Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomasz Gollob


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 8 sie 2010, o 20:41
 Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Jako kibic żużla, a jednocześnie sympatyk Tomasza Golloba, chcę wypowiedzieć się na temat zachowania Tego Zawodnika, w dzisiejszych zawodach ligowych w Lesznie.

Jestem ogromnie zawiedziony postawą - mianowicie sytuacją nie wystąpienia Tomasza Golloba w nominowanym XV biegu dzisiejszych zawodów. Wiadomo że Tomasz Gollob jest gwiazdą światowej rangi, w tej dyscyplinie sportu, lecz takie postępowanie zakrawa nie tylko na gwiazdorstwo, lecz obraża i ubliża wszystkim osobom zgromadzonym na tych zawodach - czyli także widzów obserwujących ten mecz przed telewizorami. Wszystkie takie oraz podobne zachowania zawodników należy wyraźnie potępiać! Jeśli my - kibice - darzymy szacunkiem zawodników, to oczekujmy od Tych tego samego, w stosunku do nas! Cóż z tego, że po zawodach Kapitan wyszedł do wiernych sympatyków swojej drużyny - skoro kilka chwil wcześniej olał ich, tjak i całą resztę. Reakcją Fanów z Gorzowa, powinno być wypięcie się tyłem do swojego Kapitana - to byłoby adekwatne do tego, co zrobił Tomasz Gollob w XV biegu.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 8 sie 2010, o 20:47
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jak nigdy zgadzam się z tym, co dzisiaj powiedział Cegielski i Darżynkiewicz. O ile na torze jest mistrzem, to niestety ogólnie jest to burak jakich mało w tym światku.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 sie 2010, o 20:57
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
A jak Leszno wygrywało np. w ZG i w ostatnim biegu za Hampela jechał Musielak to to buractwo Hampela nie było? :lol:

Mecz o pietruche, wynik pozamiatny, tor dziurawy, przed nim najważniejsze imprezy to odpuścił wielkie mi halo. I jeszcze na dodatek wielka krzywdza stała się Rolnikom z Leszna :lol: Organizatorzy na GP robią mu pod górkę, kibice tutaj na niego gwizdają i ogólnie rzecz mówiąc nie darzą sympatią to chyba powinni się cieszyć, że go nie widzieli częsciej na torze :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 sie 2010, o 21:02
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tego typu sytuacje, jak podany przez Ciebie przykład z Hampelem trzeba mierzyć oczywiście jedną miarą. No chyba, że w grę wchodzi jakiś uraz, lub powrót po kontuzji. Gollob w rozmowie po 4 biegu wyglądał na bardzo zdrowego. Poza tym rolniki rolnikami, ale skoro ktoś płaci pieniądz, to chciałby oglądać najlepszych do końca. Poza tym byli tez kibice z Gorzowa.

A pisząc buractwo, miałem na myśli jego charakter.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 sie 2010, o 21:04
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Tego typu sytuacje, jak podany przez Ciebie przykład z Hampelem trzeba mierzyć oczywiście jedną miarą.


No przynajmniej tyle przyznałeś :wink:

Gollob jest jaki jest. Albo się go kocha albo nienawidzi i to wszystko :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 sie 2010, o 21:07
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Dodam jeszcze, że dla wielu zawodników, szczególnie młodych, jest autorytetem. Takim zachowaniem daję jednak niezbyt dobry przykład...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 sie 2010, o 21:18
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Kamil - jasne że przypadek Leszna w Zielonce z Hampelem, również należy do tej samej kategorii. Jednak w tamtym momencie nie zareagowałem identycznie chyba dlatego, że stawiając kreskę, to nad nią osobiście ustawiam jedynie Golloba, a pod - resztę. To oczywiście jeśli chodzi o poziom sportowy. Jednak dzięki Ci za przypomnienie tego zdarzenia, i osobiście uważam, że również ten przypadek należy potępić.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 8 sie 2010, o 22:17
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5721

Zobacz profil 
Macie problemy. Chodziło o to, żeby kasa się zgadzała.
Handi ujemne w bukach powchodziły.
Under Golloba 12,5 szybciej zniknal w fortunie niż się pojawił :fuckyou:
Ale daniem głownym była wygrana Torunian @4.00 8-) i wszyscy są zadowoleni. No może poza Komarem :P .
Zielona chciała derbów i je dostała. Toruń nie chciała spotkania z mistrzem motoareny i go nie będzie.
Mareczek też przystał na ten układ, nie szalejac z taktykami :P

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 8 sie 2010, o 23:45
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
"Nie wszyscy byli w stuprocentowej formie. Tomasz Gollob jeździł z anginą i temperaturą. Dlatego nie był wykorzystany jako rezerwa taktyczna i nie pojawił się w biegach nominowanych." - Wypowiedź Czernickiego po meczu z Lesznem :) Jeśli to prawda to ma rozgrzeszenie hehe :P

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 9 sie 2010, o 01:43
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Moze Tomus byl zalamany faktem skierowania sprawy do prokuratury przeciwko niemu przez jego zone (?) Brygide? :lol: Mam nadzieje, ze ten facet nigdy nie zostanie IMS, choc w tym roku ma na to spore szanse.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 sie 2010, o 08:49
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
co za nienawiść w powyższej wypowiedzi. I gdzie jest ten australijski luz, i zasada fair play, niech wygra lepszy, którą podobno w Australii stosuje się.
A co do meczu do było kilka ciekawych akcji i efektownego ścigania, a Gollob postąpił nie do końca fair, ale jak można na podstawie jego wczorajszego zachowania wyciągać tak dalece idące wnioski i życzyć mu połamania nóg (tylko w tym wypadku mógłby nie zdobyć IMŚ). Każdy w karierze ma lepsze i gorsze momenty, wypowiedzi i zachowania, ale warto sobie przypomnieć fenomenalne, na granicy ryzyka zdrowia i życia wejścia Golloba w finałach DPŚ w przeciągu ostatnich lat, które zapewniły chwałę polskiemu żużlowi i dały tej małomiasteczkowej dyscyplinie rozgłos, nawet chwilowy, na całą Polskę. Już nie mówiąc o tym co się działo po Toruniu w tym roku.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 9 sie 2010, o 09:25
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Gollobowi nie potrzeba polamania nog, by stracic IMS. Wystarczy wpadka np. 5 punktow w jednym turnieju przy powiedzmy 18 Crumpa (ktory mam nadzieje odrobi strate do Polakow) i juz przewagi nie ma. Poza tym, niektorzy zdaja sie zapominac, ze jest jeszcze Hampel, ktory poki co jest liderem klasyfikacji generalnej.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 sie 2010, o 20:05
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Mam nadzieje, ze ten facet nigdy nie zostanie IMS, choc w tym roku ma na to spore szanse.

Tomek zasługuje na tytuł IMŚ jak mało który zawodnik :!:
Twoją wypowiedz traktuję w kategorii kompleksów pseudopolaka mieszkającego w Australii.

Gollob o sytuacji z kredytem, rozwodem itp
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... za-gazety/

A tu cały artykuł z brukowego Super Expresu który wywołał burzę
http://www.se.pl/sport/f1rajdyzuzel/cor ... 49357.html

Swoja drogą to dziwna sprawa, jeszcze ten rozwód, a wydawac by się mogło że małżeństwo Tomka z Brygidą jest wzorcowe, tak przynajmniej wygladało to w TV

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 sie 2010, o 21:59 przez Metanol, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 sie 2010, o 22:49
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Moze Tomus byl zalamany faktem skierowania sprawy do prokuratury przeciwko niemu przez jego zone (?) Brygide? :lol: Mam nadzieje, ze ten facet nigdy nie zostanie IMS, choc w tym roku ma na to spore szanse.

oczadziałeś?


           
Post 10 sie 2010, o 03:24
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Oczadzialem. :D

Widze oburzenie moja wypowiedzia. Czyzby nie wolno juz bylo byc przeciwko Tomusiowi? Jak juz musi wygrac Polak, to niech wygra Hampel - facet, ktory od wielu lat regularnie w siebie inwestuje, prezentuje jakas klase na torze i poza torem (tej drugiej Gollob nie posiada). Choc ja osobiscie jestem mocno za Crumpem i moze przebudzenie w Cardiff nie bylo jednorazowym wyskokiem.

A co do ligi, to oczywiscie trudno nie zauwazyc ligowych kombinacji - typowych dla polskich lig. We Wroclawiu miejscowi sa bardzo zmeczeni po wystepie Janowskiego w finale DMEJ i nie potrafia sie nagle dopasowac do swojego toru, przegrywajac z przecietnym Toruniem. W Lesznie Gollob zostaje wycofany z ostatniego wyscigu, bo podobno ma migrene. A taki Piotr Swist w barwach Rzeszowa to potrafil przejechac caly mecz i spedzac przerwy miedzy wyscigami w WC z powodu - podobno - zatrucia pokarmowego.

Tymczasem w Zielonej Gorze jak zwykle odwoluje sie impreze wysokiej rangi. Oby znow nie zostala przelozona na przyszly rok. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 sie 2010, o 08:21
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Nie wiem, ale jakoś udzielanie Super Expresowi wywiadu przez 12-latkę wydaje mi się mocno naciągane :lol:

A Ty Jasiek nieco przeginasz z prowokacjami. Golloba można nie lubić jako człowieka (ja też go nie lubię) ale na tytuł zasługuje jak nikt inny.


           
Post 10 sie 2010, o 12:12
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Golloba można nie lubić jako człowieka (ja też go nie lubię) ale na tytuł zasługuje jak nikt inny.


Odpowiem cytatem z wywiadu z Markiem Cieślakiem

Któremu z Polaków kibicuje selekcjoner w walce o tytuł IMŚ?
- Nie mogę powiedzieć... Tak naprawdę to kibicuję obu.

A komu bardziej się tytuł należy?
- Należy to się żarcie moim psom. Pełna miska. A medale to sobie trzeba wywalczyć.


           
Post 10 sie 2010, o 12:16
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
I ja się w pełni zgadzam z Cieślakiem :) Przez lata szlag mnie trafiał jak czytałem teksty (głównie rolników), że Adamsowi należy się to i tamto. Gówno! Nikomu nic się nie należy. Wywalcz sobie sam, to wtedy będziesz miał ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 sie 2010, o 13:04
 Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Słówek się czepiacie. Na pewno nie chciałbym by Gollobowi medal "przyznano" w ten czy inny sposób. Satysfakcji z tego nie miałby nikt. Ani on ani kibice.
On ten złoty medal ma zdobyć sam. Miał już swoje szanse, ale żadnej nie wykorzystał z różnych przyczyn (nie zawsze ze swojej winy).
Prędzej Dominik Janusz przejdzie przez ucho igielne ( :wink: ) niż ktoś mi wskaże lepszego żużlowca, który nigdy IMŚem nie był. Dlatego napisałem "zasłużył". Nie miałem jednak na myśli medalu za zasługi, o czym świetnie wiecie.


           
Post 10 sie 2010, o 15:29
 Re: Sezon 2010 - liga, turnieje i wszelkie komentarze...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Mysle, ze troche takich porownywalnych albo i nawet lepszych od Golloba bez zlotego medalu by sie znalazlo. Tommy Knudsen na przyklad - jak dla mnie na przestrzeni lat zawodnik lepszy i bardziej profesjonalny od Golloba.

Gollob nie zdobyl dotychczas zlota IMS, zatem mu sie nie nalezalo i Cieslak ma w pelni racje. Kazda porazke zawdziecza tylko sobie. W 1999 - bo nie umial przytrzymac kraweznika w Linkoping i Bydgoszczy w polfinalach oraz spowodowal powazny karambol podczas finalu ZK. W 2000 - bo nie da sie zostac mistrzem swiata, nie awansujac ani razu do finalu. Sprawa jest jasna - byl do tej pory za slaby, aby zostac mistrzem swiata. Zatem zloto mu sie do tej pory nie nalezalo. Jak zdobedzie IMS w tym roku, to bedzie znaczylo, ze mu sie nalezal. Jak nie - no to mu sie nie nalezal i tyle.

A to ze nie lubie Golloba to chyba jedyny nie jestem. I powtorze raz jeszcze - mam nadzieje, ze nie zostanie IMS.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi