Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 30 sty 2009, o 23:54
 Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nowym zawodnikiem Stali został Ales Dryml. Chłopak po niezwykłych przejściach, ale ciągle bardzo sympatyczny :)

Zapraszam do dyskusji na jego temat.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 31 sty 2009, o 00:22
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2008, o 01:26
Skąd: Polska Centralna
Posty: 109

Zobacz profil 
Mimo ostrzeżeń z Tarnowa cieszę się, że Ales dołączył do naszego zespołu. Powinien być solidnym uzupełnieniem swojego młodszego brata.

Ales i Lukas Drymlowie - "Pepiczki z jednej piczki" - Stal Rzeszów 2009 :banana: :banana: :banana:

_________________
Obrazek


           
Post 31 sty 2009, o 00:29
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Będzie śmigał - będzie w skladzie. Nic nie ryzykujemy. Osobiscie obstawiam, ze po przyczepnym pojedzie. :faja:


           
Post 31 sty 2009, o 14:06
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Jest w stanie jeździć dobrze. Jeśli będzie w formie, na pewno będzie wzmocnieniem pierwszego składu, jeśli nie - solidnym rezerwowym, a taki na pewno się przyda :wink:


           
Post 31 sty 2009, o 15:04
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Zawodników nigdy za wiele, a na dodatek jechać potrafi (ił) więc wszystko zależy od niego, życzymy samych trójek :)


           
Post 31 sty 2009, o 18:35
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
On napewno ma coś do udowodnienia :kielb_pala: (jak każdy który przychodzi do tego klubu za czasów Póltorakowej)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 lut 2009, o 02:13
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 11:04
Posty: 96

Zobacz profil 
Przyzwyczaiłem już się do tego, że pod rządami carycy marty przychodzą do nas zawodnicy, którzy mają "coś" do udowodnienia. Dryml po konkretnym dzwonie jaki zaliczył parę lat temu nie może się odnaleźć, więc może u nas? Paradoksalnie przed sezonem 08 widziałem go u nas w składzie ;] ale co tam w I lidze powinien coś ujechać. Z bratem będzie mu raźniej, jak im zapłacimy to może nawet na trening przyjadą ;] No nic mimo wszystko ahoj knedle i powodzenia bo pieniądze leżą na torze :mrgreen:

_________________
Obrazek
Obrazek
Jestem dumny, że jestem flustratem.


           
Post 1 lut 2009, o 10:15
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Cytuj:
powodzenia bo pieniądze leżą na torze :mrgreen:



moze to przewrotne ale akurat w przypadku starszego drymla tak jest :!:

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 7 lut 2009, o 13:31
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 sty 2009, o 21:49
Posty: 51

Zobacz profil 
Zobaczymy co chłop pokaże,ale osobiście nie sądzę żeby był mocniejszy niż Stachyra czy Miesiąc zresztą wolę żeby jechali nasi chłopcy z Rzeszowa ale obym się mylił i życzę mu jak najlepiej bo jest naszym zawodnikiem Pozdro dla Alesa


           
Post 19 mar 2009, o 19:23
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Także Ales dzisiaj śmiga w Anglii, w meczu sparingowym Paterborough Panthers vs Dania:

http://live.sportowefakty.pl/ligaangielska.htm

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 19 mar 2009, o 22:07
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
Licze ze starszy z braci Dryml pokaze cos wiecej niz jego brat :P nie zapomnijmy o naszym Dawidku ;)


           
Post 19 mar 2009, o 22:12
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2006, o 19:27
Posty: 31

Zobacz profil 
Niestety po pierwszej seri startów w meczu Peterborough Panthers - Dania gdzie startuje dwóch naszych zawodników Ales Dryml i Gjedde mają po 0. A w Ipswich w biegu Dawida - Kozza Smith upadł i musiala przyjechac karetka wiec on przynajmniej ma szanse na jakisis punkrt w 1 seri startow.

Damian: Prosze o nierobienie czatu i nie komentowanie występu zawodników co każdy odjechany bieg. Zalecam takie wypowiedzi składać w całość i napisać podsumowanie spotkania - może złoży się z tego dłuższa wypowiedź.


           
Post 26 mar 2009, o 23:58
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2008, o 18:56
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 382

Zobacz profil 
całkiem niezly wystep alesa w EL KOC zdobyl 7+ 2 (2*,1,3,1*)
co prawda wygral tylko jeden wyscig bez udzialu "gwiazd" pokonal Barkera Bacha i Sitere ale start moze zaliczyc do udanych :biggrin:


           
Post 6 kwi 2009, o 00:07
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Ales Dryml: W pełni koncentruję się na swoich startach

Jednym z zawodników, którzy pojawili się w rzeszowskiej drużynie przed sezonem 2009 jest Czech Ales Dryml. W pierwszym meczu przeciwko drużynie z Ostrowa Ales zdobył pięć punktów. O swoich pierwszych wrażeniach z Rzeszowa, a także paru innych sprawach porozmawialiśmy zaraz po niedzielnym meczu.


- Ales, jak czujesz się na rzeszowskim torze?
- Cóż, mój dzisiejszy występ nie był może zbyt rewelacyjny, ale postaram się poznawać miejscowy tor coraz lepiej i mam nadzieję, że będzie to widoczne w moich wynikach. Dzisiaj nie czułem się do końca pewnie, ale, tak jak mówiłem, w najbliższej przyszłości na pewno postaram się to zmienić.

- Jak to się stało, że w ogóle trafiłeś do Rzeszowa?
- Rozmowy były bardzo konkretne. Dogadaliśmy się z Martą Półtorak bardzo szybko i bez żadnych niedomówień. Co więcej, do podpisania umowy namawiał mnie brat Lukas więc nie miałem większych oporów z podpisaniem umowy.

- W dzisiejszym spotkaniu jeździliście z bratem w parze – to wam pomaga?
- Niespecjalnie. Powiem szczerze, że nie za bardzo lubimy ze sobą jeździć w parze.

- Dlaczego?
- Fajnie, że jesteśmy w jednym zespole, bo to akurat pomaga, ale jeżeli jeździmy razem w parze to za często jeden ogląda się na drugiego i przez to łatwo o jakiś błąd. Oczywiście dobrze jeśli jeden z nas jedzie pierwszy, a drugi zaraz za nim – wtedy współpracuje nam się dobrze. Problem zaczyna się, gdy jeden jest np. pierwszy, a drugi na trzeciej pozycji. Wtedy ten prowadzący wyścig nie za bardzo koncentruje się na sobie tylko myśli cały czas jak tam brat i łatwo popełnić jakiś błąd. Zobaczymy jak będzie w przyszłości. Być może trener ustawi nas inaczej.

- Wiesz ile razy pojawisz się w barwach rzeszowskiej drużyny?
- Nie, nie jestem w takiej formie żeby mieć jakieś gwarancje startów. Wszystko będzie zależało ode mnie. Wyniki w Polsce, ale także Anglii będą tutaj decydowały.

- Jakiś czas temu miałeś w Anglii bardzo poważny wypadek, który mógł nawet przerwać twoją karierę, a przez moment nawet zagrażał życiu. Czy teraz odczuwasz czasami jakiś strach, że taka sytuacja może się powtórzyć?
- Nie myślę o tym w ten sposób. Ten wypadek był bardzo poważny. Jak powiedziałeś, moje życie było nawet zagrożone. Jednak nie mogę jeździć myśląc o tym. Szczerze mówiąc, mógłbym wtedy stanowić zagrożenie dla moich kolegów, bo nie byłbym w pełni skoncentrowany na swojej jeździe, a to przecież bardzo ważne. Natomiast, gdy podjąłem decyzję, że chcę się nadal ścigać wiedziałem, że muszę myśleć o żużlu tak jak przed wypadkiem. I tak właśnie jest. W pełni koncentruję się na swoich startach.

- Dzięki za rozmowę.
- Dzięki i pozdrawiam rzeszowskich kibiców.


http://www.stal.rzeszow.pl :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 kwi 2009, o 22:22
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Dzisiaj w angielskiej Ales zdobył 6 pkt w 4 startach (1,0,3,2,) więc szału nie ma ale lepiej to niż w pierwszych spotkaniach.


           
Post 16 kwi 2009, o 22:56
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Jeśli to prawda z tym że chciał kasy za przyjazd za trening to trochę stracił uznanie w moich oczach. Może po prostu obawia się,że przegrałby rywalizację o skład z Miesiącem.


           
Post 17 kwi 2009, o 09:20
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
mial gearant startow w dwoch pierwszych meczach a teraz nie ma. wie doskonale ze jak przyjedzie na trening to miejscowi beda go wozic. tak samo bylo w tamtym roku w tarnowie. jak ktos z tarnowa to czyta to moze wypowie sie szerzej o jego zeszlorocznych zagrywkach...

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 17 kwi 2009, o 09:38
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Tylko u nas ściąga się zawodnika z drugiego końca Europy, żeby wykazał się na treningu.
Czynnikiem decydującym o miejscu w składzie powinny być wyniki w spotkaniach ligowych. Trening ma posłużyć do dopasowania sprzętu do nawierzchni. Ostatecznie lokalni matadorzy mogą tak walczyć o skład, ale nie obcokrajowcy :roll:


           
Post 17 kwi 2009, o 10:14
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
czym rózni się Ales od Pawła Dawida czy nawet Camerona?? dlaczego nie ma przyjechać na trening i udowodnić że przyda sie w ligowym spotkaniu. Miał swoje dwa mecze nie zrobił odpowiedniej średniej więc w takim wypadku dla niego jest koniec sezonu, bo nie sadze żeby nagle zaczął zapitalać w ang.

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 17 kwi 2009, o 13:02
 Re: Ales Dryml - Stal Rzeszów 2009
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja tam nie wiem co, jak, gdzie, kiedy, ale...no właśnie - jak dla mnie ALES, to zrobił swoje w tych dwóch meczach, ba nie spodziewałem się nawet tego. Nie interesuje mnie, to czy był wolny, itp. Patrze w program i za wiele nie mogę mu zarzucić.

Brat powetuje nieobecność Alesa :lol: jak się podpisuje umowy z gwarancją wszystkich meczów, :lol: niczym z mistrzem świata. :banana:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi