Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Nowa Koalicja Tarnów - Gorzów !!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 10 sie 2003, o 11:55
 Nowa Koalicja Tarnów - Gorzów !!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 sie 2003, o 15:40
Posty: 3

Zobacz profil 
...... Buczoki skumały się ze stalowcami z Gorzowa , buhahahhaha
nieźle dają !!!!!!! Pozdrowienia z Lublina.


           
Post 10 sie 2003, o 12:18
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wszystko fajnie tylko co ten temat ma wspolnego ze Stala Rzeszow :?: :wink:

Przenosze do "Wokol Zuzla"...

A tak wogole to jest pewne info...bo nigdzie o tym nie slyszalem :?:

P.S Az strach sie bac tej koalicji :wink:


Ostatnio edytowano 10 sie 2003, o 14:51 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 10 sie 2003, o 12:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Buhahahaha spoko.
Juz widze to kumplowanie - przez neta chyba, bo wątpie (a własciwie jestem pewien) ze nikt z Gorzowa albo na odwrót nie zjawi sie na meczu
odpowiednio w Tarnowie czy Gorzowie.

My sie skumplowaliśmy z Gdańskiem. Na mecz z Gnieznem
ma przyjechać 1000 osób :P


BUUUUUUUUUUUUUUCZOKI


           
Post 11 sie 2003, o 06:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 13:24
Posty: 8

Zobacz profil 
frugo zlap sie za j..... miales chyba zle sny a zal ci ze lublina niema w barazach a pozatym dziekujcie stali rzeszow ze wygraliscie w rzeszowie bo inaczej mielibyscie 4 ale tom dolnom .pozdrowionko :)


           
Post 11 sie 2003, o 11:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
radeczg napisał(a):
frugo zlap sie za j..... miales chyba zle sny a zal ci ze lublina niema w barazach a pozatym dziekujcie stali rzeszow ze wygraliscie w rzeszowie bo inaczej mielibyscie 4 ale tom dolnom .pozdrowionko :)


Spokojnie Radeczeq. Z buczy trzeba śmiać :D

Pozdro Lublin


           
Post 14 sie 2003, o 11:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jesli to nawet prawda to co w tym smiesznego? ja nic smiesznego w tym nie widze....jeszcze niedawno cale forum bylo podekscytowane bo koroner walnol haslo zebysmy sie skumapli z czestohowa....

_________________
Obrazek


           
Post 14 sie 2003, o 11:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
AntySlaczka napisał(a):
Jesteście siebie godni. Obydwa ciulowe kluby, i obydwa gorsze od Unii :-) Zróbcie sobie zgode,a najlepiej sie połączcie.Tylko z porzytkiem dla polskiego żużla,gdyż zamiast dwuch ciulowych klubów,będzie jeden!
Szczerze powiedziawszy,że sie tak kulturalnie wyraże,to ja bym was wszystkich zebrał na jednym placu,a potem rytualnie OTRUŁ, i byłby spokój!

Tak napisal nasz buczok antysaczka.
Pisze ze rzeszow i lublin to 2 cieniasy i dlatego sie kumplujom, a tu sie TAKA WIELKA UNIA TARNÓW kumpluje z takimi slabeuszami

P.S.Mam nadzieje ze to jest prawdziwe info.
P.S.2 Anty slączko idź sobie posłuchaj szczeki tesciowej :D cala polska zuzlowa z tej piosenki szydzi

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 15 sie 2003, o 12:42
 Re: Nowa Koalicja Tarnów - Gorzów !!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2003, o 18:04
Posty: 6

Zobacz profil 
Frugo napisał(a):
...... Buczoki skumały się ze stalowcami z Gorzowa , buhahahhaha
nieźle dają !!!!!!! Pozdrowienia z Lublina.


hehe... buczoki ??? jasne... szkoda że Lublin wtopił z Jaskółkami... i z koziołkó zrobiły się osiołki! :twisted:

_________________
UNIA KING


           
Post 15 sie 2003, o 16:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
zauważ drogi acmarianie, ze lublin jeździł niestety bez piszcza i andersena, gdyby byli to byscie dostali w dupsko

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 16 sie 2003, o 10:57
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
A najlepsze w tym wszytskim jest to.... że Lublin i Rzeszów wie więcej o tej "niby koalicji" niż Tarnów i Gorzów... :D:D:D:D

Tak to jest jak się sezon kończy wcześniej niż inne zespoły i nie ma emocji na torze, to trzeba coś wymysleć, żeby forum nie upadło :)

P.S.- coraz więc tematów o Tarnowie...
troche mi wasz szkoda, że do końca sezonu pozostało wam tylko liczenie na porażki Unii.. lub pisanie o piosence, która powstałą 10 lat temu...
cóż smutne, ale prawdziwe...

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 16 sie 2003, o 11:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Jezu jakie to jest zalosne!!! Normalnie nienormalne :)

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 16 sie 2003, o 11:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
an_Ka napisał(a):
A najlepsze w tym wszytskim jest to.... że Lublin i Rzeszów wie więcej o tej "niby koalicji" niż Tarnów i Gorzów... :D:D:D:D

Tak to jest jak się sezon kończy wcześniej niż inne zespoły i nie ma emocji na torze, to trzeba coś wymysleć, żeby forum nie upadło :)

P.S.- coraz więc tematów o Tarnowie...
troche mi wasz szkoda, że do końca sezonu pozostało wam tylko liczenie na porażki Unii.. lub pisanie o piosence, która powstałą 10 lat temu...
cóż smutne, ale prawdziwe...


Popatrz na swoje forum i nie mów ze my nie mam tematów bo tak patrząc to my chyba mamy gdzieś 3 razy wiecej tematów, i nie mam jakis załosnych tematów typu T.G.Rempałą-zdraciecko ukrainski plan czy Administrator Stali Rzeszów to ćwok wiec nic tu nie pieprz bo te wasze tamaty są takie załosne jak wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 sie 2003, o 17:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Tak to jest jak się sezon kończy wcześniej niż inne zespoły i nie ma emocji na torze, to trzeba coś wymysleć, żeby forum nie upadło :)


Nic z tych rzeczy. Heh chocby dlatego, ze temat ten zalozyla osoba z Lublina :D


P.S A tak na marginesie to na razie tylko Wasze forum co chwila upada :twisted: :wink:


           
Post 16 sie 2003, o 17:58
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Nie rozumiem administratorów tarnowskiego forum.
Otóż po zlikwidowaniu poprzedniego forum , zostało założone nowe z wyraźnym zaznaczeniem, ŻE WSZELKIE PRZEKLEŃSTWA, WYZWISKA, OBRAŹLIWE SŁOWA BĘDĄ USUWANE (!).
Owszem, parę takich wpisów zostało usuniętych, ale - uwaga !!!!!

Kiedy pojawił się temat :
" Administrator forum Stali Rzeszów to ĆWOK !!!!", w każdym wpisie roi się od przekleństw, wyzwisk i ... nikt nic nie zrobił w tym kierunku, aby to zlikwidować.

Przecież było zaznaczone - obraźliwe słowa będą wywalane.

Jedna osoba jak obrażała Net F@ns, to od razu była reakcja.

Ale rozumiem - no jasne, przecież tu chodzi o Stal Rzeszów - ich wolno wyzywać, swoich nie....

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 16 sie 2003, o 19:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
an_Ka napisał(a):
P.S.- coraz więc tematów o Tarnowie...
troche mi wasz szkoda, że do końca sezonu pozostało wam tylko liczenie na porażki Unii.. lub pisanie o piosence, która powstałą 10 lat temu...
cóż smutne, ale prawdziwe...


Z waszego forum mozna wywnioskowac ze to Wy jestescie w takiej sytuajci jak my. U was ciągle nas ktos wyzywa a administratorzy nic sobie z tego nie robią. Na dodatek przyjdzie jakiś GEJ(!!!) antyslaczka i zacznie nam zasmiecac forum.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 17 sie 2003, o 01:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Haha uważajcie, bo jeszcze troche i wam żyłki popękają i co wtedy... :shock: :shock:


Kamil napisał(a):
Popatrz na swoje forum i nie mów ze my nie mam tematów bo tak patrząc to my chyba mamy gdzieś 3 razy wiecej tematów, i nie mam jakis załosnych tematów typu T.G.Rempałą-zdraciecko ukrainski plan czy Administrator Stali Rzeszów to ćwok wiec nic tu nie pieprz bo te wasze tamaty są takie załosne jak wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :twisted: :twisted:

Ilość tematów nie świadczy o forum (jeżeli chcesz to zapraszam na forum na dyskusje.pl tam znajdziejsz kolo 20 stron) ale jaka to jest miara do oceniania forum??? Jak dla mnie żadna...
P.S.- ja w przeciwieństwie do ciebie nie pieprze !!! tylko mówie...ewentualnie pisze, lub dyskutuje...!!!!
kezman napisał(a):

P.S A tak na marginesie to na razie tylko Wasze forum co chwila upada :twisted: :wink:
Hmm upada??? tak a kiedy konkretnie?? Bo z tego co wiem to z dyskusji.pl zostało przeniesione ponieważ chodziło bardzooooo wolno, natomiast ostatnio zrezygnowali admini starego forum i nowa osoba podjeła się prowadzenia forum... w ten sam dzień... więc jak narazie to można powiedzieć, że "poddały" się tylko osoby, którym nie chciało się dalej bawić w moderowanie... forum Unii nie upadło ani na jeden dzień...:D:D

Buber napisał(a):
Z waszego forum mozna wywnioskowac ze to Wy jestescie w takiej sytuajci jak my. Na dodatek przyjdzie jakiś GEJ(!!!) antyslaczka i zacznie nam zasmiecac forum.
To nie wnioskuj tyle, bo źle wnioskujesz.... :P
Równie dorze idąc twoim tropem moge napisać : Przychodzi na nasze forum jakiś GEJ (!!!) Michał i wyzywa wszystkich...
Cytuj:
U was ciągle nas ktos wyzywa a administratorzy nic sobie z tego nie robią.
Hej nie cukruj sobie!!!! Jest wiele ciekawszych tematów, niż rzeszów i ich problemy... Mamy zespół, który ciągle walczy i liczy sie wlidze oraz perełke Kołodzieja, który właśnie zdobywa Anglie :P


Dobra Rada dla was... załózcie koło gospodyń wiejskich i debatujcie tam nad tym jak nie ładnie piszą o was na forum tarnowskim... (Zawsze można też dać na Msze, lub poprosić ojca-dyrektora o Zdrowaśke...)
Bo jak dla mnie to jesteście troche za bardzo przewrazliwieniu...

P.S.- czy słowa ukrainiec, mojzeszowiak są wulgarne???

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 17 sie 2003, o 03:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
czym ty sie szczycisz? ze jestescie w lepszej czworce spidlejow jak nasze motomyszy?
smieszna jestes.
moj klub chodz gral w 4 lidze i przychodzilo na niego po 100 osob (teraz sie rozroslo) byl dla mnie zawsze klubem i w niego wierzylem.
dla mnie kibice chodz kibicuja chodziazby resovii, niektorzy sa ok i mozna z nimi pogadac chodz ich klub gra kiche. nawet nie resvia. podam ci przyklad moze orla przeworsk. sukcesami nie ma co sie wywyzszac bo w tamtym sezonie w spidleju bylo odwrotnie ty motomyszo.
a pamietaj jedna rzecz. mistrza polski w pilce kazdy zna i kazdy wie kto byl mistrzem w tym roku w pilke. powiedz mi kto jest. spytaj ludzi poza tarnowem czy rzeszowem kto jest mistrzem polski w zuzlu....

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 17 sie 2003, o 09:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
an_Ka napisał(a):

Dobra Rada dla was... załózcie koło gospodyń wiejskich i debatujcie tam nad tym jak nie ładnie piszą o was na forum tarnowskim... (Zawsze można też dać na Msze, lub poprosić ojca-dyrektora o Zdrowaśke...)
Bo jak dla mnie to jesteście troche za bardzo przewrazliwieniu...

P.S.- czy słowa ukrainiec, mojzeszowiak są wulgarne???


Na koło gospodyń wieskich to Wy macie większe szanse.Takiej wioski jak waszej juz dawno nie widzialem.Dwie stodoły na krzyż,niby tor który w lesie zarośnięty.
PS.Powiedz mi skad sie wzielo u Was tak prymitywne hasła jak ukrainiec czy mojrzeszów??To jest tak zacofane,tak nie dorozwinięte i to Wy macie jakies komlpeksy na punkcie Rzeszowa.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi