Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Żużel w Krakowie


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 3 maja 2010, o 13:51
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Wanda Kraków jak narazie rozczarowuje w meczach wyjazdowych :oops: , wydawało się że będą prezentowac się znacznie lepiej. Przynajmniej Ja spodziewałem się po nich lepszej postawy w meczach wyjazdowych, narazie jest mizeria.
Najpierw łatwa porażka w Ostrowie 57:33 , teraz blamaż w Lublinie 64:26

Przynajmniej Wanda "dorobiła" sie juz własnych kibiców, którzy jezdzą za nia na wyjazdy :wink: ale jak tak dalej bedą dziadowac w meczach wyjazdowych to trudno będzie zachecic większe grono kibiców do odwiedzin stadionu w Nowej Hucie

Kibice Wandy w Lublinie
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 maja 2010, o 23:19
 Re: Żużel w Krakowie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2006, o 12:09
Skąd: RSR
Posty: 79

Zobacz profil 
Przy okazji drożeją bilety, może być ciężko o kibiców.


           
Post 6 maja 2010, o 02:15
 Re: Żużel w Krakowie
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2006, o 16:19
Skąd: Dębica
Posty: 230

Zobacz profil 
Będzie dobrze jeśli nie będą się tak plamić na wyjazdach jak w Lublinie. Jak pogoda dopisze, to ludzie będą, 15 złotych to na krakowskie realia nie majątek. Tyle samo co 2 piwa w knajpie (w większości z nich), albo jedno na parasolkach na rynku :razz:

I przy okazji: Andriej Kudriaszow to kozak jest :twisted:

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 7 cze 2010, o 22:51
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Mimo tego że Wanda słabiutko spisuje się w meczach wyjazdowych, liczba kibiców odwiedzajacych stadion w Nowej Hucie jest na baaaardzo przyzwoitym poziome.
Szczerze mówiac liczby kibiców przychodzacych na mecze w Krakowie i ....Rzeszowie są do siebie zbliżone 8-)

Tu fotki z ostatniego meczu z Rawiczem
4500 kibiców ogladało ten mecz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 6 wrz 2010, o 18:00
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Wanda Kraków odjechała swój pierwszy sezon ligowy po reaktywacji, o sezonie 2010 w Grodzie Kraka w rozmowie z prezesem Speedway Wanda Kraków Pawłem Sadzikowskim...
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... ie-rozmow/

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 29 wrz 2010, o 22:07
 Re: Żużel w Krakowie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Panie i panowie.

Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć na torze Jasona Crumpa, oraz nowo kreowanego IMP Janusza Kołodzieja, to w niedzielę 3 października, godz 14:00 zapraszam do Krakowa. 8-)

Poza tym z ciekawszych nazwisk na liście startowej są Dudek, Dobrucki, Miedziński, Zengota, showman Adam Skórnicki, no i w sam raz dla wspominających "stare dobre czasy" - Rafał Trojanowski.

Miał być Woodward, ale najwyraźniej nie wyszło. :(


           
Post 1 paź 2010, o 00:27
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
To Ja jeszcze dorzucę dwa zdania do tego co napisał Lirasz :wink:

Mistrzowska stawka uczestników Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

Zawody organizowane przez Speedway Wandę, przy pomocy włodarzy miasta, będą mocno obsadzone. Nie zabraknie w nich Indywidualnego Mistrza Świata - Jasona Crumpa, aktualnych bądź byłych Indywidualnych Mistrzów Polski - Janusza Kołodzieja i Adama Skórnickiego, czy dwukrotnego złotego medalisty Drużynowych Mistrzostw Świata - Adriana Miedzińskiego. Warto nadmienić, że nazwiska Crumpa i Miedzińskiego widniały wcześniej na liście startowej prestiżowej Zlatej Prilby, jednak ci znakomici zawodnicy wybrali występ w Krakowie.

Lista startowa:
1. Jason Crump
2. Patryk Dudek
3. Norbert Magosi
4. Adrian Miedziński
5. Janusz Kołodziej
6. Władimir Borodulin
7. Rafał Dobrucki
8. Rafał Trojanowski
9. Adam Skórnicki
10. Jozsef Tabaka
11. Patryk Pawlaszczyk
12. Grzegorz Zengota
13. Szymon Kiełbasa
14. Wiktor Gołubowskij
15. Łukasz Jankowski
16. Grzegorz Stróżyk
za sportowefakty.pl


Włodarzom Wandy Kraków po raz drugi udało zorganozowac się turniej w bardzo ciekawej obsadzie !
Widac że speedway w grodzie Kraka rozwija się, pierwszy sezon ligowy po reaktywacji może nie był do końca udany,(jeśli chodzi o zajęte miejsce w tabeli) ale poczatki zazwyczaj bywają trudne, najważniejsze jest to że jest dla kogo jezdzic w Krakowie :!: Liczba kibiców odwiedzających stadion przy ulicy Odmogile 1B, była w tym sezonie bardzo zadowalająca (jak na krakowskie warunki)
Bardzo fajnym akcentem kończą działacze Wandy sezon 2010, zobaczyc w grodzie Kraka trzykrotnego Mistrza Świata to napewno duże wydarzenie dla kibiców żużla z tego miasta. W ubiegłym roku podczas otwarcia toru w Nowej Hucie gościł Tomek Gollob teraz na zakończenie sezonu Jason Crump !
Brawa dla działaczy Wandy !

PS. Całkiem niezła kasę ktoś musiał wyłożyc aby Crump zrezygnował z prestiżowej Zlatej w Pardubicach i wybrał turniej w Krakowie :wow:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 paź 2010, o 09:28
 Re: Sezon 2009 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
A więc tak. Właśnie jestem po wizji lokalnej i zamieszczam mam nadzieję przydatną informację dla wszystkich wybierających się na zakupy... yyy wróć, na żużel do Krakowa. :P

Jedziemy pociągiem z Rzeszowa do Krakowa Głównego. Tam wysiadamy na jakimś peronie i szukamy tunelu tramwajowego. Nie powinno być z tym problemów, bo prowadzi tam sporo schodów ruchomych, "jadących" pod perony. Tam sprawdzamy, czy stoimy na dobrym przystanku, tj "kierunek Kurdwanów Pętla / Wzgórza Krzesławickie". Czekamy na tramwaj nr 5 jadący w stronę właśnie "Wzgórza Krzesławickie". Jedziemy 12 przystanków (zajmie to ok 25 minut), wysiadamy na przystanku "Kocmyrzowska". Szczegółowy rozkład jazdy i lista przystanków na http://www.mpk.krakow.pl

Po wyjściu z tramwaju odwracamy się w stronę skrzyżowania i widzimy stację Arge. Na skrzyżowaniu skręcamy w prawo, w ulicę bulwarową. Tam po kilku minutach po lewej stronie pojawi się tabliczka z napisem "Wanda Kraków". Skręcamy tam i za minutę jesteśmy na stadionie. :)
Na mapie można zobaczyć, że ulicą Hansa Andersena będzie nieco bliżej, ale lepiej nie próbować, bo dzisiaj brama tam była zaspawana. :P

Tak zacytuję siebie sprzed roku, jakby ktoś chciał przyjechać i nie wiedział, jak dotrzeć.
Dziś wieczorem jadę do Krakowa, więc zrobię małą relację z pogody, jaka panuje w sobotę i niedzielę. Prognozy mówią, że padać nie będzie, ale ciepło niestety też nie będzie.

Nr 6 - Władimir Borodulin. On w tym turnieju będzie walczył o zainteresowanie klubów ekstra i pierwszoligowych.
O ile seniorzy z Rosji to się w Wandzie spisywali dyplomatycznie mówiąc przeciętnie, to juniorzy nam się udali. Fajnie by było, gdyby został ktoś z dwójki Kudriaszow/Borodulin. A drugi do Rzeszowa. :wink:


           
Post 3 paź 2010, o 22:27
 Re: Żużel w Krakowie
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2006, o 16:19
Skąd: Dębica
Posty: 230

Zobacz profil 
Frekwencja na dzisiejszych zawodach w Krakowie:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szkoda że na torze niewiele się działo, gdyby tor był taki jak na lidze to pewnie można by było pooglądać trochę fajnych mijanek. To chyba "zasługa" pogody, że na torze praktycznie była tylko jedna dobra ścieżka. Crump potraktował te zawody wybitnie treningowo, bo zbytnio się nie spinał. Szybcy Miedziak, Zengota i Ułamek. Kołodziej po prostu fruwał, oglądanie go w takiej dyspozycji to sama przyjemność. Mi bardzo zaimponował Tabaka, strasznie waleczny, gdyby nie defekt na prowadzeniu (w biegu z Crumpem!) byłby w półfinale w miejsce Skóry.

Po 8. i 16. biegu kółka kręcił 15-letni Ilija Czałow, którego pod skrzydła zamierza wziąć Funny-Team i jak na swój wiek i raczej znikomą znajomość toru zaprezentował się dobrze. Pewnie za rok będzie się objeżdżał w Wandzie :luzak:

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 16 paź 2010, o 22:07
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Krzysztof Cegielski trenował w Krakowie!

Ta informacja brzmi wręcz niewiarygodnie, ale była długo oczekiwana przez kibiców Krzysztofa Cegielskiego. Były zawodnik między innymi Stali Gorzów i Startu Gniezno po raz pierwszy od czasu odniesienia fatalnej kontuzji wsiadł na motor!- Od czasu kontuzji marzyłem, żeby móc ponownie wsiąść na motor i przejechać przynajmniej jedno okrążenie. Udało mi się to w piątek. Wspólnie z Januszem Kołodziejem trenowaliśmy na torze w Krakowie. Chciałem Januszowi i moim przyjaciołom bardzo podziękować za pomoc. To również dzięki nim oraz działaczom Speedway Wandy Kraków mogłem spełnić swoje marzenie. Pokonałem nie tylko jedno okrążenie, ale kilkadziesiąt! Janusz może się cieszyć, że nie trenowałem dłużej, bo jego rekord toru byłby poważnie zagrożony (śmiech) - powiedział dla SportoweFakty.pl Krzysztof Cegielski.

Krzysztof Cegielski aktualnie współpracuje z telewizją TVP Sport, dla której komentuje spotkania Speedway Ekstraligi oraz Canal +, w której komentuje turnieje Grand Prix. Od dłuższego czasu marzył o możliwości ponownego wyjazdu na tor. Udało się to w piątek. Jak aktualnie czuje się były zawodnik Stali i Startu? - Niedowład nóg nadal pozostał. Czułem się jednak na tyle silny, że wsiadłem na motor. Warto podkreślić, że jechałem na swoim motorze. Początkowo sam miałem obawy, jak to będzie wyglądało. Z okrążenia na okrążenie czułem się jednak lepiej. Nie pokonywałem łuków ślizgiem, ale stopniowo odkręcałem manetkę gazu - wyjaśnił Cegielski.

Udany trening w Krakowie spowodował, że Krzysztof Cegielski zapowiedział iż od sezonu 2011 zamierza regularne wyjeżdżać na tor.



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 16 paź 2010, o 22:24
 Re: Żużel w Krakowie
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Ma chłop charakter :wink: Jestem przekonany, że gdyby nie ta kontuzja to on walczyłby dziś z Chudym o IMŚ, a Hampela by zjadał na śniadanie :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 paź 2010, o 01:07
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Kamil i jakis mlody to przeczyta i jeszcze w to uwierzy... talent to nie wszystko.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 paź 2010, o 01:11
 Re: Żużel w Krakowie
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
I powinien wierzyć. Cegła, oprócz niebywałego talentu, miał też mózg. Hampel ma tylko to drugie. I to jest ta różnica. Możemy sobie oczywiście tylko gdybać, gdzie byłby Cegła dzisiaj, gdyby nie to feralne wejście w I łuku w Szwecji... Ale dam sobie palec uciąć, że to "coś" (po Tomku) miał właśnie tylko on i ma tylko w tej chwili Kołodziej. Oczywiście biorąc pod uwagę tylko polskich żużlowców ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 paź 2010, o 01:13
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ale to naprawde jest wrozenie z fusow...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 paź 2010, o 01:14
 Re: Żużel w Krakowie
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ok, ale myślę, że każdy widzi tą zasadniczą różnice między tym co prezentował Cegła, a tym co prezentuję Hampel...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 paź 2010, o 01:33
 Re: Żużel w Krakowie
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
http://www.youtube.com/watch?v=xjR8Ef6_WIg

to dla tych młodych o których Robi mówi, żeby się utwierdzili że mam racje 8-)
komentarz zbędny :piwo:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 paź 2010, o 01:37
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Fighter to on byl, to fakt, przy nim Hampel to szkolkowa "pipka" no ale czy walczylby o medale?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 paź 2010, o 01:39
 Re: Żużel w Krakowie
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
A co ich obchodzi, że objechał dwóch mistrzów świata? Lepiej gwizdać na Łełka ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 paź 2010, o 01:41
 Re: Żużel w Krakowie
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Myślę, że tak jak pisał K2 miał też mózg co jest bardzo ważne. Umiejętnie kierował swoją karierą, pojeździł nieco na zapleczu E-ligi, gdzie uzyskał dobre średnie i dopiero zaatakował Ekstraligę. Do tego nauka jazdy w Anglii, Szwecja. Powiedziałbym, że widzę tutaj anologie do kariery Pedersena, krok po kroku miał wszystko rozplanowane jak się wspinać na szczyt. Powiem tak wcale bym się nie zdziwił jakby jego kariera potoczyła się jak Pedersena i może na jednym IMŚ by się nie skończyło? :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 paź 2010, o 01:43
 Re: Żużel w Krakowie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Liczy sie wynik :D Lee srednia 2,3 Lelek w Dauga ogony, lepszy Rico, bo ma WYNIK :D za rok bedzie inaczej :P Nigdy nie zapomne gdzie w przeciagu jednego meczu gwizdano, bili brawa, by pozniej znow gwidano na jednego zawodnika :D maskara :P

z tym Pedersenem to fakt, masz racje nie szedl od razu na wielkie wody, tylko najpierw pojezdze tutaj, poscigam sie, a krok po kroku bede podwyzszal cele, hmm moze przychyle sie co do tego ze bilby sie o medale? xD

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi