Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jak to Władkowi rozporek rozpinano; było: Unia Pany.mp3 :D..


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 4 sie 2003, o 19:05
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Widze, że Asz Ich Troje ma konkurencje....

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 sie 2003, o 23:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Aniu... cóżbym mógł rzec na to co napisałaś:

"P.S.- Diamond_ tak jako 5-6 letnie dziecko napewno byłeś takim fanem PF i LZ jakiego świat nie widział :P
"

Otóż wydaje mi się, że nie napisałem, iż byłem fanem tychże zespołów. A jeśli u mnie w domu akurat takie zespoły możnabyło usłyszeć... to przecież nie napiszę, że słuchałem namiętnie "ja ja je koko dżambo ja ja je" , prawda ?

Piosenka jest po prostu świetna. I naprawdę zazdroszczę Wam jej :D Śmiech na całą Polskę...


           
Post 4 sie 2003, o 23:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
Diamond a do ciebie to pisać trzeba chyba kilka razy. Przecież ci Anka tlumaczy, że to było dawno, w czasach dziwnych dla polskiej sceny muzycznej. A śmiech to mam z ciebie bo przecież ile razy można tłumaczyć jedno i to samo.
Heh a co do słuchania rockowej muzy to też nieźle się wymigałeś, najpierw piszesz "tak" a potem "inaczej". Wątpię aby z lat "wózkowych" dało się zapamiętać takie dźwięki.


           
Post 5 sie 2003, o 01:13
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Otóż wydaje mi się, że nie napisałem, iż byłem fanem tychże zespołów.

Nie, żeby się czepiała lub coś, ale:
nie napisałeś, że byłeś fanem; napisłeś, że byłeś fazascynowany tymi zespołami. Na potwierdzenie mam cytat :P
Cytuj:
Ja wówczas fascynowałem się zespołami takimi jak: Pink Floyd czy Led Zeppelin ... a i nie pamiętam, by ktokolwiek wówczas słuchał DP.

Cytuj:
A jeśli u mnie w domu akurat takie zespoły możnabyło usłyszeć... to przecież nie napiszę, że słuchałem namiętnie "ja ja je koko dżambo ja ja je" , prawda ?
No popatrz to "koko dżamba" też nie są Ci obce... i nawet jeżeli ty ich nie słuchałeś tylko słuchali tego inny to znasz te kawałki... i co mi będziesz tu kity wciskał, że nie słuchano wtedy disco polo ????
Cytuj:
Piosenka jest po prostu świetna. I naprawdę zazdroszczę Wam jej :D Śmiech na całą Polskę...
Piosenka jest śmieszna, jest również stara i żeby ją oceniaćw obecnych czasach należy cofnąc się do lat 93, 94 kiedy ona powstała... i "tymi" oczami na nią patrzeć... jak również zauważyć jej historyczny charakter w dziejach tarnowskiego speedway`a...
a to, że nam zazdrościsz...nic nowego...:P My kibice z Tarnowa zdązyliśmy się przyzwyczaić, że rzeszowiaki nam zazdroszczą...najpierw Kołodziej (nawiasem mówiąc dziś w debiucie ligowym w Anglii zrobił 10+2 :) :) :) :) ) ... no więc Januszek, lepsza pozycja w tabeli, teraz jeszcze historyczna piosenka :) ahhh i co będzie dalej :P

hahahahhahahaha :) :P

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 5 sie 2003, o 11:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2003, o 12:41
Skąd: Tarnów
Posty: 16

Zobacz profil 
No to ja też dorzuce coś od siebie...

Piosenka z tego co pamiętam to powstała w Chicago, i nagrała przez jakiś zespoł polonijny. Fakt że jakość utowru jest na stopniu minimalnym, ale w Tarnowie nie słucha się tego dla tego że to dobry kawałek, tylko dla tego że kojarzy się z sukcesami naszych żużlowców, tj medal DMP, sukcesy juniorskie, pełny stadion, Ricki w składzie itd...

teraz wyjazd do Lublina i prawdopodobnie pojedzie z nami jeden z kibiców rzeszowa, więc zapewne będzie skazany na ten utwór.... zobaczycie, jemu też się spodoba :):P

_________________
Siergej Darkin do GP...!!!


           
Post 5 sie 2003, o 13:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
an_Ka napisał(a):

Cytuj:
Piosenka jest po prostu świetna. I naprawdę zazdroszczę Wam jej :D Śmiech na całą Polskę...
Piosenka jest śmieszna, jest również stara i żeby ją oceniaćw obecnych czasach należy cofnąc się do lat 93, 94 kiedy ona powstała... i "tymi" oczami na nią patrzeć... jak również zauważyć jej historyczny charakter w dziejach tarnowskiego speedway`a...
a to, że nam zazdrościsz...nic nowego...:P My kibice z Tarnowa zdązyliśmy się przyzwyczaić, że rzeszowiaki nam zazdroszczą...najpierw Kołodziej (nawiasem mówiąc dziś w debiucie ligowym w Anglii zrobił 10+2 :) :) :) :) ) ... no więc Januszek, lepsza pozycja w tabeli, teraz jeszcze historyczna piosenka :) ahhh i co będzie dalej :P

hahahahhahahaha :) :P

oj oj an_Ka, weź się lepiej stuknij w tę buczakowską łepetynę. czy my mamy wam czegoś zazdroscić? w latach 90-tych unia miała medal dmp, stal też. sukcesów juniorów stal miała więcej, dłużej też występowała w ekstraklasie. chyba nie ma powodów do zazdrości.

a piosenka to jest kicz, natomiast słowa o piotrze rolnickim (czy może dolnickim, jak chyba śpiewają dla zmyłki, jakoś nagrania jest fatalna) ze wsi machowa co na niego czeka wściekła teściowa to szczyt obłudy i chamstwa, z którego cieszy się tarnowskie buractwo.

gdyby nie rolnicki, to taki :cenzura: by wam jeździł w 1991 roku, a nie mitch shirra czy jeremy doncaster. fakt, że w 1992 roku się obraził i poszedł z unii na swoje, ale gdyby go nie było w tarnowie w 1991, to w 1992 jeszcze większy :cenzura: by wam jeździł, a nie gert handberg czy simon wigg. wyfrunęlibyście do 2 ligi jak jaskółka kopnięta ostro w dupę.

:twisted:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 5 sie 2003, o 14:10
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Karolciu luzuj...wez przyklad z osob z Tarnowa i prowadz kulturalna rozmowe na ten temat...po co jakies hasleka typu : "tarnowskie buractwo"...nastepne tego typu posty beda wywalane :!:


           
Post 5 sie 2003, o 23:32
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a to jest twoj hymn zajebisty szkoda tylko ze przestarza;ly buahhaha

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 6 sie 2003, o 00:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
"Żal wam d.pe sciska" Jaka parodia. Tak naprawde zazdrościmy wam takiego pieknego hymnu. BUAHAHAHAHA :lol: :lol:

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 6 sie 2003, o 01:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
karolcia, ale ty drazliwa jesteś!! Trudne dni/dzień?? :D:D:D

karolcia napisał(a):
oj oj an_Ka, weź się lepiej stuknij w tę buczakowską łepetynę. czy my mamy wam czegoś zazdroscić? w latach 90-tych unia miała medal dmp, stal też. sukcesów juniorów stal miała więcej, dłużej też występowała w ekstraklasie. chyba nie ma powodów do zazdrości.
Na tą "buczakowska" głowe ie będe reagować, ponieważ nie przyszłam się tu z nikim wyzywać ani kłócić... [więc udaje, że tego nie widze :P ] Dziewczyno i co się tak unosisz... po pierwsze to ja nie pisałam o historii tylko obecnym sezonie... a tak nawiasem mówiąc to ten wpis to był żart... jeżeli nie zrozumiałaś to przecież wstawiłam do tego postu dużo "uśmieszków i języków", że można się było domyślić, iż nie jest to pisane na poważnie... ale widać, że z poczuciem humoru też u ciebie ciężko...

Cytuj:
a piosenka to jest kicz, natomiast słowa o piotrze rolnickim (czy może dolnickim, jak chyba śpiewają dla zmyłki, jakoś nagrania jest fatalna) ze wsi machowa co na niego czeka wściekła teściowa to szczyt obłudy i chamstwa, z którego cieszy się tarnowskie buractwo.
O obrońca uciśnionych i pokrzywdzonych!! Trwała wojna na lini Unia- Rolnicki... i on tak samo dołki kopał pod Unia jak i Unia pod nim... ale to było dawno... poza tym nikt nie umniejsza zasług pana PR i wszyscy mu jesteśmy wdzięczni za to co dla nas zrobił...
Na temat chamstwa to ty lepiej się nie wypowiadaj, bo ja do ciebie nic nie napisałam obraźliwego natomiast w twojej odpowiedzi pojawiły się nie miłe epitety...

Cytuj:
gdyby nie rolnicki, to taki c**j by wam jeździł w 1991 roku, a nie mitch shirra czy jeremy doncaster. fakt, że w 1992 roku się obraził i poszedł z unii na swoje, ale gdyby go nie było w tarnowie w 1991, to w 1992 jeszcze większy c**j by wam jeździł, a nie gert handberg czy simon wigg. wyfrunęlibyście do 2 ligi jak jaskółka kopnięta ostro w dupę.

O widze, że jesteś jedna z tych którzy na słowo "Tarnów" dostają białej gorączki... cóż moge ci jedynie współczuć... że musisz żyć z tą nienawiścią w sobie... ale cóż zrobić... :D:D:D:)

Mimo wszystko pozdrawiam i spróbuj się troszke wyluzować... i z przymrużeniem oka patrzeć na pewne sprawy... :):):):)

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 6 sie 2003, o 15:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
karolcia buahahahahahahahaha rozbawiłaś mnie do łez. A myślałem, że kobiety w Rzeszowie do inteligentnych należą. W tym momencie zmieniam zdanie, w chwili czytania twoich wypocin czar prysnął. Buahahahahahaha


           
Post 6 sie 2003, o 16:51
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dziobak tak czym CIe tak rozsmieszyla?!?!?

a wiesz twoj nick mnie rozbawil az sie w pory zlałem buahahahhahahaha mamusia musi mi zmienic...:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 6 sie 2003, o 18:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Nie no, Disco Polo zajebiste :P
W przyszłym sezonie mamy derby, a ja juz sie postaram zeby ta piosenka zabrzmiała na stadionie przy ul. Hetmańskiej, oczywiscie ze specjalną dedykacją dla wszystkich gosci z Tarnowa którzy zjawią sie na meczu (pisze całkiem serio).


           
Post 6 sie 2003, o 19:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
o :cenzura:...
dawno sie tak nie usmialem...
ale czego sie mozna po buczokac spodziewac jak nie buczakowskiej piosnki
a dziobaki to maja wory na brzuchach?


           
Post 7 sie 2003, o 00:38
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
StrongU napisał(a):
W przyszłym sezonie mamy derby, a ja juz sie postaram zeby ta piosenka zabrzmiała na stadionie przy ul. Hetmańskiej, oczywiscie ze specjalną dedykacją dla wszystkich gosci z Tarnowa którzy zjawią sie na meczu (pisze całkiem serio).

Zajeb... tzn super by było...!!!!!!! Nie ma to ja usłyszeć na stadionie rzeszowkim UNIA PANY!!!!! nawet w starym i troche kiczowatym wykonaniu!!!!!... StrongU mam nadzieje, że to naprawde załawtwisz.... !!!!!

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 7 sie 2003, o 09:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
No nie wiemy, czy beda pany, pany :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 7 sie 2003, o 11:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Podniecacie sie tą piosenką jak nie wiem co, chcę tylko zauważyć że za Van Pur-a a dokładnie podczas Speedway Show na Rosirze została zaprezentowana pieśń "Na rzeszowskim torze.." i tylko opatrzności bożej mozemy dziękować że to było jednorazowe wystąpienie !!!! :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 7 sie 2003, o 16:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
an_Ka napisał(a):
StrongU napisał(a):
W przyszłym sezonie mamy derby, a ja juz sie postaram zeby ta piosenka zabrzmiała na stadionie przy ul. Hetmańskiej, oczywiscie ze specjalną dedykacją dla wszystkich gosci z Tarnowa którzy zjawią sie na meczu (pisze całkiem serio).

Zajeb... tzn super by było...!!!!!!! Nie ma to ja usłyszeć na stadionie rzeszowkim UNIA PANY!!!!! nawet w starym i troche kiczowatym wykonaniu!!!!!... StrongU mam nadzieje, że to naprawde załawtwisz.... !!!!!


A jak załatwie ;)
Mam tylko jedna niedobrą wiadomość.
W miejscach gdzie słyszymy słowo ,,pany,, rozlegać sie bedzie odgłos identyczny z tym który słyszymy w telewizji gdy słychac jakieś przekleństwo :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi