Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomasz Gollob


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 10 sie 2010, o 15:37
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Jasiek pamietal ze jest tez cos takiego jak niesluszna decyzja sedziego ktora przekresla duzo.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 10 sie 2010, o 15:39
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Czy kontuzja. I Aussie jesteś niepoważny pisząc, że to Gollob spowodował karambol podczas ZK 99.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 sie 2010, o 15:51
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Niesluszna decyzja... na szczescie w 1999 niesluszna decyzja z Pragi nie odebrala Rickardssonowi zlota IMS (bo tylko dzieki tej decyzji Gollob mial do konca szanse na zloto). Co do finalu ZK z 1999 proponuje poogladac powtorki na youtube, a widac wyraznie, kto na wejsciu w pierwszy wiraz zaparkowal w Pawliczka od tylu.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 sie 2010, o 15:56
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Dom Janie nie zachowuj się jak typowy Polak :lol: Nienawiść przesłania Ci rzeczywistość, Grzegorz z Rempałów wypchnął Golloba, a z drugiej strony na niego próbował się zakładać Pawliczek. Zabrakło miejsce postawiło Golloba i tak to się skończyło. Doszukiwanie się tutaj jakiejś winny Chudego jest śmieszne. Znalazł się w kanapce między dwoma, zahaczył o tylne koło Pawliczka i było po zabawie.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 sie 2010, o 16:03
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Przeciez Rempala nawet Golloba nie dotknal, do tego jechal wyraznie z przodu, nie mial wiec za bardzo jak go wypchnac... Gollob jako zawodnik jadacy wyraznie z tylu powinien byl umiec ocenic, ze inni sa przed nim. Na powtorce wyraznie widac, ze do niczego by nie doszlo, gdyby Gollob najpierw nie uderzyl w Pawliczka. Wszystko rozpoczelo sie od kontaktu tych dwoch zawodnikow. Do tamtego momentu Golloba nie postawilo ani na chwile, jechal plynnie. Pozniej po uderzeniu przednim kolem w tyl motocykla Killera stracil rownowage i pojechal prosto w bande, zabierajac ze soba Protasiewicza.

Oczywiscie, ze sytuacja wydarzyla sie w ferworze walki na pierwszym luku. Ale rozpoczela sie od bledu Golloba.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 sie 2010, o 16:53
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
To jak, założy ktoś temat o Tomasz Gollobie vel "Platinim"? Bo chyba troszkę temat inny.

Co do par play-off. Przychylam się do opinii Griszy i też chciałbym widzieć "przenajświętszy", "magiczny" Falubaz na kolanach. Niech Gorzów ma swoje małe "5" minut.
Ps. Oby jeden z meczy finałowych odbył się na Motoarenie ;).

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 11 sie 2010, o 13:37
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Pięciokrotny indywidualny mistrz świata, Szwed Ove Fundin zdradził w rozmowie z Przeglądem Sportowym, że Tomasz Gollob jest jego ulubionym żużlowcem i życzy mu mistrzostwa świata w tym sezonie.
- W tym sezonie po Gollobie wcale nie widać, aby zmagał się z jakimiś problemami pozasportowymi. Boję się jednak, że teraz, kiedy zamieszanie wokół niego w Polsce się wzmogło, może się to negatywnie odbić na jego formie. A z całego serca życzę mu mistrzostwa - powiedział 77-letni Szwed.

- Najbardziej na to zasłużył ze wszystkich startujących w Grand Prix. Od początku uważnie obserwowałem jego karierę. Pamiętam jak wygrał w wielkim stylu GP w mojej ojczyźnie w 1997 roku. Widziałem jak rozwijał się i jeździł coraz lepiej technicznie. Kiedy szalał na torze, przypominałem sobie czasami moje starty. On wciąż ma w sobie sporo energii i tę pozytywną dzikość na torze. Ma klasę w odróżnieniu od chociażby Nickiego Pedersena. Duńczyk zbyt często walczy nieczysto - ocenił Fundin.



Widać nie tylko Micson ma takie zdanie. I nie tylko nawet Rickardsson mówił kiedyś, że nie wie jakim cudem Gollob jeszcze nie był MŚ.
Złożyło się pewnie na to parę czynników i trzeba by to analizować sezon po sezonie ze szczegółami. Monis jakby przestał zgrywać największą mądrale i spróbował poszukać w swoich cechach charakteru odrobiny skromności to myślę, że byłby w stanie napisać bardzo ciekawy tekst o tym wskazując wiele szczegółów.

No ale oby to się zmieniło i Tomasz już w tym roku zdobył upragnionego IMŚ. Wówczas nie mam wątpliwości, że będzie można go ogłosić najlepszym z "największych" :piwo:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 sie 2010, o 22:40
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Piszecie, że Gollob postąpił "buracko" w meczu z Lesznem. Pff. Jaram się żużlem z lat 90 więc nie mogę krytykować takiego zachowania. Ba! Ono mi się nawet podoba. Wynik pewny, niedługo większe i ważniejsze zawody. Niech jedzie Suchecki, który w tym sezonie pojechał tyle biegów, co kot napłakał.
Natomiast irytuje mnie to, że przykładowo taka picza jak Iversen jedzie w lidze i robi 0,0 to zamiast typa zmienić to nie. Bo się obrazi. Taki jest właśnie teraz żużel. Kiedyś to się żonglowało taktycznymi tak, ażeby wygrać mecz, a teraz? Jedzie ten, bo może rzucić focha i zostaniemy z ręką w gównie. Tfu! W nocniku znaczy się.
Kiedyś jak wynik był pewny to jeździli juniorzy i nabierali umiejętności. Dlatego rok w rok mieliśmy kogoś na pudle IMŚJ. A teraz? Kompromitujemy się w jednym z trzech finałów i to na dodatek rozgrywanym w naszej ojczyźnie. Bo zawodnicy w dzisiejszych czasach to święte krowy i nie można ich ruszyć...

Jasiek napisał(a):
Jak juz musi wygrac Polak, to niech wygra Hampel

Litości. Nie porównujmy gówna z czekoladą jak to mawiał Tomek Hajto. 8-)

Jasiek napisał(a):
facet, ktory od wielu lat regularnie w siebie inwestuje, prezentuje jakas klase na torze

Dobrze, że użyłeś słowa "jakąś". Prawda taka, że Hampel to na torze pipa. Był nią od zawsze, jest i już pozostanie nią na wieki. W sytuacjach "na styku" zawsze typek odpuści. Jak ktoś taki zostanie MŚ, to będzie tylko oznaczać, że żużel zszedł na psy i to chyba będzie najwyższa pora, by tą dyscyplinę zostawić dla młodszych. Jeśli wielki mistrz jakim jest bez wątpienia Gollob odejdzie to ja osobiście będę kibicował w GP Kołodziejowi. Bo nie liczą się wyłącznie trójki przy czyimś nazwisku, ale także styl w jakim tą trójkę wywalczyłeś.
A czy ktoś zna jakiś bieg Hampela, który utkwił mu w pamięci i pozostanie w niej do końca życia? Bo ja nie...

Jasiek napisał(a):
i poza torem (tej drugiej Gollob nie posiada).

Nie lubisz Golloba pewnie za lata 90. Chudy był wtedy najlepszy i miał tego świadomość. Jego wywiady nie były nudne. Mówił to co myśli. A co mamy teraz? Czy widziałeś kiedyś, żeby ktoś kogoś w wywiadzie skrytykował? :lol: Pojechał po kimś? :lol: Nie. Żużel coraz bardziej robi się sportem dla panienek, a nie dla twardzieli, którzy walczą na torze. Co chwilę słyszę, że zawsze ktoś kochał klub do którego właśnie przechodzi, że kibice są najlepsi i tak w kółko. Mam w dupie jakiś marketing, czy inne badziewie. Jeździsz na żużlu, powinieneś być twardzielem i nie lizać nikomu dupska. Bo dzisiejsi "kibice" i tak guzik wiedzą i pamiętają. Przykład? Pamiętasz jak Holta odchodził z Częstochowy? Co się działo? Jaki "kibice" mieli stosunek do Norwega? Minęło parę lat i co? Holta wraca a tu ani nawet żaden pierda nie puścił, że to ten, który tak się zachował jak odchodził. A kiedyś? W latach 90 taki typ nie miałby już wstępu do tego klubu. Kibice z lat 90 czegoś takiego by nie wybaczyli... Nigdy..

Ale moment, bo odchodzę od tematu. Hampel i jemu podobni (Adams np.) jest właśnie idealnym przykładem takiego co to kocha wszystkich wokół, a i wszystkich kibiców dookoła uwielbia. Gollob w sumie też już się taki stał, a szkoda.
Dlaczego teraz ludzie przestali chodzić na żużel. Bo co? Bo bilety za drogie? Bo Gollob nie jedzie w XV wyścigu? Jeśli ktokolwiek w to wierzy to bez jakichkolwiek wątpliwości stwierdzam, że jest idiotą.
Dlaczego w latach 90 stadion był wypchany po brzegi, a ludzie potrafili też siedzieć nawet i na drzewach? Bo było dla kogo na ten żużel chodzić! Popatrzmy na taki Rzeszów np. Ilu zawodników z poprzedniego sezonu zostało w składzie? 3. TRZECH! No ja p*erdolę. To z kim Ci ludzie mają się utożsamiać?! Dla kogo mają na ten speedway chodzić? Dla walki? Walka jest tylko dodatkiem. Chodzisz dla swoich ulubieńców. A co się teraz dzieje? Co roku wymienia się ponad połowę składu. Identycznie robili/robią w Anglii i co? Na żużel chodzi ze 100 osób z czego większość to rodzina zawodników, oraz przystadionowi rolnicy. Nawet jak kogoś polubisz (jak np. Robi Pedersena, choć to chyba coś więcej niż tylko "lubić";f), to on i tak za chwilę s*ierdoli gdzieś indziej.. :roll:
Ale kibiców i tak kocha. No i klub oczywiście.

Kolejny przykład to np. Czewa. Z poprzedniego sezonu został im jedynie Woffinden i Miturski jeśli się nie mylę. A teraz obczajmy lata 90. Przypuśćmy, że w identycznej sytuacji w jakiej Czewa była przed obecnym sezonem to wtedy i tak w klubie zostałaby cała krajówka. Drabiki, Ułamki, Osumki, Kafle, czy inne Rachwaliki.. To byli sami swoi. Których znałeś już od kilkunastu lat. Niektórych lubiłeś, niektórych uwielbiałeś, ale zawsze po meczu mogłeś sobie na kogoś pon*pierdalać, albo kogoś wynieść pod niebiosa (idealnym przykładem jest np. to ile postów mieliśmy na tym forum kiedyś w tematach meczowych, gdy większość to byli wychowankowie, a ile mamy teraz). I zawodnikom wtedy zależało na opinii kibiców. A teraz? Przyjedzie taki Max, pojedzie gówno, wraca do Szwecji i olewa. Jedyne co go może ruszyć to to, że ktoś by go nie powołał na najbliższy mecz. Ale nie dlatego, że chciałby się odgryźć jadącym po nim kibiców. Nie, nie. Dlatego, że nie zarobi pieniędzy. Tylko i wyłącznie.
No i ostatni przykład. Przykład ze wspomnianym już wcześniej Holtą. W latach 90 93% Polski nienawidziło Golloba. Bo był najlepszy, oraz za to, że znał swoją wartość i był po prostu cwaniakiem. Wszyscy na niego gwizdali. Tyle tylko, że jak przyjeżdżał Gollob do Twojego miasta to szedłeś choćby po to, żeby go zbluzgać, czy wygwizdać. A radość ze zwycięstwa Twojej drużyny nad "drużyną Golloba" była 3x większa. To samo było np. ze Świstem... A teraz? Czy jest gdzieś jakiś zawodnik (oprócz Golloba), dla którego kibice z miasta x przychodzą na żużel? Nie.
Przecież jakby Holta zrobił taką akcję w latach 90, to jakby przyjechał do Czewy z inną drużyną to na stadionie byłby komplet.

Uff. Się rozpisałem. Zjechałem trochę z tematu, ale tak jakoś mi się nawinęła myśl, to postanowiłem ją rozwinąć.^^

Jasiek napisał(a):
W Lesznie Gollob zostaje wycofany z ostatniego wyscigu, bo podobno ma migrene.

Ale co to niby za kombinacja Jaśku? Wynik pewny, bonus stracony. To właśnie chyba powinno Gollobowi zależeć, bo przecież przez to, że nie pojechał w tym biegu uciekł mu hajs...

K 2 napisał(a):
Przez lata szlag mnie trafiał jak czytałem teksty (głównie rolników), że Adamsowi należy się to i tamto.

Powtórzę się raz jeszcze. Nie porównujmy gówna z czekoladą. 8-)

micson napisał(a):
Prędzej Dominik Janusz przejdzie przez ucho igielne ( :wink: ) niż ktoś mi wskaże lepszego żużlowca, który nigdy IMŚem nie był.

Pójdę dalej. Ciężko byłoby znaleźć nawet spośród tych, którzy tymi mistrzami byli. 8-)

Jasiek napisał(a):
Mysle, ze troche takich porownywalnych albo i nawet lepszych od Golloba bez zlotego medalu by sie znalazlo. Tommy Knudsen na przyklad

O żesz Ty w mordę Jasiek! :o
No takiego typu to ja bym się nie spodziewał. Owszem, Knudsen był profesjanlistą ale to nie wystarczy. Potrzeba jeszcze umiejętności (albo kosmicznych silników, jak w przypadku Pedersena 8-) , choć można to też w jakiś sposób podciągnąć pod profesjonalizm;f), których Gollob posiada na tyle, że IMŚ powinien już być, mniej więcej sześciokrotnie.
Knudsenowi przecież zaledwie raz udało się wejść na podium IMŚ. Tyle tylko, że teraz też jest bania. Bo niby miał łatwiej niż teraz Gollob, bo finały były jednodniowe (proszę wróćcie!), ale miał też zdecydowanie trudniejszych przeciwników niż chudy obecnie (Lindgreny, Holty i inne pierdoły). Jakby nie wprowadzono GP, to teraz nie czekalibyśmy tak na tytuł Golloba, bo on by już to złoto miał. Dam sobie uciąć za to nawet wskazującego palca prawej ręki. Ba! Dorzucam do tego jeszcze jądra Kamila.^^

_________________
Obrazek


           
Post 12 sie 2010, o 01:58
 Tomasz Gollob
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Kontynuacja z watku o lidze, w ktorym zeszlismy wyraznie na temat Golloba

Cytuj:
Nie lubisz Golloba pewnie za lata 90.


Nie lubie Golloba szczegolnie za czasy, gdy byl na topie IMS i jak obchodzil sie z ludzmi. Buractwo na calego, chamskie odzywki do zawodnikow, dziennikarzy, kibicow. W latach 90-tych zapamietal sie wszystkim z brutalnej, niebezpiecznej jazdy.

Gollob pokazal rowniez, ze poza jazda nie ma klasy sportowca. Bylo cale mnostwo sytuacji, gdy symulowal defekty jadac na ostatniej pozycji (chocby w Chorzowie podczas GP w roku 2002)

Cytuj:
Ale co to niby za kombinacja Jaśku?


Kombinacja jest sposob, w jaki wyjasniono wycofanie Golloba z ostatniego wyscigu. Dlatego podalem przyklad Swista, aby pokazac, jak kiepskie to jest wytlumaczenie. Mozna rowniez dyskutowac na temat sportowosci takiego rozwiazania, choc oczywiscie nie jest w zuzlu niczym nowym.

Cytuj:
To właśnie chyba powinno Gollobowi zależeć, bo przecież przez to, że nie pojechał w tym biegu uciekł mu hajs...


Jesli ma placone ryczaltem za mecz (a wielu czolowych zawodnikow tak ma), to nie stracil nic. :)

Cytuj:
Pójdę dalej. Ciężko byłoby znaleźć nawet spośród tych, którzy tymi mistrzami byli.


Z tych obecnie jezdzacych to wlasciwie tylko dwoch jest wyraznie lepszych - Crump i Nicki Pedersen. Hancock to poziom mniej wiecej porownywalny z Gollobem - bez wzgledu na to, czy Gollob zdobedzie IMS, czy tez nie. Z poprzednich mistrzow swiata na pewno lepszymi byli Rickardsson, Ermolenko, Nielsen, Gundersen, Per Jonsson, jak dla mnie rowniez Jan Osvald Pedersen. Hamilla uwazam za gorszego zawodnika, podobnie Lorama i Havelocka.

Cytuj:
Owszem, Knudsen był profesjanlistą ale to nie wystarczy. Potrzeba jeszcze umiejętności (albo kosmicznych silników, jak w przypadku Pedersena


Umiejetnosci i sprzet posiadal moim zdaniem wyzsze od Golloba, co pokazaly roznego rodzaju zawody miedzynarodowe jak chociazby DMS. Potrafil utrzymac stabilnosc na torze - w przeciwienstwie do wiekszosci kariery Golloba, ktory jezdzil, gdzie popadlo i czesto przez to tracil dobre pozycje. Jezdzil natomiast troche bardziej statycznie, na co zapewne wplyw miala powazna kontuzja w Renmark w 1989 (chyba). Czasy jazdy Knudsena to nie byly jeszcze czasy kosmicznych silnikow. Jak swietnym potrafil byc zawodnikiem pokazaly wlasnie dwa pierwsze cykle Grand Prix, gdzie z powodu kontuzji nie mogl zawalczyc o najwyzsze laury.

Cytuj:
Jakby nie wprowadzono GP, to teraz nie czekalibyśmy tak na tytuł Golloba, bo on by już to złoto miał.


Jest to dosc prawdopodobne, o ile turniej zorganizowalaby Bydgoszcz. :) Do finalow IMS zawodnicy przygotowywali sie inaczej niz do pojedynczych turniejow GP. Duzo solidniej. Duzo mniej wpadek. Zwlaszcza od strony sprzetowej. A ta nigdy nie byla mocna strona Golloba, ktory sam za duzo grzebal przy motocyklach zamiast zaufac mechanikom.

K2: Pragnę przypomnieć, że jest to temat o Gollobie, a nie Monisie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 gru 2010, o 17:40
 Re: Tomasz Gollob
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 paź 2004, o 00:04
Skąd: B4
Posty: 66

Zobacz profil 
Witam
Ostatnio Tomasza jest wszędzie pełno i zastanawia mnie czy ma jakieś szanse na zdobycie głównej nagrody w plebiscycie Przeglądu sportowego na sportowca roku.Przypominam że w tamtym roku zdobyła go Justyna Kowalczyk a w tym roku jest głównym rywalem Tomaszka.
Jak myślicie ma szanse??


           
Post 8 sty 2011, o 22:53
 Re: Tomasz Gollob
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Za SF. :arrow:
Cytuj:
Mistrz świata na żużlu - Tomasz G. i jego ojciec Władysław zostali w piątek skazani za udział w sprawie dotyczącej wyłudzenia miejskiej dotacji przez Polonię Bydgoszcz. Proceder miał miejsce, gdy żużlowiec jeździł jeszcze w bydgoskim klubie.
Polonia otrzymała od miasta ponad 400 tys. zł na opłaty za prąd i wodę. Prokuratorzy ustalili jednak, że pieniądze
zostały przeznaczone na sekcję żużlową oraz wypłaty dla braci G. - poinformowała Gazeta Wyborcza.

Władysław G. musi zapłacić 280 stawek dziennych po 70 zł, zaś jego syn Tomasz 150 stawek po 90 zł. Skazani zostali też m.in. były prezes klubu Lech R. i były członek zarządu Bogdan S.

Źródło: Gazeta Wyborcza.


Galop nawet tego nie poczuje :jezor:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 8 sty 2011, o 23:13
 Re: Tomasz Gollob
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Jakby poszli siedziec, to by poczuli. :)

A co do Plebiscytu... czym jest tytul IMS na zuzlu w porownaniu ze zlotem olimpijskim? Jak dla mnie jasne jest, kto powinien wygrac.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 sty 2011, o 13:26
 Re: Tomasz Gollob
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Tak tyle, że w żużlu olimpiady nie ma. Gollob zdobył wszystko co było do zdobycia na międzynarodowej arenie, został Mistrzem Świata i był liderem drużyny która zgarnęła tytuł. Zważywszy na to, że przez tyle lat ciągnał sam wózek pt. Polski żużel międzynarodowy, za te 20 lat prób przyznałbym jemu tytuł. Ale rzecz jasna wybór Kowalczyk jest równie uprawniony, więc kontrowersji wielkich nie ma.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 sty 2011, o 18:50
 Re: Tomasz Gollob
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
http://ekstraliga.wp.pl/title,Zona-Golloba-wpadla-w-szal,wid,12986784,wiadomosc.html?ticaid=1b922


To Brygidzie psycha siadła :tuptup: Nie wytrzymała Mistrzostwa Tomka, a tak mu zle zyczyła........

_________________
Obrazek


           
Post 10 sty 2011, o 09:41
 Re: Tomasz Gollob
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Kamil...

Zasadniczo to chyba sie z toba zgodze. Mysle, ze gdyby Gollob pokonal Kowalczyk, to nie bylby to jakis wielki skandal.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 2 lut 2011, o 18:18
 Re: Tomasz Gollob
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Witam!

Jest ktoś w posiadaniu tej książki?
Obrazek

Planuję ją kupić, ale chcę się upewnić czy warto, czy nie jest ona przereklamowana.
Można ją dostać gdzieś w Rzeszowie, czy pozostaje mi tylko internet?

_________________
Obrazek


           
Post 2 lut 2011, o 20:54
 Re: Tomasz Gollob
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Z tego co się dowiedziałem to ta książka nie jest rewelacyjna. Wejdź na forum ISQ, dział hyde park i temat "Książki o tematyce żużlowej", czy jakoś tak.;]

_________________
Obrazek


           
Post 7 lut 2011, o 14:03
 Re: Tomasz Gollob
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Można ją dostać gdzieś w Rzeszowie, czy pozostaje mi tylko internet?

2 godziny temu widziałem ją w księgarni EPOKA (ul. 3 maja 2), a więc problemu z kupieniem raczej nie powinieneś mieć ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 lut 2011, o 14:58
 Re: Tomasz Gollob
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 kwi 2005, o 17:17
Skąd: Rzeszów/Wrocław
Posty: 81

Zobacz profil 
Posiadam książkę, przeczytałem, mi się podobała, wiadomo że nie jest to jakaś ambitna lektura, ale w sam raz na zimowy wieczór(może jeszcze śnieg spadnie:P). Wiele ciekawostek, Ślak co prawda trochę za dużo się przechwala, ale myślę, że poświęcając 3 wieczory na przeczytanie tego nie pożałujesz. Dużo fotografii jest, uważam to za plus:)

_________________
Nicki Pedersen - Duma Rzeszowa


           
Post 9 maja 2011, o 19:36
 Re: Tomasz Gollob
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Tomek pokazal wczoraj roznice pomiedzy nim a Pedersenami, Crumpami; Jonssonami, jadac perfekcyjnie parowo.

w najnowszej historii zuzla nie ma drugiego takiego zawodnika; ktory potrafilby wiezc za uszy do mety kolege z druzyny, dodatkowo jadac kazda sciezka, jaka tylko chce. On wlascizie nie jedzie z juniorem, ale jedzie za juniora, obierajac najlepsze tory jazdy, a junior ma jedynie plynnie przejechac 4 okrazenia
Pokazcie mi zawodnika, ktory chociaz zblizyl sie umiejetnosciami jazdy parowej do Tomka. Mi gdzies chodzi po glowie Adams.

No Tomek ma najlepiej opanowany motocykl i wyczucie jazdy na swiecie, ale to inni maja po 3 zlota IMS.

dobrze ze Tomkowi choc to jedno sie trafilo, choc jak twierdza niektorzy w tego forum, to bardziej przypadek i godnych rywali nie bylo.

A rywale standard: rura i do przodu,

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi