Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Zuzel umiera ?


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 10 wrz 2003, o 17:30
 Zuzel umiera ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Witam Mam Male Pytanko ?

Czy Wy Tak Jak Ja Nie Uwazacie, Ze Zuzel Powoli Umiera ?
Wedlug Mnie Spowodowane Jest To Tym, Ze Kluby 2 jak i po czesci 1 ligi malo co ksztalca mlodziez ?

Wszyscy jedza swoimi zawodnikami, wykladaja duze pieniadze na zagranicznych, zamiast inwestowac w mlodziez ?

Mam takie pytanie kto bedzie jezdzil za 10 lat, Ci ktorzy teraz jezdza beda mieli juz po karierze, a mlodych bedzie brakowalo, na tyle zeby zrobic chociaz dwie ligi

Wedlug mnie zuzla za pare lat nie bedzie - wy jak uwazacie ?


           
Post 10 wrz 2003, o 17:43
 !!!!!!!!!!!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sie 2003, o 14:04
Posty: 27

Zobacz profil 
Moim zdaniem zuzel nie umrze!!!! i chyba my kibice do tego nie dopuscimy....przynajmniej ja......Zuzel musi istniec przeciez to całe moje zycie....bez zuzla nie bedzie po co zyc.... :cry: :cry: Ale mam nadzieje ze zuzel bedzie istnial przynajmniej do czasu kiedy ju ze starosci nie bede mogla chodzic na mecze :D :D :D :D


           
Post 10 wrz 2003, o 22:17
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
bajerant poj***** temat i miby dlaczego ma umrzec bo co?!! ma wejsc podobno ustawa z jednym obcokrajowcem i mlodziesz bedzie miec pole do popisu|!!! wiec nie umrze a kibice bedą chodzic!!! a pilka moze umrze?!?! co?! a maslo maślane?!?!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 wrz 2003, o 22:45
 


Pozatym to chyba nie jest odpowiedni dział do tego tematu... :?


           
Post 10 wrz 2003, o 22:47
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Zgadza sie Damon...przenosze temat do dzialu "Wokol zuzla"...


           
Post 11 wrz 2003, o 19:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
No cóż, Bajerant słusznie zauważył kryzys naszej ukochanej dyscypliny.
Fakt, że brak młodzieży mniej lub bardziej wartościowej niezbyt dobrze zapowiada przyszłość dla żużla... To bardzo ważna i trafna obserwacja. Czy ktoś może powiedzieć ile w tym roku odbyło się treningów rzeszowskiej szkółki? Dawniej odbywały się one 2 razy w tygodniu...
Zauważcie, że na stadion przychodzi coraz mniej ludzi a co za tym idzie coraz trudniej o sponsorów zwłaszcza w naszym regionie.
Gdzie te czasy gdy nasz stadion pękał w szwach.... Czy ktoś jeszcze pamięta co się działo na trybunach jak w ostatnim wyścigu Stachyra z Nurzyńskim przywieźli na 5:1 Egona Skupienia i Pawliczka dzięki czemu Stal wygrała cały mecz??? Te czasy już nie wrócą... Świat się zmnienił...My także...Niestety...


           
Post 11 wrz 2003, o 19:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Raz na trzy tygodnie?

PS. Wczoraj byl trening :) I trenowalo 4 adeptow i nasi juniorzy za wyjatkiem Micala i Suszczynskiego :)


           
Post 11 wrz 2003, o 21:47
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Temat bez sensu. Żużel, podobnie jak każdy inny sport, na tyle się zakorzenił, że nigdy nie zginię. W jakiej formie będzie wygladał za kilka lat??? Tego nie wien nikt, teraz jest poważny kryzys, ale nawet jak dojdzie do totalnej porażki i bankructwa, to i tak żużel zostanie. Choćby miałyby byc rozgrywane ligi, systemem stosowanym obecnie np. w Danii, Czecha czy Niemczech (czyli czwórmecze) to i tak żużel nie zniknie z tego świata.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 wrz 2003, o 01:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
K II napisał(a):
Temat bez sensu. Żużel, podobnie jak każdy inny sport, na tyle się zakorzenił, że nigdy nie zginię. W jakiej formie będzie wygladał za kilka lat??? Tego nie wien nikt, teraz jest poważny kryzys, ale nawet jak dojdzie do totalnej porażki i bankructwa, to i tak żużel zostanie. Choćby miałyby byc rozgrywane ligi, systemem stosowanym obecnie np. w Danii, Czecha czy Niemczech (czyli czwórmecze) to i tak żużel nie zniknie z tego świata.

Drogi kolego. Wydaje mi się, że ten temat ma sens, ponieważ jeżeli następuje kryzys to nie można przechodzić obok niego obojętnie i to niezależnie w jakiej sferze życia mamy z nim do czynienia. Jedynym sposobem poradzenia sobie z tym stanem jest głośne mówienie o jego przyczynach i co za tym idzie szukanie sposobów rozwiązania problemu! Niestety to z czym mamy do czynienia w Czechach czy też w Niemczech jest żużlem tylko z nazwy... Dla nas przyzwyczajonych do prawdziwych emocji taki stan rzeczy jest równoznaczny z końcem lub jak kto woli ze śmiercią żużla...
Naprawdę oglądanie zawodników pokroju Suszczyńskiego czy Micała nie dostarcza mi przyjemności tylko obawy o ich życie!
Dla takich emocji nie warto zaglądać na stadion żużlowy...
Ratunek dla naszej dyscypliny nie leży w wielkich pieniądzach ale w przewartościowaniu celów... Albo wynik jednorazowy albo stopniowa progresja wyników zaistniała dzięki właściwej pracy u podstaw czyli z młodymi zawodnikami (vide sukces Stali w 1994r.)...


           
Post 12 wrz 2003, o 15:26
 No wiesz
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Ktos napisal ze zuzel nigdy nie zginie tylko moze byc taki jak w czechach czy w niemczech no to jak bedzie taki to juz zginie bo w tych krajach praktycznie go nie ma ... mowisz ze dalej bedzie tzn beda czwormecze ale w Twoje miasto akurat moze miec takiego pecha ze u nich zginie, sam zaprzeczasz sobie Czesc


           
Post 12 wrz 2003, o 15:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
bajerant nie zginie i sie nie martw a to ze brak kaski jest i coraz mniej ludzi przychodzi to normalne!! popatrz tyle kontuzji chociazby!!

a jeszcze dajac taki przyklad to pilka nozna by dawno zginela... a polska pilka nozna to samo wiec nie chrzancie głupot praktycznie wszedzie jest kryzys!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 wrz 2003, o 16:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
bajerant nie zginie i sie nie martw a to ze brak kaski jest i coraz mniej ludzi przychodzi to normalne!! popatrz tyle kontuzji chociazby!!

a jeszcze dajac taki przyklad to pilka nozna by dawno zginela... a polska pilka nozna to samo wiec nie chrzancie głupot praktycznie wszedzie jest kryzys!!!!

Pojęcie śmierci żużla jest względne i zależy od definicji jaką przyjmiemy. Dla mnie doprowadzenie polskiego speedwaya do poziomu ligi niemieckiej czy czeskiej jest równoznaczne z jego stanem agonalnym...
Poza tym nie widzę żadnej zależności pomiędzy frekfencją na trybunach a ilością wypadków na torze... Ten związek jest zupełnie nielogiczny i niezrozumiały! I mam pytanie, kto tutaj "chrzani głupoty"?
Piłki nożnej nigdy nie poważyłbym się porównywać do żużla i na odwrót! Jest więcej różnic aniżeli podobieństw między tymi dyscyplinami. Piłka nigdy nie umrze ponieważ jest to sport masowy natomiast żużel jest dyscypliną tylko dla wybranych... Każdy z nas kiedyś grał w piłkę a ilu sympatyków żużla zasmakowało jazdy na torze żużlowym? Bez względu na to czego byśmy chcieli faktem jest, że piłka kopana jest i będzie najpopularniejszą dyscypliną sportową w większości krajów europejskich i w ameryce południowej dopóki ktoś nie wymyśli czegoś prostrzego i bardziej popularnego. Dlatego przykłady z piłką nożną są nie na miejscu...


           
Post 16 wrz 2003, o 09:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Za http://www.przegladzuzlowy.pl
Cytuj:
Niewykluczone, że Polonia Bydgoszcz w przyszłym sezonie będzie jeździć w 1 lidze. Taką informację podają "Nowości". Tuż po bydgoskim Grand Prix ma być ogłoszona upadłość klubu i na jego miejsce powołany nowy. W ten sposób uniknięto by długów w wysokości 4 miliony złote. Oznacza to jednak, że będzie on musiał zaczynać starty od najniższej ligi. A ponieważ w przyszłym sezonie planuje się połączenie 1 i 2 ligi, byłaby to 1 liga. Działacze bydgoscy na razie nie zaprzeczają, ale też nie potwierdzają tej informacji.

Więcej szczegółów poznamy zapewne po 20 września.


Ojjj źle sie dzieje w Polskiej lidze.Druzyna która jest w czołówce w Polsce przez ostatnie lata ma upasc ?? ... oby nie .. :roll: :roll: No to jakby Bydgoszcz poszła do 1 ligi to do eligi kto ?? Lublin ? :? :?

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 21 wrz 2003, o 12:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
bajerant poj***** temat i miby dlaczego ma umrzec bo co?!! ma wejsc podobno ustawa z jednym obcokrajowcem i mlodziesz bedzie miec pole do popisu|!!! wiec nie umrze a kibice bedą chodzic!!! a pilka moze umrze?!?! co?! a maslo maślane?!?!


konradeczek_fransik napisał(a):
a jeszcze dajac taki przyklad to pilka nozna by dawno zginela... a polska pilka nozna to samo wiec nie chrzancie głupot praktycznie wszedzie jest kryzys!!!!


gosciu, potem twierdzisz ze ja zaczynam klotnie na lini pilka - zuzel. wez wyluzuj i jak jest dyskusja na temat upadku zuzla to po kiejgo mieszasz w to pilke? czy ty masz jakis komplex?
pozdro dla qmatych

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 21 wrz 2003, o 14:12
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
oki koroner nie mam kompleksow zadnych ale wkurza mnie takie pieprzenie a zazwyczaj na tym fporum porownuje sie pilke do zuzla!! i jeszcze czy ja wchodze na forum pilki i daje glupie tematy czy umrze piłka?!?! nie bo nie umrze i tak samo bedzie z zuzlem wiec Wy wuyluzujcie i nie piszcie denerwujacych postów!!! i ja wtedy nie bede nic pisal POzdrowionka dla KUMATYCH!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 22 wrz 2003, o 22:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
z tego co wiem, moderatorzy powiedzieli ze jak bedzie w jakims temacie klotnia na lini zuzel- pilka. beda wywalali posty. jakos niewidze zeby cos takiego sie dzialo. nawet jak niezaczynam klotni na tej lini (zuzel - pilka) to sam moderator sie czepia ze probuje cos udowodnic.
pomyslcie nad tym. koles co zalozyl temat ma zupelna racje wg mnie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 23 wrz 2003, o 18:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 maja 2003, o 09:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Moim zdaniem to jest tak,że niektóre kluby wolą wydawać kase na obco krajowców niż niestety na miejsce 1-ego sranieri wyszkolić 2-3 junirów przynajmnej mi sie tak wydaje iż tak może będzie jak zmądżeją ludzie którzy są odpowiedzialni za prace z młodzieżą.A pozatym Żużel nigdy nie umże przynajmniej dla mnie.
Siwy wracaj do zdrowia
Hej siwy wracaj do zdrowia!!!!!!!!!


           
Post 28 wrz 2003, o 21:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ja tam upadku zuzla niewidze...hampel zajmuje wysokie miejsce w gp zajebiscie siez apowiada kasprzak kurmanski szombierski i mlodzik z tarnowa! tylko czekac i radoiwac sie z przyszlyh mistrzuw swiata!

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi