Żużlowe Forum kibiców Stali Rzeszów - stalrzeszow.com http://stalrzeszow.com/ |
|
Żużel w tv http://stalrzeszow.com/viewtopic.php?f=4&t=4664 |
Strona 9 z 15 |
Autor: | K 2 [ 25 kwi 2012, o 15:28 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 26.04-02.05.201 |
Plan na dni 26.04-02.05.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX EUROPY W LESZNIE (SB. 18:30 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 26.04.2012: 18:25 Ekstraliga: Toruń – Zielona Góra (TVP Sport) 19:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:25 Ekstraliga: Tarnów – Częstochowa (TVP Sport) Piątek 27.04.2012: 09:40 Ekstraliga: Tarnów – Częstochowa (TVP Sport) 09:45 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 14:55 Ekstraliga: Toruń – Zielona Góra (TVP Sport) Sobota 28.04.2012: 14:00 Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 18:30 Grand Prix Europy w Lesznie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend) Niedziela 29.04.2012: 10:00 Grand Prix Europy w Lesznie (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 19:30 Ekstraliga: Rzeszów - Leszno (TVP Sport) Poniedziałek 30.04.2012: 20:30 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 01.05.2012: 12:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend) 17:00 Elitserien: Piraterna Motala – Dackarna Malilla (Orange Sport) 18:10 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Poole Pirates (Polsat Sport Extra) 20:50 Ekstraliga: Rzeszów – Leszno (TVP Sport) Środa 02.05.2012: 11:20 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 14:00 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Poole Pirates (Polsat Sport Extra) 14:10 Elitserien: Piraterna Motala – Dackarna Malilla (Orange Sport) 17:05 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Poole Pirates (Polsat Sport News) 20:10 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend) |
Autor: | Metanol [ 26 kwi 2012, o 19:40 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Duńska SuperLiga na żywo w internecie ! Już w piątek zainaugurowane zostaną rozgrywki duńskiej Superligi. W Outrup, tamtejsza ekipa podejmować będzie żużlowców z Grindsted, a mecz na żywo po raz pierwszy w historii będzie transmitowany m.in. w telewizji i internecie. Jak podają organizatorzy transmisji, pokazywanych meczów będzie dużo więcej! Poniżej przedstawiamy Państwu plan. Mecze ligowe z grodu Hamleta, będą Pańśtwo mogli oglądać na kanale Chanell Sports lub za pomocą strony internetowej http://www.kanalsport.dk. Jutrzejsza tranmisja rozpocznie się o godzinie 19:00, a pod taśmą zobaczyć będzie można m.in. Krzysztofa Buczkowskiego, Michaela J. Jensena czy także Kenniego A. Larsena. Plan tranmisji Chanell Sports: 27.04. Outrup - Grindsted 02.05. Holsted - Fjelsted 07.05. Grindsted - Esbjerg 09.05. Slangerup - Fjelsted 11.05. Outrup - Slangerup 14.05. Grindsted - Holsted 16.05. Finał IM Danii - Holsted 30.05. Holsted - Esbjerg 06.06. Slangerup - Holsted 11.06. Grindsted - Holstebro 13.06. Holsted - Outrup 20.06. Outrup - Holsted 25.06. Grindsted - Outrup 27.06. Holsted - Slangerup |
Autor: | K 2 [ 2 maja 2012, o 23:59 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 03-09.05.2012 |
Plan na dni 03-09.05.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: EKSTRALIGA: BYDGOSZCZ - TARNÓW (ND. 17:40 – TVP SPORT) Czwartek 03.05.2012: 07:00 Grand Prix Europy w Lesznie (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 09:05 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Poole Pirates (Polsat Sport News) 10:45 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 15:15 Ekstraliga: Wrocław – Gorzów (TVP Sport) Piątek 04.05.2012: 09:05 Ekstraliga: Wrocław – Gorzów (TVP Sport) 12:10 Elitserien: Piraterna Motala – Dackarna Malilla (Orange Sport) 18:45 Ekstraliga: Wrocław – Gorzów (TVP Sport) Sobota 05.05.2012: 07:00 Grand Prix Europy w Lesznie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 10:45 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Niedziela 06.05.2012: 17:40 Ekstraliga: Bydgoszcz – Tarnów (TVP Sport) 20:00 Ekstraliga: Częstochowa – Gorzów (TVP Sport) Poniedziałek 07.05.2012: 12:35 Ekstraliga: Bydgoszcz – Tarnów (TVP Sport) 15:20 Ekstraliga: Częstochowa – Gorzów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Poole Pirates – Swindon Robins (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 08.05.2012: 09:15 Ekstraliga: Bydgoszcz – Tarnów (TVP Sport) 11:05 British Elite League: Poole Pirates – Swindon Robins (Polsat Sport News) 12:35 Ekstraliga: Częstochowa – Gorzów (TVP Sport) 19:00 Elitserien: Vargarna Norrkoping – Vastervik Speedway (Orange Sport) Środa 09.05.2012: 14:10 Elitserien: Vargarna Norrkoping – Vastervik Speedway (Orange Sport) 15:45 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 21:15 Elitserien: Hammarby Sztokholm - VMS Elit Vetlanda (Orange Sport) 00:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) |
Autor: | K 2 [ 9 maja 2012, o 21:41 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 10-16.05.2012 |
Plan na dni 10-16.05.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX CZECH W PRADZE (SB. 18:45 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 10.05.2012: 12:10 Elitserien: Vargarna Norrkoping – Vastervik Speedway (Orange Sport) 16:45 Ekstraliga: Częstochowa – Gorzów (TVP Sport) Piątek 11.05.2012: 07:15 Grand Prix Europy w Lesznie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Sobota 12.05.2012: 13:05 Grand Prix Europy w Lesznie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:45 Grand Prix Czech w Pradze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:30 Grand Prix Czech w Pradze (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 13.05.2012: 09:00 Grand Prix Czech w Pradze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 17:40 Ekstraliga: Wrocław – Rzeszów (TVP Sport)* 20:00 Ekstraliga: Gorzów – Zielona Góra (TVP Sport) Poniedziałek 14.05.2012: 13:05 Ekstraliga: Wrocław – Rzeszów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Coventry Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 15.05.2012: 13:00 British Elite League: Coventry Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 19:15 Elitserien: Valsarna Hagfors – VMS Elit Vetlanda (Orange Sport) 21:30 British Elite League: Coventry Bees – Lakeside Hammers Extra) 23:25 Ekstraliga: Gorzów – Zielona Góra (TVP Sport) Środa 16.05.2012: 17:15 Grand Prix Czech w Pradze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) *niewykluczone, że puszczą retransmisję Toruń - Bydgoszcz. |
Autor: | K 2 [ 16 maja 2012, o 23:03 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 17-23.05.2012 |
Plan na dni 17-23.05.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: EKSTRALIGA: TARNÓW - GORZÓW (ND. 17:25 – TVP SPORT) Czwartek 17.05.2012: 09:05 British Elite League: Belle Vue Aces - Birmingham Brummies (Polsat Sport News) Piątek 18.05.2012: 08:15 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 19:15 Grand Prix Czech w Pradze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Sobota 19.05.2012: 15:15 Grand Prix Czech w Pradze (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 20.05.2012: 17:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 17:25 Ekstraliga: Tarnów – Gorzów (TVP Sport) 23:25 Ekstraliga: Tarnów – Gorzów (TVP Sport) Poniedziałek 21.05.2012: 11:30 Ekstraliga: Tarnów – Gorzów (TVP Sport) Wtorek 22.05.2012: 13:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 14:00 Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 19:15 Elitserien: Hammarby Sztokholm – Piraterna Motala (Orange Sport) 20:30 Premier League: Somerset Rebels - Ipswich Witches (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Środa 23.05.2012: 07:00 Premier League: Somerset Rebels - Ipswich Witches (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 13:30 Grand Prix Europy w Lesznie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 14:10 Elitserien: Hammarby Sztokholm – Piraterna Motala (Orange Sport) 20:30 British Elite League: Poole Pirates - Peterborough Panthers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) |
Autor: | K 2 [ 24 maja 2012, o 02:29 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 24-30.05.2012 |
Plan na dni 24-30.05.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX SZWECJI W SZTOKHOLMIE (SB. 18:45 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 24.05.2012: 07:00 British Elite League: Poole Pirates - Peterborough Panthers (Polsat Sport News) 07:00 Premier League: Somerset Rebels - Ipswich Witches (Polsat Sport Extra) 09:00 British Elite League: Poole Pirates - Peterborough Panthers (Polsat Sport Extra) 11:05 Premier League: Somerset Rebels - Ipswich Witches (Polsat Sport News) 12:10 Elitserien: Hammarby Sztokholm – Piraterna Motala (Orange Sport) 20:40 Ekstraliga: Tarnów – Gorzów (TVP Sport) Piątek 25.05.2012: 12:45 Grand Prix Czech w Pradze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:35 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Sobota 26.05.2012: 07:10 Grand Prix Czech w Pradze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:45 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:30 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 27.05.2012: 12:15 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:00 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 19:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Leszno (TVP Sport) Poniedziałek 28.05.2012: 11:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Leszno (TVP Sport) 16:15 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:30 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers (Polsat Sport Extra) 23:15 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers (Polsat Sport News) Wtorek 29.05.2012: 10:00 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers (Polsat Sport Extra) 11:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Leszno (TVP Sport) 13:50 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 19:05 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers (Polsat Sport News) 19:15 Elitserien: Dackarna Malilla – VMS Elit Vetlanda (Orange Sport) 21:30 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Środa 30.05.2012: 09:05 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers (Polsat Sport News) 11:00 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers (Polsat Sport Extra) |
Autor: | K 2 [ 1 cze 2012, o 15:11 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Plan na dni 01-06.06.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: EKSTRALIGA: TORUŃ - TARNÓW (ND. 17:00 – TVP SPORT) Piątek 01.06.2012: 12:00 Memoriał Łukasza Romanka (SportKlub) 12:10 Elitserien: Dackarna Malilla – VMS Elit Vetlanda (Orange Sport) 17:00 Memoriał Łukasza Romanka (SportKlub+) Sobota 02.06.2012: 07:00 Memoriał Łukasza Romanka (SportKlub) 14:00 Memoriał Łukasza Romanka (SportKlub+) 21:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 03.06.2012: 07:00 Memoriał Łukasza Romanka (SportKlub+) 17:00 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 19:35 Ekstraliga: Gorzów – Leszno (TVP Sport) Poniedziałek 04.06.2012: 09:20 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 15:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:30 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 23:15 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 23:25 Ekstraliga: Gorzów – Leszno (TVP Sport) Wtorek 05.06.2012: 09:30 Ekstraliga: Gorzów – Leszno (TVP Sport) 13:00 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 14:50 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 19:05 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 21:20 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 00:00 Elitserien: Indianerna Kumla – Dackarna Malilla (Orange Sport) Środa 06.06.2012: 09:10 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 15:10 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 18:20 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 19:05 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 20:20 Elitserien: Indianerna Kumla – Dackarna Malilla (Orange Sport) 02:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) |
Autor: | K 2 [ 6 cze 2012, o 12:52 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 07-13.06.2012 |
Plan na dni 07-13.06.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX DANII W KOPENHADZE (SB. 18:45 – CANAL+ SPORT I CANAL+ SPORT HD) Czwartek 07.06.2012: 15:05 British Elite League: Peterporough Panthers – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 18:20 Ekstraliga: Gorzów – Leszno (TVP Sport) Piątek 08.06.2012: 19:30 Grand Prix Europy w Lesznie (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Sobota 09.06.2012: 08:25 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:45 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:45 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 10.06.2012: 07:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 09:00 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 14:00 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 15:00 Ekstraliga: Leszno – Toruń (TVP Sport) 18:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 19:15 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Poniedziałek 11.06.2012: 08:50 Ekstraliga: Leszno – Toruń (TVP Sport) 14:30 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:30 British Elite League: King's Lynn Stars - Swindon Robins (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 23:15 British Elite League: King's Lynn Stars - Swindon Robins (Polsat Sport News) Wtorek 12.06.2012: 11:10 British Elite League: King's Lynn Stars - Swindon Robins (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 16:30 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 19:05 British Elite League: King's Lynn Stars - Swindon Robins (Polsat Sport News) 19:15 Elitserien: Piraterna Motala – Vastervik Speedway (Orange Sport) 21:40 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Środa 13.06.2012: 12:50 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 13:05 British Elite League: King's Lynn Stars - Swindon Robins (Polsat Sport News) |
Autor: | K 2 [ 13 cze 2012, o 10:06 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 14-20.06.2012 |
Plan na dni 14-20.06.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: EKSTRALIGA: RZESZÓW - TARNÓW (ND. 17:25 – TVP SPORT) Czwartek 14.06.2012: 07:07 British Elite League: Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves (Polsat Sport News) 11:15 Elitserien: Piraterna Motala – Vastervik Speedway (Orange Sport) Piątek 15.06.2012: 20:00 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Weeekend i Canal+ Weekend HD) Sobota 16.06.2012: 22:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 17.06.2012: 17:25 Ektraliga: Rzeszów – Tarnów (TVP Sport) 19:30 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Poniedziałek 18.06.2012: 09:00 Ektraliga: Rzeszów – Tarnów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Lakeside Hammers - Swindon Robins (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 00:00 British Elite League: Lakeside Hammers - Swindon Robins (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Wtorek 19.06.2012: 11:50 British Elite League: Lakeside Hammers - Swindon Robins (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 16:10 British Elite League: Lakeside Hammers - Swindon Robins (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 16:20 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 19:05 British Elite League: Lakeside Hammers - Swindon Robins (Polsat Sport News) Środa 20.06.2012: 08:10 British Elite League: Lakeside Hammers - Swindon Robins (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 14:40 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:30 Ektraliga: Rzeszów – Tarnów (TVP Sport) 00:45 British Elite League: Lakeside Hammers - Swindon Robins (Polsat Sport News) |
Autor: | K 2 [ 20 cze 2012, o 22:58 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 21-27.06.2012 |
Plan na dni 21-27.06.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX POLSKI W GORZOWIE (SB. 18:30 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 21.06.2012: 08:10 British Elite League: Lakeside Hammers - Swindon Robins (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 14:00 Ekstraliga: Rzeszów – Tarnów (TVP Sport) Piątek 22.06.2012: 22:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 02:15 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Sobota 23.06.2012: 07:55 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:30 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) Niedziela 24.06.2012: 09:30 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) 15:00 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Gol i Canal+ Gol HD) 17:00 Ekstraliga: Gdańsk – Gorzów (TVP Sport) 18:30 Grand Prix w Nowej Zelandii w Auckland (Eurosport 2) 22:00 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) Poniedziałek 25.06.2012: 09:00 Ekstraliga: Gdańsk – Gorzów (TVP Sport) 14:00 Ekstraliga: Gdańsk – Gorzów (TVP Sport) 16:15 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) 20:30 British Elite League: Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 26.06.2012: 18:30 Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 2) 19:15 Dackarna Malilla – Piraterna Motala (Orange Sport) 20:15 Ekstraliga: Gdańsk – Gorzów (TVP Sport) Środa 27.06.2012: 14:15 Dackarna Malilla – Piraterna Motala (Orange Sport) 22:00 British Elite League: Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) |
Autor: | K 2 [ 27 cze 2012, o 20:39 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 28.06-04.07.2012 |
Plan na dni 28.06-04.07.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: ELITSERIEN: INDIANERNA KUMLA – VMS ELIT VETLANDA (WT. 19:15 – ORANGE SPORT) Czwartek 28.06.2012: 11:45 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) 18:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 01:00 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Eurosport 2) 02:00 Grand Prix Czech w Pradze (Eurosport 2) Piątek 29.06.2012: 11:15 Dackarna Malilla – Piraterna Motala (Orange Sport) 14:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 15:30 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) 20:00 Grand Prix Czech w Pradze (Eurosport 2) 21:00 Grand Prix Szwecji w Sztokholmie (Eurosport 2) 03:10 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Sobota 30.06.2012: 18:00 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) 21:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 01.07.2012: 09:50 Grand Prix Polski w Gorzowie (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) 17:00 Ekstraliga: Częstochowa – Rzeszów (http://www.sport.tvp.pl) Poniedziałek 02.07.2012: 09:20 Ekstraliga: Częstochowa – Rzeszów (TVP Sport) 18:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:00 Drużynowy Puchar Świata 2011 – półfinał w Vojens (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:30 Ekstraliga: Częstochowa – Rzeszów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Wtorek 03.07.2012: 11:35 Drużynowy Puchar Świata 2011 – półfinał w Vojens (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 14:50 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 15:15 Ekstraliga: Częstochowa – Rzeszów (TVP Sport) 19:15 Elitserien: Indianerna Kumla – VMS Elit Vetlanda (Orange Sport) 21:00 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Środa 04.07.2012: 09:10 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 10:10 Elitserien: Indianerna Kumla – VMS Elit Vetlanda (Orange Sport) 20:00 Drużynowy Puchar Świata 2011 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 21:00 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) |
Autor: | K 2 [ 4 lip 2012, o 14:40 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 05-11.07.2012 |
Plan na dni 05-11.07.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA – PÓŁFINAŁY W BYDGOSZCZY i KING’S LYNN (SB. 18:45 i PN. 20:15 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 05.07.2012: 09:10 British Elite League: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 12:10 Drużynowy Puchar Świata 2011 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:00 Memoriał Jana Ciszewskiego w Rybniku (SportKlub) 20:30 Drużynowy Puchar Świata 2011 – baraż w Gorzowie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 21:00 Memoriał Jana Ciszewskiego w Rybniku (SportKlub+) 02:00 Memoriał Jana Ciszewskiego w Rybniku (SportKlub) 05:00 Memoriał Jana Ciszewskiego w Rybniku (SportKlub+) Piątek 06.07.2012: 08:00 Memoriał Jana Ciszewskiego w Rybniku (SportKlub) 12:10 Drużynowy Puchar Świata 2011 – baraż w Gorzowie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 15:00 Memoriał Jana Ciszewskiego w Rybniku (SportKlub+) 20:30 Drużynowy Puchar Świata 2011 – finał w Gorzowie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Sobota 07.07.2012: 07:50 Drużynowy Puchar Świata 2011 – finał w Gorzowie (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 09:00 Memoriał Jana Ciszewskiego w Rybniku (SportKlub+) 18:45 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:15 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 01:25 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Niedziela 08.07.2012: 07:00 Memoriał Jana Ciszewskiego w Rybniku (SportKlub+) 09:45 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 19:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) Poniedziałek 09.07.2012: 16:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:15 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 23:45 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) Wtorek 10.07.2012: 09:20 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 17:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Środa 11.07.2012: 14:45 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) |
Autor: | K 2 [ 11 lip 2012, o 17:14 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 12-18.07.2012 |
Plan na dni 12-18.07.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA – FINAŁ W MALILLI (SB. 18:45 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 12.07.2012: 14:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 17:00 Półfinał DMEJ w Opolu (SportKlub) 18:45 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) Piątek 13.07.2012: 06:00 Półfinał DMEJ w Opolu (SportKlub) 09:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 16:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 18:00 Półfinał DMEJ w Opolu (SportKlub+) Sobota 14.07.2012: 07:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 11:00 Półfinał DMEJ w Opolu (SportKlub+) 14:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 18:45 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Weekend i Canal+ Weeekend HD) Niedziela 15.07.2012: 09:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 14:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 17:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Weekend i Canal+ Weeekend HD) 19:25 Ekstraliga: Leszno – Gorzów (TVP Sport) Poniedziałek 16.07.2012: 07:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 10:30 Ekstraliga: Leszno – Gorzów (TVP Sport) 20:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 23:20 Ekstraliga: Leszno – Gorzów (TVP Sport) Wtorek 17.07.2012: 08:00 Półfinał DMEJ w Opolu (SportKlub+) 17:15 Ekstraliga: Leszno – Gorzów (TVP Sport) 19:15 Elitserien: Vargarna Norrkoping – Hammarby Sztokholm (Orange Sport) 20:30 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 23:00 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Środa 18.07.2012: 11:50 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 14:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 14:10 Elitserien: Vargarna Norrkoping – Hammarby Sztokholm (Orange Sport) 17:00 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 21:05 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport News) |
Autor: | Drabol [ 17 lip 2012, o 13:18 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Dzisiaj Polsat pokazuje Premier League i jeśli macie wolny wieczór to rzućcie sobie okiem. Ipswich w tym roku nie zachwyca, ale ma w składzie trzech młodych Aussies, w tym Camerona Heepsa lat niecałe 17. W nim upatruje kolejnego wesołego dzieciaka z Australii, który da nam dużo radości na żużlowych torach. Jeden z wyścigów z 2011 http://www.youtube.com/watch?v=OEMA9DZWRL0 - mądra jazda jak na takiego szczyla. Czy pojedzie dzisiaj dobrze, trudno powiedzieć, ale warto popatrzeć na ten pojedynek. |
Autor: | Marcin Semczyk [ 17 lip 2012, o 18:33 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Zgodze sie z Drabolem, ze warto obejrzec ten pojedynek szczegolnie ze Witches maja problemy z wygrywaniem na swoim torze. Bede zdziwiony jesli zwyciesko wyjda z tej potyczki. Pogoda powinna pozwolic na odjechanie tych zawodów.Pozdrawiam |
Autor: | K 2 [ 17 lip 2012, o 19:29 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Warto również dodać, że mecz razem z Tomkiem Lorkiem komentował będzie Dawid Stachyra. |
Autor: | K 2 [ 18 lip 2012, o 12:28 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 19-25.07.2012 |
Plan na dni 19-25.07.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: ESKTRALIGA: GORZÓW - TARNÓW (ND. 20:00 – TVP SPORT) Czwartek 19.07.2012: 07:05 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport News) 09:00 Półfinał DMEJ w Opolu (SportKlub+) 12:10 Elitserien: Vargarna Norrkoping – Hammarby Sztokholm (Orange Sport) 17:00 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 22:40 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Piątek 20.07.2012: 06:00 Półfinał DMEJ w Opolu (SportKlub+) 09:00 Premier League: Ipswich Witches – Somerset Rebels (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 12:35 Ekstraliga: Leszno – Gorzów (TVP Sport) 17:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Sobota 21.07.2012: 14:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 20:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 02:55 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Niedziela 22.07.2012: 14:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 17:30 Ekstraliga: Wrocław – Bydgoszcz (TVP Sport) 20:00 Ekstraliga: Gorzów – Tarnów (TVP Sport) 20:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) Poniedziałek 23.07.2012: 17:20 Ekstraliga: Gorzów – Tarnów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 23:15 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport News) 23:25 Ekstraliga: Wrocław – Bydgoszcz (TVP Sport) Wtorek 24.07.2012: 11:05 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport News) 16:00 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 19:15 Elitserien: Valsarna Hagfors – Indianerna Kumla (Orange Sport) Środa 25.07.2012: 09:05 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport News) 14:10 Elitserien: Valsarna Hagfors – Indianerna Kumla (Orange Sport) 16:00 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 20:00 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) |
Autor: | MaciejJoker [ 18 lip 2012, o 20:20 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Oj, mecz Gorzów - Tarnów naprawdę zapowiada się przepysznie |
Autor: | K 2 [ 25 lip 2012, o 20:49 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 26.07-01.08.2012 |
Plan na dni 26.07-01.08.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: BRITISH FINAL 2012 W WOLVERHAMPTON (PN. 20:30 – POLSAT SPORT i POLSAT SPORT HD) Czwartek 26.07.2012: 07:05 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport News) 12:10 Elitserien: Valsarna Hagfors – Indianerna Kumla (Orange Sport) 16:00 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Piątek 27.07.2012: 11:00 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 13:05 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport News) 15:30 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Sobota 28.07.2012: 16:05 British Elite League: Swindon Robins – King’s Lynn Stars (Polsat Sport News) 18:45 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 19:35 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 22:15 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 29.07.2012: 07:00 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 13:00 Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland (Eurosport 2) 14:00 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 17:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Gorzów (TVP Sport) 18:00 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 21:00 Grand Prix Nowej Zelandii w Auckland (Eurosport 2) Poniedziałek 30.07.2012: 09:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Gorzów (TVP Sport) 12:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 19:30 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 20:30 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 23:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) Wtorek 31.07.2012: 09:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) 12:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 17:50 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 19:15 Elitserien: VMS Elit Vetlanda – Dackarna Malilla (Orange Sport) 23:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) Środa 01.08.2012: 09:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) 10:10 Elitserien: VMS Elit Vetlanda – Dackarna Malilla (Orange Sport) 12:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 16:50 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 17:35 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Eurosport 2) 20:00 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:30 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 23:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w Bydgoszczy (Eurosport 2) |
Autor: | K 2 [ 2 sie 2012, o 02:33 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 02-08.08.2012 |
Plan na dni 02-08.08.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: BRITISH ELITE LEAGUE: SWINDON ROBINS – POOLE PIRATES (PN. 20:30 – POLSAT SPORT i POLSAT SPORT HD) Czwartek 02.08.2012: 08:00 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 12:10 Elitserien: VMS Elit Vetlanda – Dackarna Malilla (Orange Sport) 12:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Eurosport 2) 23:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – półfinał w King’s Lynn (Eurosport 2) 23:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) 01:40 Magazyn Moto + (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Piątek 03.08.2012: 12:30 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 17:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) 23:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – baraż w Malilli (Eurosport 2) Sobota 04.08.2012: 18:00 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) 18:30 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Eurosport 2) 21:35 Magazyn Moto + (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Niedziela 05.08.2012: 15:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) 17:30 Ekstraliga: Gdańsk – Wrocław (TVP Sport) Poniedziałek 06.08.2012: 12:05 British Final 2012 w Wolverhampton (Polsat Sport News) 20:30 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 07.08.2012: 11:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 17:20 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 17:30 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:25 Ekstraliga: Zielona Góra - Gorzów (TVP Sport) 21:05 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport News) 00:30 Motodrama – film fabularny (Canal+ Premium i Canal+ Premium HD) Środa 08.08.2012: 09:25 Ekstraliga: Zielona Góra - Gorzów (TVP Sport) 11:10 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 14:55 Motodrama – film fabularny (Canal+ Film i Canal+ Film HD) 15:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 23:05 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport News) |
Strona 9 z 15 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |