Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Bardzo poważna kontuzja Cieślewicza i Cegielskiego też!!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 5 lip 2003, o 13:10
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Billy Hamill zawodnik ZKŻ-u Zielona Góra, wczoraj w Szwecji uczestniczył w groźnie wygldającym biegu 7 pomiędzy drużynami Masarny i Smederny. Wypadek Hamilla wyglądał bardzo niebiezpiecznie. Stracił kontrole i upadł na tor, jednak jadący za nim Tony Rickardsson nie miał szans go minąć i potrącił go. Zarówno Amerykanin jak i Szwed opuścili tor o własnych siłach, to jednak Hamill uskarża się na ból w kręgosłupie i jest bardzo mocno poobijany. W niezręcznej sytuacji jest także drużyna ZKŻ-u Zielona Góra, która w najbliższą niedzielę podejmuje lidera Ekstraklasy Włókniarza Częstcohowa. Jeśli kontuzja Hamilla okazała by się o tyle poważna, że Amerykanin nie mógł by wystąpić w niedzielę, to będzie wielkie osłabienie dla ZKŻ-u i większa szansa dla Włókniarza. Przypomnijmy także, że niewiadomo czy w spotkaniu pojedzie Ryan Sullivan, który równierz kilka dni temu miał wypadek. Miejmy jednak nadzieję, że obaj żużlowcy szybko sie pozbierają i wrócą na tor!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 lip 2003, o 22:49
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Trzeba sie cieszyc z jednego ze Krzysiek Cegielski wraca do zdrowia choc jego stan nie jest najlpszy. jestem pelen podziwu dla tego wspanialego zawodnika ze sie nie zalamal i robi wszystko aby powrocic do zrowia i sprawnosci ruchowej.


           
Post 6 lip 2003, o 22:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Kiedy będzie wiadomo ile zebrał FK dla Krzyśka??


           
Post 15 lip 2003, o 12:41
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Cegielski: Zginam już kolano

Nie myślę już o wypadku - powiedział Krzysztof Cegielski, który w szpitalu powoli powraca do zdrowia - Obejrzałem go tylko raz, zauważyłem co można zrobić by w przyszłości uniknąć takich sytuacji.

Zdrowie stopniowo się poprawia. Zginam już nogę w kolanie, a to milowy krok całej rehabilitacji. Już ćwiczę, odbudowuję masę mięśniową - mówił "Przeglądowi Sportowemu" żużlowiec - Bardzo chciałbym już wrócić na tor. Nie patrzę wstecz. Chwilę słabości miałem tylko zaraz po wypadku. Szybko jednak otarłem łzy i wziąłem się do pracy. Jestem mocny psychicznie i nie boję się powrotu do żużla - dodał Cegielski.

za http://www.interia.pl
Pozdrawiam :D


           
Post 15 lip 2003, o 16:35
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Łukasz - (buczkis) napisał(a):
Jestem mocny psychicznie i nie boję się powrotu do żużla - dodał Cegielski.




Całe szczęście, że Krzysiek ma mocną psychikę.
Tak trzymać !!!!

Wielu było takich, którzy po kontuzji bali się wrócić do żużla.
Krzysiek jednak nie poddaje się.
Brawo !!!!

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 15 lip 2003, o 19:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Bardzo ciesza wypowiedzi Krzyska...

Ale kontuzji ciag dalszy. Mlody zawodkim GKM-u Grudziadz - Lukasz Dados doznal dzis otwartego zlamania podudzia. Jest to bardzo przykry i bolesny uraz, ktory wykluczy zawodnika ze startow na dlugi czas.


           
Post 15 lip 2003, o 22:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
A dlaczego nigdzie nie ma zbiórki na Cieślewicza?? Przecież on uległ równie groźnemu wypadkowi. Nigdzie nie ma podawanego konta na które możnabyłoby wpłacać pieniądze??

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 15 lip 2003, o 23:01
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
haj napisał(a):
A dlaczego nigdzie nie ma zbiórki na Cieślewicza?? Przecież on uległ równie groźnemu wypadkowi. Nigdzie nie ma podawanego konta na które możnabyłoby wpłacać pieniądze??


Konto, na które można wpłacać pieniądze
PKO Bank Polski SA.
I Oddzial Centrum w Gdańsku
III Odział w Gdańsku
Ul.Okopowa 3
80-958 Gdańsk
Nr.Konta:11 10201811 202304867
Dawid Cieślewicz

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 lip 2003, o 23:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nie chce żebyście myśleli ze mam coś przeciwko cegle ale jak tak zbieralismy te pieniądze na cegłe to troche dla mnie tak głupio było ze tylko na niego.Dlaczego też nie na Dawida Ćiesilewicza który tez miał bardzo grożną kontuzje(złamany kręgosłup)czy on nie ppotrzeuje pieniędzy a moze potrzebuje mniej tego niewem jesli tak to napiszcie ale tez napewno potrzebuje na rehabilitacje a my tlko zbiralismy na cegłe i tylko sie pisze o cegle a o Dawidzie mniej.W Częstochowie np.zbierali piniądze dla obu czy my nie mogliśmy zrobic tak samo??(zebrali tam 5200!!!)
:evil: :evil: :evil:
Pozdrawiam

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 lip 2003, o 23:47
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Nie chce żebyście myśleli ze mam coś przeciwko cegle ale jak tak zbieralismy te pieniądze na cegłe to troche dla mnie tak głupio było ze tylko na niego.Dlaczego też nie na Dawida Ćiesilewicza który tez miał bardzo grożną kontuzje(złamany kręgosłup)czy on nie ppotrzeuje pieniędzy a moze potrzebuje mniej tego niewem jesli tak to napiszcie ale tez napewno potrzebuje na rehabilitacje a my tlko zbiralismy na cegłe i tylko sie pisze o cegle a o Dawidzie mniej.W Częstochowie np.zbierali piniądze dla obu czy my nie mogliśmy zrobic tak samo??(zebrali tam 5200!!!)
:evil: :evil: :evil:
Pozdrawiam


Wiesz jak Maciek poszedł zgłosić zbiórke w pawilonie Stali, to jeden z naszych działaczy powiedział, że lepiej zróbmy zbiórke na Winiarza. W tym roku kontuzji jest tyle, że co chwila musiałaby być jakaś zbiórka. Poza tym Dawid bardzo szybko dochodzi do siebie i jest w lepszej sytuacji od Cegły. Poza tym są równi i równiejsi... :( Taka jest prawda. GKSŻ przekazał 25 tys. zł na Cegłe, a na Dawida nic... Ale tak to już jest...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 lip 2003, o 09:58
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Anglik David Howe doznał złamania prawej nogi w kostce i nie wystartuje w sierpniowym SWC 2003. Młody żużlowiec upadł i nabawił się kontuzji podczas ostatniego meczu angielskiej Elite League pomiędzy Peterborough a Eastbourne, startując jako "gość" w barwach "Orłów".


Lekarze zapowiadają przerwę w startach Davida na około 6 tygodni.

Istnieje także duże prawdopodobieństwo, iż podczas Wielkiego Finału Eliminacji do GP 2004 na torze w Poole (tj. 17 sierpnia) może zabraknąć Anglika, a tym samym w jego miejsce wystartowałby pierwszy rezerwowy czyli Fin Joonas Kylmäkorpi .

To kolejne po kontuzji Marka Lorama osłabienie reprezentacji Anglii przed sierpniowym SWC 2003.
za http://www.speedway.info.pl

Pozdrawiam :D


           
Post 22 lip 2003, o 23:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dzis w meczu ligi szwedzkiej gorzny upadek zanotowal Tony Rickardsson...zostal odwieziony do szpitala ze podejrzeniem wstrzasu mozgu...szczeglowych informacji jeszcze nie podano...


           
Post 19 sie 2003, o 16:17
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
przegladzuzlowy napisał(a):
Krzysztof Cegielski, żużlowiec Atlasu Wrocław wrócił już do Polski. Od czasu wypadku podczas spotkania ligi szwedzkiej, któremu uległ 3 czerwca "Cegła" przebywał w szwedzkich szpitalach. - "Wiele się tam nauczyłem. Pobyt tam dużo mi dał. Mogłem korzystać ze wszystkich udogodnień. Otrzymałem też wiele wskazówek, co mam robić teraz" - mówi Krzysztof Cegielski.

Po wypadku zawodnik Atlasu między innymi doznał urazu kręgosłupa i stracił czucie w nogach. Dziś jest już dużo lepiej. Przede wszystkim "Cegła" odzyskał czucie w nogach. - "Próbuję chodzić o kulach, ale jedynie w usztywniaczach na kolanach. Samodzielnie jeszcze jest to niemożliwe. Ale wierzę, że będzie dobrze. Kontuzje traktuję jak swojego kolejnego przeciwnika, z którym muszę po prostu wygrać" - dodaje Cegielski.

CEGŁA WRACAJ DO ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 sie 2003, o 21:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Dobrze ze Cegla odzyskal juz czucie w nogach :) To jest naprawde powod do radosci... Z Krzyskiem coraz lepiej z tego co mozna przeczytac. Miejmy nadzieje ze wroci do zdrowia w pelnym tego slowa znaczeniu. Bo przed nim jeszcze dalea droga :) Coz zostaje tylko trrzymac za niego kciuki :) WRACAJ DO ZDROWIA CEGLA...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 1 paź 2003, o 23:15
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie lubię się chwalić, ale z tym nie wytrzymam... :)
Jakiś czas temu wysłałem Krzysztofowi Cegielskiemu list. Jak się okazało Krzysiek to docenił i dostałem od Niego kartkę z podziękowaniami i autografem. Dzięki Krzysiek!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 paź 2003, o 15:17
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
K II napisał(a):
Nie lubię się chwalić, ale z tym nie wytrzymam... :)
Jakiś czas temu wysłałem Krzysztofowi Cegielskiemu list. Jak się okazało Krzysiek to docenił i dostałem od Niego kartkę z podziękowaniami i autografem. Dzięki Krzysiek!!


To bardzo miłe z jego strony :wink:
Widać, że Krzysiek jest nie tylko super sportowcem, ale i super człowiekiem.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 2 paź 2003, o 16:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
K II napisał(a):
Nie lubię się chwalić, ale z tym nie wytrzymam... :)
Jakiś czas temu wysłałem Krzysztofowi Cegielskiemu list. Jak się okazało Krzysiek to docenił i dostałem od Niego kartkę z podziękowaniami i autografem. Dzięki Krzysiek!!


heh wszystko spoko ale wydaje mi się ze specjalnie tego nie wysylał bo jak takich osob jest tysiące to co wszystko może czyta?! napewno nie... a odpisuje od razu na wszystkie pewne:) no ale dobre i to:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 2 paź 2003, o 20:19
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
K II napisał(a):
Nie lubię się chwalić, ale z tym nie wytrzymam... :)
Jakiś czas temu wysłałem Krzysztofowi Cegielskiemu list. Jak się okazało Krzysiek to docenił i dostałem od Niego kartkę z podziękowaniami i autografem. Dzięki Krzysiek!!


heh wszystko spoko ale wydaje mi się ze specjalnie tego nie wysylał bo jak takich osob jest tysiące to co wszystko może czyta?! napewno nie... a odpisuje od razu na wszystkie pewne:) no ale dobre i to:)

ja rozumie, że wszystkim nie odpisuje, ale i tak jestem happy, zresztą autograf jest na pewno oryginalny i z tego się cieszę.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 3 paź 2003, o 20:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
http://www.tzlublin.com

Cytuj:
TŻ "Szpital" Lublin
Taka nazwa bez wątpienia pasuję po tym sezonie do podopiecznych trenera Janusza Stachyry. Żużlowców znad Bystrzycy w tym sezonie prześladował wyjątkowy pech. W trakcie tego sezonu kontuzjowanych było aż 9 zawodników z podstawowego składu. Największym pechowcem był bez wątpienia Lee Richardson, który urazy musiał leczyć aż 3 razy.



Śmieszne to. A co my mamy dopiero powiedzieć :cry: :!: :?:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 4 paź 2003, o 12:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Sorka za post po poscie . KOLEJNE KONTUZJE

Cytuj:
Jak podają brytyjskie strony internetowe, groźnemu wypadkowi uległ wczoraj na torze w Hull Billy Hamill. Wydarzyło się to już w pierwszym jego starcie. Został odwieziony do szpitala, a pierwsze oględziny mówiły o złamanym obojczyku. Oprócz tego kontuzji doznał młody Chris Mills. Startując w meczu Conference League, uległ wypadkowi i złamał obojczyk.


za przegladzuzlowy.pl

P.S Kto zastąpi Hamila w GP ???

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi