Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

10 Runda Ekstraligi i I Ligi oraz V runda II Ligi


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 cze 2003, o 22:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Komplet wyników tejże rundy
Ekstraliga:
Unia Leszno - Wybrzeże Gdańsk 66-24

ZkŻ Zielona Góra- Polonia Piła 62 -28

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 48-42

Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław 25-23 ( przerwany po 8 biegach z powodu opadów deszczu)

I Liga:

TŻ Lublin - Kolejarz Rawicz 58-32

RKM Rybnik - Stal Gorzów 63-27

Unia Tarnów - WKM Warszawa 40-0 ( walkower 40:0 dla Unii Tarnów gdyż warszawianie przyjechali do Tarnowa w 6 osobowym składzie a szósty zawodnik Gwardii Waldemar Walczak nie miał licencji.)

Start Gniezno - Stal Rzeszów 55-35

II Liga:

TŻ Łódź - KM Ostrów 45-44

KSŻ Krosno - GTŻ Grudziądz 25- 62

Wanda Kraków - Kolejarz Opole 27-61


_________________
Obrazek


           
Post 20 cze 2003, o 11:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
w niedziele nie pojechalem do gniezna (kawal drogi z krakowa, a prawde mowiac czolem ze gniezno wygra) ale wybralem sie do czestochowy.

Super maja stadion nie nowoczesny ale robi od srodka duze wrazenie. Trybuna naprzciwleglej prostej jest wysokosci polowy naszej, i tam tez siedzialem. Trybuna glowna jest 2 razy wyzsza od naszej i wydaje sie byc bardziej stroma, tak ze mialem widok 15 tys ludzi przed soba i 10 tys. wokol mnie. ponoc bylo 25tys. choc w tv napisali ze 15.

Mecz ukladal sie tak ze pierwsze zwyciestwo wzbudzilo olbrzymia euforie i wtedy zobaczylem czestochowska fale. Jedna szla za druga, a przy tak wysokiej trybunie robi wrazenie.

Szacuje ze co 3 moze 4 kibic (przy 20tys. obecnych to jakies 5tys.)dopinguje druzyne spiewem, oklaskami,i wyciagnietymi rekami. Tak wiec wszedzie sie ludzie bawili nie tylko w sektorze fanklubu. Jak sobie przypomnialem to co sie dzieje w Rzeszowie (nawte play off z bydgoszcza 50-40) to jestem strasznie sztywni.

Komentator - Lolek komentowal mecz z parku maszyn. Wydzieral sie nawet w czasie biegu. Przeprowadzal wywyiady z zawodnikami ktore wszyscy na stadionie slyszeli.

Po wygranym meczu zawodnicy wyszli przed trybune pieszo i klaniali sie wszystkim. Nie ma tam zadnego plotu i w sekunde pod banda stali kibice, niektorych nawet banda nie zatrzymala. Komentator prosil "ŻEBYSMY" nie wchodzili na tor, spoko ze sie utozsamia.
Podszedlem do bandy podziekowac zawodnikom za mecz, holta podal mi reke - nie zapomne wyrazu jego twazy - bylo widac ze adrenalina z 15 biegu jeszcze nie zeszla.

Lepsza atmosfera to moze byc tylko na w Bydgoszczy gdy Tomek wygrywa GP. A chocby to ostatnie GP na slaskim bylo slabe w porownaniu z czestochowskim meczem.

Na powtorke tego meczu w play off pewnie tez pojade i wszystkim polecam. (Kosz przejazdu PKP z Rzeszowa to 50 zl w obie + 12zl za bilet)

_________________
bERY


           
Post 20 cze 2003, o 14:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
WYNIK Spotkania STALI Rzeszow przewidzial ....... TOMEK !!! gratulecje !


Dzięki...ale wolałbym to przewidzieć w odwrotną stronę :(


           
Post 24 cze 2003, o 17:04
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
bery napisał(a):
Po wygranym meczu zawodnicy wyszli przed trybune pieszo i klaniali sie wszystkim. )



Gdyby tak ... nasi zawodnicy po każdym wygranym meczu też tak robili, byłoby super :wink:

Mogliby też brać przykład z zawodników lubelskich, którzy to po meczu u nas, 18.05.2003, wyszli do grupy lubelskich fanów i dziękowali im za doping, kłaniali się im itp.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 24 cze 2003, o 18:20
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Blue System napisał(a):
Gdyby tak ... nasi zawodnicy po każdym wygranym meczu też tak robili, byłoby super :wink:

Mogliby też brać przykład z zawodników lubelskich, którzy to po meczu u nas, 18.05.2003, wyszli do grupy lubelskich fanów i dziękowali im za doping, kłaniali się im itp.


Kiedyś był taki moment, że Rzeszowscy zawodnicy wyszli za bande i podawli ręce kubicom (nie pamietam na jakim to meczu było. To było za czasów Briana Andersena). Byłem wtedy młody ale coś kumałem z angielskiego coś mu tam wydukałem, a on sie uśmiechną i pogłaskał po głowie fajnie było
:) :lol:
PS: Jeśli ktoś pamięta to, to prosze mi o przypomnienie w jakim to meczu było (zdaje sie że to był ostatni mecz kolejki ) :lol:


           
Post 24 cze 2003, o 22:26
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
kurcze tez nie pamietam .a pamietacie jak za czasow van puru wykopywali pilki i sie swist wywalil <lol>

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 24 cze 2003, o 23:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
-Misiek- napisał(a):
... PS: Jeśli ktoś pamięta to, to prosze mi o przypomnienie w jakim to meczu było (zdaje sie że to był ostatni mecz kolejki ) :lol:


Mi się zdaje że to był mecz z Grudziądzem o utrzymanie w 1 lidze (nie było ekstraligi jeszcze) i wtedy Brian zdobył komplet pkt ;)


           
Post 26 cze 2003, o 04:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
Cytuj:
PS: Jeśli ktoś pamięta to, to prosze mi o przypomnienie w jakim to meczu było (zdaje sie że to był ostatni mecz kolejki )


Nie pamietam z kim jezdzili, ale to byl mecz ktory zapewnil nam pozostanie w ekstraklasie, z tad euforia (to bylo chyba 7 lat temu).
Pamietam jak podszedlem do plotu i przybijalem piatke zawodnikom...

Cytuj:
coś kumałem z angielskiego coś mu tam wydukałem, a on sie uśmiechną i pogłaskał po głowie fajnie było


chyba sie rozplacze... :wink:

_________________
bERY


           
Post 27 cze 2003, o 15:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
-Misiek- napisał(a):
Kiedyś był taki moment, że Rzeszowscy zawodnicy wyszli za bande i podawli ręce kubicom (nie pamietam na jakim to meczu było. To było za czasów Briana Andersena). Byłem wtedy młody ale coś kumałem z angielskiego coś mu tam wydukałem, a on sie uśmiechną i pogłaskał po głowie fajnie było
:) :lol:



Piękne to były czasy.....


Może zawodnicy, wzorem ubiegłych lat, postąpią tak samo już w najbliższym meczu?

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 27 cze 2003, o 17:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
a on sie uśmiechną i pogłaskał po głowie fajnie było


te koles, ja bym go do sadu podal, to podchodzi pod molestowaie nieletnich, w pierdlu to typ zycia by nie mial

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 27 cze 2003, o 17:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
Cytuj:
a on sie uśmiechną i pogłaskał po głowie fajnie było


te koles, ja bym go do sadu podal, to podchodzi pod molestowaie nieletnich, w pierdlu to typ zycia by nie mial
Koroner nie posługuj się zdaniami wyrwanymi z kontekstu do prowokowania :!: :evil: oki ?. Jak masz coś ciekawego i interesującego do napisania to napisz z chęcią to poczytamy ale jak masz pisać takie pierdoły i jeszcze przez to prowokować innych to lepiej nic nie pisz. Zresztą słowa te niech wezmą do siebie również inni. Nie liczy się ilość tylko jakość :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 27 cze 2003, o 17:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
nic nie znacie sie na zartach, przeciez to bylo do smichu tylko napisane, jaka prowokacja?

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 28 cze 2003, o 00:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Cytuj:
coś kumałem z angielskiego coś mu tam wydukałem, a on sie uśmiechną i pogłaskał po głowie fajnie było


chyba sie rozplacze... :wink:[/quote]

Ja nie płakałem :D , ale jak chcesz to prosze bardzo ;)

Bery to na pewno nie było aż 7 lat temu 5-6 może


           
Post 28 cze 2003, o 00:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
Cytuj:
Bery to na pewno nie było aż 7 lat temu 5-6 może


to bylo w mojej 3 klasie licemu, a jestem rok, po 5 letnich studiach. Ale glowy nie daje uciac...

_________________
bERY


           
Post 28 cze 2003, o 01:56
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Wydarzenie o którym mówicie, miało miejsce 29 września 1996r. Był to mecz Stal Van Pur Rzeszów : GKM Grudziądz. Zakończył się on wynikiem 52:38 dla Stali. Był to mecz o utrzymanie. Stal żeby się utrzymać musiała wygrać 3 pkt. i wygrała. W tamtym sezonie spadły GKM i Unia Tarnów :)
Na stadion w tamtym przybył nadkomplet widzów. Prasa podawała, że było około 15 tys. widzów. Sam doskonale pamiętam kolejki do kas. GKM przyjechał na ten mecz, ze świeżym Mistrzem Świata Billym Hamillem, a także ze słynnym mechanikiem Egonem Millerem. Przed meczem Stal przeżywała nerwówkę, ponieważ Brian Andersen przyleciał samolotem do Rzeszowa zaledwie godzinie przed rozpoczęciem, a mecz rozpoczynał się o 14:30 :)
Oto jak zawodnicy zdobywali w tamtym meczu punkty:
Stal:
Ślączka 10
Kuciapa 4
G. Rempała 9
Wilk 5
Andersen 15 (komplet) :)
Trojanowski 4
Winiarz 5
Zaborniak NS
GKM:
Hamill 12 (w 6 startach)
Markuszewski 2
Kempiński 3
Bem 0
Pawliczek 9
Staszek 0
R. Dados 11 (w 6 startach)
Skarżyński 1
Sędziował W. Grodzki, a NCD 66,98 sek!!! B. Andersen w V biegu.
Najbardziej pamiętam taśmę Hamilla w pierwszym biegu :) Hamill jako mistrz świata miał gładko zdobyć komplet a przegrał z trzy razy Andersenem!!!
Po meczu zresztą GKM zakwestionował pojemność silnika Andersena i po wpłaceniu 25 mln starych zł. silnik Briana został komisyjnie rozebrany. Wszystko było ok. :)
No i po meczu wszyscy żużlowcy Stali przeszli pasem bezpieczeństwa a kibice śpiewali "Sto lat".
Mecz transmitował na żywo Canal +

Chcecie coś jeszcze o tym meczu??? :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 cze 2003, o 14:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
KII może jeszcze powiesz jaka była temperatura w tym meczu i czy migracja mrówek miała wpływ na wynik. Aha i czy ten niebieski kamyczek na torze miał wpływ na taśme Hamila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie przejmujcie sie mam sprany beret :lol:


           
Post 28 cze 2003, o 22:58
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Było dosyć ciepło, mrówki i kamyczki nie miały wpływu na mecz, ponieważ Brian Andersen był nie do zatrzymania :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi