KOLEJARZ RAWICZ : START GNIEZNO 49:40 !!!!
To chyba największa sensacja w tej kolejce. Najlepiej pojechali Dym (13pkt.) i Świderski (10pkt.)
Poza tym warto wspomnieć o Świście. W meczu z Częstochową zdobył 11 pkt i razem z Kurmańskim byli "ojcami wygranej" z Top-Secretem.
A oto komlpet wyników :
Cytuj:
ZKŻ Zielona Góra vs TopSecret Włókniarz Częstochowa 49:41
Top-Secret Włókniarz Częstochowa: 41
1. Rune Holta 9
2. Grzegorz Walasek 2
3. Sebastian Ułamek 11
4. Jordan Jurczyński NS
5. Andreas Jonsson 12
6. Adam Pietraszko 0
7. Zbigniew Czerwiński 4
8. David Ruud 2
ZKŻ Zielona Góra: 49
1. Krzysztof Słaboń 3
2. Billy Janniro 5
3. Rafał Okoniewski 10
4. Andrzej Huszcza 9
5. Piotr Świst 11
6. Zbigniew Suchecki NS
7. Rafał Kurmański 11
8. Bartosz Kasprowiak NS
Apator Toruń vs Atlas Wrocław 53:37
Apator 53:
P.Protasiewicz 13
J.Crump 12
T.Rickardsson 12
T.Bajerski 7
W.Jaguś 6
A.Miedziński 3
Atlas 37:
G.Hancock 12 (6)
S.Drabik 8
R.Dados 5 (4)
J.Hampel 4
T.Jędzrejak 4 (4)
S.Nicholls 3
Polonia Piła vs Unia Leszno 31:58
Polonia 31:
R.Kowalski 6
K.Pecyna 6 (6)
M.Franków 7 (4)
J.Olszewski 5 (4)
R.Miśkowiak 5
K.Klecha 2 (2)
M.Szczepaniak 1 (3)
P.Łęcki 0 (1)
Unia 58:
L.Adams 12 (4)
R.Dobrucki 13
J.Rempała 10
K.Kasprzak 8
D.Baliński 7 (4)
R.Mikołajczak 6
O.Wolsztyński 1 (1)
N.Kościuch 1 (1)
Lotos Gdańsk vs Plusssz Polonia Bydgoszcz 42:48
Lotos 42:
T.Chrzanowski 12 (6)
M.Cieślewicz 10 (6)
K.Laukannen 6 (4)
T.Cieślewicz 5
R.Kościecha 5
A.Fajfer 3
P.Duszyński 1 (1)
Polonia:
T.Gollob 14
J.Gollob 13
T.Wiltshire 11
M.Robacki 8
M.Kowalik 0 (2)
J.Krzyżaniak 2 (3)
R.Umiński 0
1 LIGA 11 kolejka:
WKM Warszawa vs Stal Strabag Gorzów 36:54
najlepsi z zespołów:
WKM Warszawa 36:
A.Smith 15
D.Fijałkowski 10
W.Walczak 4
Stal 54:
D.Nermark 10
P.Paluch 9
R.Flis 9
Jasol Rzeszów vs RKM Rybnik 30:60
najlepsi z zespołów:
Jasol 30:
B.Brhel 8
K.Baran 8
M.Kuciapa 6
RKM Rybnik 60:
M.Węgrzyk 14
N.Pedersen 14
M.Staszewski 11
Kolejarz Rawicz vs Start Gniezno 49:40
najlepsi z zespołów:
Kolejarz 49:
P.Dym 13
P.Świderski 10
S.Wilson 9
Start 40:
A.Skórnicki 11
A.Zieja 10
K.Jabłoński 9
TŻ Lublin vs Unia Tarnów (odwołany)
2 LIGA 6 kolejka:
GTŻ Primus Grudziądz vs KSŻ Krosno 64:25
Intar Ostrów WKPL vs TŻ Łódź (odwołany)