Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Rzeszowcy "dziennikarze"


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 28 lip 2003, o 17:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
A wiec panie "Tworco" jestes smieszny po pierwsze sprawdzasz mnie i nawet dobrze wiem od kogo dowiedziales sie ile mam lat ale to nie wazne i wyobraz sobie ze wiem ile ty masz lat i raczej twoje sformulowanie pare ladnych lat nie pasuje do tego.A pozatym dalej twierdze ze brakuje ci pokory i jestes sam zafascynowany swoja tworczoscia ale to juz twoj problem.Niestety nie spelnie twoich oczekiwan bo po prostu o pewnych sprawach nie moge mowic.Dalej sie upieram ze widzialem wiecej meczy od ciebie i znam sie na tym sporcie lepiej.Wedlug mnie wiedza na temat zuzla nie polega na uczeniu sie na pamiec skladow druzyny ale swoja droga panie tworca chyba miales niezla satysfakcje ze zlapales mnie na przekreceniu imienia :D


           
Post 29 lip 2003, o 07:30
 Odp. Lewemu


Kolego Lukaszu, ps. "Lewy", ktory moglbys byc moim studentem. :P
Ja nie twierdze, ze nie masz ode mnie wiekszej wiedzy. Tylko, jesli ona jest tak duza, jak to wynika z Twoich wpisow, to podziel sie nia z nami wszystkimi. Chetnie sie czegos naucze od kogos tak doswiadczonego i majacego tak ogromna wiedze. :P

Jesli chodzi o fascynowanie sie swoja tworczoscia, to nie mam na to czasu, poniewaz jestem zbyt zajety praca. Aczkolwiek dziekuje Ci, ze podsunales mi ten pomysl, moze z niego skorzystam. :P

P. S. Twoje imie przypomina mi bardzo o pewnym "wielbicielu" mojej osoby jeszcze z czasow, gdy bylem czlonkiem PZLD i dopiero zaczynalem sie bawic w radio i gazete.


           
Post 29 lip 2003, o 08:56
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Piszesz, lewy, ze nie napisalbys tego, co ja. Twoje prawo. Zlamalbys jednak w ten sposób podstawowa zasade dziennikarstwa – rzetelnosc. Z przykroscia stwierdzam również, ze nie przeczytales wyraznie tego, co jest napisane. Przeciez w mojej relacji nie ma slowa o tym, ze moim zdaniem dzialacze dopuscili się przekretu. „Nikt spośród nich (RYBNICZAN) nie mial watpilwosci, ze to jedynie zagrywka taktyczna” – tak brzmialy slowa ze wspomnianego artykulu. Chyba jasne? Pisze o nich, nie o sobie. A w owym czasie byłem w ich sektorze i naprawde nikt nie miał watpliwosci.

A poza tym, choc w artykule tego nie napisalem, mam 100% pewnosci. Skad? Tego nie mogę ujawnic, bo – jak sam napisales – nie wszystko można pisac publicznie.


           
Post 29 lip 2003, o 12:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
ok Maciek mozesz masz racje nie jestem dziennikarzem i patrze na twoj artykul z innego punktu widzenia-kibica stali ktorego ulubionym zawodnikiem jest siwy :D
ty napisales tak bo chciales rzetelnie wykonac swoj obowiazek mi jako kibicowi stali sie to nie podobalo.
Ale teraz patrzac obiektywnie wykonales prawidlowo swoj obowiazek nie mniej jednak moge miec swoje zdanie.

Jasiek chyba nie dokonca zrozumialem aluzje tym lukaszem jestem ja,nie sadze ale obserwujac twoja prace chyba do niego dolacze i stane sie kolejnym twoim "wielbicielem"
moze utowrzymy fan club :D


           
Post 29 lip 2003, o 13:47
 


Lewy, nie ma sprawy. Jak chcesz, zakladajcie fan club :) Moze beda w nim sami Lukaszowie ;) Co prawda nie bardzo wiem, co Ci sie nie podoba w mojej pracy, bo jak na razie z Twoich postow sie tego nie doczytalem, ale takie Twoje prawo.


           
Post 29 lip 2003, o 16:28
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
a wiec od dzis istnieje oficjalny fan club "jaska tworcy" stworzony przez lukaszow :D


           
Post 30 lip 2003, o 20:13
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
Brawo Maciek Należy pisać to co widzisz bez owijania w bawełnę. Ja powiem jasno Wysłanie wtedy karetki było przekrętem i bezsensem a nie taktyką . Mecze należy wygrywać będąc lepszym a nie kombinacjami zwłaszcza że wtedy do deszczu było bardzo daleko a Stal dostawała baty i nawet przełożenie meczu nic nie dawało a wyrażało stosunek do kibiców. Coraz częściej obserwuję taktyczne wywrotki zawodników , taktyczne udawanie defektów jadących na 4 pozycji. To skandal . Czy zawodnik który pójdzie do kina i przerwą mu film bo jest mało widzów zaakceptuje to . A my płacimy bilety na całe widowisko, cały mecz a nie kawałki. Zawodnicy i działacze zapominają że mecz ma być widowiskiem dla kibiców. Można przegrać ale po walce i z twarzą a nie próbować wygibusów .Wiecie teraz dlaczego ,między innymi jest coraz mniej kibiców . Niech działacze, trenerzy i zawodnicy to przemyślą.
Andrzej Haehne


           
Post 1 sie 2003, o 12:24
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Do wypowiedzi Pana Andrzeja dodam tylko tyle, że należy o tym pisać i głośno mówić. Dobrze, że Maciek o tym napisał, ponieważ gdyby nikt o tym nie pisał, to wszyscy robili by takie przekręty. A gdy temat stanie się głośny to na pewno będzie tego mniej. Kilka lat temy, tak samo było z preparowaniem torów. Zrobiono taki szum, że teraz już o tym cicho.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 sty 2006, o 12:09
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Odswiezam ten temat, jako ze zmienil sie ostatnio bardzo sklad
rzeszowskiego swiatka dziennikarzy zuzlowych. Nie ma juz Dominika
Janusza (siedzi w Australii :D ), a Tadeusz Szylar tez juz chyba nie
za wiele pisuje. Do glosu doszlo mlodsze grono, z ktorego najbardziej
znanym jest niejaki MaK, ktory ladna chwile sie juz w dziennikarke
bawi (jak by nie bylo jest juz z 5 lat). Wiem, ze jest paru innych -
Diamond, K2 i chyba ktos jeszcze, ale dokladnie nie wiem.

Nie widzialem tworczosci wiekszosci z tych panow poza MaK-iem (to
juz naprawde porzadne pioro, zreszta on wie, ze od dawna go za takiego
uwazam) i Diamondem (kiedy opuszczalem kraj, on dopiero zaczynal).

A jak Wy oceniacie rzeszowskich dziennikarzy zuzlowych?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 sty 2006, o 12:56
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Trudno sie ocenia kolegow, ale sprobuje ;)

MaK - Zdecydowanie gwiazda mlodego pokolenia ;) Wystarczy przeczytac ten temat od poczatku, aby wiedziec, ze jest on zawsze obiektywny, rzetelny i ma swietne pioro. Zupelnie nie rozumiem dlaczego tak wysoko stawia Roberta Noge, ktory obecnie wprawdzie sie troche uspokoil, ale ja do dzis mam w pamieci jego artykuly o Stali, a takze relacje z derbow itp.

Drozd - w koncu swoja ogromna wiedze zaczal przelewac na papier :) ostatni material w TZ-ecie o wyjezdzie do Szwecji przeczytalem jednym tchem, swietnie skupil sie na szczegolach - dzieki czemu mozna sie wrecz przeniesc razem na stadion Getingarny. Poza tym ciekawe wstawki z historii, szczegolnia ta, ze Ricki zaczynal smigac... w lesie :D

Diamond - podobne cechy jak MaK, ale troche bardziej leniwy :P zreszta chyba sam sie z tym zgodzi, chodzi mi glownie o "przestoje" w ktorym malo pisze, a ktore mu sie czasami zdarzaja. Generalnie jednak zdecydowanie na plus! :)

Michal Czajka - najwiekszy atut to znajomosc jezyka angielskiego, poza tym dopiero sie "rozkreca" :)

Kezman - specjalizuje sie glownie w newsach i informacjach z klubu. Robi to zawsze rzetelnie :) pewne uwagi mam, on juz dobrze wie o co chodzi :P

Jest jeszcze kilku, ktorzy pisza po portalach internetowych, ich newsy to w 99% przerabianie tego co przeczytaja na stronie Stali. Ale wiekszosc z nich dopiero zaczyna i wszystko przed nimi ;)

PODSUMOWANIE: Jak zauwazyl Jasiek rzeszowskie srodowisko mediow zuzlowych tworza glownie ludzie mlodzi, ich zaleta jest przede wszystkim bardzo male "zepsucie klubowe", tzn. nie sa jeszcze az tak zakorzenieni w sprawach klubowych, dzieki czemu pisza obiektywnie. Mimo wszystko nalezy takze docenic naszych starszych kolegow, np. Zbyszka Darwinskiego i Marka Bluja :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 sty 2006, o 14:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
K2 trzeba zacząć od tego, że ja dziennikarzem nie jestem i zapewne nigdy nim nie zostanę, a pisanie o mnie w taki sposób powoduje u mnie - :oops:

pozdr. :wink:


           
Post 26 sty 2006, o 15:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A jak Wy oceniacie rzeszowskich dziennikarzy zuzlowych?


Poza Diamondem, reszta to dono przez duze D.


           
Post 26 sty 2006, o 15:15
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Haszyszowy napisał(a):
Jasiek napisał(a):
A jak Wy oceniacie rzeszowskich dziennikarzy zuzlowych?


Poza Diamondem, reszta to dono przez duze D.

:lol: :lol: :lol:

Sorry, ale nie obrazaj przynajmniej MaK'a :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 26 sty 2006, o 15:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Poza Diamondem, reszta to dono przez duze D


A to czemu Diamondowi poskąpiłeś tak zaszczytnego tytułu dona?

Nawet przez małe d? Niekoleżeńskiś..

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 26 sty 2006, o 18:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
seewy napisał(a):
Cytuj:
Poza Diamondem, reszta to dono przez duze D


A to czemu Diamondowi poskąpiłeś tak zaszczytnego tytułu dona?

Nawet przez małe d? Niekoleżeńskiś..


e tam narzekasz, ja nawet nie marzylem o takim wyróżnienu tzn Dona (moze chodzi o nagrode Dona Johnsona, piekni i zdecydowani w akcji) przez duze "D". zawsze cos. 8-)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 sty 2006, o 19:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Mam takie pytanie:Co sie teraz dzieje z Sławomirem Budzikiem,ktory pracowal w Radiu??


           
Post 26 sty 2006, o 19:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
tomasz napisał(a):
Mam takie pytanie:Co sie teraz dzieje z Sławomirem Budzikiem,ktory pracowal w Radiu??


AFAIK Slawek przebywa w Stanach Zjednoczonych, chyba ze cos sie ostatnio w tej kwestii zmienilo. Byc moze Dominik ma swiezsze informacje.


           
Post 26 sty 2006, o 21:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
K2 skoncentrowałes sie na tych co dobrze znasz. Zapomniałes o innych dziennikarzach, którzy pracuja w dziennikach-prawdziwym weryfikatorem pracy journalisty. Praca w dzienniku to takie "dziennikarskie "ostrogi". oprócz wymienionych tj. Darwińskiego i Bluja są jeszcze Rafał Myśliwiec, Piotr Sołtys, Tomasz Welc. Jacek Czochara. Nie wiem kto pisze w Dniu Podkarpacia, kiedys był Jacek Stachiewicz, o włąsnie Wiesław Syzdek, Wojciech....( zabornił mi pisac nazwizka na forum, ale mysle, ze forumowicze domyśla się). wiecej nie pamietam. a moja skromną osobe to juz w ogole po znajomości walnałes, nie zebym był taki skromny, bo nie jestem na codzien. :D just.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 sty 2006, o 22:10
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Cytuj:
AFAIK Slawek przebywa w Stanach Zjednoczonych, chyba ze
cos sie ostatnio w tej kwestii zmienilo. Byc moze Dominik ma swiezsze
informacje.


Slawek jest nadal w Stanach i z tego co wiem, czytuje forum. Ciekawe,
czy mnie, Slawkowi i Wojtkowi bedzie dane jeszcze raz pewnego dnia
zasiasc przed mikrofonami i poprowadzic razem we trojke chocby
jedna transmisje... Ale tak to nas roznioslo po calym swiecie. Jednego
do USA, drugiego do Australii, a trzeci zostal w Polsce.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 sty 2006, o 00:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Poza Diamondem, reszta to dono przez duze D.


:lol: Zastanawiam się tylko, kim jest autor. Samego postu nie skomentuję - brak komentarza będzie chyba najlepszym komentarzem. Jest wielu innych, o co najmniej sto klas lepiej piszących.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi