Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Mój pierwszy raz...


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 4 wrz 2003, o 15:21
 


Cytuj:
Nie zapomnę pewnego turnieju indywidualnego, w którym startował Jancarz dysponujący bardzo szybkim motorem "weslake". Jancarz ze zdziwieniem przyglądał się jak Kuźniar po przegranym starcie ocierając się o dechy wyprzedził go na dystansie. Tamten tor sprzyjał po prostu walce i rzadko która drużyna przyjezdna na nim wygrywała.


Hmmmm... podobna historia dotyczy Jana Wilka i Zenona Plecha. Nie wiedzialem, ze i Kuzniar tak kogos znanego "wykosil" po plocie.

Cytuj:
Niezapomniany był też mecz z ROW - em Rybnik, w którym od początku prowadzili przyjezdni. W 15 biegu do zwycięstwa potrzebne było 5:1. I stał się cud! Podrzycki osłaniany przez Stachyrę ostatkiem sił dojechał do mety na pierwszym miejscu.


Mówisz o roku 1990? Wtedy kiedy Egon Skupień zrobił 15 punktów, a w ostatnim został wykluiczony za niebezpieczną jazdę i było 46-44? To akurat owym osłanianym przez Stachyrę był Nurzyński, a nie Podrzycki. Ale to już szczegół :)


           
Post 4 wrz 2003, o 16:39
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Funfell napisał(a):
karolcia napisał(a):
swojego "pierwszego razu" na zawodach żużlowych jeszcze nie miałam...



karolcia, no to najwyzsza pora sprobowac :wink:


mówisz że najwyższa pora spróbowac?
wiesz co daj przykład, popatrzymy jak ty to robisz w tłumie :D
jak nie znajdziesz chętnej to przynajmniej wyjmij ptaszka i pobaw się rączką :twisted:
hahahaha

na speedway chodzę od lat 80-tych.
"pierwszego razu" na zawodach jeszcze nie było. po prostu jak już mówiłam, wolę bardziej intymną atmosferę :D



a kto powiedzial ze to ma byc w tlumie, mozna w bardziej ustronnych miejscach...a co do reki to zupelnie nie wiem o co ci chodzi :lol:


           
Post 4 wrz 2003, o 19:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Na początek uspokajam wszystkich, którzy "nieprawidłowo" zrozumieli temat tego posta - nie chodzi o to o czym myślicie


Trzymajmy sie tego...i piszmy na temat :wink: A tego typu dyskusje :wink: prosze na priv.


           
Post 5 wrz 2003, o 16:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 16:35
Posty: 9

Zobacz profil 
HMMMMM teraz mam 19latek a moj pierwszy mecz ktory obejarzalem to chyba rok 1992 stal aspra rzeszow-sparta wrocław 62:28 jak by to bylo gdyby dzisiaj tak bylo.............


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi