post 27 lip 2009, o 02:42
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 paź 2006, o 18:03
Posty: 189

Zobacz profil 
nie przejechaliby sie jak w tamtym roku, bo z bjerre w skladzie mooooooooooze bysmy sie utrzymali, natomiast teraz awans nam nie grozi, zarowno z drymlami w skladzie jak i bez nich


           
Post 29 lip 2009, o 15:49
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34966 ... dluga.html

_________________
Obrazek


           
Post 31 lip 2009, o 23:17
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lip 2009, o 11:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 20

Zobacz profil 
Myślę , że szansę Lukasowi trzeba było dać dużo wcześniej co tak to się go zostawiło i prawie zapomniało o nim. Bardzo mile mnie zaskoczył na meczu z Rybnikiem i mam nadzieję że tak już będzie do końca . Trzymam za niego kciuki:)

_________________
O TRADYCJI WZIĄŻ MÓWICIE, STALI W NAZWIE SIĘ WSTYDZICIE?
Obrazek


           
Post 10 sie 2009, o 09:51
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2006, o 15:59
Posty: 81

Zobacz profil 
i jak z lukasem po ostatnim meczu?


           
Post 10 sie 2009, o 22:07
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Oglądałem w TV relacje z Poznania. Ten wypadek Drymla wyglądał makabrycznie. Dobrze, że skończyło się tylko na lekkich stłuczeniach :!: Bo była by bieda w dalszych PO oraz barażu :!:


           
Post 10 sie 2009, o 22:20
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
wypadek makabra. To w ogóle nie pojęte że się skończyło tak jak się skończyło. Widziałem już podobne wypadki i kończyły się... tragicznie.
Pozostaje tylko złożyć rączki do bozi i dziękować.


           
Post 30 sie 2009, o 20:14
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Dlaczego dziś nie pojechał l. Dryml :?:
W anglii dwa dni temu śmigał niezle :!:
Coś tu knuje znów MP /podobnie było z Holtą, Bjerre, Gjedde/ :młotek:
Do czego to doprowadzi :?:


           
Post 30 sie 2009, o 22:03
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2008, o 21:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 148

Zobacz profil 
Coś mam wrażenie że tu nie chodzi o pokłócenie się z Woodwardem, i Drymlami. Chyba po prostu nasz klub w tym roku nie ma zamiaru się pchać do e-ligi.


           
Post 30 sie 2009, o 22:07
 Re: Lukas Dryml - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Cytuj:
Do czego to doprowadzi :?:

Do tego, że za kilka lat nie będzie komu jeździć w firmowym teamie :lol: Plusem jest to, że wtedy będą musieli postawić na szkółkę, żeby skompletować kadrę :lol:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 31 sie 2009, o 21:53
 Re: II runda PO (II mecz): Rzeszów - Lok. Daugavpils 6.IX
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 lip 2009, o 22:12
Posty: 86

Zobacz profil 
dobrze że lukas daje rade jeździć w angli :twisted: po 2 startach ma 5 pkt


           
Post 31 sie 2009, o 22:18
 Re: II runda PO (II mecz): Rzeszów - Lok. Daugavpils 6.IX
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2009, o 13:07
Posty: 95

Zobacz profil 
spoko spoko bez nerwów od poniedziałku :wink: :wink:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi