Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 14 cze 2003, o 23:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Nie miałem szczęścia w typowaniu wyników GP Anglii, ale to dobrze bo nie ma żelaznych faworytów. Jak dla mnie negatywnym bohaterem dzisiejszych zawodów był sędzia i wcale nei chodzi mi o sytuację Golloba. Skandalem można chyba nazwać niewykluczenie Rickardssona z biegu półfinałowego, ja jestem ciekawy co takiego złego zrobił Andreas Jonsson,Rickardssonowi że sędzia g owykluczył. Nie wiem może młody Szwed powinien po trawie pojechać ??, zaznaczam że nie jestem jakimś zaciekłym zwolennikiem Rickardssona ale wkurza mnie jak sędzia ewidentnie go foruje. Co do sytuacji Golloba to według mnie nie musiał go wykluczać, aż tak ostro nie pojechał, z drugiej strony wywoził trochę przeciwnika i tutaj nie krytrukuję aż tak sędziego.
Jeszcze parę słów o torze, wiadomo tzw "sztucznym", jeszcze raz się okazało że nalepszy tego rodzaju tor udaje się zrobić w Cardiff, przy końcówce zaczęły się robic dziury ale generalnie tor był dobrze przygotowany i jakaś walka się pojawiła (walka a nie czychanie tylko i wyłącznie na błąd przeciwnika).
Trzeba też powiedzieć o naszych pozostałych zawodnikach, zarówno Bajerski jak i Protasiewicz zaprezentowlai się całkiem dobrze, moze nie olśniewająco, widać że radzą sobie dość pewnie, to wazne bo np. taki Protaś często w poprzednich latach spalał sie psychicznie.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 14 cze 2003, o 23:59
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Do niedawna wszyscy byi przekonani co do tego ze Gollob jest najlepszym zawodnikiem w Polsce.Jednak to co dzis pokazał w Cardiff było parodia....

Słowa uznania należą sie Bajerskiemu i Protasiewiczowi,którzy wykonal swoje minimum planów.
Szkoda ze zaden zawodnik z Polski nie zdołał awansowac do półfinałów..

Przed półfinałami bardzo chciałem zeby zawody wygrał Rune Holta...niestety tak sie nie stał :(

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 15 cze 2003, o 01:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Gollob z roku na rok jest coraz słabszy. Bajer zaskakuje mnie i to bardzo pozytywnie co turniej,a Protasiewicz wreszcie zaczął jeździć tak jak potrafi i jakie sa jego mozliwosci. Bardzo mnie cieszy powrót do formy Crumpa bo to mój ulubiony zawodnik. Brhel jak widac wozi złomy już nie tylko do nas, ale i do Szwecji (ponoć ostatnio "popisał się" w tamtejszej lidze, tak mówili na regionalnej, ja z tamtejsza liga nie jestem na bierząco) i nawet na GP. Co do wykluczeń to się nie wypowiadam bo nie widziałem, oglądałem tylko urywki na regionalnej, ale niezbyt obszerne (wybrałem turniej półfinałowy K1 w Paryżu, a potem film na HBO, dupa ze mnie nie kibic żuzlowy :wink: ).

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 15 cze 2003, o 11:06
 precz z sztucznymi torami
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
działacze wielu klubów zastanawiają się czemu na trybunach jest coraz mniej kibiców odpowiedź jest prosta - wielka kiszka a nie żużel - patrzeć jak 4 jakiś frajerów jedzie 4 kółka jak kaczki jeden za drugim JAKA TU PRZYJEMNOŚĆ.
Robie GP w Rzeszowie i gwarantuje że nie zapomnicie tych zawodów do końca życia. Ale władze BSI mają to w dupi....e

_________________
joo


           
Post 15 cze 2003, o 11:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
ha -gollob znowu porazka na calej linii .Bajerski i Protasiewicz - ukłon niski ,pokazali ,że nie są już chłopcami do bicia .Brhel - chyba lepiej jeździłby na hulajnodze ;-) .Sędzia to rzeczywiście nie był najlepszy ,ale cóż ... w GP często o wyniku decydował sędzia .Bardzo dobrze ,że w tym roku nei ma zdecydowanego faworyta do tytułu .Stawka jest przynajmniej wyrównana i nie można być niczego pewnym .

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 15 cze 2003, o 12:35
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Faktycznie to co pokazał Gollob utwierdza chyba w przekonaniu, że jest już odchodzącą postacią speedwaya. Może jeszcze przez pewien czas będzie jeszcze w stanie w miarę regularnie być w pierwszej "10". Najwyższy czas by jego miejsce zajęli młodzi zawodnicy ( Hampel, Szombierski, Kołodziej czy Kurmański bądź Okoniewski ). Tomek Bajerski pozostawił dobre wrażenie. Protas mógł być już zmęczony. Zastanawiająca jest słabsza postawa Sullivana, lecz każdy może mieć słabszy dzień. Bob musi coś zrobić z tym sprzętem, bo na Gniezno jego punkty są niezbędne ( może mu ktoś sprzętu pożyczy :) ). Gratulacje dla Pedersena.


           
Post 15 cze 2003, o 12:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
katastrofa! szkoda golloba no ale widze ze on jest jusz skonczony! i czy napewno jest on w dlaszym ciagu najlepszym polskim zuzlowcem??? a bajerskiego po ostatnim gp niedocenialem ale to jak pojehal we wczorajszym to jest jednak cos!

_________________
Obrazek


           
Post 15 cze 2003, o 13:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Panowie przeczytajcie sobie to http://sport.onet.pl/733488,wiadomosci.html. Oglądałem tylko dwa biego bo byłem na weselu i mi wyłączyli TV (byłem jedyną osobą która sie interesuje żużlem :roll:). Szkoda, że nie widziałem tego upadku, ale skoro sam Pedersen powiedział, że sam sie wywrócił to sędzia popełnił katastrofalny błąd. Szkoda mi Golloba i wkurwia mnie to, że tu wszyscy mieszają Tomka z błotem :evil: . Gratulacje dla Pedersena, i fajnie że Rickardsson był 3 :wink:


           
Post 15 cze 2003, o 13:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
Nie rozumiem czego tak narzekacie na Golloba. On zawsze na sztucznych jechal slabo, a tym razem ....

W pierwszym biegu, slaby start i przegral. Ale w tej fazie GP tak sie wszystkie biegi ukladaly.

Drugi bieg Polaka, byl Ok, dopasowal sie i wygral start, maszyna ciagnela. czego mozna chciec juz wiecej od niego????

Trzeci bieg - wykluczenie i eliminacja - jak na to co dzieje sie na pierwszym luku w zawodach o takiej randze, to normalnym jest ze nikt nie odpouszcza. Gollob mial pecha ze trafil na takiego sedziego, inny powtorzyl by w 4tech

Pedersenowi sedzia dal szanse i ja wykorzystal, Golbiemu nie dal ...
Wynik byl marny, ale forma nie byla slaba...

ps.(dopisane). zaczalem tego posta pisac zanim MISIEK wyslal swojego, ciesze sie ze ktos mysli podobnie...

_________________
bERY


           
Post 17 cze 2003, o 13:51
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Gratulacje dla Nicky'ego !!!!

Może na finiszu pokonasz Rickardssona? :P

I to właśnie Ty zostaniesz Mistrzem Świata !!!!

:D

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi