Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Drużynowy Puchar Świata 2004


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 4 sie 2003, o 22:19
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3999

Zobacz profil 
W Canal+ dzisiaj mówili, że decyzja będzie jutro po treningu. Szwedzi sami jeszcze nie wiedzą. Nie wiadomo też czy dojedzie Protasiewicz bo urodziło mu sie wczoraj dziecko i ponoć ma jakieś problemy ze zdrowiem. Na razie go w Danii nie ma, jeśli będzie to dopiero jutro.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 4 sie 2003, o 22:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
w sporcie po wiadomosciach na tvp 1 mowili ze rickardsson pojedzie .wie ktos moze czemu nie ma transmisji w polsat sport tylko w canal+ ?bo sprawdzalem teraz program i nie ma w polsta sport :( .... buuu

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 4 sie 2003, o 23:06
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3999

Zobacz profil 
W C+ ma być do 2007 DPŚ i Grand Prix

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 5 sie 2003, o 21:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jeeeest. ieknie Polska w FINALE DPS !!! Pojechal Rickardsson ale to nic nie dalo !!! Swietna postawa Hampela 13 pkt !!! Wygrali przed Szwecja . Poprostu swietnie :D:D:D Chyba malo kto sie spodziwal ze w tak piekny sposob zwyciezal. Wszyscy pojechali rowno :D Ale Jarek zachwycil ... A bylo tyle ale... co do jesgo startu...

1. Tomasz Gollob (2,2,3,3,3)
2. Tomasz Bajerski (3,2,3,2,2)
3. Sebastian Ułamek (2,1,2,3,3)
4. Piotr Protasiewicz (2,2,3,2,w)
5. Jarosław Hampel (3,3,3,3,1)

Wszyscy rowniutko swietnie :D Teraz po medal Zloto badz srebro huuuura LD:D:D:D: Ale w Szwcji ladnie Jonsson i Rickarsson zawiodl Ruud... :D Jea Polsko :D:D:D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 sie 2003, o 23:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Brawo!!! Dzisiaj wszyscy pojechali rowno i dzieki temu Polska bedzie w finale bez barazow ;] sprzet mozna szykowac juz na pojedynki z Australijczykami ;> Mysle, ze stac naszych na medal w kazdym kolorze, czy zdobeda - to bedzie zalezalo od tego czy zdolaja powtorzyc wyczyn i pojechac znowu rowno ;p Oczywicie nie tak rowno: (0,0,0,0,0,) ;]]

_________________
Obrazek


           
Post 6 sie 2003, o 09:16
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
No brawo, super, że awansowali, a Hampel rewelacja 8-) 8-) 8-)

W drużynie Węgier jeździł Zoltan Adorjan zaliczając olimpiadę :wink: To ten nasz czy zbieżność nazwisk??


           
Post 6 sie 2003, o 10:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Takich zawodów to ja dawno nie widziałem (dzięki Misiencjusz za C+), jak usłyszałem skład Węgrów to ze śmiechu nie mogłem się powstrzymać: numer uno nie kto inny jak obecnie trener zawodników bodaj w Debreczynie, nasz były as ZOLTAN ADORJAN. Zero kondycji, jazda kilometr z tyłu ale jest. Numer dwa też nasz dawny as CSABA HELL, numer trzy to także zawodnik u nas kiedyś jeżdżąc a mianowicie djeduszka SANDOR TIHANYI, następnie NORBERT MAGOSI i jeszcze jakiś gość którego naziwsko i imię trudno zapamietać. Jednym słowem paranoja, Węgrzy totalnie olali te zawody i wystawili skłąd emerytalny, jak to okreslił Misiencjusz średnia wieku 72 lata ;)
Polacy zaczęli średnio ale to dlateog że na początku mielismy zewnętrzne tory, dopiero później było ok, a brylował Jarek Hampel pokonując jako jedyny Rickardssona. Ogólnie nasi pojechali na poziomie a Protasiewicz powrócił do tradycji i musiał się wyłożyć na łuku (sam się wywalił przez nikogo nieatakowany).
to by było na tyle, jedziemy w finale ale tam będzie cięzko, co nie znacyz ze sobie nei poradzimy.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 6 sie 2003, o 12:47
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Fajnie, ze wygralismy, ale dręczy mnie pytanie: kto awansuje do barazu??? Rosja czy Słowenia???

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 6 sie 2003, o 19:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
jesli by chlopaki pojechali podobnie w finale to moze medal przywioza:)
tylko ze tam juz bedzie australia i dania:/


           
Post 7 sie 2003, o 00:53
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Misiencjusz napisał(a):
Fajnie, ze wygralismy, ale dręczy mnie pytanie: kto awansuje do barazu??? Rosja czy Słowenia???
Mówili, że Rosja ponieważ ma lepszy bilans w ilości zajmowanych pierwszych i drugich pozycji.... :)

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 7 sie 2003, o 12:22
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3999

Zobacz profil 
Zawody były o wiele ciekawsze niż pierwsze dwa turnieje. Jarek Hampel z taką formą może będzie mistrzem świata juniorów! Był najlepszy z Polaków a wyścig z Rickardssonem rozegrał po mistrzowsku. Najwolniejszy w naszej ekipie był Ułamek ale na szczęście potem sie rozkręcił.
Mogliśmy zdobyć więcej punktów ale Protasiewicza postawiło w ostanim wyścigu i upadł na prowadzeniu. W ogóle ostatni wyścig był pechowy, Jonsson leżał dwa razy. Zwłaszcza ten drugi wypadek był bardzo groźny gdy Rosjanin Gafurof wpakował go w bande.


W barażu pojadą Rosjanie ale nie dlatego że mają więcej zwycięstw (mają ich mniej) ale dlatego, że są wyżej w rankingu FIM.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 9 sie 2003, o 14:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Nadszedl dzien finalu ;] Wydaje mi sie, ze kazdy moze zdobyc mistrzostwo oprocz Szwedow, w barazach pokazali jak jezdza bez Tonego. Ja wierze, ze naszym orlom ;] uda sie zdobyc jakichs medal, nasza druzyna jest bardzo wyrownana jesli wszyscy pojada na swoim poziomie to medal powinien byc. Jaki? Tego nie wiadomo, duzo bedzie rowniez zalezalo od przeciwnikow i ich dyspozycji. Ja tylko zaluje, ze DPŚ jest na canal+ i nie zobacze jak nasi walcza z najlepszymi :|

http://www.stal.rzeszow.pl/w_zuzla/index.php - zapowiedz finalu DPŚ

_________________
Obrazek


           
Post 9 sie 2003, o 17:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
mozna zawody zobaczyc na rynku naszym

jest tam kilka knajpek ktore pokazuja gp wiec pokaza tez pewnie puchar


           
Post 9 sie 2003, o 22:40
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
1. Gary Havelock 3 (1,0,2,-,w)
2. Dean Barker 6 (0,1,2,2,1)
3. David Norris 8 (3,3,1,1,0)
4. Lee Richardson 14 (0,8,3,1,2)
5. Scott Nicholls 13 (0,2,3,3,3,2)

Polska 49
1. Tomasz Gollob 20 (2,3,2,3,6,4)
2. Tomasz Bajerski 6 (2,0,3,1,0)
3. Jarosław Hampel 13 (1,1,4,0,3,4)
4. Sebastian Ułamek 6 (4,1,0,1,-)
5. Piotr Protasiewicz 4 (1,3,w,0,-)

Australia 57
1. Jason Crump 17(4,4,4,4,1)
2. Todd Wiltshire 15 (3,2,4,4,2)
3. Jason Lyons 0 (w,w,w,0,d)
4. Ryan Sullivan 10 (3,1,3,2,1)
5. Leigh Adams 15 (4,4,4,2,1)

Szwecja 62
1. Andreas Jonsson 12 (0,3,3,4,2)
2. Mikael Max 21 (4,4,2,4,8,3)
3. Peter Ljung 10 (2,4,0,0,4)
4. Peter Karlsson 10 (2,2,1,2,3)
5. David Ruud 14 (3,1,,-1)

Dania 53
1. Nicki Pedersen 21 (3,3,1,3,8,3)
2. Hans Andersen 7 (1,2,2,2,0)
3. Bjarne Pedersen 9 (4,0,1,w,4)
4. Ronni Pedersen 4 (1,2,-,1,-)
5. Charlie Gjedde 12 (2,w,4,1,3,2)

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 9 sie 2003, o 23:47
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Szkoda słów.Jak ja widziałem jak Polacy jeżdza to sie z nich smiałem.Wszyscy nawet dzieci co maja 10 lat wiedzieliby ze przy takich warunakch na torze to nie jeździ sie po zewnetrznej tylko jak najblizej kraweżnika ...

Wogóle Gollob dawasł sie objeżdzac jak amator .... .
Zawiodłem sie troche na Ułamku,Protasie i Bajerskim ...

P.S
Ciesze sie ze Szwedzi wygrali ..nalezało im sie to ....Potym jak dowiedziano sie ze Rickardsson nie jeździ to nikt nie wybierał Szwedów nawet do medalu ...Szwedzi pokazali ze SZWECJA to nie tylko Tony Rickardsson ...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 sie 2003, o 23:48
 


Ojojojjjjjj...
Kiedy ogladalem te zawody to lapalem sie az za glowe. 20 punktow Golloba nie mowi o jego bezmyslnej (jak zwykle) jezdzie - wszystkie wyscigi pod plotem i po dobrych startach strata dobrych pozycji. Mimo wszystko i tak zrobil sporo punktow.

Pozostali Polacy generalnie slabo. Prawdziwa tajemnica bylo dla nich rozegranie wyjscia z pierwszego wirazu. "Wpadali" tam wszyscy poza Gollobem. W dalszej fazie rozkrecil sie nieco Hampel. Katastrofalnie pojechal szczegolnie Protasiewicz - doslownie jak "baletnica" :P jak to kiedys powiedzial Wladyslaw Gollob. Podobne "balety" uprawiali Bajerski i poza jednym wyscigiem Ulamek. Manto sprawili im tacy zawodnicy jak Gjedde, Ljung czy Ruud, ktorzy w polskiej lidze mieli problemy ze znalezieniem pracodawcy.

Zadziwil mnie sposob przygotowania toru w Vojens. Zawsze ten tor byl dobry do scigania, pomimo ze na poczatku ostro go polewano. Tym razem cos bylo inaczej, porobily sie koleiny, zawodnikow rzucalo po calym torze, niektorych wrecz hamowalo.


           
Post 10 sie 2003, o 00:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
A co. Kapitan Gollob uczył młodszych kolegów jak nalezy po orbicie jeżdzić, a ze uczniowie pojetni wiec nie było z tym problemów.

Dawać mi tego Ljunga, w zastaw Aspgren :P


           
Post 10 sie 2003, o 10:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
A Kuźniar trafił idealnie w miejsce Polaków :)

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 10 sie 2003, o 13:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
:cenzura: w oko kuzniarowi i naszej reprezentacji tez. wlasciwie pojechali jak zawsze slabo. trzymaja rowny poziom wiec nie ma co sie na nich zalic


           
Post 12 gru 2003, o 21:48
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Chciałem odświeżyć ten temacik, ponieważ jest już znany terminarz na 2004 rok:) czy Polacy mają jakieś szanse na złoto? czy znów prym będzie wiódł Tomek Gollob? przekonamy się dopiero... w sierpniu:)
Cytuj:

Zimowa przerwa w rozgrywkach polskiego i światowego speedway`a jak co roku niesie ze sobą wiele ustaleń. Lecz nie dotyczą one tylko i wyłącznie transferów, ale i również procedury ustalania kalendarza rozgrywkowego na nadchodzący sezon. Po tym jak ostatnio Europejska Unia Motocyklowa opublikowała kompletny terminarz zawodów odbywających się pod ich patronatem, teraz kolejne kroki w tej materii wykonały FIM i BSI.

Dotyczy tutaj głównie przedstawienia mediom, a przez to również wiernym sympatykom żużla, terminarza Drużynowych Mistrzostw Świata na sezon 2004. Jak się okazało po raz drugi w czteroletniej historii tychże rozgrywek gospodarzami będą Anglicy. Przypomnijmy, że w sezonie 2002, finały DPŚ odbywały się również na Wyspach.

Tegoroczny championat zostanie rozegrany jednak na innych brytyjskich torach takich jak Eastbourne (I i II runda eliminacyjna) oraz Poole (baraż i finał).

Poniżej prezentujemy Państwu kompletny "rozkład jazdy”, według którego najlepsze reprezentacje na świecie zmagać się będą o trofeo znakomitego Ove Fundina:

2 sierpnia - Eastbourne (I runda)
3 sierpnia - Eastbourne (II runda)
5 sierpnia - Poole (baraż)
7 sierpnia - Poole (finał)


info http://www.speedway.info.pl

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 13 gru 2003, o 21:02 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi