Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rzeszowcy "dziennikarze"


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 11 lip 2003, o 23:07
 Rzeszowcy "dziennikarze"
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
Kupiłem sobie ostatni tygodnik żużlowy i czytanie zacząłem od relacji z meczu Stal-RKM bo bylem bardzo ciekawy jak zostanie opisana sytuacja ktora miala miejsce po 7 biegu.Wydaje mi sie ze autor tej relacji mogl sobie podarowac zdanie"Nikt spośród nich nie mial watpilwosci, ze to jedynie zagrywka taktyczna".Wiem ze autor chcial opisac to jak najdelikatniej ale mogl sobie podarowac to zdanie wiemy jak "chyba bylo naprawde" ale nie mamy co sie kompromitowac przed cala polska.Jeszcze bardziej w tym artykule rozbawila mnie jednak wypowiedz p.Romaniaka o tym ze" Piotrek moze dostal wewnetrznego wylewu lub wstrzasu mozgu" widac ze nasz menadzer jest wybitnym specjalista medycyny i tez swoja "diagnoza" przyczynil sie do osmieszenia naszej druzyny.Piszac jednak ten post nie mam zamiaru obrazac Maciej Kędziora autora wspomnianej relacji tylko odnosze wrazenie ze jest to mlody dziennikarz wedlug mnie calkiem fajnie piszacy ale jednak powinnien sie nauczyc ze nie wszystka mozna w gazecie pisac.nie mniej jednak pozdrawiam go i zycze sukcesow w daleszej pracy.Teraz przejde do mojego "ulubienca"Dominika Janusza on naprawde przeszedl juz samego siebie przeprowazdzajac porywajaca,fantastyczna rozmowe z czolowym zawodnikiem rzeszowskiej stali robertem suszczynskim.Normalnie jak zobaczylem ten wywiad smialem chyba z 10 minut :D :D :D
pozdrawiam rowniez Dominika za to ze rozbawil pol rzeszowa sowim artykulem


           
Post 11 lip 2003, o 23:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:18
Posty: 50

Zobacz profil 
racja lewy!! tez mialem przyjemnosc przeczytac ten numer Tż i zgadzam sie z toba w 100%.osmieszyc to sie osmieszylismy samym zrobieniem 30 pkt z rybnikiem. wiec po co jeszcze "dobijac" jasol opisujac ta sytuacje z karetka.pewnych rzeczy nie powinno sie glosno komentowac czy opisywac. tygodnik ten czyta sie w calym kraju i juz slyszalem glosy ze rzeszów to nie tylko Ukraincy i Józki ale Kombinatorzy pozbawieni zasad fair play.no to by bylo na tyle pozdrawiam Lewy dzieki ze zwrociles na to uwage

_________________
Stal znow w Ekstralidze :)


           
Post 12 lip 2003, o 04:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A mi sie wydaje ze Siwy nie dostal wylewu wewnetrznego tylko go KREW ZALAŁA jak widzial co jego koledzy wyprawiaja na torze.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 12 lip 2003, o 10:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No co się dziwicie, dziennikarz to dziennikarz i tyle.
Każdy inny dziennikarz zrobiłby na jego miejscu dokładnie to samo.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 12 lip 2003, o 10:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
roddick napisał(a):
racja lewy!! tez mialem przyjemnosc przeczytac ten numer Tż i zgadzam sie z toba w 100%.osmieszyc to sie osmieszylismy samym zrobieniem 30 pkt z rybnikiem. wiec po co jeszcze "dobijac" jasol opisujac ta sytuacje z karetka.pewnych rzeczy nie powinno sie glosno komentowac czy opisywac. tygodnik ten czyta sie w calym kraju i juz slyszalem glosy ze rzeszów to nie tylko Ukraincy i Józki ale Kombinatorzy pozbawieni zasad fair play.no to by bylo na tyle pozdrawiam Lewy dzieki ze zwrociles na to uwage


To nie Maciek dobił Jasol !!!! Przegrać też trzeba umieć a to nie pierwszy raz kiedy nasi kombinują, wcale się nie dziwię że to napisał bo sam zrobiłbym dokładnie tak samo. Nasi sami się ośmieszają i tyle, to jest brutalna prawda !!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 12 lip 2003, o 11:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
hymm moim zdaniem to podobna sytuacja z meczu w rzeszowie gdy mecz zostal przesuniety pare godzin...ciekawy jestem czy byly takie same wypowiedzi gdy goscie wzieli dodatkowe minuty (jak kazdy wiedzial hodzilo tu o doczekanie do deszczu)....moim zdaniem przekret z karetka byl zamiezony i slusznie znalazl sie w gazecie!!!! ja rozumiem ze moze paru osobom byc wstyd przed polska, i tak powinno byc poniewaz trzeba wyeliminowac takie glupue zagrania ze sportu!!! to zdazenie bylo miom zdnaiem zamiezone i mialo na celu dotrwania do deszczu! siedzac na stadionie slyszalem glosy potwierdzajace moje zdanie! mam nadzieje ze nastepnym razem jusz takih parodi nie bedzie ani w rzeszowie ani w tarnowie i bog wie gdzie jeszcze!!! ja zaplacilem za bilet by ogladac mecz a nie czekac mna przyjazd karetki! a po drugie do jakos dziwnie dlugo ona wracala!

_________________
Obrazek


           
Post 12 lip 2003, o 11:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
wydaje mi sie ze gdyby podczas tego meczu spadl deszcz i mecz zostal by przerwany a stal wygralaby w powtorzonym meczu nikt z was nie nazekal by na taka sytuacje.widze ze nie bardzo wiecie jak wyglada zawodowy sport od srodka w kazym miescie w kazdej druzynie jezeli jest niekorzystna sytuacja kombinuja.tylko po prostu mysle ze maciek utozsamia sie z druzyna stali jest pewnie je kibicem a pisaniem w ten sposob moze jej tylko zaszkodzic jezli ktos po przeczytaniu takiego artykulu chcialbym zbadac cala sprawe i byc moze okazaloby sie ze byl to przekret nasza druzyna a w szczegolnosci "siwy" moglby miec klopoty.Moim zdaniem mogl podarowac sobie zdanie ktore zacytowalem w poprzednim wpisie.Nie badzcie tez tacy zbulwersowani ze w sporcie zdarzaja sie kombinacje, za dlugo chodze na zuzel ze by sie czyms takim bulwersowac wiele rzeczy widzialem i nie takie przekrety dzialacze niektorych druzyn robili


           
Post 12 lip 2003, o 12:46
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hehe i dobrze że to napisał wszędzie sa ptrzekrety i tyle!!!
ja tam czekalem na deszcz i chcialem zeby lało i bym się cieszył!!! nie wiem jak Wy!!!

przykłądów nie trzeba szukac Lublin co robili kolo godziny 15 jeździli polewaczką zeby mecz się nie odbyl i się nie odbyl i dobrze mniech buczoki dostana w dupe!!! POzdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 lip 2003, o 16:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
A no przekręty som, mój kumpel mi mówiłe że gadał z mirkiem baranem(był taki zawodnik?) i mówiłe że wtedy żużelo to było coś takiego: dejesz mi 17 tysięcy to podcinam kogoś tam i łamie mu rękę, albo kopie mu w koło podczas biegu. Mówił że tak było kiedyś a teraz to nie wiadaom :D

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 12 lip 2003, o 19:06
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Czy w rzeszowskim zużlu jest aż tak nudno, że już takie tematy zakładacie? Przecież jest on bezsensowny i (co ważne) obraża już na samym wstepie. Pisze Kolega lewy w temacie "rzeszowscy 'dziennikarze' ", a potem zarzuca autorowi... rzetelność. Przecież to śmieszne! Nie ma żadnych norm ani przepisów w hmm 'prawie naturalnym dziennikarzy', które zalecają jak postępować w podobnej sytuacji. Zdaje się tu zwykle na własne sumienie. Maciek postawił na 100% obiektywność i rzetelność i co by rzec, nie można nazwać go 'dziennikarzem', bo właśnie na tym polega ten zawód.
Cytuj:
Jeszcze bardziej w tym artykule rozbawila mnie jednak wypowiedz p.Romaniaka o tym ze" Piotrek moze dostal wewnetrznego wylewu lub wstrzasu mozgu" widac ze nasz menadzer jest wybitnym specjalista medycyny i tez swoja "diagnoza" przyczynil sie do osmieszenia naszej druzyny.

Pan Romaniak mówiąc te słowa doskonale zdawał sobie sprawę, że zostały zarejestrowane i mogą być użyte przez dziennikarzy. Widocznie nie przeszkadzało mu to. A skoro kierownikowi drużyny nie przeszkadzało, dlaczego miałoby przeszkadzać Maćkowi?

P.S. Buhehe, tak Maciek, to ja- Kaśka. Nie, nic mi się w głowę nie stało, ale nawet mi zdarza się czasem bronić swoich oponentów :).

_________________
K&P


           
Post 12 lip 2003, o 19:14
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Zupełnie nie zgadzam się z tym co napisał lewy. Wiesz jakie są główne przykazania dziennikarzy??? Jednym z nim jest OBIEKTYWNOŚĆ. Mam nadzieje, że wiesz co to znaczy. I tak właśnie napisał tą relacje Maciek. I bardzo dobrze, że tak napisał. I to nie nas kibiców skompromitował tylko działaczy Stali. Myślę, że wszystko już rozumiesz.
Czytałem wywiad Domika Janusza z Robertem Suszczyńskim i nie znalazłem tam nic śmiesznego. Mógłbyś napisać co Cię tak rozbawiło. I nie pisz pierdoł, że pól Rzeszowa to rozbawiło.
Zarówno Maciej Kędzior, jak i Dominik Janusz są na tym forum i liczę, że się wypowiedzą na ten temat.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 lip 2003, o 23:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
nie bylo mnie pare dni i widze ze troche na mnie "wsiedliscie" ale niebede z wami dyskoutowal bo widze ze nie ma cie pojecia jak fukcjonuje zawodowy sport i jakimi rzadzi sie prawam wedlug was maciek zrobil dobrze wedlug mnie nie. nie ma co juz na ten temat dyskutowac bo nikt nikogo tutaj nie przekona ale teraz odpowiem na dwa inne zarzuty.pierwszy co mnie tak rozbawilo w wywiadzi z suszczynskim ano sam wywiad to jest cyrk zeby w tak powaznym pismie takie pierdoly zamieszczac no ludzie nie robmy jaj z pogrzebu jak widze wywiady z takimi gwiazdami speedwaya to odechciewa mi sie kupowac tej gazety.natomiast co do do drugiej sprawy wypowiedzi kolezank kasi widze ze nie zrozumialas o co mi chodzi, a mianowicie nie o to ze romaniak powiedzial tak tylko o to co powiedzial no nie trzeba byc chyba doktorem nauk medycznych zeby wiedziec w jakich przyczynach mozna dostac wstzrasu mozgo.a pan romaniak mowie ze piotrek sobie stal i tak nagle moze dostal wstrzasu mozgo.Ludzie to jest wlasnie smieszne ze facet mowi o rzeczach o ktorych nie ma pojecia


           
Post 14 lip 2003, o 23:18
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a co mowil suszczynski?!?!?! tez bym sie posmial hehe:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 lip 2003, o 23:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Ja nie rozważam artykułu Maćka w kategoriach 'dobrze' 'źle'. Maciek takimi zasadmi kieruje sie w swojej pracy i to mu sie chwali. Decyzja jaką podjąl jest jego i nie nam decydować, czy zrobił źle czy dobrze, bo ew. konsekwencje on będzie ponosił. I nie ma to żadnego związku z zasadami kierującymi zawodowym sportem. To jest raczej zawodowe (w pełnej krasie tego słowa) dziennikarstwo.
co do Suszczyńskiego... Ja sama zaprzestałam czytywać TŻ, więc wywiadu nie widziałam, ale skoro Ciebie śmieszy sama idea rozmowy z Robertem. Ja bym tam nie chciała czytać gazet gdzie są tylko wywiady z mistrzami. Bo ilu tych mistrzów jest? Ile razy można czytać rozmowy z Gollobem i temu podobne?
Wywiad jest pewną formą przedstawienia zawodnika. Nic nie szkodzi temu, żeby Roberta znał ktoś więcej niż tylko kibic żużla z Rzeszowa. Ja jestem jak najbardziej za takimi wywiadami. Nawet z Tomaszem Klisiem. Oczywiście w rozsądnych ilościach.

I jeszcze słowo o Romaniaku. Rzecz jasna, że ten wstrząs mózgu, czy krwotok wewnętrzny, to była tylko szyderka. Każdy zresztą tak na to reagował z Winiarzem włącznie. Za bardzo serio wziąłeś jego słowa.

_________________
K&P


           
Post 15 lip 2003, o 12:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
oj kolezanko heheh rozbawiasz mnie teraz ty wypowiedz romaniaka to byla tak szyderka hehe no chyba smieszna jestes menadzer dryzyny przyszydzil sobie z tego heheheheh a wiesz ze to wypowiedz byla czytana przez wiele osob w polsce na czele z przedstwicielami najwyzszych wladz zuzlowych i jezeli ci zrozumieli bylo ja w taki sposb jak ty to stal miala by bardzo powazne konsekwencje a piotrek szczegolnie.Dlatego wlasnie mowie ze nie masz pojecia o funkcjonowaniu zawodowego sportu.
aha i zycze kolejnych milych wrazen zwiazanych z czytaniem wywiadow z susczynskim czy klisiem


           
Post 15 lip 2003, o 12:45
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Wiesz, między Tobą a mną jest taka różnica, że Ty tę wypowiedź czytałeś, a ja byłam przy tym jak to Romaniak mówił, bo mówił i do mojego dyktafonu.
I ja nadal pytam się, gdzie tu mowa o strukturach zawodowego sportu? Ciągle piszemy o zasadach dziennikarstwa.
I na koniec: tak jak napisałam nie czytałam tego wywiadu. Ty za to, zanim zaczniesz polemike poczytaj czasem coś uważnie.

_________________
K&P


           
Post 22 lip 2003, o 13:09
 Kolego "Lewy"


Drodzy forumowicze.
Kazdy ma prawo do wyrazania opinii, wiec ma je zarowno kierownik Romaniak, Robert Suszczynski, Tomasz Klis jak i kolega Lewy. :) Nie wiem akurat, co jest zlego w przeprowadzeniu wywiadu z Robertem Suszczynskim (wszak napisalem tylko to, co powiedzial, a rozmawia sie nie tylko z liderami), jak rowniez nie zgadzam sie z zarzutami odnosnie relacji Macka Kedziora. Jedyne co zrobil, to zacytowal slowa kierownika rzeszowskiej druzyny i skomentowal wypowiedzi na trybunach i w parku maszyn.

Wiem zas, ze tworczosci mojej i Macka nie kazdy musi kochac i nikogo nie zmuszamy do jej czytania. Zreszta, gdyby TZ nie byl zainteresowany rozmowa z Suszczynskim, to po prostu by jej nie wydrukowal.

A kolege Lewego prosilbym, aby przedstawil nam tutaj zasady funkcjonowania profesjonalnego sportu, skoro twierdzi, ze ten czy ow nie ma o tym pojecia. Sam jestem ciekaw owych zasad (moze sie czegos naucze), a forum czytaja tez dzialacze, wiec moze i oni uszczkna cos dla siebie. I jestem dla kolegi pelen podziwu, ze w wieku 19 lat (zapewne ledwo po zrobieniu matury) ma o tym tak duze pojecie. Pozazdroscic.

Pozdrawiam
Dominik Janusz


           
Post 23 lip 2003, o 08:03
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Wybaczcie, że odpisuję dopiero teraz, ale jak większość z Was wie, nie posiadam stałego łącza i tego działu akurat nie czytuję. O tym, że taki temat powstał dowiedziałem się wczoraj od Dominika Janusza. A skoro zostałem wywołany do tablicy, postaram się odpowiedzieć na zarzuty Lewego.

A zatem do dzieła. Zacznijmy może od wywiadu z Suszczyńskim. Jak napisała już Kaśka, trudno, by w gazecie specjalistycznej, jaką jest Tygodnik Żużlowy, pojawiały się jedynie rozmowy z najlepszymi na świecie. Brakłoby po prostu tematów do rozmów! I naprawdę nie widzę nic złego w tym, że i rozmowę z Suszczyńskim można było zobaczyć. Zwłaszcza, że nie wszyscy zawodnicy Jasolu udzielają wywiadów. Ale to już temat na inną okazję.

A teraz odniosę się do zarzutów wobec mnie. Nie bardzo rozumiem, co złego jest w tym, że w relacji dla OGÓLNOPOLSKIEGO tygodnika znalazła się PRAWDA? Gdybym pisał dla oficjalnej strony Stali, to owszem, nie musiałbym tego zaznaczyć, bo strona jest (a raczej powinna być) organem prasowym klubu. Działaczy to jednak nigdy nie obchodziło... L Ale to tez mala dygresja.

Wróćmy jednak do tematu.
"Nikt spośród nich nie mial watpilwosci, ze to jedynie zagrywka taktyczna"- zacytowal fragment mojej relacji Lewy. Żeby uściślić, przytoczę poprzednie zdanie: "Z tego powodu karetka z rzeszowianinem musiała opuścić rzeszowski stadion, co spotkało się z głośnymi gwizdami licznie zgromadzonych rybnickich kibiców". Uwierz mi, kolego Lewy, ze rzeczywiście kibice z Rybnika, z którymi rozmawiałem, byli bardzo zdenerwowani całą sytuacją, bo została ona uszyta zbyt grubymi nićmi. I wcale się rybniczanom nie dziwię, bo przejechali 300 km, wydali po kilkadziesiąt złotych, a nasi działacze chcieli ich oszukać. Tak, oszukać! Czy miałem przejść wobec tego obojętnie? Nie bądźmy niepoważni!!!!! Miałbym chyba wyrzuty do końca życia, że zabrakło mi obiektywizmu w momencie, gdy najbardziej był on potrzebny.

I nie mów o tym, jaki jest dzisiejszy sport. Oszustwa są wszędzie, każdy o tym wie. Nie oznacza to jednak, że dziennikarze mają być klubowymi sługami (a niestety często tak jest) i pisać to, co odpowiada działaczom. Podstawowymi kanonami dziennikarstwa są obiektywność i niezależność!!! I uwierz mi również, że członkowie wszelkich kolegiów w GKSŻ nie dowiedzieli się o sytuacji z relacji w Tygodniku Żużlowym, lecz dużo wcześniej, z relacji, jaką zdał im sędzia!

Zgodzę się jednak, że nie wszystko można w gazecie napisać, ale tego nie dało się ominąć. Pomyśl zresztą, co poczuliby oszukani kibice rybniccy czytając tę relację i nie widząc ani słowa o zaistniałej sytuacji. Ja nie zamierzałem ich oszukać po raz drugi...

Pozdrawiam serdecznie
Maciek Kędzior

P.S. Na koniec najwazniejsza uwaga - nie uwazam się za dziennikarza. Na razie dopiero stawiam pierwsze kroki w tym zawodzie, ale do tego, by okreslic się mianem DZIENNIKARZA jeszcze mi daleko, wiec cudzyslow w temacie wcale mnie nie urazil ;-)


           
Post 28 lip 2003, o 00:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
rowniez przepraszam was ze dopiero teraz odpisuje ale myslalem ze ten temat juz jest zamkniety pierwsze odpisze moze koledze jaskowi sam stwierdziles ze kazdy ma prawo do wyrazania swoich opini dlatego ja kozystam z tego prawa i pisze to co mysle wedlug mnie sam pomysl wywiadu z suszczynskim byl dla mnie smieszny.zgadzam sie ze potrzebne sa wywiady nie tylko z liderami ale tez z innymi zawodnikami ale mianem zawodnika roberta bym niestety nei nazwal to jest gosc ktory jeszcze nie zdobyl punktu w lidze z walki moge czytac wywiady z maciejem kierzkowskim czy maciejem kadziora i te wywiady mnie nie smiesza bo w/w mozna nazwac zuzlowcami.Ej kolego ja na twoim miejscu bym sie tak nie wymadrzal bo gawarantuje ci ze napewno interesuje sie zuzlem dluzej na niego chodze wiecej meczy widzialem i to nie tylko u siebie ale tez wyjazdow i musze ci zmartwic ze na temat wiedzy zuzlowej moglbys sie jadnak czegos od mnie nauczyc.

Teraz odpowiem koledze Mackowi mam chyba prawo do swojego zdania i ja bym tego co ty nie napisal bo opierasz sie tylko na domyslach i nie rozmawiales z zadnym lekarzem i wcale nie masz 100% pewnosci ze to byla tylko zagrywka taktyczna a moze rzeczywiscie piotrek sie zle poczul.Jednak zgadzam sie z toba ze odpowiednie wladze dowiedzialy sie o calym zajsciu od sedziego i z ta wypowiedzia romaniaka to nie byl zarzut do ciebie tylko smialem sie z tego co powiedzial ty tylko zacytowales jego slowa- smialem sie jednak z niego a nie z ciebie

na koniec chce zaznaczyc ze nie chce byc twoim wrogiem napisalem tylko swoje zdanie na temat opisania sytuacji z p.winiarzem.uwazam ze calkiem fajnie piszesz i napewno masz duzo wiecej pokory niz jasiek ktory uwaza ze nie musze jego"tworczosci" kochac chyba przesadzil z tym slowem tworczosc ;-)

ale juz sie nie czepiam
pozdrawiam


           
Post 28 lip 2003, o 07:46
 


Cytuj:
zgadzam sie ze potrzebne sa wywiady nie tylko z liderami ale tez z innymi zawodnikami ale mianem zawodnika roberta bym niestety nei nazwal to jest gosc ktory jeszcze nie zdobyl punktu w lidze z walki moge czytac wywiady z maciejem kierzkowskim czy maciejem kadziora i te wywiady mnie nie smiesza bo w/w mozna nazwac zuzlowcami.


Nie ma takiego zuzlowca jak Maciej Kadziora, panie znawco ;). Jest co najwyzej Marcin Kedziora, ktory w lidze osiagnal mniej wiecej to, co Suszczynski.

Cytuj:
Ej kolego ja na twoim miejscu bym sie tak nie wymadrzal bo gawarantuje ci ze napewno interesuje sie zuzlem dluzej na niego chodze wiecej meczy widzialem i to nie tylko u siebie ale tez wyjazdow i musze ci zmartwic ze na temat wiedzy zuzlowej moglbys sie jadnak czegos od mnie nauczyc.


A skad Ty wiesz, ile ja sie zajmuje zuzlem? I skad wiesz, na ilu wyjazdach bylem? Jesli faktycznie masz te 19 lat, o ktorych udalo mi sie dowiedziec, to chodzilem na zuzel juz wtedy, gdy Ty byles jeszcze niemowleciem i jestem od Ciebie pare ladnych lat starszy.

Cytuj:
napewno masz duzo wiecej pokory niz jasiek ktory uwaza ze nie musze jego"tworczosci" kochac chyba przesadzil z tym slowem tworczosc


Ktos tu sie czepia slowek ;). Uzycie slowa "tworczosc" w stosunku do tego, co robie ja czy Maciek, jest jak najbardziej na miejscu. To, co piszemy, wychodzi spod naszych rak, a zatem jest to stworzone przez nas. Stad slowo "tworczosc", ktore moim zdaniem nie jest zadna przesada.

A ze jestem czlowiek niepokorny, to kazdy o tym wie, kto choc troche mnie zna ;) Ale poki co czekam, abys przedstawil nam tu zasady fukcjonowania profesjonalnego sportu.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 130 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi