Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Motocykl FIS sie odnalazł. Prosze o pomoc


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 15 lis 2011, o 17:32
 Motocykl FIS sie odnalazł. Prosze o pomoc
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2011, o 17:31
Posty: 0

Zobacz profil 
Witam. Jestem z Wrocławia i jestem fanem żużla i kibicem Sparty-Wrocław,lecz szanuje Wasz klub i najlepszych jak dla Mnie zużlowców Fedke i Iżewskeigo za to ,ze stworzyli tak piękny motocykl.
Mam do Was prośbę poniekąd pomorzecie mi uratować też sporo waszej klubowej historii ,ponieważ mam oryginalnego Fisa ,który jeździł od nowości u Nas w Klubie . Mam motocykl cały lecz brakuje mi dwóch maleńkich części silnikowych . Czy ma ktośz Was kontakt z jakimś starym mechanikiem żużlowym,zawodnikiem lub inną osoba co mogła by posiadać jakąś drobnice?? Zapłace. Prosze o pomoc.


           
Post 15 lis 2011, o 19:47
 Re: Motocykl FIS sie odnalazł. Prosze o pomoc
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Najlepiej gdybyś skontaktował się z kimś z klubu, idealną osobą która najwiecej mogła by ci pomóc w tej kwestii jest Ryszard Piela, wieloletni mechanik żużlowców Stali Rzeszów.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 18 lis 2011, o 03:23
 Re: Motocykl FIS sie odnalazł. Prosze o pomoc
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42
Posty: 41

Zobacz profil 
termin21, zrob wlasnie tak, jak napisal Metanol. Przedzwon do sekcji zuzlowej Stali tel. (017) 854-98-66, ktos powinien dac Ci kontakt do p.Ryska Pieli, b. sympatyczny czlowiek ktory znal osobiscie Tadeusza Fedke. Od bardzo dawna jest mechanikiem na Stali, oprocz tego byl mechanikiem / konstruktorem na WSK, zajmujac sie oprocz silnikami lotniczymi, rowniez patentami do motocykli zuzlowych. Takze mysle, ze bardzo mozliwe iz moglby w tej kwestii pomoc.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi