Żużlowe Forum kibiców Stali Rzeszów - stalrzeszow.com http://stalrzeszow.com/ |
|
Żużel w tv http://stalrzeszow.com/viewtopic.php?f=4&t=4664 |
Strona 10 z 15 |
Autor: | K 2 [ 9 sie 2012, o 01:01 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 09-15.08.2012 |
Plan na dni 09-15.08.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX WŁOCH W TERENZANO (SB. 19:45 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 09.08.2012: 09:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 15:40 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 17:00 Finał Srebrnego Kasku w Rzeszowie (SportKlub) 21:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport News) Piątek 10.08.2012: 09:05 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport News) 14:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 17:00 Finał Srebrnego Kasku w Rzeszowie (SportKlub+) 17:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Sobota 11.08.2012: 11:00 Finał Srebrnego Kasku w Rzeszowie (SportKlub+) 11:05 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport News) 19:45 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 23:20 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 12.08.2012: 05:00 Finał Srebrnego Kasku w Rzeszowie (SportKlub+) 10:00 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 16:05 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 18:45 Ekstraliga: Częstochowa – Tarnów (TVP Sport) Poniedziałek 13.08.2012: 18:00 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:00 Ekstraliga: Częstochowa – Tarnów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Peterborough Panthers – Swindon Robins (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 14.08.2012: 09:10 British Elite League: Peterborough Panthers – Swindon Robins (Polsat Sport News) 09:30 Ekstraliga: Częstochowa – Tarnów (TVP Sport) 18:50 British Elite League: Peterborough Panthers – Swindon Robins (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 19:15 Elitserien: Vargarna Norrkoping – Valsarna Hagfors (Orange Sport) Środa 15.08.2012: 09:30 Ekstraliga: Częstochowa – Tarnów (TVP Sport) 11:20 British Elite League: Peterborough Panthers – Swindon Robins (Polsat Sport News) 12:10 Elitserien: Vargarna Norrkoping – Valsarna Hagfors (Orange Sport) 14:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Eurosport 2) 15:00 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Eurosport 2) 22:00 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) |
Autor: | KeTjoV [ 15 sie 2012, o 14:46 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Żeby nie było Finału IMP w tv.... porażka:/ |
Autor: | DKW-500 [ 15 sie 2012, o 15:18 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Co się burzysz...? "Podnoszą" rangę... |
Autor: | K 2 [ 15 sie 2012, o 16:12 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 16-22.08.2012 |
Plan na dni 16-22.08.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: EKSTRALIGA: TARNÓW – ZIELONA GÓRA (ND. 19:20 – TVP SPORT) Czwartek 16.08.2012: 09:10 British Elite League: Peterborough Panthers – Swindon Robins (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 14:00 Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 2) 14:35 Motodrama – film fabularny (Canal+ Premium i Canal+ Premium HD) 15:00 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Eurosport 2) 18:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub) 18:30 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) 21:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub+) 23:00 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Eurosport 2) 23:15 British Elite League: Peterborough Panthers – Swindon Robins (Polsat Sport News) 00:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub) Piątek 17.08.2012: 06:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub) 08:00 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 13:05 British Elite League: Peterborough Panthers – Swindon Robins (Polsat Sport News) 15:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub+) 16:45 Drużynowy Puchar Świata 2012 – finał w Malilli (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 18:30 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub) 22:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub+) 23:00 Grand Prix Danii w Kopenhadze (Eurosport 2) Sobota 18.08.2012: 08:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub) 08:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub+) 11:30 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 15:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub+) 18:00 II liga: Rybnik - Opole (SportKlub) 19:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Gorzów (TVP Sport) 20:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 23:00 Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 2) Niedziela 19.08.2012: 16:50 Ekstraliga: Gdańsk – Toruń (TVP Sport) 19:20 Ekstraliga: Tarnów – Zielona Góra (TVP Sport) 23:25 Ekstraliga: Gdańsk – Toruń (TVP Sport) Poniedziałek 20.08.2012: 09:15 Ekstraliga: Tarnów – Zielona Góra (TVP Sport) 20:00 Ekstraliga: Gdańsk – Toruń (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 23:20 Ekstraliga: Tarnów – Zielona Góra (TVP Sport) Wtorek 21.08.2012: 09:30 Ekstraliga: Gdańsk – Toruń (TVP Sport) 11:00 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 15:55 Ekstraliga: Tarnów – Zielona Góra (TVP Sport) 19:15 Elitserien: Vastervik Speedway - Piraterna Motala (Orange Sport) 19:40 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Środa 22.08.2012: 12:10 Elitserien: Vastervik Speedway - Piraterna Motala (Orange Sport) 15:20 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 21:05 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) |
Autor: | K 2 [ 22 sie 2012, o 15:35 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 23-29.08.2012 |
Plan na dni 23-29.08.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX WIELKIEJ BRYTANII W CARDIFF (SB. 18:45 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 23.08.2012: 11:05 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 18:30 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub) 21:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub+) 02:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub) 03:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub+) 05:35 Motodrama – film fabularny (Canal+ Premium i Canal+ Premium HD) Piątek 24.08.2012: 08:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub) 09:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub+) 11:20 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 11:30 Ekstraliga: Gdańsk – Toruń (TVP Sport) 15:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub) 21:05 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 05:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub+) Sobota 25.08.2012: 06:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub) 07:00 Grand Prix Włoch w Terenzano (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 11:30 Ekstraliga: Tarnów – Zielona Góra (TVP Sport) 13:05 British Elite League: Coventy Bees – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 18:45 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 23:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Weeekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 26.08.2012: 07:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Weeekend i Canal+ Weekend HD) 17:00 Ekstraliga: Częstochowa – Leszno (TVP Sport) 19:30 Ekstraliga: Toruń – Gorzów (TVP Sport) Poniedziałek 27.08.2012: 09:10 Ekstraliga: Toruń – Gorzów (TVP Sport) 20:00 Ekstraliga: Częstochowa – Leszno (TVP Sport) 21:00 British Elite League: Swindon Robins – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 23:20 Ekstraliga: Toruń – Gorzów (TVP Sport) Wtorek 28.08.2012: 09:10 British Elite League: Swindon Robins – Lakeside Hammers (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 09:10 Ekstraliga: Częstochowa – Leszno (TVP Sport) 10:25 Motodrama – film fabularny (Canal+ Film i Canal+ Film HD) 13:30 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 17:00 British Elite League: Swindon Robins – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 18:35 Ekstraliga: Toruń – Gorzów (TVP Sport) 19:15 Elitserien (Orange Sport) 21:05 British Elite League: Swindon Robins – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 04:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Środa 29.08.2012: 09:05 British Elite League: Swindon Robins – Lakeside Hammers (Polsat Sport News) 14:10 Elitserien (Orange Sport) 17:45 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 18:00 British Elite League: Swindon Robins – Lakeside Hammers (Polsat Sport i Polsat Sport HD) |
Autor: | K 2 [ 29 sie 2012, o 15:52 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 30.08-05.09.2012 |
Plan na dni 30.08-05.09.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: ELITSERIEN: INDIANERNA KUMLA – HAMMARBY SZTOKHOLM (ŚR. 19:15 – ORANGE SPORT) Czwartek 30.08.2012: 20:30 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub) 02:30 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub) Piątek 31.08.2012: 12:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 16:30 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 17:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub) 19:30 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub+) 02:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub) Sobota 01.09.2012: 08:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub) 10:10 Motodrama – film fabularny (Canal+ Film i Canal+ Film HD) 11:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub+) 11:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 15:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub) 17:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub+) 00:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub) 01:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub+) Niedziela 02.09.2012: 08:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub) 08:00 I liga: Gniezno – Grudziądz (SportKlub+) Poniedziałek 03.09.2012: - Wtorek 04.09.2012: 19:15 Elitserien: Vastervik Speedway – Dackarna Malilla (Orange Sport) Środa 05.09.2012: 13:00 Motodrama – film fabularny (Canal+ Film i Canal+ Film HD) 13:05 British Elite League: Swindon Robins – Lakeside Hammers (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 17:45 Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 2) 18:45 Grand Prix Chorwacji w Gorican (Eurosport 2) 19:15 Elitserien: Indianerna Kumla – Hammarby Sztokholm (Orange Sport) 20:30 British Elite League (Polsat Sport i Polsat Sport HD) |
Autor: | K 2 [ 5 wrz 2012, o 15:10 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 06-12.09.2012 |
Plan na dni 06 -12.09.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: EKSTRALIGA: ZIELONA GÓRA - GORZÓW (ND. 17:00 – TVP SPORT) Czwartek 06.09.2012: 07:00 King's Lynn Stars - Birmingham Brummies (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 12:10 Elitserien: Indianerna Kumla - Hammarby Sztokholm (Orange Sport) 15:20 King's Lynn Stars - Birmingham Brummies (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 17:30 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub) 17:45 Grand Prix Włoch w Terenzano (Eurosport 2) 18:45 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Eurosport 2) 19:05 King's Lynn Stars - Birmingham Brummies (Polsat Sport News) 22:30 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub+) 04:10 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 05:00 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub+) Piątek 07.09.2012: 15:00 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub) 20:30 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 03:00 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub+) Sobota 08.09.2012: 06:00 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub) 11:00 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub+) 14:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 18:45 Grand Prix Skandynawii w Malilla (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:15 Grand Prix Skandynawii w Malilla (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 09.09.2012: 06:35 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 09:00 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub+) 09:20 Grand Prix Skandynawii w Malilla (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 13:00 Finał DMŚJ w Gnieźnie (SportKlub) 16:00 Grand Prix Skandynawii w Malilla (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 17:00 Ekstraliga: Zielona Góra – Gorzów (TVP Sport) 19:30 Ekstraliga: Tarnów – Toruń (TVP Sport) 23:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Gorzów (TVP Sport) Poniedziałek 10.09.2012: 09:15 Ekstraliga: Tarnów – Toruń (TVP Sport) 12:30 Grand Prix Skandynawii w Malilla (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 15:15 Ekstraliga: Zielona Góra – Gorzów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 11.09.2012: 07:05 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport News) 13:10 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 15:20 Ekstraliga: Tarnów – Toruń (TVP Sport) 19:15 Elitserien (Orange Sport) 19:40 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Środa 12.09.2012: 10:10 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 13:10 Elitserien (Orange Sport) 13:30 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 19:05 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport News) 19:30 Grand Prix Skandynawii w Malilla (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 21:00 Ekstraliga: Tarnów – Toruń (TVP Sport) |
Autor: | K 2 [ 12 wrz 2012, o 23:29 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 13-19.09.2012 |
Plan na dni 13-19.09.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: EKSTRALIGA: TORUŃ - TARNÓW (ND. 17:00 – TVP SPORT) Czwartek 13.09.2012: 10:10 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 13:30 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 17:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub) 17:05 British Elite League: Lakeside Hammers – Coventry Bees (Polsat Sport News) 20:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub+) 20:55 Ekstraliga: Tarnów – Toruń (TVP Sport) Piątek 14.09.2012: 09:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub+) 12:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub) 13:00 Grand Prix Skandynawii w Malilli (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 16:35 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 18:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub+) Sobota 15.09.2012: 21:00 1. Finał IME w Rawiczu (SportKlub) Niedziela 16.09.2012: 08:30 Grand Prix Skandynawii w Malilli (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 17:00 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 19:30 Ekstraliga: Gorzów – Zielona Góra (TVP Sport) 23:35 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) Poniedziałek 17.09.2012: 09:10 Ekstraliga: Gorzów – Zielona Góra (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 18.09.2012: 07:00 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 15:00 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 17:55 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 19:15 Elitserien: VMS Elit Vetlanda – Indianerna Kumla (Orange Sport) 21:05 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport News) Środa 19.09.2012: 08:30 Motodrama – film fabularny (Canal+ Film i Canal+ Film HD) 12:10 Elitserien: VMS Elit Vetlanda – Indianerna Kumla (Orange Sport) 12:30 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 14:00 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 17:30 Ekstraliga: Gorzów – Zielona Góra (TVP Sport) 19:15 Elitserien: Piraterna Motala – Dackarna Malilla (Orange Sport) 19:50 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) |
Autor: | K 2 [ 20 wrz 2012, o 01:53 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 20-26.09.2012 |
Plan na dni 20-26.09.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX NORDYCKIE W VOJENS (SB. 18:45 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 20.09.2012: 12:10 Elitserien: Piraterna Motala – Dackarna Malilla (Orange Sport) 12:25 Ekstraliga: Gorzów – Zielona Góra (TVP Sport) 13:30 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 14:00 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 17:00 I liga: Gniezno – Lublin (SportKlub) 19:00 I liga: Gniezno – Lublin (SportKlub+) 23:15 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport News) 02:00 I liga: Gniezno – Lublin (SportKlub) Piątek 21.09.2012: 09:05 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport News) 15:00 British Elite League: Birmingham Brummies – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 05:00 I liga: Gniezno – Lublin (SportKlub) Sobota 22.09.2012: 11:30 Grand Prix Skandynawii w Malilla (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 12:00 I liga: Gniezno – Lublin (SportKlub) 16:00 I liga: Gniezno – Lublin (SportKlub+) 18:45 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 22:45 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Niedziela 23.09.2012: 07:00 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 16:15 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 17:30 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) Poniedziałek 24.09.2012: 15:45 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: 1 mecz półfinałowy (Polsat Sport Sport i Polsat Sport HD) 21:20 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) Wtorek 25.09.2012: 08:45 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 09:05 British Elite League: 1 mecz półfinałowy (Polsat Sport News) 15:00 British Elite League: 1 mecz półfinałowy (Polsat Sport Sport i Polsat Sport HD) Środa 26.09.2012: 07:00 British Elite League: 1 mecz półfinałowy (Polsat Sport Sport i Polsat Sport HD) 19:05 British Elite League: 1 mecz półfinałowy (Polsat Sport News) |
Autor: | K 2 [ 26 wrz 2012, o 15:59 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 27.09-03.10.2012 |
Plan na dni 27.09-03.10.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: FINAŁY ELITSERIEN: PIRATERNA MOTALA - VMS ELIT VETLANDA (WT. 20:50 i ŚR. 19:15 – ORANGE SPORT) Czwartek 27.09.2012: 13:30 Lakeside Hammers – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 17:00 4. runda finałowa IMŚJ w Tarnowie (SportKlub) 18:30 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 19:05 Lakeside Hammers – Poole Pirates (Polsat Sport News) 20:30 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 05:00 4. runda finałowa IMŚJ w Tarnowie (SportKlub) Piątek 28.09.2012: 10:45 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 17:00 4. runda finałowa IMŚJ w Tarnowie (SportKlub) 18:30 4. runda finałowa IMŚJ w Tarnowie (SportKlub+) Sobota 29.09.2012: 09:00 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 00:00 4. runda finałowa IMŚJ w Tarnowie (SportKlub) Niedziela 30.09.2012: - Poniedziałek 01.10.2012: 20:30 British Elite League: 2 mecz półfinałowy (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 23:15 British Elite League: 2 mecz półfinałowy (Polsat Sport News) Wtorek 02.10.2012: 09:20 British Elite League: 2 mecz półfinałowy (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 15:40 British Elite League: 2 mecz półfinałowy (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 20:50 Elitserien: Piraterna Motala - VMS Elit Vetlanda (Orange Sport) 21:05 British Elite League: 2 mecz półfinałowy (Polsat Sport News) Środa 03.10.2012: 11:20 British Elite League: 2 mecz półfinałowy (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 12:10 Elitserien: Piraterna Motala - Elit Vetlanda (Orange Sport) 17:05 Ekstraliga: Toruń – Tarnów (TVP Sport) 17:40 British Elite League: 2 mecz półfinałowy (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 19:15 VMS Elite Vetlanda – Piraterna Motala (Orange Sport) 23:15 British Elite League: 2 mecz półfinałowy (Polsat Sport News) |
Autor: | K 2 [ 3 paź 2012, o 21:33 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 04-10.10.2012 |
Plan na dni 04-10.10.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: GRAND PRIX FINAL W TORUNIU (SB. 18:30 – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD) Czwartek 04.10.2012: 07:00 British Elite League: mecz półfinałowe (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 08:45 Grand Prix Challenge w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 11:50 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 13:10 VMS Elite Vetlanda – Piraterna Motala (Orange Sport) 17:00 I Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy (SportKlub) 19:00 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 20:30 British Elite League: Swindon Robins - Birmingham Brummies (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 22:30 Grand Prix Challenge w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 23:15 British Elite League: mecz półfinałowe (Polsat Sport News) 23:20 Ekstraliga: Gorzów – Zielona Góra (TVP Sport) Piątek 05.10.2012: 13:20 British Elite League: mecz półfinałowe (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 19:05 British Elite League: mecz półfinałowe (Polsat Sport News) Sobota 06.10.2012: 07:00 Grand Prix Nordyckie w Vojens (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 07:25 Motodrama – film fabularny (Canal+ Premium i Canal+ Premium HD) 17:00 I Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy (SportKlub) 18:30 Grand Prix Final w Toruniu (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 03:00 I Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy (SportKlub) Niedziela 07.10.2012: 07:00 Grand Prix Final w Toruniu (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 13:00 Grand Prix Final w Toruniu (Canal+ Gol i Canal+ Gol HD) Poniedziałek 08.10.2012: 20:30 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 22:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 23:15 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport News) Wtorek 09.10.2012: 07:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 18:45 Ekstraliga: Gorzów – Tarnów (TVP Sport) 20:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Środa 10.10.2012: 18:00 British Elite League: Swindon Robins – Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) |
Autor: | rybek [ 9 paź 2012, o 10:29 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Jest choć cień szansy, że dzisiejszy pierwszy mecz finałowy na TVP Rzeszów pokażą? |
Autor: | K 2 [ 10 paź 2012, o 18:56 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 11-17.10.2012 |
Plan na dni 11-17.10.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: BRITISH ELITE LEAGUE FINAL: SWINDON ROBINS – POOLE PIRATES (PN. 20:30 i ŚR. 20:30 – POLSAT SPORT EXTRA i POLSAT SPORT EXTRA HD/POLSAT SPORT i POLSAT SPORT HD) Czwartek 11.10.2012: 08:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 08:45 Motodrama – film fabularny (Canal+ i Canal+ HD) 17:00 Baraż o I ligę: Ostrów – Rybnik (SportKlub) 18:25 Ekstraliga: Gorzów – Tarnów (TVP Sport) 02:00 Baraż o I ligę: Ostrów – Rybnik (SportKlub) Piątek 12.10.2012: 12:00 Baraż o I ligę: Ostrów – Rybnik (SportKlub) 19:00 Grand Prix Final w Toruniu (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) 20:30 Ekstraliga: Gorzów – Tarnów (TVP Sport) Sobota 13.10.2012: 08:00 Baraż o I ligę: Ostrów – Rybnik (SportKlub) 17:00 Baraż o I ligę: Ostrów – Rybnik (SportKlub) Niedziela 14.10.2012: 14:45 Baraż o I ligę: Ostrów – Rybnik (SportKlub) 17:15 Ekstraliga: Toruń – Zielona Góra (TVP Sport) 19:00 Grand Prix Challenge w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 19:30 Ekstraliga: Tarnów – Gorzów (TVP Sport) 20:00 Grand Prix Final w Toruniu (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) Poniedziałek 15.10.2012: 09:05 Ekstraliga: Toruń – Zielona Góra (TVP Sport) 12:00 Baraż o I ligę: Ostrów – Rybnik (SportKlub) 15:25 Ekstraliga: Tarnów – Gorzów (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) Wtorek 16.10.2012: 07:00 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 15:00 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 15:05 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport News) 15:25 Grand Prix Final w Toruniu (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) 19:40 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 02:00 Baraż o I ligę: Ostrów – Rybnik (SportKlub) Środa 17.10.2012: 07:05 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport News) 12:00 Grand Prix Final w Toruniu (Canal+Sport i Canal+ Sport HD) 15:00 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 16:30 Grand Prix Challenge w Gorican (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 21:00 Ekstraliga: Tarnów – Gorzów (TVP Sport) |
Autor: | K 2 [ 17 paź 2012, o 21:48 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) 18-24.10.2012 |
Plan na dni 18-24.10.2012. WYDARZENIE TYGODNIA: BRITISH ELITE LEAGUE: POOLE PIRATES – SWINDON ROBINS (PN. 20:30 – POLSAT SPORT i POLSAT SPORT HD) Czwartek 18.10.2012: 07:00 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport i Polsat Sport HD) 13:40 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 16:00 Ekstraliga: Toruń – Zielona Góra (TVP Sport) 18:00 5. Finał IMŚJ w Pardubicach (SportKlub) 20:35 Bezpieczny żużel - reportaż (TVP Sport) 20:50 Ekstraliga: Tarnów – Gorzów (TVP Sport) 22:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) 05:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Piątek 19.10.2012: 06:00 5. Finał IMŚJ w Pardubicach (SportKlub) 15:50 British Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates (Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD) 23:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Weekend i Canal+ Weekend HD) Sobota 20.10.2012: 06:00 5. Finał IMŚJ w Pardubicach (SportKlub) Niedziela 21.10.2012: 15:00 Ekstraliga: Zielona Góra – Toruń (TVP Sport) 23:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Toruń (TVP Sport) Poniedziałek 22.10.2012: 12:55 Ekstraliga: Zielona Góra – Toruń (TVP Sport) 20:30 British Elite League: Poole Pirates – Swindon Robins (Polsat Sport i Polsat Sport HD) Wtorek 23.10.2012: 20:30 Magazyn Moto+ (Canal+ Sport i Canal+ Sport HD) Środa 24.10.2012: 07:15 Motodrama - film fabularny (Canal+ i Canal+ HD) 15:30 Ekstraliga: Zielona Góra – Toruń (TVP Sport) W najbliższych dniach ostatnie transmisję speedway'a w tv, więc czas na przerwę w planie. Jak wystarczy czasu i chęci, to w przyszłym roku być może uda mi się stworzyć osobny serwis. A jak nie, to najprawdopodobniej nadal będę go wrzucał tutaj na forum. |
Autor: | Metanol [ 18 paź 2012, o 18:00 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
I na zakończenie: Czwartek - 25.10.2012: 17:00 - Finał Młodzieżowym Mistrzostw Polski Par Klubowych (SportKlub) Czwartek - 1.11.2012: 17.00 - Zlatá Přilba (SportKlub) |
Autor: | K 2 [ 6 gru 2012, o 16:59 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
(nieoficjalnie)Ekstraliga żużlowa po latach wraca do Canal+ Oficjalny komunikat ma być na dniach |
Autor: | GoodLikE [ 6 gru 2012, o 18:33 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Autor: | frater [ 6 gru 2012, o 20:08 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
frater napisał(a): Canal+ ofertę złożył zaledwie siedem minut przed upływem terminu. Na umowie z tą stacją bardzo zależy Polskiemu Związkowi Motorowemu. Prezes Andrzej Witkowski jest przekonany, że ta platforma zapewni profesjonalną obsługę. W PZMot. są zachwyceni transmisjami ze spotkań piłkarskiej ekstraklasy i liczą na to, że żużlowy produkt będzie równie interesujący. Z naszych informacji wynika jednak, że Canal+ złożył ofertę progresywną. To znaczy, że w pierwszym roku chce zapłacić mniej, a dopiero w kolejnych latach zamierza wydać więcej pieniędzy. Czyli to co wkleiłem równo miesiąc temu w innym temacie doszło do skutku. Dla mnie najlepsza decyzja |
Autor: | Metanol [ 7 gru 2012, o 02:28 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Ekstraliga w Canal+ ? jestem na TAK ! |
Autor: | rozek20 [ 8 gru 2012, o 13:42 ] |
Tytuł: | Re: Żużel w tv (plan transmisji) |
Cytuj: Wszystko na to wskazuje, że platforma NC+ będzie pokazywała Enea Ekstraligę w latach 2013-2015. Dogrywane są szczegóły umowy, a dokumenty powiny być podpisane do połowy grudnia. - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - mówi prezes Polskiego Związku Motorowego Andrzej Witkowski. Rozmowy z Polsatem i TVP zostały zawieszone. Od dawna wiadomo, że wladzom żużlowej ekstraligi zależało bardzo na umowie z NC+. Prezes Witkowski nieraz podkreślał, że tylko ta platforma jest w stanie zapewnić znakomitą jakość i profesjonalną obsługę. W środowisku mówi się, że pierwszy przetarg wygrał Polsat rzucając na stół 9 milionów, jednak unieważniono go, by dać kolejna szansę nowej platformie NC+. Gdzie zatem będzie pokazywana żużlowa ekstraliga? Raczej nie w Canal Plus Sport, bo ten kanał zdominowany jest przez T-Mobile Ekstraklasę. Canal Plus ma też wiele innych piłkarskich lig, które musi pomieścić w swoich kanałach więc ciężko byłoby znaleźć miejsce na czarnego sportu. W rachubę wchodzi stacja Nsport, a także TVN Siedem i TVN Turbo. Warto dodać, że od sezonu 2013 mecze ligowe mają być rozgrywane nie tylko w niedziele, ale także w soboty (jeśli nie będzie to kolidowało z kalendarzem FIM i UEM). info http://przegladzuzlowy.pl/2012.12.08-en ... 20nc#start |
Strona 10 z 15 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |