Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Bardzo poważna kontuzja Cieślewicza i Cegielskiego też!!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 12 cze 2003, o 11:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 mar 2003, o 12:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 1

Zobacz profil 
Nawet najlepszym zdażają się upadki.Życze szybkiego powrotu do zdrowia.Cegła,Cieśla trzymajcie się.

_________________
TYLKO STAL!!!


           
Post 12 cze 2003, o 19:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
przeglad zuzlowy napisał(a):
Ostatnie tygodnie pokazały, jak bardzo niebezpieczny jest nasz ukochany sport. Wielu zawodników odniosło kontuzje. Nie można jednak przejść obojętnym wobec cierpienia Krzysztofa Cegielskiego. Zawodnik, który obecnie ściga się w barwach wrocławskiego Atlasu darzony jest sympatią przez niemalże wszystkich kibiców żużla, jak i samych zawodników. Niestety naszą wielką nadzieję dopadło ogromne nieszczęście podczas meczu ligi szwedzkiej. Wszyscy trzymamy kciuki za zdrowie Cegielskiego, a lekarze robią co mogą, aby jak najszybciej postawić go na nogi.

Niestety koszty tego leczenia są bardzo duże. Potrzeba około 250 tysięcy złotych. Duże wsparcie pod tym względem zapewnili Cegielskiemu sponsor Poczta Polska, a także jego klub.

Dla wszystkich, którym los Krzysztofa nie jest obojętny i chcieliby pomóc mu w odzyskiwaniu całkowitej sprawności podajemy adres konta, na które można wpłacać pieniążki potrzebne do opłacenia jego rehabilitacji.

Wspólnie z innymi dziennikarzami i kibicami łączymy się w cierpieniu sympatycznego reprezentanta Polski. Zwracamy się z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli, by w miarę możliwości wsparli finansowo wychowanka Stali Gorzów. Liczy się każda złotówka. Nie bądźmy obojętni na cierpienie ludzkie.

Oto numer konta, na które można wpłacać pieniądze:

BPH-PBK S.A.
ul. Fabryczna, Gorzów Wlkp.
98106000760000300001994620

Ludze dobrej woli wspomóżcie Krzyśka !!!

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 12 cze 2003, o 20:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Pecha ciąg dalszy:
Pechowo zakończył swój udział w półfinale MIMP junior ostrowskiego zespołu - Adam Jaziewicz. Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że w swoim drugim starcie uczestniczył on w kolizji. Zdarzenie miało miejsce zaraz po wyjściu ze startu - w pierwszym łuku. W chwilę po karambolu młody zawodnik został przewieziony do szpitala. Wstępna diagnoza lekarska mówi niestety o złamaniu obojczyka. - "Niestety to prawda " - powiedział prezes klubu, Łukasz Malaka, który przebywał w Gnieźnie. - "Adam jest potłuczony i niestety ma złamany obojczyk. Jego przerwa w startach potrwa od 4 do 6 tygodni " - dodał prezes.
Źródło:Przegląd Żużlowy
uuuu coraz węcej tych kontuzji.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 14 cze 2003, o 11:45
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Niestety, z Krzysztofem Cegielskim tak za dobrze nie jest :(

"Jeśli zawodnik nie odzyska pełni czucia w nogach w ciągu najbliższych dni, zostanie poddany kolejnej operacji, która będzie bardzo niebezpieczna (rdzeń kręgowy) ale jednocześnie bardzo kosztowna. Koszt operacji szacuje się na ok. 150 000 - 200 000 PLN.
Jeśli operacja nie zostanie przeprowadzona w czasie krótszym niż 2,5 tygodnia, "Cegle" grozi trwałe kalectwo.

Dla kibiców chcących wspomóc Krzysztofa w jego próbach powrotu do zdrowia uruchomiono specjalne konto, na które można dokonywać wpłat.
Oto numer konta:

BPH-PBK S.A.
ul. Fabryczna, Gorzów Wlkp.
98106000760000300001994620 "

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 15 cze 2003, o 12:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje...ten sezon jest jakis dziwny... :? Kolejnym zwodnikiem ktorego siegnal pech jest Tomasz Gapinski.. :?

Cytuj:
Utalentowany junior pilskiej Polonii zaliczył na jednym z treningów przed finałem MMPPK groźny upadek, w wyniku którego doznał złamania obojczyka. Prognozy są bardzo niekorzystne i według wstępnych informacji młody pilanin będzie musiał pauzować przez kilka tygodni.

Tym samym Gapa nie wystartuje w dzisiejszym finale MMPPK oraz w najbliższych meczach ligowych Polonii.
W imieniu redakcji Sportowych Faktów oraz czytelników naszego portalu życzę Tomkowi szybkiego powrotu do zdrowia.


           
Post 20 cze 2003, o 19:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
I znowu kontuzja!!!!!!!
We wczorajszym meczu Unia Leszno - Wybrzeże Gdańsk w 14 biegu z własnej winy na tor upadł Tomasz Łukaszewicz (Unia Leszno).

Groźnie wyglądający upadek skończył sie niestety dla zawodnika złamaniem obojczyka. Tomka, który w tym roku powrócił do Leszna, czeka więc kilkutygodniowa przerwa w startach. Tak więc Unia Leszno doznała kolejnego osłabienia w tym sezonie, gdyż kilka tygodni nie jeździ już kontuzjowany Łukasz Jankowski. Kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu na tor.
!!!!

za http://www.speedway.info.pl

Pozdrawiam :D


           
Post 20 cze 2003, o 20:46
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
ej co jest???? w tym roku to już jakaś plaga. torów już nie preparują, w ligach nie jeżdżą na sztucznych nawierzniach, więc co jest??? czy pogoń za kasą musi być taka szaleńcza???

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 cze 2003, o 23:13
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
kurcze ja tez wlasnie nie wiem juz sam .lamia sie te chlopaki niemilosiernie .ten sezon jest chyba najbardziej pechowy z 3 ostatnich .

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 23 cze 2003, o 14:44
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Dawid Cieślewicz bardzo szybko wraca do zdrowia. Przypomnę, ze podczas meczu ligowego, kiedy to gdańskie Wybrzeże podejmowało Włókniarza Częstochowę, "Cielak" doznał uszkodzenia kręgosłupa.

Dawid już swobodnie chodzi a nawet i ćwiczy. Bardzo chce wrócić na tor, ale na razie obserwuje poczynania swoich kolegów. Był na meczu w Lesznie, wybiera się na spotkanie w Wybrzeże - Polonia Bydgoszcz. I właśnie po tym meczu zamierza wznowić treningi na torze.

Życzmy Dawidowi, aby jego starania nie poszły na marne i abyśmy mogli go zobaczyć na torze jeszcze w tym roku.

za http://www.speedway.info.pl

Pozdrawiam :D


           
Post 23 cze 2003, o 20:35
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Dzisiaj w Turnieju o puchar Sheffield bardzo groźnej konuzji doznał obcokrajowiec Stali Gorzów Magnus Zetterstroem, lekarze podejrzewają uraz kręgosłupa. Najwcześniej Magnus wróci na tor dopiero za 2 miesiące. Jest to drugi kontuzjowany obcokrajowiec Stali Gorzow, przypomnijmy pierwszym który doznał urazy był Niklas Klingberg który powoli dochodzi do siebie.



A wczoraj w polfinale IMŚ w Rybniku obojczyk zlamal Lee Richardson...


Kolejni do "kolekcji"... :? :cry:


           
Post 23 cze 2003, o 23:14
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
WHO IS NEXT??? :(

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 cze 2003, o 23:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Chyba pech z Rzeszowa przeszedl do Lublina. Nie sa to jednak dla mnie optymistyczne wiesci bo zycze wszystkim sportowej rywalizacji.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 25 cze 2003, o 00:24
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Pan Janusz Woźny menager Krzyśka Cegielskiego, wystosował apel do kibiców o to, żeby napisali do Krzyśka parę miłych słów. Ja tak zrobiłem i dzisiaj napisałem i wysłałem list do Krzyśka Cegielskiego. Oto adres:
KRZYSZTOF CEGIELSKI
VETLANDA MOTORSTADION
BOX 168
574 22 VETLANDA
SZWECJA
Koszt znaczka do Szwecji to jedyne 2,10 zł. Ja wysłałem z priorytetem i zapłaciłem 2,60 zł

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 lip 2003, o 14:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Ten sezon jest naprawdę jakiś dziwny pod względem kontuzji :roll: . Wczoraj w meczach 10 kolejki kontuzje odnieśli Bjarne Pedersen, który ma złamany obojczyk oraz Ryan Sullivan, który po wypadku uskarżał się na ból pleców. Czy to sie nigdy nie skończy ??? :|

_________________
Obrazek


           
Post 2 lip 2003, o 14:36
 


To się nie skończy dopóki działacze klubów nie tylko w Polsce, ale w Anglii czy Szwecji nie sięgną po rozów do głowy i nie zdecyduja się na dmuchane bandy takie jak w GP! Wystarczy prześledzić kilka sezonów od kiedy zostały one wprowadzone w GP i odrazu można zauważyć, że ilość kontuzji zmalała... Wiadomo kluby byłyby przez to narażone na koszty, ale przecież zdrowie zaowodników jest najważniejsze! :?


           
Post 3 lip 2003, o 00:24
 


Oto list jaki pojawił się na PŻLD!

Cytuj:
Witam!

Dzieki Bogu! Wlasnie zadzwonil do mnie Rysiu Rachlewicz i przekazal najwspanialasza wiesc, jaka moglbym sobie zyczyc by uslyszec od wielu tygodni! Cegla wstal na nogi! Rysio rozmawial z ojcem Krzyska kilka minut temu i za moim posrednictwem przekazuje to Wam! To wspaniale, chodzi sam, bez problemow, bez zadnych kul! Rewelacja! Nie jestem w domu, ale jak wroce, podziekuje kazdemu! To dzieki Wam po czesci to stalo sie mozliwe! Dzieki Bogu!

Pozdro. radosny Popekx!

JUPI!

Jestem strasznie szczęsliwy z tego powodu!


           
Post 3 lip 2003, o 10:15
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Super Hura!!!! To wspaniała wiadomość dla wszystkich kibiców żużla w Polsce i nie tylko!!!! :skacze: :skacze: :spiew:

Pozdrawiam :D


           
Post 3 lip 2003, o 10:24
 


Ja tylko mam nadzieje że Cegła wróci na tor jak najszybciej(jeszce gluga droga przed nim)i bedzie prezentowal sie tak jak przed kontuzja

pozdrawiam


           
Post 3 lip 2003, o 10:34
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
hura hura hura !!!chcialbym zeby cegla szybko odzyskal forme sprzed kontuzji i jeszcze nie raz pokazal na torze ze jest naprawde swietym zuzlowcem .

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 3 lip 2003, o 11:48
 


Niestety na PŻLD pojawiło się małe sprostowanie... :(
Cytuj:
Bijac sie w piersi pisze male sprostowanie.
Rzeczywiscie taka informacje przekazal mi ojciec Krzyska Cegielskiego. Jak
sie okazuje albo Krzysiek nie chcial powiedzic ojcu wszystkiego albo p.
Mieczyslaw slyszac, ze Krzysiek chodzi nie uslyszal wszystkiego. Okazalo sie
bowiem, ze owszem Krzysiek przeszedl pare metrow, ale za pomoca jakiegos
urzadzenia. Jeszcze wczoraj podczas zawodow zaplecza kadry uslyszalem, ze
albo bylo to jakies urzeadzenie wspomagajace prace nog, albo (hmm, jakby to
okreslic)... podporka, ktora czasami mozna zobaczyc w filmach.
Rysiek

A już tak się cieszyłem :( No ale wydaje mi się, że aby chodzić z podpórką trzeba mieć czucie w nogach, więc ta informacja wcale nie jest taka zła... Nie dopuszczam do siebie nawet informacji, że Krzysiek mógłby już nigdy nie chodzić o własnych siłych i nigdy nie siadł na motor!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi