Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 gru 2011, o 19:04
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Przykre że tak teraz obcokrajowcy traktują Polskie kluby, dziś tu, jutro tam, po jutrze gdzie indziej...


Metanol czego Ty sie spodziewasz? Naprawdę nie próbuj na sile zmieniac tego świata. Inny nigdy nie był. A po drugie to nie zawsze zawodnik jest determinantem zmian, ale również kluby. Sorki, ze akurat Ciebie wezmę za przykład, ale patrząc na Twoje podejście i osady obcokrajowców jeżdżących w Rzeszowie, to jeden dwa mecze nieudane i wyp... koleś. ;)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 27 gru 2011, o 00:39
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Jest Mi zupełnie obojętne ile meczy pojedzie jakiś tam Kilokarpi czy inny Crump w barwach marty, wiec nie do Mnie to stwierdzenie.
Po drugie inny nigdy nie był ? chmm polemizował bym, jakoś w latach 90 takie Adorjany, Anderseny, Brhele, Kaspery od nas nie wspominając o innych Nielsenach czy Knudsenach potrafiły przez kilka sezonów reprezentowac jeden klub, wiec nie zgadzam się tu z Twoim stwierdzenie.

A teraz jezdzą właśnie takie Joonasy zmieniające kluby cześciej niż skarpetki.

Świata nie zmienie to fakt, ale od tego jest forum aby sobie ponarzekac.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 gru 2011, o 00:59
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Nad tym można dysputować wiele nocy. A i tak się koło zamknie i od nowa. Bo co w przypadku, gdy: Żużlowiec średnio sobie radzi, ale chce zostać w klubie, jednak działacze nie widzą w nim przyszłości? Obalamy mit o tym, że zmienia kluby, jak rękawiczki. Bo to włodarze wymieniają zawodników, jak chcą. Owszem znajdziemy jakiś odsetek żużlowców: "gdzie dadzą więcej - pójdę", ale przypuszczam że takich jest mniej. Trzeba zauważyć też fakt, że tych obcokrajowców w naszje lidze startuje więcej, przez co przypadków zmian klubu jest o wiele więcej.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 27 gru 2011, o 01:49
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Jest Mi zupełnie obojętne ile meczy pojedzie jakiś tam Kilokarpi czy inny Crump w barwach marty, wiec nie do Mnie to stwierdzenie.


Co do ma do rzeczy, ze jest Ci to obojetne. Mnie moze tez. Do ciebie wlasnie to stwierdzenie, bo oczywiście tradycyjnie narzekasz i dajesz do zrozumienia, ze obcokrajowcy to pijawki i nic więcej. Jeszcze większe niz kiedyś byly.


Cytuj:
Po drugie inny nigdy nie był ?


Nie był.

Cytuj:
chmm polemizował bym, jakoś w latach 90 takie Adorjany, Anderseny, Brhele, Kaspery od nas nie wspominając o innych Nielsenach czy Knudsenach potrafiły przez kilka sezonów reprezentowac jeden klub, wiec nie zgadzam się tu z Twoim stwierdzenie.


Możesz sie nie zgadzać. Ja natomiast mam przeczucie, ze kiedyś ludzie lubili pieniądze tak samo jak dzis.


Cytuj:
Świata nie zmienie to fakt, ale od tego jest forum aby sobie ponarzekac.


To fakt, ale mam odczucie jakbyś chciał zawrócić kijem rzekę. np zeby ludzie nie lubili więcej zarabiać.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 27 gru 2011, o 01:56
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
polemizował bym, jakoś w latach 90 takie Adorjany, Anderseny, Brhele, Kaspery od nas nie wspominając o innych Nielsenach czy Knudsenach potrafiły przez kilka sezonów reprezentowac jeden klub, wiec nie zgadzam się tu z Twoim stwierdzenie.


Metanol, ale takich zmieniajacych klubow w latach 90-tych tez nie brakowalo. Przypomnij sobie, ile klubow w tamtym okresie mial Tony Rickardsson, Chris Louis czy Peter Karlsson.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 gru 2011, o 02:55
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
Co do ma do rzeczy, ze jest Ci to obojetne. Mnie moze tez. Do ciebie wlasnie to stwierdzenie, bo oczywiście tradycyjnie narzekasz i dajesz do zrozumienia, ze obcokrajowcy to pijawki i nic więcej. Jeszcze większe niz kiedyś byly.

Nic takiego nie napisałem, stwierdzam tylko fakt bardzo częstych zmian klubów przez obokrajowców obecnie.
Redaktor napisał(a):
Możesz sie nie zgadzać. Ja natomiast mam przeczucie, ze kiedyś ludzie lubili pieniądze tak samo jak dzis.

Mogę i nie do końca zgadzam się. Pieniądze lubili pewnie tak samo co nie znaczy że każdy z nich co roku zmieniał klub.
Redaktor napisał(a):
To fakt, ale mam odczucie jakbyś chciał zawrócić kijem rzekę. np zeby ludzie nie lubili więcej zarabiać.

Najwyrażniej nie rozumiemy się, masz złe odczucie.
Jasiek napisał(a):
Metanol, ale takich zmieniajacych klubow w latach 90-tych tez nie brakowalo. Przypomnij sobie, ile klubow w tamtym okresie mial Tony Rickardsson, Chris Louis czy Peter Karlsson..

Oczywiście że byli, nigdzie nie napisałem że takich zawodników nie było, róznica jest tylko taka że kiedyś, aż tak wielu, tak często, nie zmieniało klubów jak to ma miejsce teraz.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 gru 2011, o 03:13
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Oczywiście że byli, nigdzie nie napisałem że takich zawodników nie było, róznica jest tylko taka że kiedyś, aż tak wielu, tak często, nie zmieniało klubów jak to ma miejsce teraz.



Byly konkretne przyczyny, dlaczego tak to kiedys wygladalo, a teraz zmienia sie duzo czesciej.

1. Bylo duze ograniczenie w kwestii zatrudniania obcokrajowcow, do Polski dostawali sie tylko ci najlepsi
2. Istniala lista transferowa, ktora blokowala zmiany klubowe polskich zawodnikow

Teraz nie ma ograniczen obcokrajowcow, ani listy transferowej w formie z lat 90-tych.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 gru 2011, o 17:11
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
A w jakiej innej dyscyplinie sportowej istnieje jeszcze coś takiego jak przywiązanie do barw klubowych? Poza sporadycznymi przypadkami oczywiście... Z drugiej strony nawet w żużlu można zauważyc zawodników,którzy potrafią pozostac z klubem na dobre i złe,świetnym przykładem jest Emil Sayfutdinov, w ekstralidze na pewno mógłby zarobic więcej niż w pierwszej lidze, a jednak pozostał wierny Polonii... Tak samo Maciej Janowski,który już w zeszłym sezonie mógłby opuścic Wrocław.

Sorki za OT


           
Post 28 gru 2011, o 00:51
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
corados napisał(a):
A w jakiej innej dyscyplinie sportowej istnieje jeszcze coś takiego jak przywiązanie do barw klubowych? Poza sporadycznymi przypadkami oczywiście... Z drugiej strony nawet w żużlu można zauważyc zawodników,którzy potrafią pozostac z klubem na dobre i złe,świetnym przykładem jest Emil Sayfutdinov, w ekstralidze na pewno mógłby zarobic więcej niż w pierwszej lidze, a jednak pozostał wierny Polonii... Tak samo Maciej Janowski,który już w zeszłym sezonie mógłby opuścic Wrocław.

Zapomniales wymienic Macieja "Nie jest łatwo, mam problemy sprzetowe" Kuciape.

_________________
Obrazek


           
Post 28 gru 2011, o 00:59
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1357

Zobacz profil 
Przepraszam za OT, ale po przeczytaniu postu wyżej nie mogłem się powstrzymać
http://www.youtube.com/watch?v=KY-VczipV70

Dzięki Hasz za wrzucenie materiału.


           
Post 4 sty 2012, o 01:18
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
od małego nie było łatwo:)


           
Post 25 mar 2012, o 15:26
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
,http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/6510 Joonas Kylmaekorpi (w, 3,3,w ) -6

_________________
ZKS


           
Post 28 mar 2012, o 22:54
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Comments: Nasty first bend crash with Nermark and Kylmakorpi clashing entering first bend, seemed to get tangled up together and both fell awkwardly. Re-run with all 4 depending on fitness. Expect a delay.
Nermark walking back to pits. Kylmakorpi still down. Ambulance on track for Kylmakorpi.

Read more: http://speedwayupdates.proboards.com/in ... z1qRJ6Y7HH

No i szykuje się niestety kontuzja już na starcie sezonu... oby to nie było nic groźnego, ale nie wygląda to dobrze...

ED: 4 ambulances on track now! Mini buggy, car, small ambulance and now a big ambulance.

Oj wygląda to źle, wręcz fatalnie...


           
Post 28 mar 2012, o 23:22
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Na brytyjskim forum pisza o wyjezdzie karetki do szpitala i kontuzji karku Joonasa - jutro sie potwierdzi lub zaprzeczy ;)


           
Post 29 mar 2012, o 01:31
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Ech, a na niego tak liczyłem :/ Aż się ciśnie na usta :cenzura:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 29 mar 2012, o 11:35
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Teraz pisza o 'przemieszczeniu obojczyka':

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/27656 ... i-nermarka

Nie wiem, jak przemieszczenie ma sie do zlamania, ale nawet, gdyby w 10 dni sie wykurowal, to bedzie to doskonaly powod, zeby pojechal Majk ;)


           
Post 29 mar 2012, o 11:37
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Z pierwszych doniesien wynika ze Joonas ma cos z barkiem, przesuniecie lub przemieszczenie. Czyli wracajac do poprzedniego sezonu, Crump mial cos podobnego i w tydzien doszedl do siebie, mysle ze podobnie bedzie z Finem. Ale gdybysmy wrocili jeszcze bardziej wstecz, Watt nam tez sie roztrzaskal przedm sezonem w EL a pozniej cieszyl nas doskonala jazda, moze podobnie bedzie w tym przypadku nie mnam nic przeciwko :P :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 29 mar 2012, o 12:39
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Ciekawi mnie czy ktokolwiek z klubu :nie: pofatygował się aby tyrknąć do Joonas'a i zapytać o zdrowie.
Pewnie nie, bo i po co. Joonas zrobił co do niego należało czyli złapał kontuzję i potwierdził słuszność decyzji prezeski odnośnie zatrudnienia :kielb_pala: Majka.
Problem z ustaleniem składu sam się rozwiązał. :młotek:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 29 mar 2012, o 21:23
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Kylmäkorpi bedzie pauzowal prawdopodobnie 3-4 tygodnie. Pekniecie obojczyka i przestawiony bark. Nie widze innej opcji niz z/z , z szacunkiem do Majka ale mysle ze nasza 4 (Crump, Okon,Walasek,Rico) szarpna wiecej.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 29 mar 2012, o 22:05
 Re: Joonas Kylmäkorpi - Rzeszów 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Pytanie czy Kilokarpii kwalifikuje się na ZZ?

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi