Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 22 cze 2012, o 10:46
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Ogolnie miala byc zbieranina juniorow w naszym zespole a jest bardzo dobrze.Sowka zapierdziela az milo !!Marco w debiucie pokonal Wozniaka i pare punktow zrobil wielki pozytyw.Przed sezonem wszyscy twierdzili ze na pozycji juniorskiej mocne oslabienie a wychodzize jest zgola odwrotnie


           
Post 13 lip 2012, o 21:53
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Gaschka wystartuje w finale Brązowego Kasku.
http://www.espeedway.pl/news,ostateczna ... 49,12.html



Cytuj:
Jazda z lepszymi podnosi do góry - rozmowa z Marco Gaschką, zawodnikiem PGE Marmy

Marco Gaschka pojedzie w niedzielę po raz szósty w barwach PGE Marmy Rzeszów. Żeby jeździć w Polsce, żużlowiec ten opuścił Niemcy i nie startuje już w kraju, w którym nauczył się żużlowego rzemiosła.


Michał Gałęzewski: Co sądzisz o swoim pierwszym sezonie spędzonym na polskich torach?

Marco Gaschka: Ogólnie rzecz biorąc nie jest źle. Na samym początku zdarzały mi się wpadki, ale to pierwszy sezon w Polsce i wiem, że takie coś musiało się przydarzyć.

Po przeprowadzce do Polski teraz twoje życie musiało się zupełnie zmienić.

- Teraz się przeprowadziłem do Rzeszowa i tam mieszkam. Mam swój warsztat i urzęduję tam z bratem.

Nie odczuwasz jakiejś niechęci ze strony Niemców, że już u nich nie jeździsz?

- Teraz nie mam praktycznie kontaktu z Niemcami. Ostatnio w Krośnie spotkałem jednak Tobiasa Buscha i nie odczułem jakiejś niechęci z jego strony.

Czyli w tym sezonie nie będziesz tam w ogóle występował?

- W tym sezonie nie podpisałem żadnego kontraktu w Niemczech. Zależy mi na tym, aby się jak najbardziej skoncentrować na startach w Polsce. Może w następnym roku się to zmieni.

Żałujesz, że nie startujesz w młodzieżowych mistrzostwach Niemiec, gdzie łatwiej by ci było coś osiągnąć?

- Nie żałuję. W Niemczech praktycznie w ogóle nie było zawodów, a po przeprowadzce mam 2-3 turnieje tygodniowo. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się jeździć w Polsce.

Poziom ENEA Ekstraligi cię zaskoczył?

- Jest to bardzo mocna liga, ale bardzo dobrze że poszedłem do ENEA Ekstraligi. Jeżdżę ze znakomitymi rywalami, ale czuję że idzie mi coraz lepiej. Jak się staje pod taśmą z lepszymi zawodnikami, to najzwyczajniej w świecie pociągną do góry.

Jak oceniasz formację juniorską PGE Marmy? Waszym liderem wydaje się być Łukasz Sówka, a reszta jeździ na podobnym poziomie…

- Tak, ale teraz prawie wszyscy rzeszowscy mają kontuzje. Urazów nabawili się Łukasz Sówka, Damian Michalski, a także Grzegorz Bassara, który ze mną zdawał licencję żużlową. Jeździć nie może też Kamil Prokop i do Bydgoszczy jedziemy razem z Łukaszem Kretem i postaramy się pokazać z jak najlepszej strony.

Finałem w Malilli zakończył się Drużynowy Puchar Świata. Jak oceniasz jego rozstrzygnięcia?

- Szkoda, że Polacy wylecieli i nie awansowali do finału, ale Duńczycy byli lepsi.

sportowefakty.pl

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 19 lip 2012, o 00:56
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Ten Gaschka calkiem niezle punktuje w zawodach juniorskich. W polfinale MIMP w Grudziadzu zajal osme miejsce przy dwoch wykluczeniach. Inna sprawa, ze dwie dwojki zdobyl na trupach i nie wiadomo, co by bylo, gdyby biegi byly w pelnej stawce.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 24 wrz 2012, o 22:38
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Tego Kiszkę oglądałem wczoraj na trudnym torze w Wolsflake. Duzo by pisać. Przynajmniej chłopak ambitny i odważny jest. zobaczymy na ile czasu wystarczy mu tego zapału oraz... pieniędzy ojca. Na marginesie sympatyczny, ale zakręcony nieco pan. Wczoraj zgubił klucze do auta. Gdy wychodziłem ze stadionu nadal szukali. Nawet mnie pytał czy czasem nie znalazłem. :)

Ale jednak Marta ma nosa do tego speedwaya. Od razu w grudniu wiedziała, ze to raczej kiszka z tym Niemcem.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 25 wrz 2012, o 00:03
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A i tak Go wzięła... Widać - lubi kiszkę...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 20 kwi 2013, o 18:06
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
I nie zadebiutuje w tym sezonie w meczu z Włókniarzem.

Cytuj:
Marco Gaschka kontuzjowany

W wyścigu 8. piątkowego treningu punktowanego w Rzeszowie z torem zapoznał się Marco Gaschka. Jak się okazało, junior PGE Marmy doznał kontuzji nadgarstka.

W wspomnianym biegu na pierwszym łuku obróciło Daniela Jeleniewskiego. W żużlowca Lubelskiego Węgla KMŻ wjechał Marco Gaschka i obaj zawodnicy upadli na tor. Co prawda młodzieżowiec PGE Marmy wrócił do parku maszyn o własnych siłach, jednak udziału w treningu nie kontynuował. Po prześwietleniach w szpitalu okazało się, że 19-latek doznał pęknięcia kości łódeczkowatej w nadgarstku i czekać go będzie przerwa w startach.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 kwi 2013, o 18:16
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
A to pech, :( czyli pewne miejsce Kreta w składzie.Szybkiego powrotu do zdrowia.


           
Post 10 maja 2013, o 19:22
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
dla zainteresowanych Marco wlasnie trenuje na torze w .... Lublinie :)

_________________
Obrazek


           
Post 10 maja 2013, o 19:27
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2007, o 19:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 104

Zobacz profil 
Mało realne bo jest w Rzeszowie lub jego 100% sobowtór.


           
Post 10 maja 2013, o 19:56
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
moze mam omamy wzrokowe ale jest w lublinie na treningu razem z Kuciapa, Baranem i Trojanem ;)

edit. Marcobw karetce opuscil trening trzymajac sie za obojczyk..

_________________
Obrazek


           
Post 10 maja 2013, o 21:12
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
http://www.speedwaystudio.com/index.php ... -kontuzja/

:/

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 10 maja 2013, o 21:15
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
czyli jednak realne że to on.. upadek jakoś strasznie groźnie nie wyglądał, ale później Marco trzymał się za obojczyk i po chwili już w karetce opuścił stadion :(

_________________
Obrazek


           
Post 10 maja 2013, o 22:29
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Tego Kiszkę oglądałem wczoraj na trudnym torze w Wolsflake. Duzo by pisać. Przynajmniej chłopak ambitny i odważny jest.


Nie chcialem się nad chłopakiem pastwić, ale on sam dla siebie jest zagrożeniem.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 10 maja 2013, o 23:48
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Kret w przeciwieństwie do Gaschki, Prokopa i Bassary przynajmniej kończy biegi, w których startuje - pozostali mają problem z dojechaniem do mety. Cały jednak czas walczymy o medale ;)


           
Post 12 maja 2013, o 03:49
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Naprawde? W Gorzowie w zadnym biegu nie przejechal nawet pelnego okrazenia. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 kwi 2014, o 18:39
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Nasz młody, dwudziestojednoletni, dobrze zapowiadający się junior jeździł dzisiaj w turnieju indywidualnym:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/43507 ... -wolfslake

Po 2 latach startów w firmowym timie na torze w Niemczech pokonał dwóch grajków o nazwiskach Gast i Deddens. Z całą odpowiedzialnością napisać można, że każdy mililitr metanolu spalony przez tego zawodnika jest mililitrem straconym - nie pierwszy to jednak i nie ostatni junior w firmowym timie Marty, co pali metanol bez sensu, bo tak stanowi regulamin ;)

Jednocześnie dodać wypada, że nasi krajowi seniorzy przez 2 tygodnie nie jeżdżą nigdzie ;)


           
Post 28 kwi 2014, o 03:30
 Re: Marco Gaschka - Rzeszów 2012-2014
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Śmiem sądzić, że gdyby trafił gdzieś indziej to byłby lepszym zawodnikiem od tego, którym jest obecnie.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi