Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jason Crump - Rzeszów 2011-2012


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 24 wrz 2012, o 15:28
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
I to jest potwierdzenie tego co pisałem w tym wątku w czerwcu, to tłumaczyliście, ze Hancock ma więcej lat. Kazdy człowiek jest inny, każdy ma inna historie zycia.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 24 wrz 2012, o 15:44
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Jason odchodząc z GP zostanie godnie zastąpiony nową młodą generacją kangurów ... Darcy Ward czy Chris Holder.Greg odchodząc z GP sprawi, że Jankesi znikną ze światowego żużla.Oczywiście nic na siłę.Jason teraz musi zostać w Rzeszowie.Będzie wartościowszym zawodnikiem niż w wcześniejszych sezonach.

_________________
Obrazek


           
Post 24 wrz 2012, o 21:06
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
to sie jason bedzie teraz cenil $$$$$$ :lol:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 24 wrz 2012, o 21:29
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Teraz to będzie na pewno łakomy kąsek dla każdego klubu.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 24 wrz 2012, o 21:41
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Coś czuję że już jest dogadany z Rudą Grażyną ....

_________________
ZKS


           
Post 25 wrz 2012, o 02:00
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Cena za Jasona po rezygnacji z GP znacznie znacznie wzrośnie.Wiedział kiedy z GP zrezygnować. :piwo: Wszystkiego najlepszego Jason i dzięki za fantastyczny epizod w GP (nawet w kewlarze Marmy) .Jesteś legendą,gratulacje za każdy występ w cyklu Ole Olsena oraz wcześniejszych rundach.... :piwo:Jason musi zostać taki zawodnik bez statusu Grand Prix,to marzenie każdego klubu...(mimo że to następny sezon będzie ostatnim w jego karierze :płacz: )


           
Post 10 gru 2012, o 16:42
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jasona w Rzeszowie nie będzie i ogólnie jest przyszłość rodzi wiele znaków zapytania. Do tego co może się zdarzyć przybliża nieco tekst jednego z jego (byłych już) mechaników:

Cytuj:
ojojoj... Dzik w rzeszowie a Ryzy... szykuje sie...

na pierwszy rzut oka, jego dzialanie wydaje sie iracjonalne (brak zaineresowania i kontaktu) , jednak analizujac fakty juz tak nie jest...
1*-robi sie coraz starszy i rura zmiekla po kontuzji w 2009roku,kiedy zrozumial ze tylko cud uchronil go od kalectwa
2*-nowe tlumiki zabraly cale dotychczasowe doswiadczenie 3*-dzieci sa coraz starsze i nie
moga pogodzic nauki "przez internet" z zyciem na walizkach,
4*-sianko juz zarobione,
5*-red bull zaproponowal prace na Antypodach i Azji, 6*-mieszka na gold cost w cieple i swoim domu,
7*- w aussie jest celebryta i buja sie z innymi "motorowcami" po roznych eventach,
8*-zostawia sobie tylko 1 mechanika, a to dlatego, ze jedyny powod dla ktorego rozwaza powrot jest "duzy" kontrakt z gwarancja (zostal Gorzow, Leszno, Wroclaw - ale to tory na ktorych gazu juz nie otworzy, chyba ze beda to nagle "betony") !!!
9*- wysylka kolekcji silnikow,kombinezonow,pucharow,kaskow itd do australii
10*-zero inwestycji w sprzet
11*-w piatek wysyla busa Marmy do szwecji - co w/g mnie oznacza przygotowanie do sporu o pieniadze, ktore podobno w/g kontraktu powinien zwrocic do klubu...

Podsumowujac : wydaje mi sie ze robi tzw."angielskie wyjscie", jedyna rzecz, ktora daje mi do myslenia jest kontrakt w szwecji, bo przy jego wypieciu vetlanda bedzie miala problem!!!
Jednak znajac jego poczucie przywiazania i postepowania fair rozwiewa mi rowniez i te obawy!!!
Zaznaczam jednak ze sa to tylko moje dywagacje i przypuszczenia!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 gru 2012, o 20:16
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Przykład Jasona świetnie ilustruje ze żużlowiec to na pierwszym miejscu człowiek, a nie maszyna do robienia punktów. Dalej się śmiejcie gdy pisze, ze dzieci czy zona to ważny element w układance i wierzcie w jedno jedyne prawdziwe przenajświętsze przykazanie, które wam wmawiają w mediach: przełożenia i fury.

Pamiętam konferencje prasowa po ostatnim turnieju GP w Bydzi w 2009 roku. Przyglądałem sie Crumpwi uważnie. kolo sięgnął po 3 tytuł, a on siedział i odpowiadał zupełnie przygaszony i obojętny. Przemiany w mózgu to jest proces. Nagle żużla mu się nie odechciało.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 10 gru 2012, o 20:51
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Rodzina rzecz ważna wiadomo, ale to nie żadna reguła. Gollob zdobył swój jedyny IMŚ w momencie kiedy rozstał się z żoną i prał brudy w mediach z nią. Został oskarżony o wyłudzenie kredytu. Jeden wtedy by się nie mógł skupić na żużlu, po nim to spłynęło.

Mnie natomiast zaintrygował inny fragment wypowiedzi mechanika Jasona.

Cytuj:
2*-nowe tlumiki zabraly cale dotychczasowe doswiadczenie

Wystarczy przenalizować naszą dyskusje z Kwietnia viewtopic.php?f=4&t=2919&hilit=nowe+t%C5%82umiki&start=1960

Dokładnie to samo pisałem kiedy ty udowadniałeś, że nowe tłumiki to tak nie wiele zmieniły. Pisałem, że wprowadziły one tak jakby opcję zerową, że wszystko trzeba było zaczynać od nowa. Całe wcześniejsze doświadczenie było guzik warte. Taki Chudy który latami pracy wypracował sobie przewagę, która potwierdził w 2010 musiał wszystko zaczynać od nowa. Wszyscy musieli zaczynać od nowa. Chwała Hancockowi, że jako pierwszy ogarnął o co kaman i dzięki temu zdobył przewagę, którą potem wykorzystał w walce o IMŚ. To był jeden z kluczy. I jakoś mi się wydaje, że było to ważniejsze niż to, że 7 lat wcześniej zmienił partnerkę. Zresztą teraz rodzi mu się dzieciak, więc czyli co lecieć już do buka dawać duża kasę, że zgarnie majstra? :lol:

Gollob nigdy nie był mistrzem jeśli chodzi pasowanie sprzętu, kiedy wypracował sobie przewagę nad resztą stawki, mozolną paro letnią pracą, jedną decyzją została ona całkowicie zniwelowana. To czym piszę wyżej mechanik Crumpa. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że gdyby nie era nowych tłumików to Chudy miałby tak z 1 IMŚ więcej.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 gru 2012, o 21:48
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Zresztą teraz rodzi mu się dzieciak, więc czyli co lecieć już do buka dawać duża kasę, że zgarnie majstra? :lol:



Jak zwykle musi byc szyderka. hehe. To ze rodzi mu sie dziecko jest to element mobilizacji, a jaki tego będzie efekt, nie wie nikt. Ale zeby ci dowalić to napisze - kto wie. Twojemu Chripsowi sie urodziło no i... zdobył majstra. Bylo lecieć do buka. :P


Wracając do tłumików i Crumpa. Włazidupy naszej grupy trzymającej władze* jak i zresztą oni sami notorycznie twierdzili, ze to zamach na nasze przodownictwo na świecie, aby Crumpy i inne mogły naszych przegonić. Nagle Ty, czyli jeden z wlazidupów GTW twierdzisz ze i biednemu Crumpowi setupy zaginęły. Szydera, szydera i jeszcze raz szydera. :wysmiewacz:

Próbowałem uzmysłowić zapatrzonym w Tomcia, ze skoro jemu nowe tłumiki pokrzyżują plany, to Crumpowi czy Hancockowi tez.

Nowe tłumiki oczywiście miały wpływ. Jak wszystko inne i nigdy nie twierdziłem, ze bylo inaczej. nie zgadzam sie tylko z ogromna rola jaka wg niektórych one odegrały.


*GTW: Gollob, Hampel, Koldek, Cegla, Dobrus, Skóra.


Cytuj:
Rodzina rzecz ważna wiadomo, ale to nie żadna reguła. Gollob zdobył swój jedyny IMŚ w momencie kiedy rozstał się z żoną i prał brudy w mediach z nią. Został oskarżony o wyłudzenie kredytu. Jeden wtedy by się nie mógł skupić na żużlu, po nim to spłynęło.


Mam wrażenie, ze nie kumasz jednej rzeczy. Po Gollobie w 2010 faktycznie Brygida spływała. Ale to dlatego, ze on emocjonalnie rozstał sie z nia w co najmniej 2009 roku (przestal się z nią pokazywać). Gdy kochasz kobietę, a ona cie notorycznie zawodzi, wtedy przynosi to same zle skutki: jesteś zdekoncentrowany, sfrustrowany, nic nie ma sensu, nie możesz sie na niczym skupić, kumulujesz w sobie zła energie. W koncu gdy zrozumiesz ze to nie ma sensu i ta osoba nie zasługuje na ciebie zabijasz w sobie uczucie do momentu ze nic do tej osoby nie czujesz. Jesteś w stosunku do niej obojętny. Ta kobieta była już dla niego obca. Mógl z pasja i czystym mózgiem oddac sie czemuś innemu. Bardzo często po takim emocjonalnym resecie z najbliższą nam osoba ze zdwojona siła przestępujemy do innych obowiązków. Podejrzewam, ze tak bylo z Gollobem. To tylko moje przypuszczenia i nikt nie musi sie z tym zgadzać. Jednak to jedyne moje sensowne wytłumaczenie dlaczego ten człowiek wyraźnie zmienił styl jazdy z szaleńczego, a często bezmyślnego na rozsądny i wykalkulowany.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


Ostatnio edytowano 10 gru 2012, o 22:17 przez Redaktor, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 10 gru 2012, o 22:12
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Nagle Ty, czyli jeden z wlazidupów GTW twierdzisz ze i biednemu Crumpowi setupy zaginęły.


Nie ja, tylko jego mechanik, którego cytuje K2.

Cytuj:
Próbowałem uzmysłowić zapatrzonym w Tomcia, ze skoro jemu nowe tłumiki pokrzyżują plany, to Crumpowi czy Hancockowi tez.

Darowałbyś sobie te śmieszne wstawki o zapatrzeniu/władzidupach. Potem jak ktoś tobie odpisze w podobny deseń, to będzie lamentował nad poziomem.

Ale przechodząc do meritum. Owszem przecież napisałem, że dla każdego to była opcja zerowa, nowe otwarcie nie tylko dla Polaków. Ale że Polacy a głównie mi się tutaj rozchodzi o Golloba mieli w tamtym momencie największą przewagę to jasne jest, że to w nich/niego najbardziej uderzyło. Bo w czym miało to pokrzyżować plany Hancocka czy innego Pedersena jak oni wąchali dymek Polaków? Im to tylko pomogło, wrócić do gry. Ergo to co piszę ta zmiana prawdopodobnie zabrała Chudemu kolejnego majstra.

Cytuj:
Nowe tłumiki oczywiście miały wpływ. Jak wszystko inne i nigdy nie twierdziłem, ze bylo inaczej. nie zgadzam sie tylko z ogromna rola jaka wg niektórych one odegrały.

Zależy jak rozumiesz ogromną rolę. Ja tylko twierdzę, że w poprawieniu wyniku Hancocka w ciągu jednego sezonu o 63 punkty(bodaj tyle to było) większy wpływ miały nowe tłumiki, niż to, że 7 lat miał szczęśliwe życie rodzinne.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 gru 2012, o 22:23
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
Hancockowi 2 lata wczesniej gerhard przygotowywal silniki pod nowe wydechy I nagle zrobil majstra..przypadek, nie? U nas olano temat bo kazdy myslal, ze nie przejdzie.. Szkoda, ze nasi ugieli sie przed wladzami. Gdyby u nas zostano przy starych predzej czy pozniej wszedzie jechalo by sie na starych bo zawodnicy mieliby w dupie anglie czy danie. To u nas jest kasa I to do nas musieliby sie dostosowywac. Jakby wszyscy zaczeli sie wypinac na cienkie ligi Anglii czy Danii tamtejsze wladze musialyby zareagowac, a naturalna reakcje byloby zostanie przy starym, dobrym, niezawodnym sprzecie. Ktos wzial w lapie niezla sumke..

Stracili kozacy, walczaki a zyskali startowcy typu Madsen, Okon czy Hancock. Najlepsze jest to, ze chodza sluchy jakoby mial powstac nowy typ cichego PRZELOTOWEGO tlumika. Tez pewnie przypadek ze dopiero teraz a nie 2 lata wczesniej? $$$


           
Post 10 gru 2012, o 23:59
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Ja nie widze zeby kozacy stracili, a startowcy zyskali. Jest jak wcześniej. Z "przypadkami" wprowadzania uprawiasz mitomanie. O wprowadzeniu nowych tłumików bylo wiadomo długo wcześniej. Kazdy miał czas. Ze Gollob czy inni chcieli prowadzić wojny, to juz nie wiem kogo to wina. Pewnie Hancocka. Choc ja mam swoje zdanie co do tej opieszałości w przygotowaniach Golloba, czy Hampela. Jak wszyscy inni byli przygotowani. Co zresztą potwierdzały wyniki. kołodzieja tez. Tyle ze w 2011 Koldka i Golloba "wyleczyły" z jazdy upadki.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 11 gru 2012, o 05:06
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Taki Chudy który latami pracy wypracował sobie przewagę, która potwierdził w 2010 musiał wszystko zaczynać od nowa. Wszyscy musieli zaczynać od nowa. Chwała Hancockowi, że jako pierwszy ogarnął o co kaman i dzięki temu zdobył przewagę, którą potem wykorzystał w walce o IMŚ.

:D :banana: odnosze sie do tego co napisales, a nie do tego co poszlo 5 postow dalej zeby nie bylo ;) ale wiesz Kamil zapytaj CrAmpa jak to bylo, ja nie musze :) reszte pewnie jutro :)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 11 gru 2012, o 17:50
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Kamil zapytaj CrAmpa jak to bylo,

Ale o co, bo nie bardzo skumałem do czego konkretnie się odnosisz.

Cytuj:
Mam wrażenie, ze nie kumasz jednej rzeczy. Po Gollobie w 2010 faktycznie Brygida spływała. Ale to dlatego, ze on emocjonalnie rozstał sie z nia w co najmniej 2009 roku (przestal się z nią pokazywać). Gdy kochasz kobietę, a ona cie notorycznie zawodzi, wtedy przynosi to same zle skutki: jesteś zdekoncentrowany, sfrustrowany, nic nie ma sensu, nie możesz sie na niczym skupić, kumulujesz w sobie zła energie

No widzisz a w 2009 roku już końcówkę sezonu miał znakomitą. Chodzi mi tylko oto, że nie ma żadnej reguły. Szczęśliwe życie rodzinne nie jest gwarantem sukcesu. Na jednego niepowodzenia w życiu rodzinnym wpływają źle, po innym to spływa, a jeszcze dla innego może to nawet zadziałać paradoksalnie dobrze, bo żeby zapomnieć odda się swojej pasji ze zdwojoną siłą. Wszystko zależy od człowieka.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 gru 2012, o 00:30
 Re: Skład Rzeszowa na sezon 2013
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2005, o 22:23
Posty: 5

Zobacz profil 
" Jednak wyścigi na skuterach potrafią być niebezpieczne. Jak się dowiedzieliśmy Jason Crump, złamał rękę. Ciągle zastanawiamy się czy zobaczymy Jasona na torach żużlowych w Polsce w sezonie 2013, jest to największa z niewiadomych obecnego okresu transferowego.... "


           
Post 12 gru 2012, o 02:14
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3981

Zobacz profil 
Cytuj:
Do tego co może się zdarzyć przybliża nieco tekst jednego z jego (byłych już) mechaników


Czy to nie przypadkiem Darek Sajdak, z którym Rudy się rozstał jakoś przed GP w Vojens?

BTW Dorzuciłbym 12*- tragedia Rico, wtedy chyba ostatecznie dojrzała w Jasonie decyzja, że powoli w życiu trzeba zająć się czymś innym, na co zanosiło się w sumie od dobrych paru miesięcy.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 12 gru 2012, o 02:26
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Obrazek

jest nawet zdjęcie

_________________
Obrazek


           
Post 13 gru 2012, o 14:45
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
Cóż szkoda :( żegnamy kolejnego wielkiego mistrza.Będzie go brakowało na żużlowych torach.


           
Post 13 gru 2012, o 15:16
 Re: Jason Crump - Rzeszów 2011-2012
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jason skończył jednak z żużlem. Aż się wierzyć nie chce.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 301 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi