Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Niech wróci pan Andrzej Heahne


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 28 wrz 2004, o 23:12
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Pan Andrzej Haehne dla rzeszowskiego zuzla duzo zrobil i chwala
mu za to - zwlaszcza za sezon 1998. Ale kazdego czas kiedys
przemija i jak sam zainteresowany powiedzial, po prostu jest juz
wypalony. Potrzeba w klubie nowej krwi, a jej pierwszym
przedstawicielem jest prezes Szylar, kolejnym panstwo Poltorak.
Gdyby tak sie wiecej takich znalazlo...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 12 gru 2005, o 12:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Cytuj:
Komornik ściga Andrzeja H.
RZESZÓW, WARSZAWA. Dlaczego znany działacz sportowy nie chce spłacić długu?

Andrzej H. to znany w Rzeszowie, i nie tylko, działacz sportowy.
Nie zapłacił 4 tys. zł za wynajmowane mieszkanie, bo stwierdził, że były tam pluskwy. Andrzej H. zadłużył się w czasie, kiedy pełnił wysoką funkcję w Głównej Komisji Sportu Żużlowego.
Andrzej H. to znany w Rzeszowie działacz sportowy. Kilka lat temu był prezesem sekcji żużlowej Stali Rzeszów. Jeszcze kilka tygodni temu pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Głównej Komisji Sportu Żużlowego.
- W 2004 r., gdy był wiceprzewodniczącym, wynajmował u mnie w Warszawie mieszkanie. Wyprowadził się, ale za wynajem nie zapłacił - twierdzi Przemysław Włoszycki. - Sprawa trafiła do sądu i do komornika.
Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał nakaz zapłaty na sumę ok. 4 tyś zł. H. do dziś nie zapłacił. - I nie zapłacę. Tą sprawą zajmują się już moi prawnicy - mówi.
Twierdzi, że w mieszkaniu, które wynajmował i w którym miał sprzęt komputerowy były pluskwy. - Wydałem duże pieniądze na ich zlikwidowanie, ale nie pomogło. Za to powinien przecież zapłacić właściciel mieszkania. Poza tym, za nie małe pieniądze, szybko musiałem przenieść sprzęt do innego mieszkania, żeby pluskwy nie zagnieździły się w komputerach - twierdzi H.
Andrzej H. uważa, że ta sprawa (gdyby wcześniej wyszła na jaw) i tak nie miałaby żadnego wpływu na pełnienie przez niego funkcji w Komisji Sportu Żużlowego.
Grażyna Makowska z Polskiego Związku Motorowego w Warszawie (sport żużlowy podlega pod PZM) powiedziała, że "nie zgadza się”, aby bez jej komentarza ukazał się jakikolwieki artykuł. Pytana jednak, kiedy odpowie na wysłany do PZM faks z prośbą o komentarz, odpowiedziała: - Nie wiem.
Warszawska centrala PZM na faks z pytaniami wysłanymi z redakcji nie odpowiedziała przez dwa tygodnie. Zgodnie z zasadami, instytucja państwowa ma obowiązek odpowiedzieć w ciągu 48 godzin.


http://www.gcnowiny.pl

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 12 gru 2005, o 12:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
No i co z tego?? Jaki ta sprawa ma związek z działalnością żużlową p. Heahne?? A tym bardziej działalnością w Stali??

To jest jego PRYWATNA SPRAWA.

Typowe podejście dzisiejszych mediów - najważniejsza sensacja!!! Uhm!! Kochamy to! Wyślijmy tam Marcina Wronę!!! Albo chociaż program Uwaga!!!

Proponuję tytuł: "Skandal w polskim sporcie, czyli jak pluskwy przepędziły słynnego działacza żużlowego z GKSŻ."

Żałosne...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 12 gru 2005, o 23:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2005, o 20:22
Posty: 7

Zobacz profil 
[quote="seewy"]No i co z tego?? Jaki ta sprawa ma związek z działalnością żużlową p. Heahne?? A tym bardziej działalnością w Stali??

To jest jego PRYWATNA SPRAWA.

Typowe podejście dzisiejszych mediów - najważniejsza sensacja!!! Uhm!! Kochamy to! Wyślijmy tam Marcina Wronę!!! Albo chociaż program Uwaga!!!

Proponuję tytuł: "Skandal w polskim sporcie, czyli jak pluskwy przepędziły słynnego działacza żużlowego z GKSŻ."

Żałosne...[/quote
Witam uśmiałem się i ubawiłem tym artukułem Widocznie Nowiny już nie mają o czym pisać.
Nie zapłaciłem i nie zapłacę temu oszustowi za jeden miesiąc czynszu .Wynajęliśmy u niego mieszkanie służbowe.Miało być bez robactwa a okazało się po 3 miesiącach że są karakony i po 4 miesiącach że dodatkowo są pluskwy w murach .Czy wiecie co to jest pluskwa ? Moi pracownicy uciekli Trzeba było wszystko dezynfekować.Wołoszycki miał zwrócić pieniądze za dezynsekcję ale nie zwrócił dlatego nie zapłaciliśmy za ostatni miesiąc To tyle Dziwię się tylko że Nowiny tak nisko upadły że moje domniemane długi uważają za niusa Brawo.Nie jest straszno jest śmiesznie.
życzę mistrza Polski
Andrzej Haehne


           
Post 13 gru 2005, o 00:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
hm mam pytanie do Pana

czy Pan płaci pieniądze za wywóz śmieci na Załężu? bo ponoc z tego co wiem postawił pan tam dom i byc moze są z tym jakies problemy i malchojstwa...

jesli wszystko jest ok i czyste to przepraszam bardzo ze na publicznym forum pana o to zapytałem,(byc moze oskarżyłem.?) Pozdrowienia

i prosze nie kasować tego postu jakby się wydawał dla kogoś smieszny pytam jak najbardziej poważnie, bo cos tam kiedyś słyszałem i mnie to zaciekawiło..

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 gru 2005, o 00:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2005, o 20:22
Posty: 7

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
hm mam pytanie do Pana

czy Pan płaci pieniądze za wywóz śmieci na Załężu? bo ponoc z tego co wiem postawił pan tam dom i byc moze są z tym jakies problemy i malchojstwa...

jesli wszystko jest ok i czyste to przepraszam bardzo ze na publicznym forum pana o to zapytałem,(byc moze oskarżyłem.?) Pozdrowienia

i prosze nie kasować tego postu jakby się wydawał dla kogoś smieszny pytam jak najbardziej poważnie, bo cos tam kiedyś słyszałem i mnie to zaciekawiło..


Witaj mój dom na Załężu jest wynajęty i to co wiem to rodzina która tam mieszka płaci a Ty płacisz ?
AH


           
Post 13 gru 2005, o 06:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Nie no wymiekam... :spiew: Co to strona Zakładow Komunalnych czy zuzlowa. Fransik, a jesli masz jakies prywatne pytanie do kogos to wyslij priva, co kogo obchodzi czy Pan X czy Y placi za wywoz smieci? Napisz do TVN, moze zrobia w "Uwadze" cos na ten temat... :lol:


           
Post 13 gru 2005, o 08:30
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobrze:) ok i przepraszam wszystkich za zasmiecanie? tematu

a wcale a to wcale nie musi byc strona zakladów czy czegoś tam po prostu spytałem Pan Andrzej jakby nie patrzył to jest(dalej>) był osobą publiczną i zawsze moze byc w kregu jakis sensacji lbu czegos podobnego

P.S. ja oczywiscie ze płace:) i byc moze wie Pan dlaczego sie spuytałem i rzeczywiscie nie musiałem tego pisać publicznie tylko na priv ale nic juz jest po temacie

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 gru 2005, o 15:00
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie zapłaciłem i nie zapłacę temu oszustowi za jeden miesiąc czynszu .Wynajęliśmy
u niego mieszkanie służbowe.Miało być bez robactwa a okazało się po 3 miesiącach że są
karakony i po 4 miesiącach że dodatkowo są pluskwy w murach .


Nie wiem,jak to jest w Polsce, ale w Australii sa pewne standardy utrzymywania mieszkan
w odpowiednim stanie. Dodatkowo przez pierwszy tydzien mieszkania sa szczegolowe
ogledziny, agent posredniczacy dostaje papiery ze szczegolowym wykazem usterek i
felerow mieszkania. Mam nadzieje, ze podobnie bylo w tym przypadku i ma Pan papier,
aby podeprzec swoje argumenty? Bo bez papieru to chyba ciezko bedzie...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 13 gru 2005, o 15:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie wiem,jak to jest w Polsce,


Actually I've never been to Poland before, so there was no way to check it out. :lol:

Nie mogłem sobie odmówić. :lol:

Faktycznie, robi się temat hm.. niehigieniczny.

A to przecież o Panu Andrzeju...

ejjjjjejj.....

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 18 gru 2005, o 21:24
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2005, o 11:01
Posty: 64

Zobacz profil 
dziwi mnie że jakoś nikt nie pamięta w jakich okolicznościach Pan Andrzej H. opuszczał sekcję!
Kiedy zabrakło wyników i wiadome było że stal nie awansuje spowrotem do grona e-ligowców po rocznym pobycie w pierwszej lidze podał sie do dymisji.
Po za tym w karzdej wypowiedzi słychać było tylko pretensje że J.Stachyra na emeryture, że KKER.......
:nie:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi