Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Grand Prix Polski w Bydgoszczy - sukces Golloba !


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 21 wrz 2003, o 00:17
 


Dla takich chwil warto żyć 8-)

Tomasz Gollob pokazał to na co kilka lat temu się tygodniami czekało, tą wpaniała jazdę po długiej mógłbym oglądać ciągle! To jeszcze nie koniec Tomka! Może nie pałam do niego Bóg wie jaką sympatią, ale jego widowiskowa jazda na pewno mnie się podoba!

Piotr Protasiewicz zawalił w finale pierwszy łuk, bo za wszelką cenę próbował wypchnąć Golloba na zewnętrzną co mu się nie udało i w wyniku czego spadł na 4 pozycję...

Jarek Hampel! Jego najbardziej mi szkoda :( wolałbym 100x bardziej widzieć jego w finale niż Protasa, niestety zabrakło niewiele :( No ale nic jego czas na GP i sukcesy rangi IMŚ jeszcze nadejdą! Ja w to wierze...


           
Post 21 wrz 2003, o 00:33
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Dzisiejszy turniej GP bardzo mi sie podobał. Była walka, były mijanki i nie oczekiwane zwroty systuacji. Dramaty Sullivana, Maxa, Hancocka i Rickardssona. Natomiast Golloba najwyraźniej "dogadał" się z motorami, ponieważ był dziś zajebiscie szybki. Lecz najważniejsze chyba jest to, że tor był wspaniale przygotwany, beż żadnych dziur i dzięki temu NIE BYŁO DZISIAJ ANI JEDNEGO UPADKU!!! Brawa dla organizatorów.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 wrz 2003, o 08:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Bardzo cieszy wynik naszych zawodników.Ale uwazam ze w miejsce Protasiewicza powinien znaleźć sie Hampel....Moze jakby nie zrobił tasmy we wczesniejszym biegu to prawy potoczyłyby sie inaczej...
Ciekawi Mnie czy Jarek otrzyma tą stała dziką karte od orqanizatorów na nastepny cykl GP ...bardzo bym chciał zeby otrzymał ...

Zupełnie niewidoczny we wczorajszym GP byli Bajerski i Szombierski ... :roll:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 21 wrz 2003, o 10:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Mi sie bardzo podobala jazda Jarka Hampla ale w biegu półfinałowym zabraklo mu doswiadczenia z ktorego skorzystal Gollob i Prostasiewicz. Ja sie osobiscie ciesze bo zawsze lubialem "Pepe" i sie ciesze iz w koncu zaczyna sobie dobrze radzic w SGP. Również jestem bardzo zadowolony z faktu, że Tomek wygrał chociaz na koniec postaral sie i widac bylo ze mial bardzo szybkie motory. Teraz trzeba czekac na nastepny sezon i miec nadzieje któryś z Polaków osiagnie sukces.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 21 wrz 2003, o 11:23
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Wreszcie Gollobowi wszystko pasował sprzet i tor :wink: To jest na pewno wspaniałe przezycie wygrac tak przed własna publicznością,widać było jak sie Tomek cieszy.Zawsze z polaków było za nim bo on jako jedyny ma szanse coś zrobić wiecej poza jednym wyskokiem oby teraz również Jarek Hampel tez zaczał znakomice jechać w SGP.Tak jak Damon wolaałbym 1000 razy bardziej zeby w finale był Jarek niz Protas ale cóz oby przyszły jego czasy i tak jak Tomek niech walczy o MŚ moze jeszcze sie tak ułoży ze bedzie taki sezon ze obaj bedą walczyć :twisted: :wink: Oby wtedy sobie pomagali a nie przeszkadzali tak jak w finale chciał Protas wypchnąc Golloba wiadomo to jest jazda indywidualna,ale chciałbym zeby sobie pomagali tak jak kiedys Rickardsson pomógł Nilsenowi zdobyć srebny medal MŚ.
BRAWA DLA TOMKA,JARKA,PIOTRKA, Tomek BAjerski co sie z nim dzieje :roll: Szumina musi nabrac doswiadcznia w takich imprezach :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 21 wrz 2003, o 11:45
 


Cytuj:
Tomasz Gollob wygrał w sobotę w Bydgoszczy żużlową Grand Prix Polski, przedostatnią w tym sezonie eliminację indywidualnych mistrzostw świata. Drugi startujący w finale Polak - Piotr Protasiewicz zajął czwarte miejsce.

Po zawodach powiedzieli:

Tomasz Gollob: "Jestem szczęśliwy. Cieszę się podwójnie - z awansu w klasyfikacji generalnej i ze zwycięstwa na moim torze w Bydgoszczy. Poza tym nareszcie przełamałem złą passę. Szkoda, że sezon już się kończy bo czuję, że jestem w coraz lepszej dyspozycji. W Hamar za wiele już nie zrobię, ale jeśli uda mi się awansować w klasyfikacji mistrzostw na czwarte miejsce to sezon uznam za udany. Dzisiaj wszystko zagrało na sto procent. Zwycięstwo dedykuję kibicom oraz rodzinie i mechanikom, bez których ten sukces byłby niemożliwy. To był strasznie trudny turniej. Sam się dziwię, że wytrzymałem presję w finale".

Jason Crump: "To bardzo przyjemne uczucie być samodzielnym liderem. Szkoda tylko, że moja przewaga jest tak niewielka, ale myślę, że nie zawiodę siebie i swoich sympatyków i w Hamar wygram. Tam zapowiada się ostra walka. Być może będę musiał o tytuł mistrza świata walczyć z Nickim w wyścigu finałowym".

Nicki Pedersen: "To był niezwykle trudny turniej. Ten sezon jest ciężki i cieszę się, że do końca pozostała już tylko jedna eliminacja. To, że dzisiaj pojechałem tak dobrze, zawdzięczam przede wszystkim mechanikom".

Piotr Protasiewicz: "Osiągnąłem dobry wynik, pomimo że zająłem czwarte miejsce. Pozostaje oczywiście niedosyt. Jestem sam winien, że nie stanąłem na podium. W pierwszym wyścigu po starcie wydawało się, że mam zapewnione drugie miejsce. Chciałem jednak na siłę wypchnąć Tomasza Golloba i straciłem dobrą pozycję. Później nie udało się już odrobić straconego dystansu".

Jarosław Hampel: "Generalnie jestem zadowolony. Jest to dla mnie duży sukces. Jednak mogło być jeszcze lepiej, ale na początku wyścigu półfinałowego popełniłem błąd, chcąc wyprzedzić Golloba. Wpadłem w koleinę i niewiele brakowało bym uderzył w bandę. Bez względu na to bardzo się cieszę z występu w Bydgoszczy".


Źródło: [url]onet.pl[/url]


           
Post 21 wrz 2003, o 12:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nie wiem o co wam chodzi :roll: :shock: co to za roznica czy w finale startowal Protasiewicz czy Hampel?? :roll: Trzeba sie cieszyc ze moze w koncu "Protas" sie przelamie i zacznie o wiele lepiej jezdzic w SGP a nie tak jak ostatnio. Na pewno tego zawodnika stac na osiaganie sukcesów.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 21 wrz 2003, o 14:09
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3998

Zobacz profil 
Zawody były naprawdę udane! Rzeczywiście, tor był świetnie przygotowany i zawody przebiegały sprawnie. Ja już po pierwszym biegu Tomka kiedy wygrał z przewagą chyba 50 metrów miałem przeczucie, że wygra. Szkoda, że nasi we trójkę trafili do jednego półfinału bo mógł być historyczny finał z trójką naszych. Niestety, Hampel przegrał wcześniej z Pedersenem i trafił do biegu z Pepe i Tomkiem.
Myślę, że to Jarek powinien dostać od BSI dziką kartę na cały przyszły sezon.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 21 wrz 2003, o 14:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Czy wie ktos czy wczoraj na SGP odbyla się kwesta naszych zawodnikow na rzecz Piotrka Winiarza?? Czy "Siwy" jak nie dawno w wywiadziwe mowił prof. Talar był na stadionie w Bydgoszczy??

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 21 wrz 2003, o 14:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Pan Syzdek :wink: mowi w czasie relacji, ze Piotr jest na stadionie. Ponadto mowil, ze rozmawial z profesorem Talarem, ktory przekazal mu informacje o tym, ze podczas treningu GP Piotrek skojazyl ryk motorow, caly czas podkreslal, ze jest mu to znane.

A co do zbiorki to mam obawy czy takowa byla, bowiem rozmawialem dzis z Dawidem bratem Macka Kuciapy i ten mowil mi, ze nic nie wiem o tym, aby jego brat pojechal w sobote do Bydzi. Chodz jak przyznal nie jest na 100% pewien.


Ostatnio edytowano 21 wrz 2003, o 14:24 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 21 wrz 2003, o 14:21
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3998

Zobacz profil 
Ja oglądałem wczoraj całe zawody i wiem, że na pewno był... Cegielski. Był nawet z nim wywiad, była też giełda zdjęć z GP, z której cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Cegły. Mówiono też o innych jeżdzcach GP i ich kontuzjach. O Piotrku ani słowa, trochę to przykre, nie uważacie...

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 21 wrz 2003, o 22:15
 


haj napisał(a):
Nie wiem o co wam chodzi :roll: :shock: co to za roznica czy w finale startowal Protasiewicz czy Hampel?? :roll: Trzeba sie cieszyc ze moze w koncu "Protas" sie przelamie i zacznie o wiele lepiej jezdzic w SGP a nie tak jak ostatnio. Na pewno tego zawodnika stac na osiaganie sukcesów.

A choćby dlatego, że Hampela bardziej lubie i jest młodym obiecującym zawodnikiem, dla ktorego awans do finału byłby nie lada sukcesem. Osobiście wierze i bardzo tego bym chciał, aby Hamelek dostał stałą dziką kartę na GP 2004

Cytuj:
Ja oglądałem wczoraj całe zawody i wiem, że na pewno był... Cegielski. Był nawet z nim wywiad, była też giełda zdjęć z GP, z której cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Cegły. Mówiono też o innych jeżdzcach GP i ich kontuzjach. O Piotrku ani słowa, trochę to przykre, nie uważacie...

Tylko zauważ, że zawodnicy o których mówiono na czele z Cegielskim jeżdżą w GP, a nasz Piotrek jeździ tylko w I lidze... Takie jest moje...


           
Post 22 wrz 2003, o 15:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Gratulacje dla Jarka !!!!
Chłopak wykorzystał w pełni swoją szansę i zasługuje na wielkie brawa.

Szkoda, że "Bayerowi" nie uda się już w ogólnej klasyfikacji zająć 10 miejsce :(

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 22 wrz 2003, o 20:01
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wszystko pieknie ladnie Gollob był nmie do ugryzenia ale teraz smutna informacja:

Podobno za rok ma juz sie nie odbyc GRAND PRIX w BYDGOSZCZY poniewaz podczas gdy Tomek wygrał kilkanascie czy kilkadziesiat osob wybiegło na podium i nie dałlo wysluchac Mazurka Dąbrowskiego i po jakims czasie wszystko wróciło do normy ... tak gadali ci leszcze z BSI i jak zawsze nigdy nie docenią ze w tym GP nie było ani jednego upadku kibiców prawie komplet i extra atmosfera, a ze kibice troszke przegieli to trudno oby sie nie powtórzyło

a i jeszze jak sie czepiają wszedzie Polaków to kurde to Grand Prix co odwolywali to co nigdy tam nie powinno byc to dopiero wstyd zeby toru nie przygotowac a nie pieprzyc ze kibice wtargneli na stadion i sie cieszyli... Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 137 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi