Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skandaliczna relacja w Radiu Bieszczady !!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 22 lip 2003, o 11:48
 Skandaliczna relacja w Radiu Bieszczady !!!
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
To co zrobil Pan Syzdek (chodzi o relacje z niedzielnego meczu) przerasta ludzkie pojecie. Jak sie dzis dowiedzielismy Marian Mical ani raz nie wyjechal wtedy na tor...czego nie zauwazyl Pan Syzdek...dwa razy zostal zmieniony przez Pawla Miesiaca !!! To Pawel zanotowal upadek na starcie i defekt. Nie poinformowal rowniez, ze w 4 za Korolewa pojechal Swiderski oraz w biegu 14 za Wilsona ponownie Swider. Ludzie i ten pan komentuje zawody zuzlowe. Teraz jest tylko kupa pomylek i bledow w relacjach. Gdzie nie popatrze sa inne punktacje. A sam komentarz zostawia wiele do zyczenia..to jest zawodowiec :?: :roll: Wczesniej cieszylem sie, ze wogole jest relacja w radiu, nie wazne jakiej jakosci. Ale po niedzielnym meczu dziekuje...wole wogole nie sluchac...


Ostatnio edytowano 22 lip 2003, o 13:26 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 22 lip 2003, o 11:56
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Niestety to nie jest pierwszy raz. Dopiero po długich konsultacjach z kilkoma osobami z Rawicza udało nam się ustalić kto za kogo jeździł. Było tak jak napisał Kezman - Micał ani razu nie pojawił się na torze.
Ja nie rozumiem jak tacy ludzie mogą prowadzić relację w radiu. Pół biedy gdy jest to telewizja, wtedy wszystko widać, ale w radiu to komentator jest moimi "oczami" ;).

Relacje w Radiu Bieszczady w żadnej mierze nie mogą równać się z Radiem Via. Szkoda, że jesteśmy skazani na taką amatorszczyznę :|


           
Post 22 lip 2003, o 13:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja naprawde tego nie rozumie. Przeciez ktos kto komentuje zyzel a nie np. pilke nozna czy siatkoweke, cos musi wiedziec czego dotyczy jego praca. Przeciez takiej roboty nie dostaje sie od reki. Moim zdaniem naprawde nie jest trudne popatrzec na tylna czesc plastronu :) gdzie widnieje numerek zawodnika :D Jesli chodzi sie juz jakis czas na zuzel to swoich zawodnikow rozroznia sie po kevlarach. U nas jest z tym problem :D Same Faraony :P ale Marian i Pawel maja dicalkowicie inne "skory". To nie jest juz pierwszy przekret. Nie mowie juz nawet o komentowaniu zawodow lecz o tym ze w czasie decydujacego o losach meczu, biegu prowadzacy Radio Bieszczady sa wstanie zapodac wiadomosci :/ Jesli sie cos robi to naprawde trzeba to robic porzadnie.

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 lip 2003, o 14:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
No to się Jasiek wyżył na Bieszczadach :)
Przegląd Żużlowy napisał(a):
Niezwykłym wyczynem popisał się komentator jednej z rzeszowskich rozgłośni radiowych prowadzącej transmisję z meczu żużlowego pomiędzy Kolejarzem Rawicz a Jasolem Rzeszów. Otóż według jego relacji w meczu tym dwukrotnie wystartował Marian Micał. Jak udało się jednak dowiedzieć autorom oficjalnej strony Jasolu Rzeszów, Micał w Rawiczu pojawił się tylko na... prezentacji. We wszystkich wyścigach był zastępowany przez innych zawodników. Rzeszowski komentator nie podał również zmian u gospodarzy w dwóch wyścigach (Świderski zastępował po razie Korolewa i Wilsona). Potwierdzenie informacji zdobytych przez webmasterów strony Jasolu znajdujemy w "Gazecie Wyborczej".

Nie byłoby w tym pewnie nic szczególnego, gdyby nie fakt, że na podstawie jego relacji powstawały sprawozdania na niektórych portalach internetowych i w niektórych lokalnych gazetach. Niestety - powieliły błąd owego komentatora.

To nie pierwszy taki "wyczyn" owego pana. Wręcz legendarna w mieście nad Wisłokiem jest jego wpadka, gdy podczas ligowego meczu w Warszawie w jednym z wyścigów pomylił Macieja Kuciapę z Dariuszem Fijałkowskim i podał, że WKM wygrał tę gonitwę 5-1, podczas gdy zakończyła się ona remisem 3-3.


BTW. Przy okazji wyszło, które lokalne gazety uprawiają swój zawód przed radioodbiornikami ;)


           
Post 22 lip 2003, o 14:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Witam
Z tego co mozna zauwazyc to niepierwsza byla wpadka Pana Syzdka który jak widac zanic w swiecie niemoze sobie zapamietac numerkow zawodnikow juz niemowie obcych a raczej naszych Rzeszowskich zuzlowcow to raz ze mozna poznac po sylwetce drogie numerki a potrzecie to niesa bierki ani szachy lub wielka pardubicka a zuzel gdzie komentarz powinien oddawac to co sie dzieje na torze i kibic sluchajacy radia emocjonuje sie tym a nie slucha tego jak jakiejs transmisji z mszy no chyba ze Pan Syzdek bardzo by chcial dokonywac takiej transmisji wiec trzeba by pomoc mu w tym i wtedy bedzie w swoim zywiole;-)
Dziwi mnie jeszcze jeden fakt jak taki Profesjonalista Pan Andrzej Heahne toleruje zachowanie pana Syzdka a zarazem doprowadza do tego ze kibic sluchajacy takiego komentarza zamiast byc zadowolony z transmisji to bierze garsc tabletek na uspokojenie nietyle przez wyniki uzyskane przez naszych zawodnikow bo z tym jest roznie ale po takim wlasnie komentowaniu gdzie czlowiek malo radia piescia nierozwali:-)
Ahh sie rozpisalem ale jestem dobrej mysli ze Pan Andrzej Heahne cos z tym zrobi bo tak dalej to daleko niezajedziemy na tym wozku jak chce sie promowac zuzel to w taki sposob zeby kibica zachecic a nie odwrotnie czyli zniechecic.
Pozdrawiam Wszystkich kibicow zuzla w rzeszowie i calej polski


           
Post 22 lip 2003, o 15:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Nie no ja po prostu nie mam słów... jak oni w ogóle mogą komentować, ja już dawno bym takiego...
Kiedyś na gp podczas komentowania ktos sobie przez gg gadał bo słychac było ten charakterystyczny odgłosik :/

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 22 lip 2003, o 15:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
przesadzacie ludzie, drobne pomylki koles zrobil a wy juz jedziecie na niego jakby wam matke zabil. kilka malych bledow nie swiadczy wcale o kolesiu

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 22 lip 2003, o 17:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 22:33
Posty: 65

Zobacz profil 
Co ty koroner w ogóle piszesz? Małe błędy? Stary przecież to się pochlastać można słysząc co ten gość wyprawia. Nie dość, że facet nie ma pojęcia o żużlu to jeszcze nawet nie potrafi się przygotować do transmisji. Nawet jeśli koleś nie widzi numerów to chyba nie jest problemem (nawet jeśli nie ma się zielonego pojęcia - tak jak właśnie syzdek) podczas prezentacji spojrzeć na kolor kevlaru czy nawet zapisać sobie, który jest który...

Zresztą trnsmisje w Radiu bieszczady to jedna, wielka kiszka.

Nie pozostaje nic innego jak zatęsknić za RADIEM VIA i profesjonalnym komentarzem WOJTKA BŁAŻEJEWSKIEGO i SŁAWKA BUDZIKA.

I niech szefostwo bieszczadów zrozumie, że przez tego pana tracą tylko słuchaczy.


           
Post 22 lip 2003, o 17:53
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Witajcie - jestem na urlopie ale od czasu do czasu zagładam tutaj z kofejki nad morzem . Nie słuchałem ostatniej transmisji , ale Panowie to Radio Via jest absolutnie nieprofesjonalne a nie Radio Bieszczady. To Radio Via jest be.
Miło mi słyszeć że tesknicie za naszymi transmisjami , wiem i zdaje sobie sprawe z faktu że i ja popełniam czasami błedy, ale zapewniam was że pracujemy cały czas nad nową zupełnie formuła transmisji i mam nadzieje że jeśli nie teraz to wprzyszłym sezonie usłyszycie coś naprawde dobrego. Dzieki za słowa krytyki - aha jak możecie wspierajcie nasze Radio abyśmy wiedzieli i byli przekonani że chcecie nas słuchać . Do usłyszenia w niedziele . Pozdrawiam . Wojtek


           
Post 22 lip 2003, o 19:45
 Pan Syzdek
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lip 2003, o 07:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 102

Zobacz profil 
NIe będę się powtarzał bo szkoda na to czasu i chęci i słów co wszyscy napisali w tym temacie.Sprawa jest banalna. Pan Syzdek za pieniądze radia Bieszczady jeździ sobie na zawody, i to nie tylko ligowe ale również rangi GP, nie potrafi chłopisko komentowac męczy się z tym jak ze złem koniecznym nałożonym na niego. Pan Syzdek o którym mowa najprawdopodobniej robi to najlepiej jak potrafi albo przynajmniej się stara ,a że chłopisko nie potrafi to juz niestety tego mu nie można zarzucić bo taką ma pracę i za to mu płącą. Napewno jeśli Radio bieszczady miało by na uwadze dobro słuchaczy relacji transmisji radiowych to juz dawno by zmieniono tego komentatora, transmisje były by "prawie" ciągłe, a nie tu w trakcie biegu właczają sie wiadomości bo wybiła godzina 17.00. Transmisje te sa robione bo być muszą żeby ktoś ich wogóle słuchał, choć po ich co raz lepszej jakości to raczej robią sobie antyrekalmę.
Pozdrawiam wiernych kibiców Stali , zawodników, trenerowi życzę rozwiązania umowy o pracę, Panu Syzdkowi dużo zdrowia lepszej pracy mniej stresującej, a nam wszystkim nowych ciekawszych relacji radiowych, telewizyjnych i dużo zwycięstw w tym i nowym sezonie ukochanej drużyny stali.

_________________
Greg


           
Post 22 lip 2003, o 21:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:55
Skąd: prawie Rzeszów ;) / Kraków
Posty: 27

Zobacz profil 
Ja krotko - sluchalam relacji w Bieszczadach 2 razy, i to byly dwa pierwsze i ostatnie razy. Wole nie sluchac w ogole niz czerpac swoje informacje o meczu z tak nieprofesjonalnego zrodla. Czlowieka krew zalewa jak tego slucha, i jak ktos slusznie wczesniej napisal, ma ochote rozwalic radio (moje jest w wiezy, wiec raczej nie dam rady nim walnac o sciane, ale wole nie ryzykowac :P :P:P)

_________________
Zwycięstwo nigdy nie jest ostateczne. Klęska nigdy nie jest całkowita. To, co się liczy naprawdę, to odwaga.


           
Post 22 lip 2003, o 22:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hehe nie bede nic pisale bo na szczescie mi radio bieszczady jakos nie odbiera hahaha i sie cziesze:-) jak czytam takie rzeczy i wynik sprawdzalem sobie na fatkach!!! Pozdrowionka!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 22 lip 2003, o 22:56
 


Buber napisał(a):
Nie no ja po prostu nie mam słów... jak oni w ogóle mogą komentować, ja już dawno bym takiego...
Kiedyś na gp podczas komentowania ktos sobie przez gg gadał bo słychac było ten charakterystyczny odgłosik :/

Komu by się chciało jechać na GP, jak wystarczy kupić dekoder i komentować z telewizora...

Profesionalizm jakich mało...


           
Post 23 lip 2003, o 09:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
Ja dlatego wlasnie przestalem sluchac relacji po 10 biego krew mnie zalala i nie moglem juz tego wytrzymac nie bede powtarzal juz tego co wszyscy pisali ale napisze dwa hasla syzdka z rawicza ktore mi sie najbardziej spodobaly :
1."Maciej Kuciapa siedzi na stole yyy znaczy na torze" -po upadku macka
2."Podmienia Mariana Micała" -wiekszosci skojarzylo sie z podmywa ;-)))

Pozdrawiam


           
Post 23 lip 2003, o 10:20
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
To ja jeszcze jedno dodam:

13 bieg - a ten mówi:
"Golonka trzeci, ale nie wymagajmy od niego cudów, przecież jedzie za takimi TUZAMI I ligi jak Mróz i Korolew". Mój tato mało nie padł ze smiechu.


           
Post 23 lip 2003, o 16:16
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
To nie byla relacja tylko paradio


           
Post 25 lip 2003, o 11:00
 pozdrawiam zza oceanu
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 kwi 2003, o 23:43
Skąd: usa
Posty: 14

Zobacz profil 
Nie mialem okazji sluchac ostataniej relacji w radio Bieszczady, ale negatywna i gwaltowna reakcja kibicow troche mnie zaskoczyla, bowiem polmetek mamy juz dawno za soba, a ostre komentarze pojawiaja sie dopiero teraz??? Jesli relacje sa slabe, to dlaczego tak pozno te komentarze, a jesli to byla jednorazowa wpadka, to nalezy wytonowac swoje opinie....

Powiem szczerze, ze z mila checia po powrocie z USA wspolnie z Wojtkiem (ktorego bardzo serdecznie pozdrawiam) zajme sie relacjonowaniem zuzla. Kibicom, sponsorom (ostatnio otrzymalem bardzo milego e-maila) i nam, dziennikarzom radia Via brakuje tego niedzielnego swieta, kiedy goscilismy w Panstwa domach czy w innych miejscacyh. W Stanach Zjednoczonych najbardziej tesknie wlasnie za zuzlem, dlatego wroce....

Z zuzlowym pozdrowieniem zza oceanu
Slawek Budzik


           
Post 25 lip 2003, o 11:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Do poniedziałkowego sprawozdania z pojedynku rzeszowian w Rawiczu zamieszczonego w naszej gazecie wkradły sie pewne nieścisłości. Opierając sie na relacji sprawozdawcy Radia Bieszczady, nie uwzględniliśmy punktów Piotra Świderskiego, który zastępował Andrzeja Korolewa i Seana Wilsona. W drużynie Jasolu nie wystąpił natomiast Marian Micał, który został zastąpiony dwukrotnie przez Pawła Miesiąca. Zainteresowanyh przepraszamy, a czytelnikom obiecujemy, ze już nigdy nie skorzystamy z usług wspomnianego sprawozdawcy, który wykazał sie nierzetelnością i nieznajomością tematu.


to sprostowanie ukazalo sie w dzisiejszyh "Super Nowościach"....widac zagladaja na stronke ;)

_________________
Obrazek


           
Post 25 lip 2003, o 12:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
No to przynajmniej podsumowali goscia... inna sprawa, ze oni tam powinni miec swojego czlowieka... Ale ostatnie zdanie zamieszczone w gazecie mi sie podoba. Ja podczas tej relacji bylem w Krosnie, ale sluchalem w radiu meczu z Rawicza i juz wtedy cos nie pasowalo... tak to jest jak nie nierozroznia zawodnikow...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 25 lip 2003, o 12:46
 Re: pozdrawiam zza oceanu
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
sbudzik napisał(a):
Nie mialem okazji sluchac ostataniej relacji w radio Bieszczady, ale negatywna i gwaltowna reakcja kibicow troche mnie zaskoczyla, bowiem polmetek mamy juz dawno za soba, a ostre komentarze pojawiaja sie dopiero teraz??? Jesli relacje sa slabe, to dlaczego tak pozno te komentarze, a jesli to byla jednorazowa wpadka, to nalezy wytonowac swoje opinie....


Negatywne opinie na temat relacji w Radiu Bieszczady, konkretnie chodzi o komentarz Pana Syzdka pojawiały się już pare razy tylko że teraz został wreszcie założony osobny temat. Widać kibice mają juz dość takich relacji, przyznam że ja również. Ja rozumiem że na początku można robić błędy bo one sie przecież zdarzają ale tutaj wystepują one co chwilę i to najgorsze że merytoryczne bo błędy językowe jeszcze jakoś człowiek przecierpi. Mam również zastrzeżenia do osoby realizującej transmisję, nie moze być tak że za każdym razem łączenie odbywa się gdy zawodnicy już startują bo po prostu komentator nie nadąża z podaniem składu biegu.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi