Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Chris Harris - Stal Rzeszów 2017


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 30 sie 2010, o 21:41
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Harris musi potwierdzic dobrą forme przed zakończeniem cyklu, wszak rozdanie dzikich kart coraz bliżej :wink:

Ale co by nie powiedziec w Gorican pojachał bardzo fajny speedway, był obok Hancocka i Crumpa najlepszym zawodnikiem GP Chorwacji ... jak na angola to rewelacja.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 1 wrz 2010, o 19:40
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5721

Zobacz profil 
Bomber w poniedziałek popisal się niebywalym refleksem. Wyskoczył z samolotu tzn. motocykla :mrgreen: w odpowidnim momencie. Kilka sekund wcześniej Asy Ostergaard i Karlsson wzieli Chrisa w kanapkę. Dla obu pierwszych skończyło się szpitalem. Chris tylko wstał i otrzepal kevlar. Mina Harrisa po oglądnieciu powtórki bezcenna :P :fuckyou:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 11 wrz 2010, o 08:33
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Zabetonowany

Dołączył: 12 lip 2010, o 16:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 53

Zobacz profil 
a harris na rok 2011 jak bedziemy w e-lidze...to jak zostanie w GP ( bedzie w 8 ) to odejdzie...a jak bue zgodzi sie na rezerwe.. tez odejdzie :D

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 paź 2010, o 21:48
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Za takie rzeczy jak dzisiaj przechodzi się do historii. Najpiękniejsza akcja tego sezonu, a może i nawet ostatnich kilku lat. Najpierw fatalnie wyglądający upadek Bombera (przejechał po jego głowie i plecach Bridger), później karetka i nagłe ozdrowienie. Następnie sprint do parku maszyn i cudowny pojedynek z Holderem. Wygrana na kresce to ukoronowanie tego, co powinien zobaczyć każdy fan żużla. Może wtedy tych, których stać tylko na śmianie się z walki Scott'a z Głuchym, coś tyknie w głowie i zrozumieją, że punkty to nie wszystko :fuckyou:

BOMBER!!!

EDIT:

:wow: :wow: :wow: Kolejny bieg Bombera i... ten gość przechodzi dzisiaj samego siebie! Ciekawe jak dużą kupę zrobiła pipka Bjarne na ostatnim łuku :peace: Śmiem twierdzić, że dzisiaj Bombera nie ruszyłby nikt po 6 biegu. Nawet tegoroczny Gollob :twisted:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 paź 2010, o 22:53
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Wielki szacunek dla Bombera za dzisiejszy mecz :!: :piwo: Fajnie by było, takie akcje oglądać na H69, ale Bomber w Polsce, a Bomber w Anglii to niestety jak nie ten sam człowiek, a po za tym za rok pewnie braknie dla niego miejsca w rzeszowskim team'ie.


           
Post 4 paź 2010, o 23:53
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A mnie wydaje się, że Harris tu i tam, to ten sam żużlowiec, tylko warunki w Anglii a w Polsce, to zupełnie inna jazda. I wcale nie chodzi mi o poziom sportowy, a o całość dotyczącą tego sportu - tu i tam.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 5 paź 2010, o 10:49
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
Bo Harris tylko na przyczepne tory nie od dzis wiadomo że na betonach jest cieniem samego siebie.Mimo wszystko chciał bym go w składzie na przyszły sezon,nikt nie spada wiec zero ryzyka ,a nóż widelec Bomber przez zime popracuje nad sprzętem poprawi starty i w elicie bedzie objawieniem sezonu? możliwe z każdym sezonem coraz bardziej sie rozkręca.


           
Post 5 paź 2010, o 16:03
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 paź 2006, o 18:03
Posty: 189

Zobacz profil 
harris w tym sezonie gp na betonie jezdzi lepiej niz na przyczepnym.


           
Post 8 paź 2010, o 08:40
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
http://www.youtube.com/watch?v=ff1XQE_8WOE

filmik z jednego biegu (6) z meczu Poole Pirates-Coventry Bees , co to zrobił harris w tym biegu to coś pięknego.


           
Post 8 paź 2010, o 14:53
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
niesamowita akcja!!!!!! :piwo:

dosłownie kopia słynnej akcji Golloba na Nilsenie z Wrocławia 1999 r.

http://www.youtube.com/watch?v=qV74Fc2v5Xk

a i tak większość forumowiczów :fuckyou: nie widzi Bombera w składzie stali 2011.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 8 paź 2010, o 15:56
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Gdzie Ty tu widzisz kopie to ja nie wiem. Harris prowadził, Holder wszedł mu pod łokieć on zrobić przycinkę i to wszystko, jak to się ma do ściagania Nilsena przez Chudego przez cztery okrążenia, wjechania w kredę na pełnej prędkości, gdzie 3/4 zawodników pewnie by walnęlo się w bandę, a pozostała 1/4 jakby się uratowała to i tak by wytraciła połowę szybkości, a on zrobił jeszcze przycinkę i mimo to zachował prędkość by wyprzedzić Nilsena. No litości nie porównuj jednej z najlepszej akcji w historii speedwa'ya do normalnej przycinki :roll:

A i Bomber w Anglii, a Bomber w Polsce to jednak inna klasa

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 paź 2010, o 23:13
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Nie widze zadnego podobienstwa miedzy akcja Golloba i Harrisa. Nie zmienia to faktu, ze Bomber pokazal kawal wielkiego speedwaya tego dnia na torze w Poole.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 paź 2010, o 06:26
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
no chris zapierdala ;)

ładny występ w bydzi.

mam nadzieję że do zobaczenia Bomber w 2011 :)

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 10 paź 2010, o 09:19
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Ponieważ nikt w tym roku nie spada, niczym nie ryzykujemy biorąc Chrisa do składu na 2011, a jeśli faktycznie wszystko sobie poukładał to możemy mieć skutecznego zawodnika który nie raz będzie nas wyrywał z butów swoją zajeb*** jazdą :D Kto przed tym sezonem powiedział by że Chris będzie na 6 miejscu w GP, wyżej od Nikity :kielb_pala:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 10 paź 2010, o 11:11
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Wyniki z GP niestety nie przekładały się na jazdę w lidze chodź nie powiem końcówka sezonu w wykonaniu Bombera była bardzo dobra zarówno w GP jak i lidze, jednak na e-ligę na pewno musi poprawić swoją jazdę ale ja jestem na tak jeśli chodzi o tego zawodnika w naszym składzie. Bardzo waleczny zawodnik.


           
Post 10 paź 2010, o 12:52
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Daro napisał(a):
jednak na e-ligę na pewno musi poprawić swoją jazdę ale ja jestem na tak jeśli chodzi o tego zawodnika w naszym składzie. Bardzo waleczny zawodnik.

Nikt nie oczekuje, że Harris będzie zawodnikiem na 10+ w e lidze, ale jest to idealny grajek na uzupełniającego parę (np. Walasek-Harris, nie miażdżąca ale ciekawa i solidna), więc nie wyobrażam sobie, żeby takiego walczaka miało zabraknąć w pomarańczowych barwach na sezon 2011.


           
Post 10 paź 2010, o 14:04
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Zgadzam się całkowicie. Bomber jest w sam raz na solidną drugą linię, a za to moglibyśmy oglądać piękną jazdę w jego wykonaniu. Może jak będzie wiedział, że ma startować w E-lidze, to lepiej przygotuje sprzęt na polską ligę i będziemy mieć z niego ogromny pożytek. Nie wyobrażam sobie składu 2011 bez Bombera :!:


           
Post 25 lis 2010, o 22:51
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Ponoc bombera nie ujzymy w nadchodzacyc sezonie takie sluchy do mnie dochodza. Szkoda bo ja nie chce Lagutow !!! Chyba ze Marta cos innego wymysli.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 25 lis 2010, o 23:31
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
Już ktoś o tym pisał ale skąd te informacje że bombera nie będzie? mam nadzieje że nie długo sie wyjasni czy zostaje czy idzie w odstawke bo nie wiem czy karnet kupować.


           
Post 26 lis 2010, o 01:06
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Jak nie wiadomo o co chodzi to...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi